Bezpieczeństwo podróży z Albatros Travel

W Albatros Travel dbamy o to, aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa już od etapu jej planowania aż do powrotu do domu.

Albatros Travel to dobrze zarządzana i skonsolidowana firma, która jest członkiem Duńskiego Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz Polskiej Izby Turystyki.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wraz z wdrożeniem w każdym kraju programu szczepień, świat ponownie otwiera się na podróże. Gdyby jednak Ministerstwo Spraw Zagranicznych wprowadziło zakaz podróżowania do Twojego miejsca docelowego, który będzie obowiązywał gdy do wylotu pozostanie 14 dni, Twoja podróż zostanie anulowana. Dajemy gwarancję, że zwrot wpłaconych środków nastąpi w ciągu 14 dni.

Bezpłatna rezygnacja z umowy

Abyś poczuł się komfortowo planując podróż z Albatros Travel wprowadziliśmy Gwarancję Bezpieczeństwa. Oznacza to, że odzyskasz 100% wpłaconej kwoty lub zmienisz bezpłatnie rezerwację na inną wybraną wycieczkę, bez podania przyczyny, jeśli tylko taką podejmiesz decyzję. A to wszystko aż do 60 dni po założeniu rezerwacji. 

Czytaj więcej.

Najczęściej pojawiające się pytania

Co się stanie, jeśli moja podróż zostanie odwołana? A jeśli dany kraj wymaga paszportu szczepień? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących wycieczek organizowanych przez Albatros Travel. Zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

Czytaj więcej.

Ubezpieczenia podróżne Allianz

Każdy uczestnik naszej wycieczki objęty jest ubezpieczeniem podróżnym od kosztów leczenia, nieszczęśliwych wypadków i bagażu w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.

Odpowiedzialność Allianz w ramach umowy ubezpieczenia kosztów leczenia i ubezpieczenia assistance została rozszerzona o ochronę z tytułu nagłego zachorowania wskutek choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono Epidemię lub Pandemię - w szczególności COVID-19. Albatros Travel zaleca wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, aby w czasach pandemii czuć się naprawdę bezpiecznie.

Czytaj więcej.

Podróżuj bezpiecznie z Albatros Travel

Wycieczki Albatros Travel powinny dawać radość i pozostawiać tylko dobre wspomnienia. Będzie to możliwe wtedy, gdy będziecie Państwo czuli się bezpiecznie. Z tego powodu wprowadziliśmy reżim sanitarny, nasi piloci ukończyli kurs WHO w zakresie ograniczania zakażeń koronawirusem a nasi pracownicy i partnerzy dokładają wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko infekcji, zapewniając jednocześnie jak najlepsze wrażenia z podróży.

Czytaj więcej.

Telefon alarmowy Albatros Travel

Podczas podróży pilot dołoży wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązaniu problemów. Dodatkowo w czasie realizacji wycieczki czynny jest 24 godziny na dobę telefon alarmowy Albatros Travel.

Czytaj więcej.

Informacje Ministerstwa Spraw Zagranicznych o aktualnych warunkach podróżowania

W Albatros w pełni koncentrujemy się na bezpieczeństwie naszych gości i zawsze postępujemy zgodnie z zaleceniami władz, zarówno w Polsce, jak i w krajach, do których aktualnie podróżujemy.

Czytaj więcej.