Costa Brava – pojedynczo, ale w grupie

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

To wycieczka przygotowana z myślą o tych, którzy w podróż wybierają się sami i nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego.

DLA SINGLI

Wybierz się z nami na Costa Brava. Gdy jesień zacznie wkradać się do naszych domów, Ty nadal będziesz mógł cieszyć się hiszpańskim, letnim słońcem. 

Zwiedzimy Barcelonę i zaprojektowany przez Antonio Gaudiego słynny Park Güell. Zobaczymy położony pośród majestatycznych skał klasztor Montserrat. 

Wstąpimy do winnicy, aby dowiedzieć się więcej o produkcji wspaniałego musującego wina cava, które oczywiście będziemy degustować.

Pasjonaci sztuki będą mogli również skorzystać z opcjonalnej wycieczki do Muzeum Salvadora Dali w Figueres. 

Nasza propozycja jest częścią koncepcji „Podróżuj pojedynczo ale w grupie”. Oznacza to, że w trakcie podróży każdy uczestnik wycieczki zamieszka w pokoju 1-osobowym, bez ponoszenia dodatkowej opłaty z tego tytułu.

Zatrzymamy się w 4 – gwiazdkowym hotelu Alegria Caprici Verd, położonym w pobliżu plaży, pomiędzy Santa Susanna i Malgrat de Mar. Do dyspozycji Gości hotel oferuje zarówno kryty, jak i odkryty basen, z tarasem słonecznym.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Wycieczki dla singli

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta EUR

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do Barcelony. Przejazd do Santa Susanna
Dzień 2 Montserrat. Wizyta w klasztorze i degustacja wina
Dzień 3 Dzień wolny
Dzień 4 Barcelona. Zwiedzanie Parku Güell, zaprojektowanego przez Antonio Gaudiego
Dzień 5 Dzień wolny
Dzień 6 Północne wybrzeże z Figueres oraz muzeum Salvadora Dali (dodatkowo płatne)
Dzień 7 Dzień wolny
Dzień 8 Przejazd do Barcelony. Wylot do Polski

Hotele

Hotel Alegria Caprici Verd

Hotel Alegria Caprici Verd położony jest w pobliżu plaży, pomiędzy Santa Susanna a Malgrat de Mar. 
Do dyspozycji Gości: 24-godzinna recepcja, winda, bar, bar przy basenie, dwie restauracje, taras słoneczny, basen kryty i odkryty, darmowe wifi. Istnieje możliwość wynajęcia sejfu.

Pokoje - z balkonem, telewizją satelitarną, telefonem, minibarem, klimatyzacją / ogrzewaniem oraz łazienką z suszarką do włosów. 

500 m do najbliższego sklepu spożywczego
200 m do najbliższego przystanku autobusowego
200 m do najbliższej stacji kolejowej

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Barcelony. Przejazd do Santa Susanna
Hotel Alegria Caprici Verd

Po przylocie do Hiszpanii, pojedziemy do nadmorskiej miejscowości Santa Susanna, leżącej między dwoma znanymi kurortami Calella i Malgrat de Mar.

Zatrzymamy się w Hotelu Alegria Caprici Verd, położonym w pobliżu plaży, pomiędzy miejscowościami Santa Susanna i Malgrat de Mar, w miłej, cichej lokalizacji na początku promenady. Ten 4-gwiazdkowy hotel ma wiele udogodnień. Znajduje się tu zarówno kryty, jak i odkryty basen. Hotel kilka razy w tygodniu organizuje wieczory przy muzyce, będzie więc okazja do tańca przy kieliszku hiszpańskiego wina musującego cava lub sangrii.
Hotel oferuje 2 posiłki dziennie - śniadania oraz kolacje, do ktorych podana będzie woda i kieliszek wina.

Czas podróży autokarem 75 km – ok. 1 godzina

Dzień 2
Montserrat. Wizyta w klasztorze i degustacja wina
Klasztor Montserrat jest pięknie położony w górach

Dziś odwiedzamy opactwo Montserrat na górze Montserrat na zachód od Barcelony. Góra Montserrat nazywana jest również świętą górą Katalończyków i jest ważnym celem pielgrzymek. Góra o wysokości 1235 metrów znajduje się około 40 kilometrów od Barcelony. W drodze do opactwa mijać będziemy hiszpańskie, malownicze krajobrazy.

W 888 r. zbudowano tw tym miejscu kaplicę Najświętszej Marii Panny, a w 1030 r. stała się ona fundamentem dla klasztoru benedyktynów w Montserrat. Od kilkuset lat klasztor odgrywa ważną rolę w życiu politycznym i religijnym Katalonii. Najbardziej znaną atrakcją klasztoru jest figura Czarnej Madonny, która prawdopodobnie została znaleziona w jaskini w górach i którą do dziś można zobaczyć w kościele klasztornym.

Klasztor wraz przyległymi zabudowaniami położony jest na płaskowyżu pod bardzo różnorodnymi i niespotykanymi formacjami skalnymi.

Samo przebywanie na górze oraz podziwianie widoków z licznych tarasów robi piorunujące wrażenie.
W tym miejscu będziemy mogli cieszyć się otoczeniem i fantastycznymi widokami na rzekę Llobregat i charakterystyczny górski krajobraz.

Po drodze będziemy mijać winnice, w których rozpoczynają się właśnie tegoroczne zbiory winogron. Tutaj, w okolicy, powstaje duża część zapotrzebowania Hiszpanii na szampana, a mianowicie słynne wino musujące cava.
Odwiedzimy najstarszego i jednego z największych producentów wina musującego w Hiszpanii - słynne Codorníu. Winiarnia szczyci się ponad 460-letnią historią i produkuje szeroką gamę najlepszych hiszpańskich win. Jest to najstarsza winnica w Hiszpanii i jedna z najstarszych na świecie. Podczas naszej wizyty zobaczymy produkcję tego wspaniałego trunku i proces jego powstawania. Po degustacji wrócimy do hotelu, w którym zjemy kolację.

Czas podróży autokarem 240 km – ok. 4 godziny

Dzień 3
Dzień wolny
Santa Susana

We wszystkie wolne dni nasz pilot będzie organizował dla Państwa wspólne, dobrowolne wyjścia zarówno przed południem, jak i wieczorem. W ciągu dnia może to być spacer po okolicy, przejażdżka pociągiem do jednego z pobliskich miasteczek lub inna forma aktywności, aby nacieszyć się urokiem tej podróży.

Można również indywidualnie skorzystać z hotelowych basenów, pospacerować wzdłuż długiej promenady do Malgrat de Mar lub Calelli, wsiąść do lokalnego autobusu i zwiedzić okolicę czy po prostu chłonąć jesienne słońce w pobliskiej kawiarni.

Dzień 4
Barcelona. Zwiedzanie Parku Güell, zaprojektowanego przez Antonio Gaudiego
Piękne widoki na Barcelonę

Dzisiaj udamy się autokarem do stolicy hiszpańskiego regionu Katalonii, jednego z najbardziej popularnych miast Hiszpanii. Ci, którzy wcześniej tu nie byli powiedzą, że warto było czekać na ten dzień. Zobaczymy przepiękne miasto tętniące życiem, pobudzające wszystkie zmysły. Taka właśnie jest Barcelona.

Wycieczkę rozpoczniemy przy centralnie położonym placu - Plaza Catalunya, gdzie spotykają się główne ulice miasta, w tym słynna La Rambla. 

La Rambla to najsłynniejszy bulwar w mieście z mnóstwem turystów, ulicznych artystów i kuglarzy oraz szpalerem drzew na odcinku 1,2 kilometra. Mówi się, że jeśli nie odwiedziłeś La Rambla, nie byłeś w Barcelonie.

Następnie udamy się w kierunku rzymskiej przeszłości Barcelony. Zobaczymy fragment starożytnej drogi, która pierwotnie prowadziła do rzymskiego miasta Barcino. Zgodnie z rzymską tradycją droga wyłożona jest tablicami nagrobnymi. Ponownie przejedziemy przez La Rambla w drodze na ogromne targowisko La Boqueria, gdzie mieszają się kolory, zapachy i głosy zachęcających do kupna sprzedawców. Można tu znaleźć dosłownie wszystko: od suszonej szynki, przez świeże warzywa, przyprawy, ryby aż po sery i inne hiszpańskie specjały. Statystyka mówi, że takie bombardowanie zmysłów delikatesami prowadzi jednoznacznie do pojawienia się w bagażu wielu przepysznych pamiątek.

Z targu pójdziemy na starówkę, na Plaza Pi, gdzie znajduje się piękny gotycki kościół Santa Maria Del Pi z wielką, cudownie kolorową rozetą. George Orwell, angielski literat, pisał o niej ” W hołdzie Katalonii”, gdzie przedstawił swoje doświadczenia z czasów hiszpańskiej wojny domowej, w której sam brał udział.
Stare uliczki poprowadzą nas z powrotem do La Rambla, a potem dalej w kierunku wysokiego na 60 m pomnika Kolumba. Następnie zobaczymy wciąż nieukończoną Sagradę Familię, monumentalą katedrę Gaudiego, która jest głównym symbolem Barcelony. Budowa katedry rozpoczęła się w latach 80-tych XIX wieku, a jej zakończenie planuje się na 2026 rok. Wielu kierowników budowy, jeden za drugim zdążyło przejść na emeryturę po wykonaniu swojej części pracy zaplanowanej i opisanej w szkicach Gaudiego. Kościół zwiedzimy z zewnątrz. Następnie zwiedzimy Park Güell, który jest również jednym z arcydzieł Antonio Gaudiego. Znajdziemy tu pełno kolorowych mozaik, wyjątkowe budynki i przepiękny widok na miasto, to miejsce pełne magii i mimo niewielkiego rozmiaru, pełne jest niesamowitych rozwiązań oraz tajemnic. 20-hektarowy park jest jedną z największych atrakcji miasta i nigdy nie został ukończony, gdy Barcelona wpadła w kryzys gospodarczy i wstrzymano budowę.

Będziemy mieć również chwilę wolnego czasu na samodzielne zwiedzanie Barcelony przed powrotem do Santa Susanna i kolacją w naszym hotelu.
Czas podróży autokarem 130 km – ok. 2 godziny

Dzień 5
Dzień wolny
Restauracja w hotelu Alegria Caprici Verd

Decyzja jak spędzić ten dzień należeć będzie do Państwa. Nasz pilot jest do Państwa dyspozycji, będzie organizował aktywności, w których można uczestniczyć zarówno rano, jak i wieczorem.

Jeżeli mają Państwo pomysł na samodzielną wycieczkę, pilot z przyjemnością podpowie, jak najłatwiej dostać się w wybrane przez Państwa miejsce.

Kolacja w hotelu.

Dzień 6
Północne wybrzeże z Figueres oraz muzeum Salvadora Dali (dodatkowo płatne)
Piękne widoki na północne wybrzeże Hiszpanii

Wybrzeże na północ od Santa Susanna jest urozmaicone i bardzo piękne. Znajdują się tam dzikie, skaliste klify, parki narodowe jak również fantastyczne piaszczyste plaże. Co jakiś czas pojawia się zatoczka, a w niej wioska rybacka, której mieszkańcy nadal żyją z połowu ryb, choć miejsce te odwiedzają licznie zarówno krajowi jak i zagraniczni turyści. Na ostatnim półwyspie przed francuską granicą znajduje się nadmorski kurort Roses, gdzie znajduje się słynna restauracja El Bulli, przez wiele lat uważana za najlepszą restauracją na świecie. 

Skręcimy na zachód w stronę Figueres, gdzie odwiedzamy największą atrakcję miasta, Muzeum Salwadora Dali, poświęcone światowej sławy surrealistycznemu artyście. 

Salvador Dalí urodził się w Figueres w 1904 roku. Spędził tu oraz w Gironie większość swego życia. Surrealistyczny świat, do którego zaprasza Dalí, przyciąga uwagę już z zewnątrz. Złote manekiny i ogromne jaja znajdujące się na dachu, a także niesamowita szklana kopuła to tylko mała zapowiedź tego, co czeka nas w środku. Czerwona elewacja pokryta symetrycznymi zdobieniami pokazuje ogromną dbałość o szczegóły, która przyświecała artyście w całej jego pracy twórczej. Jego najsłynniejsze prace większość z nas na pewno kojarzy.

Późnym popołudniem wrócimy do Santa Susanna na kolację w hotelu.

Dzisiejsza wycieczka nie jest wliczona w cenę, należy ją zarezerwować osobno najpóźniej 45 dni przed datą wyjazdu. Cena 220 PLN.

Czas podróży autokarem  180 km – ok. 3 godziny

Dzień 7
Dzień wolny
Hiszpania znana jest z tapas

Decyzja jak go spędzić należeć będzie do Państwa. Tak jak w poprzednie wolne dni nasz pilot jest do Państwa dyspozycji, będzie organizował aktywności, w których można uczestniczyć. 

Wieczorem zjemy pożegnalną kolację w hotelu. 

Dzień 8
Przejazd do Barcelony. Wylot do Polski

Po przyjemnym tygodniu spędzonym w Santa Susanna, Barcelonie i okolicach udamy się na lotnisko skąd polecimy do Warszawy

Wycieczka do Muzeum Salvadora Dalego w Figueres

Wybrzeże na północ od Santa Susanna jest urozmaicone i bardzo piękne. Znajdują się tam dzikie, skaliste klify, parki narodowe jak również fantastyczne piaszczyste plaże. Co jakiś czas pojawia się zatoczka, a w niej wioska rybacka, której mieszkańcy nadal żyją z połowu ryb, choć miejsce te odwiedzają licznie zarówno krajowi jak i zagraniczni turyści. Na ostatnim półwyspie przed francuską granicą znajduje się nadmorski kurort Roses, gdzie znajduje się słynna restauracja El Bulli, przez wiele lat uważana za najlepszą restauracją na świecie. Skręcimy na zachód w stronę Figueres, gdzie odwiedzamy największą atrakcję miasta, Muzeum Salwadora Dalego, poświęcone światowej sławy surrealistycznemu artyście. Salvador Dalí urodził się w Figueres w 1904 roku. Spędził tu oraz w Gironie większość swego życia. Już przed wejściem do muzeum, nie będzie cienia wątpliwości, że za chwilę wkroczymy w surrealistyczny świat Dalego. 

Cena: 220 PLN

Informacja o cenie

Cena zawiera
 • Przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa - Barcelona - Warszawa
 • Opiekę polskiego pilota
 • Zakwaterowanie w Hotelu Alegria Caprici Verd, Santa Susanna
 • Wyżywienie: śniadania i kolacje ( w tym woda i  1/4l wina)
 • Całodniową wycieczkę do Montserrat 
 • Wizytę w winiarni oraz degustację wina Cava
 • Całodniową wycieczkę do Barcelony
 • Bilety wstępu do Parku  Güell Gaudiego 
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Pakietu wycieczkowego Muzeum Salvadora Dali 220 PLN 
 • Napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców  (ok. 15 euro na osobę) 
 • Dodatkowych posiłków niewymienionych w programie 
 • Napojów do posiłków niewymienionych w programie 
 • Wydatków indywidualnych 
 • Wszystkiego, czego nie wymieniono w punkcie „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Hotel

Podczas naszego pobytu zatrzymamy się w 4-gwiazdkowym hotelu Alegria Caprici Verd w Santa Susanna. DO dyspozycji Gości pokoje 2 – osobowe do pojedynczego wykorzystania.

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Z ręką na sercu

Informacja

Jesienią pogoda może być zmienna. O tej porze roku dobrze zabrać ze sobą zarówno chłodniejsze jak i  cieplejsze ubrania, coś przeciwdeszczowego lub składany parasol.

Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

ESSGL01BPL