Koronawirus – informacje od Albatros Travel

Przeczytaj zanim do nas zadzwonisz

Zapewniamy, że najważniejsze dla Albatros Travel jest bezpieczeństwo naszych gości.

Postępując zgodnie z zaleceniem władz, zarówno tych w naszym kraju jak i w krajach, do których podróżujemy, podajemy poniżej kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
 
Wyjeżdżam z Albatros Travel - co powinienem zrobić? 

O ile nie informowaliśmy inaczej, Twoja podróż rozpocznie się zgodnie z planem. Są jednak kraje, które wprowadziły obowiązek kwarantanny lub zakaz wjazdu, więc podróż do nich nie będzie możliwa. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli tak będzie w przypadku Twojej wycieczki. 

Jeśli Ministerstwo Spraw Zagranicznych w chwili obecnej odradza podróż do kraju, do którego zaplanowana jest Twoja wycieczka, a do wyjazdu jest więcej niż 14 dni, być może impreza nie została jeszcze odwołana. Ponieważ warunki podróżowania ciągle się zmieniają, nie anulujemy wycieczek zbyt pochopnie. Jeśli jednak zakaz podróży do miejsca docelowego będzie nadal obowiązywał, a do wylotu pozostanie 14 dni, Twoja podróż zostanie anulowana i nastąpi zwrot wpłaconych środków.
Informacje dotyczące podróżowania i zaleceń Ministerstwa Spraw Zagranicznych można znaleźć tutaj: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zbliża się termin dopłaty – czy powinienem jej dokonać?

Jako klient masz wybór:
1. Możesz dokonać dopłaty. Następnie weźmiesz udział w zaplanowanej wycieczce. Jeśli podróż nie będzie możliwa, wtedy otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty.
2. Możesz anulować rezerwację. W takim przypadku obowiązują Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres info@albatros.pl. W temacie wpisz: anulowanie i numer rezerwacji.
 
Zachęcamy również do szukania odpowiedzi na pytania w Informacjach Praktycznych oraz Kierunkach Podróży na naszej stronie www.albatros.pl. Regularnie aktualizujemy także informacje na: https://www.albatros.pl/praktyczne/koronawirus-informacje-od-albatros-travel i proponujemy śledzenie ich na bieżąco za pośrednictwem https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Aktualizacja 18/01/2021 godz.11.30