Regulamin programu Royal Albatros

Obowiązuje od 1 września 2017 r.

Zasady członkostwa w programie Royal Albatros:

Informacje podstawowe
Program lojalnościowy Royal Albatros prowadzi Albatros Travel, Tøndergade 16, 1752 København V.

Członkostwo
Royal Albatros to nazwa programu lojalnościowego Albatros Travel, w ramach którego członkowie otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza korzyści. Aby zostać członkiem Royal Albatros, należy uczestniczyć co najmniej dwa razy w podroży organizowanej przez Albatros.

Członkostwo jest imienne i nie można go przekazać innej osobie. Członkostwo w Royal Albatros jest bezpłatne. W dowolnym momencie można zrezygnować z członkostwa.

Newsletter Royal Albatros
Kontakt z członkami odbywa się przede wszystkim za pośrednictwem newslettera przesyłanego na adres e-mail. Albatros Travel nieustannie pracuje nad ofertą nowych korzyści dla członków, promocji i nowości, a wszelkie informacje wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem newslettera. Dołączenie do programu oznacza automatyczne zamówienie subskrypcji newslettera. Będąc członkiem programu, możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera, jednak wówczas ominą Cię ofery Royal Albatros.

Numer członkowski
Twój numer członkowski podany jest w wiadomości powitalnej i newsletterze Royal Albatros. Podczas rezerwacji podróży i imprez oraz korzystania z rabatów i promocji ważne jest podawanie swojego numeru członkowskiego.

Dana osobowe
Wszelkie dane osobowe przetwarzane są przez Albatros Travel z zachowaniem poufności i nie są przekazywane zewnętrznym podmiotom współpracującym. W przypadku zmiany swojego adresu e-mail ważne jest powiadomienie nas o tym pod adresem: royalalbatros@albatros.pl, aby móc nadal otrzymywać informacje z programu Royal Albatros.

Rezygnacja
W dowolnym momencie można zrezygnować z członkostwa w Royal Albatros. Prosimy o wiadomość na adres: royalalbatros@albatros.pl

Zastrzeżenia
Albatros Travel zastrzega sobie prawo do zmiany warunków członkostwa i przywilejów ze skutkiem natychmiastowym.

Ponadto zastrzegamy, że niektóre imprezy i produkty promocyjne są ograniczone regionalnie i niekoniecznie są dostępne dla wszystkich członków programu Royal Albatros.

Członkostwo w Royal Albatros zostaje wypowiedziane w przypadku nadużycia. Przed wypowiedzeniem członkostwa Albatros Travel przesyła ostrzeżenie. W przypadku dalszych nadużyć zastrzegamy sobie prawo do wypowiedzenia członkostwa ze skutkiem natychmiastowym.

Pytania
Pytania dotyczące programu Royal Albatros należy kierować pisemnie lub telefonicznie do Albatros Travel, Royal Albatros, Hoża 29/31, 00-521 Warszawa. Telefon: (+48) 22 128 48 81, e-mail: royalalbatros@albatros.pl