Rezerwuj bez ryzyka - bezpłatna rezygnacja możliwa tylko w Albatros Travel!

Abyś poczuł się komfortowo planując podróż z Albatros Travel wprowadziliśmy Gwarancję Bezpieczeństwa

Oznacza to, że odzyskasz 100% wpłaconej zaliczki lub zmienisz bezpłatnie rezerwację na inną wybraną wycieczkę, jeśli tylko taką podejmiesz decyzję. Nie musisz kupować ubezpieczenia od rezygnacji aby bez podawania przyczyny zrezygnować z zarezerwowanej podróży bez ponoszenia kosztów. Zaplanuj swój wyjazd dokładnie tak, jak zechcesz. Rezerwując teraz możesz zmienić zdanie i zarezerwować inną wycieczkę lub odzyskać wpłacone pieniądze aż do 60 dni po założeniu rezerwacji. Gwarancja bezpieczeństwa dotyczy wycieczek z oferty Albatros Travel zarezerwowanych między 1/07/2020 a 31/12/2021 r.

Warunki Gwarancji Bezpieczeństwa Albatros Travel

  • Obowiązuje dla rezerwacji dokonanych między 1/07/2020 a 31/12/2021 roku. Nie dotyczy podróży zarezerwowanych przed tymi datami lub po nich.
  • Możesz otrzymać zwrot pieniędzy lub 1 raz zmienić rezerwację na inną podróż aż do 60 dni od daty rezerwacji, jednak nie później niż 75 dni przed datą wyjazdu.
  • Przy wyborze droższej oferty należy dopłacić różnicę w cenie.
  • Podróż musi być zarezerwowana co najmniej 135 dni przed datą wyjazdu.
  • Podróże objęte Gwarancją Bezpieczeństwa będą miały odpowiednią adnotację na umowie.
  • Jeśli część zamówienia jest na zapytanie (dotyczy to na przykład przedłużeń podróży, podniesienia klasy przelotu w samolocie) i chcesz skorzystać z naszej Gwarancji Bezpieczeństwa, rozpoczniemy rozpatrywanie zapytania nie wcześniej niż 60 dni od daty rezerwacji. Możemy natychmiast rozpatrzeć zapytanie, jeśli zarezerwujesz podróż bez Gwarancji Bezpieczeństwa, zgodnie z Ogólnymi Warunkami Imprez Turystycznych.