Podróżuj bezpiecznie z Albatros Travel

Wycieczki Albatros Travel powinny dawać radość i pozostawiać tylko dobre wspomnienia. Będzie to możliwe wtedy, gdy pomimo nowej rzeczywistości z koronawirusem w tle będziecie Państwo czuli się bezpiecznie i komfortowo już od etapu planowania podróży, aż do powrotu do domu.

Z tego powodu wprowadziliśmy reżim sanitarny, a nasi pracownicy i partnerzy dokładają wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko infekcji, zapewniając jednocześnie jak najlepsze wrażenia z podróży.

Piloci wycieczek
Wszyscy nasi piloci ukończyli kurs WHO dotyczący kontroli zakażeń koronawirusem i otrzymali certyfikat. Ponadto zapewniamy, że nasi piloci wycieczek:

 • posiadają gruntowną wiedzę na temat wytycznych dotyczących higieny i zachowania środków ostrożności określonych w rozporządzeniach władz polskich i lokalnych
 • przestrzegają procedur bezpieczeństwa podczas odpraw na lotniskach, w hotelach itp.
 • znają procedury jakich należy przestrzegać w miejscach, w których przebywa wiele osób

Oczywiście nasi piloci wycieczek nie zapominają o najważniejszym zadaniu, którym jest przekazanie całej swojej wiedzy i miłości do odwiedzanych miejsc, co sprawia, że Państwa podróż będzie niezapomniana.

Partnerzy
W Albatros Travel współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie: liniami lotniczymi, firmami przewozowymi, hotelami, lokalnymi kontrahentami itp. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, aby zminimalizować ryzyko infekcji postępując zgodnie z wytycznymi lokalnych władz. Stawiamy wysokie wymagania naszym partnerom, abyście Państwo mogli czuć się bezpiecznie w podróży i skoncentrować na zwiedzaniu.

Dodatkowe procedury sanitarne
W Albatros Travel jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami na całym świecie. Dzięki temu możemy Państwa zapewnić, że w hotelach, autokarach, statkach i innych środkach transportu zachowany jest najwyższy rygor sanitarny zgodnie z wymaganiami.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Albatros jest członkiem Duńskiego Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Nr rejestracyjny 676.

Ubezpieczenia podróżne
Wszyscy uczestnicy imprez turystycznych organizowanych przez Albatros Travel objęci są ubezpieczeniem w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. Zachęcamy Państwa do rozszerzania zakresu ubezpieczeń.

Telefon alarmowy Albatros Travel
Podczas podróży pilot dołoży wszelkich starań, aby pomóc Państwu w rozwiązywaniu problemów. Dodatkowo w czasie realizacji wycieczki czynny jest 24 godziny na dobę telefon alarmowy Albatros Travel: +48 696 182 818.

Jak się zachować podczas podróży?
Prosimy postępować zgodnie z wytycznymi, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się z bezpiecznej podróży:

 • Często myj i dezynfekuj ręce
 • Unikaj uścisków dłoni
 • Staraj się kasłać i kichać w zagięcie ręki w łokciu lub w chusteczkę
 • Słuchaj wskazówek pilota
 • Unikaj płacenia gotówką, o ile to możliwe
 • Zachowaj zalecany dystans
 • Anuluj podróż, jeśli jesteś chory
 • Kieruj się zdrowym rozsądkiem i pamiętaj - podróżowanie powinno być przyjemnością!