Koronawirus – informacje od Albatros Travel

Przeczytaj zanim do nas zadzwonisz

Zapewniając, że najważniejsze dla Albatros Travel jest bezpieczeństwo naszych gości przekazujemy najnowsze informacje dotyczące otwarcia granic.

Zgodnie z wydanym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020 zakaz ruchu lotniczego został przedłużony do 14 lipca 2020. Zakazu nie stosuje się jednak do państw członkowskich EFTA, wybranych państw Unii Europejskiej oraz wskazanych w poz. 1160 wybranych państw spoza Unii Europejskiej .

Postępując zgodnie z zaleceniem władz, zarówno tych w naszym kraju jak i w krajach, do których podróżujemy, podajemy poniżej kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
 
Wycieczki z wyjazdem do 14 lipca 2020 – czy zostały odwołane?

Jeśli miałeś zarezerwowaną wycieczkę z wyjazdem między 13 marca a 14 lipca 2020, została ona anulowana zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Spraw Zagranicznych. 

Wyjeżdżam po 30 czerwca 2020 - co powinienem zrobić? 

O ile nie informowaliśmy inaczej, Twoja podróż rozpocznie się zgodnie z planem. Są jednak kraje, które wprowadziły obowiązek kwarantanny lub zakaz wjazdu, więc podróż do nich nie będzie możliwa. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli tak będzie w przypadku Twojej wycieczki. 

Zbliża się termin dopłaty – czy powinienem jej dokonać?

Jako klient masz wybór:
1. Możesz dokonać dopłaty. Następnie weźmiesz udział w zaplanowanej wycieczce. Jeśli podróż nie będzie możliwa, wtedy otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty.
2. Możesz anulować rezerwację. W takim przypadku obowiązują Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres info@albatros.pl. W temacie wpisz: anulowanie i numer rezerwacji.
 
Zachęcamy również do szukania odpowiedzi na pytania w Informacjach Praktycznych oraz Kierunkach Podróży na naszej stronie www.albatros.pl. Regularnie aktualizujemy także informacje na: https://www.albatros.pl/praktyczne/koronawirus-informacje-od-albatros-travel i proponujemy śledzenie ich na bieżąco za pośrednictwem https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Aktualizacja 01/07/2020 godz.15:00