Berlin i Drezno – stolica Niemiec i perła Saksonii

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Odwiedź z Albatros Travel dwa fascynujące niemieckie miasta. Berlin – niegdyś najpotężniejsza stolica europejska i Drezno centrum niemieckiej kultury i sztuki

Autokarem

Jako pierwszy na trasie naszej wycieczki odwiedzimy Berlin, który był sceną najważniejszych wydarzeń dla współczesnej Europy i świata. To tutaj zakończyła się II wojna światowa, a także został obalony mur berliński wymowny symbol podziału nie tylko  Niemiec jako kraju, ale i całego świata. Z całą pewnością warto zwiedzić to fascynujące miasto i poznać jego trudną i złożoną historię. Zabytkowe historyczne budynki sąsiadują z nowoczesną architekturą ze stali i szkła. Z mieszanki starego i nowego powstaje nowa jakość. W zupełnie wyjątkowy sposób spotyka się tutaj wschód z zachodem. W tym mieście stale czujemy powiew wiatru historii, w tym historii, jaka rozgrywała się na naszych oczach. Wszędzie widać ślady epoki nazizmu i komunizmu. Pozostała też zachowana część znienawidzonego muru, z którego stworzono galerię pod gołym niebem, z dziełami sztuki powstającymi bezpośrednio na betonie. Galeria ta przyciąga wielu turystów.

Drezno natomiast zniszczone podczas II wojny światowej, odrodziło się jak feniks z popiołów, i odzyskało swój dawny blask, zasługując w pełni na swój przydomek Florencji nad Łabą. Piękno miasta opisywane było wielokrotnie przez malarzy i pisarzy. To tutaj ściągali architekci z całej XVIII-wiecznej Europy, którzy mogli wreszcie puścili wodze swojej fantazji co zaowocowało stworzeniem wspaniałych późnobarokowych kościołów i pałaców, będących szczytową formą stylu barkowego. Przekonamy się również, jak burzliwa historia wywarły swoje nieodwracalne piętno na tkance miasta. Drezno to miasto posiadające ogromne dziedzictwo historyczne, które nadal nadaje ton kulturalnemu rozwojowi współczesnych Niemiec.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Autokarem

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro

Program wycieczki
Dzień 1 Przejazd autokarem z Warszawy do Berlina
Dzień 2 Berlin. Objazd miasta: Checkpoint Charlie, mur berliński, Brama Brandenburska, nowoczesny Plac Poczdamski ulica Kurfürstendamm
Dzień 3 Berlin – Poczdam – Lübbenau – zwiedzanie Poczdamu m.in.: park i pałac Sanssouci (z zewnątrz), most Glienicke - most szpiegów. Lübbenau- brama do Spreewaldu.
Dzień 4 Drezno. Spacer po mieście: Zamek Rezydencyjny, kościół Marii Panny, Zwinger, Opera Sempera
Dzień 5 Przejazd autokarem z Drezna do Warszawy

Hotele

Good Morning Hotel, Berlin

3* hotel położony w dzielnicy Lichtenberg, na wschód od centrum Berlina. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. W hotelu znajduje się restauracja Hohenschönhausen z tradycyjnymi potrawami z Brandenburgii oraz bar Treff Bar Clair. Warto również odwiedzić strefę relaksu z sauną. Hotel posiada 241 komfortowych pokoi wyposażonych w telewizję kablową i z dostępem do Internetu.

Achat Comfort Hotel, Drezno

3* hotel położony w bliskiej odległości od starego miasta, słynnych placów i zabytkowych budynków. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok hotelu Budapester Strasse. 
Hotel posiada 157 nowocześnie urządzonych pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu. Lokalnych specjałów z Saksonii można spróbować w hotelowej restauracji Feldschlösschen. W hotelu znajduje się również bar.

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
1 598,–
Brak miejsc
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przejazd autokarem z Warszawy do Berlina Około 570 km

Z Warszawy pojedziemy przez Łódź do stolicy Niemiec.

Droga prowadzić będzie przez Brandenburgię, niemiecki kraj związkowy ze stolicą w Poczdamie. Region ten charakteryzuje się licznymi jeziorami o krystalicznie czystej wodzie, szlakami wodnymi, zielonymi alejami, sadami owocowymi i dziewiczą naturą z rzadkimi okazami flory i fauny. W tutejszych wsiach i miejscach istotnych dla kultury narodowej tworzyły się podstawy dzisiejszych Niemiec. Część granicy wschodniej landu tworzy rzeka Odra, podobną rolę na zachodzie pełni Łaba. Na południu znajduje się podmokły region zwany Spreewald.

W Brandenburgii zachowało się wiele miast z historycznym centrum otoczonym murami miejskimi i basztami. Ponadto region ten słynie ze swoich zespołów pałacowo-parkowych. Najsłynniejszym z nich, wpisanym na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, jest zespół pałacowo-parkowy Sanssouci w Poczdamie.  
Po przyjeździe do Berlina zakwaterujemy się w hotelu położonym kilka kilometrów od Alexanderplatz.

Dzień 2
Berlin. Objazd miasta: Checkpoint Charlie, mur berliński, Brama Brandenburska, nowoczesny Plac Poczdamski ulica Kurfürstendamm
Berlin to miasto tętniące życiem

Dziś będziemy zwiedzać Berlin. Razem z pilotem zobaczymy East Side Gallery, Checkpoint Charlie i pozostałości muru berlińskiego. Podczas przejazdu ulicami Unter den Linden i Kurfürstendamm poznamy historię między innymi Opery Narodowej, budynków parlamentu niemieckiego i Bramy Brandenburskiej. Zobaczymy również ogromny futurystyczny kompleks budynków biurowych ze stali i szkła przy Plac Poczdamski.
Po południu będziemy mieli czas wolny na samodzielne zwiedzanie. Berlin to miasto tętniące życiem. Polecamy wypić kawę w jednej z licznych kawiarenek lub wjechać na słynną wieżę telewizyjną i obejrzeć panoramę na Berlina. Przy dobrej pogodzie można popłynąć w rejs po rzece Sprewie. Oczywiście koniecznie trzeba spróbować zimnego  czy tradycyjnej kiełbaski, currywurst. Można też skorzystać z okazji i odwiedzić luksusowy dom towarowy KaDeWe przy Wittenbergplatz. 

Wieczorem zjemy kolację (dla osób, które zakupiły pakiet kolacyjny).

Dzień 3
Berlin – Poczdam – Lübbenau – zwiedzanie Poczdamu m.in.: park i pałac Sanssouci (z zewnątrz), most Glienicke - most szpiegów. Lübbenau- brama do Spreewaldu. Około 220 km
Pałac Cecilienhof w Poczdamie

Dziś pojedziemy do Poczdamu, stolicy regionu Brandenburgii. Poczdam jest pięknie położony nad rzeką Hawelą i wieloma połączonymi ze sobą jeziorami. W 1945 roku w Poczdamie odbyła się konferencja poczdamska, w której uczestniczyli zwycięzcy alianci po niemieckiej kapitulacji po II wojnie światowej. W ramach powojennego podziału Niemiec Poczdam do 1990 roku należał do NRD. Przejedziemy przez most Most Glienicke, na którym dochodziło w okresie zimnej wojny do słynnych wymian szpiegów. Poczdam jest nierozerwalnie związany z Prusami i władcami pruskimi. Jest miastem znanym z różnych projektów w dziedzinie kultury. Przejdziemy spacerem przez ogromny park przy XVIII-wiecznym pałacu Sanssouci Fryderyka Wielkiego, gdzie zobaczymy niezliczoną ilość pomników i rzeźbami zdobiących park. W połowie drogi między Berlinem i Dreznem, nad rzeką Sprewą leży Spreewald. Rejon ten jest od wczesnego średniowiecza zamieszkiwany przez zachodniosłowiańską mniejszość etniczną, która w dalszym ciągu wywiera silny wpływ na kulturę tego regionu. Region ten słynie z lokalnych potraw, na przykład z konserwowanych w szczególny sposób ogórków. Spreewald należał w czasach zimnej wojny do Niemiec Wschodnich i symboliczna wartość spreewaldzkich ogórków została doceniona w filmie Good Bye Lenin z 2003 roku. Zatrzymujemy się w niewielkim miasteczku Lübbenau, które traktowane jest jak brama do Spreewaldu. 
Następnie udamy się do Drezna, gdzie zatrzymujemy się w hotelu.

Dzień 4
Drezno. Spacer po mieście: Zamek Rezydencyjny, kościół Marii Panny, Zwinger, Opera Sempera
Zwinger - zespół architektoniczny w Dreźnie

Po śniadaniu zaczniemy zwiedzanie Drezna, miasta zdecydowanie innego niż Berlin, które przeżywało okres swojej największej świetności w XVIII wieku. Wtedy to legendarny książę August II Mocny przy wznoszeniu budynków skorzystał z usług najsłynniejszych europejskich architektów. Drezno jest i zawsze było bardzo pięknym miastem, często zwanym Florencją nad Łabą. Miasto położone jest w miejscu, gdzie Łaba przecina strome zbocza pokryte winnicami a dolin strzegą wysokie góry i zamki o fantastycznych kształtach. Słynna sylwetka Drezna z mieniącymi się złotem iglicami i wieżami odbija się w wodach rzeki. Podczas bombardowania, w końcowej fazie II wojny światowej, miasto zostało znacznie zniszczone. Jednak piękne budynki odbudowano i Drezno odzyskało swój blask. Dzisiaj miasto zaprasza turystów, którzy mogą podziwiać, jak historia przeplata się z nowoczesnością. Razem z naszym pilotem obejrzymy miasto i dowiemy się więcej na temat imponujących budynków, na przykład Opery Sempera, rokokowego zespołu pałacowego Zwinger oraz odbudowanego kościoła Marii Panny. 
Po południu zaplanowany jest czas wolny lub dla chętnych dalsze zwiedzanie miasta z  naszym pilotem. W całym mieście można podziwiać wspaniałą architekturę, cechująca się pełnym fantazji stylem późnego baroku. W lokalnych piwiarniach warto spróbować wyśmienitego pilznera. Jednak prawdziwym rarytasem są wina z Saksonii. To jeden z najmniejszych regionów winiarskich w Europie, w którym produkuje się wiele rzadkich już odmian winorośli np. szczep Goldriesling. Z uwagi na niewielką skalę produkcji większość tych win jest konsumowana lokalnie dlatego są one tak unikatowe. Zachęcamy więc do skosztowania tych rzadkich win.

Wieczorem zjemy kolację (dla osób, które zakupiły pakiet kolacyjny).

Dzień 5
Przejazd autokarem z Drezna do Warszawy Około 620 km

Po śniadaniu wyjedziemy z Drezna i udamy się w kierunku polskiej granicy. Pojedziemy przez rejon Niemiec o nazwie Saksonia. Wolny Kraj Saksonia jest jednym z krajów związkowych Niemiec i historycznie niemieckim królestwem i księstwem, które miało znacznie większy obszar niż obecny kraj związkowy Saksonia. Stolicą tego kraju związkowego jest Drezno, ale największym miastem jest Lipsk. Ostatnim królem Saksonii był Fryderyk August III. Po abdykacji cesarza Wilhelma II w 1918 roku w wyniku klęski Niemiec w pierwszej wojnie światowej, król Saksonii poszedł za jego przykładem i również abdykował, zaś Saksonia jako republikański „wolny kraj” weszła do nowoutworzonej Republiki Weimarskiej.

Pakiet kolacyjny

Dwie wspólne kolacje: w Berlinie i w Dreźnie. Pakiet obejmuje trzydaniowe kolacje ze stałym menu, w centralnie położonych zabytkowych restauracjach. (Napoje do posiłków zamawiane i opłacane są indywidualnie na miejscu). Pakiet kolacyjny można zamówić wcześniej przy rezerwacji wycieczki i jest on realizowany dla co najmniej 15 osób. Pilot zawsze jest obecny podczas kolacji.                                                         

Cena za jedną osobę: 278,- zł

Rejs łodzią w Lübbenau

Zapraszamy na dwugodzinną przejażdżkę łodzią po rozgałęzionych kanałach wodnych przecinających piękne krajobrazy Szprewaldu. W czasie rejsu będziemy mijać lasy łęgowe, łąki, pastwiska oraz zadbane drewniane chaty często kryte słomą lub trzciną. Poznamy wiele ciekawostek o zabytkach, tradycjach i zwyczajach mieszkańców Szprewaldu oraz smak tradycyjnych ogórków szprewaldzkich i chleba ze smalcem. Czeka nas również krótki postój w miejscowości Lehde, znanej z zabytkowej zabudowy.

Cena 98 PLN / os. 

Pakiet wycieczkowy należy zamówić najpóźniej 45 dni przed wyjazdem. Będzie zrealizowany przy min. 20 chętnych.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju 1-osobowego

528,- zł

Wybór miejsc w autokarze

Wybierz miejsce autobusowe wygodne dla Ciebie:

Miejsca 1-8 i 23-30 cena: 50 PLN/os 
Miejsca 9-22 cena: 30 PLN/os 

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować miejsce w autokarze.
Jeśli rezygnujesz z wyboru miejsca, zostanie ono przypisane w dniu wyjazdu.

Trasa

Wyjazd z Warszawy autokarem przez Łódź.

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przejazdy autokarem zgodnie z programem
 • Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych: Good Morning Hotel w Berlinie i Achat Comfort Hotel w Dreźnie
 • Wyżywienie: Śniadanie
 • Wycieczki i bilety wstępów zgodnie z programem
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Wycieczki ”Rejs łodzią w Lübbenau” w cenie 98 PLN
 • Wydatków indywidualnych
 • Napojów do posiłków
 • Napiwków dla kierowców
 • Wszystkiego, co nie jest zawarte w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 25 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Miejsca i godziny zbiórki

Wyjazd

Rezerwując wycieczkę prosimy wpisać w polu "Uwagi" miejsce wsiadania do autokaru, wybierając miejscowość z listy poniżej. Prosimy o zwrócenie uwagi, że podane godziny są orientacyjne a dokładne zostaną podane w Dokumentach Podróży przed wyjazdem.

 • Warszawa 08:00
  Plac Defilad - parking dla autokarów od strony ul. Marszałkowskiej.
  Godzina zbiórki: 07:45, wyjazd z Warszawy: 08:00.
 • Łódź 10:00
  Stacja paliw Shell Stryków na autostradzie A2 w kierunku Poznania.
  Godzina zbiórki: 09:45, wyjazd z Łodzi: 10:00.

Powrót

 • Łódź 16:00
 • Warszawa 18:00
Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

20DEBUS11APL2106