Kanada – poprzez Gór Skalistych szczyty

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Podróż po Kanadzie od Calgary po Vancouver, podczas której zobaczysz parki narodowe, lodowce, jeziora oraz urocze górskie miasteczka

Kanada to kraj pełen atrakcji, zwłaszcza dla miłośników przyrody. Wybierz się w objazdową podróż wśród przepięknych krajobrazów Kanady od Calgary po Vancouver –  w programie są dwa pasma górskie, dwa parki narodowe oraz wiele więcej atrakcji przyrodniczych! W Górach Skalistych zobaczymy szmaragdowo-zielone jezioro Louise oraz uniesiemy się gondolą na Górę Siarkową skąd roztacza się przepiękny widok na góry i Park Narodowy Banff. Następnie ruszymy wzdłuż najpiękniejszej górskiej drogi w Kanadzie, czyli Icefields Parkway, do objętego patronatem UNESCO Parku Narodowego Jasper z lodowcami, wodospadami, jeziorami i Mount Robson, najwyższym szczytem w Górach Skalistych. Zatrzymamy się również nad lazurowym jeziorem Maligne, aby podziwiać jego błękit oraz lodowcową scenerią. Noce będziemy spędzać w uroczych miasteczkach, m.in. w słynnym kurorcie narciarskim Whistler w górach Coast, który ma wiele do zaoferowania nie tylko w sezonie zimowym, ale również w letnim. Na koniec dotrzemy do nadmorskiego miasta Vancouver, w którym połączenie przyrody i uroków nowoczesnej metropolii sprawiają, że każdy znajdzie tu coś szczególnie interesującego.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Przygoda życia

 • Pilot Polski

 • Wiza Tak

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Dolar kanadyjski

Program wycieczki 10 dni
Dzień 1
Wylot z Warszawy do Calgary. Nocleg w Banff
Dzień 2
Wycieczka do Parku Narodowego Banff, wjazd gondolą na Górę Siarkową, czas wolny w miasteczku Banff
Dzień 3
Banff - Jezioro Louise – droga Icefields Parkway - Columbia Icefield - Waterfall - Jasper. Przejazd po lodowcu pojazdem Ice Explorer
Dzień 4
Zwiedzanie Parku Narodowego Jasper. Kanion Maligne, możliwość pływania łódką po jeziorze Maligne
Dzień 5
Jasper - Mount Robson - Sun Peaks
Dzień 6
Sun Peaks - Whistler
Dzień 7
Whistler - Vancouver. Odkrywanie miasta
Dzień 8
Vancouver. Dzień na własną rękę
Dzień 9
Powrót
Dzień 10
Przylot do Warszawy

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
11 998,–
Warszawa
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Calgary. Nocleg w Banff

Po wylądowaniu na lotnisku w Calgary i zabraniu walizek pokonamy autobusem około 120 kilometrów drogami regionu Kananaskis w kierunku Parku Narodowego Banff i miasteczka o tej samej nazwie, gdzie znajduje się nasz hotel.

Dzień 2
Wycieczka do Parku Narodowego Banff, wjazd gondolą na Górę Siarkową, czas wolny w miasteczku Banff
Park Narodowy Banff, Alberta

Park Narodowy Banff jest najstarszym parkiem narodowym w Kanadzie i stanowi centrum zarówno zimowych, jak i letnich aktywności w Górach Skalistych. Rozciąga się na obszarze 6 621 km² i jest poprzecinany rozległą siecią szlaków, z których również będziemy mogli skorzystać. Tego dnia wybierzemy się na całodniową wycieczkę po parku, aby zobaczyć jego największe atrakcje takie jak wodospad Bow i Tunnel Mountain Drive oraz miasto Banff. 

Rano wjedziemy małą gondolą na szczyt Góry Siarkowej, skąd roztacza przepiękny widok na ośnieżone szczyty Gór Skalistych, zielone doliny i niebieskie jeziora. Następnie wrócimy do Banff, gdzie będziemy mieli czas wolny, a wieczorem ponownie udamy się do parku narodowego na dwugodzinną wycieczkę. Dowiemy się dziś dużo na temat fauny zamieszkującej park. W trakcie wycieczki nie będziemy dużo wędrować zatem każdy może dołączyć do wyprawy. Pamiętajmy jedynie o zabraniu ciepłego swetra!

Dzień 3
Banff - Jezioro Louise – droga Icefields Parkway - Columbia Icefield - Waterfall - Jasper. Przejazd po lodowcu pojazdem Ice Explorer
Park Narodowy Banff

Dzisiejszego dnia najpierw udamy się na północ nad szmaragdowo-zielone jezioro Louise, które jest otoczone zielonymi lasami, ośnieżonymi górami, a w oddali widoczny jest lodowiec Victoria. Następnie przejedziemy szlakiem Icefields Parkway - jednej z najbardziej malowniczych górskich dróg w Kanadzie, której nazwa nawiązuje do ogromnych lodowców charakteryzujących Góry Skaliste. Oczywiście będziemy robić przystanki, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, przyjrzymy się również największemu polu lodowemu na południe od koła podbiegunowego, czyli Columbia Icefield. Tutaj przejedziemy się Ice Explorer - specjalnym pojazdem do poruszania się po lodowcu.

Dzień 4
Zwiedzanie Parku Narodowego Jasper. Kanion Maligne, możliwość pływania łódką po jeziorze Maligne
Widoki na Park Narodowy Jasper

Kolejny dzień to dalsze zwiedzanie rozległych obszarów naturalnych Kanady. Pojedziemy do Parku Narodowego Jasper. Park o powierzchni 10 878 km2 został założony w 1907 roku i znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krajobraz tej części Gór Skalistych składają się szerokie doliny, poszarpana linia szczytów górskich, lodowce, lasy, rzeki, jeziora i wodospady. Wśród tutejszej fauny występuje duża reprezentacja różnorodnych ssaków Ameryki Północnej takich jak łosie, renifery i jelenie, kozy górskie i owce, niedźwiedzie, wilki i kuguary. Odwiedzimy Kanion Maligne, który ma głębokość aż do 50 metrów, zaś jego szerokość to nie więcej niż zaledwie kilka metrów. Zatrzymamy się nad lazurowym jeziorem Maligne, największym jeziorem lodowcowym w całych Górach Skalistych. Chętni mogą wybrać się na wycieczkę łodzią po jeziorze lub pozostać na lądzie i ciesząc się widokami z brzegu jeziora. Późnym popołudniem wrócimy do Jasper i będziemy mieć czas wolny. Jasper to małe miasteczko, które założone zostało jako stacja handlu futrami. Dziś liczy około 4 tys. mieszkańców. 

(Wycieczka po jeziorze Maligne nie jest wliczona w cenę wycieczki, można ją wykupić osobno. Czytaj więcej w dalszej części programu)

Dzień 5
Jasper - Mount Robson - Sun Peaks
Park Narodowy Jasper

Opuścimy prowincję Jasper i Alberta i pojedziemy do Kolumbii Brytyjskiej. Po drodze miniemy Mount Robson, który jest najwyższą górą w Górach Skalisty (3954 m n.p.m). Trasa wiedzie na południowy zachód autostradą Yellowhead przez obszary naturalne oraz miasta Clearwater, Bule River i Valemount, z których wszystkie były  ważnymi centrami handlowymi na przełomie wieków. 

Po południu docieramy do ośrodka narciarskiego Sun Peaks, gdzie zameldujemy się w naszym hotelu.Topografia miasta nie jest skomplikowana, jest wiele sklepów i restauracji, a spacer główną ulicą może okazać się świetnym sposobem na rozciągnięcie nóg po jeździe.

Dzień 6
Sun Peaks - Whistler

Nasza dalsza podróż to kierunek południowo-zachodni przez pustynny krajobraz wokół Kamloops do miasteczka Cache Creek, jednego z wielu miast, które zostało założone na fali gorączki złota. Zrobimy tu przystanek, po czym  znów będziemy kontynuować podróż drogą Duffy Lake Road przez opuszczone skaliste krajobrazy Gór Wybrzeża. Nasz cel, czyli Whistler, znany jest jako najlepszy ośrodek narciarski, niemniej także latem miasto przyciąga wielu turystów, którzy wybierają się na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, rafting lub golf. Po zakwaterowaniu się w naszym hotelu reszta dnia przeznaczona zostanie na zwiedzanie miasta według własnego uznania. W tym mieścia na pewno nie zabraknie możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu!

Dzień 7
Whistler - Vancouver. Odkrywanie miasta
Shannon Falls

Dziś zmierzać będziemy do Vancouver fiordem Howe Sound. Po drodze miniemy wodospady Shannon i Stawamus Chief, drugi co do wielkości największy granitowy monolit na świecie o wysokości 700 metrów, popularne miejsce wspinaczkowe. 

Vancouver jest jednym z najpiękniejszych miast Kanady. Po dotarciu do miasta przejedziemy się jego ulicami, aby się o tym przekonać. Vancouver, podobnie jak San Francisco, leży na pagórkowatym terenie, dzięki czemu w mieście jest wiele punktów, z których roztaczają się wspaniałe widoki na ocean, małe zatoczki oraz samo miasto. Vancouver to połączenie miejskiej metropolii i przyrody. Oprócz prawie 10 kilometrów wybrzeża, kilku pięknych plaż kąpielowych, placów zabaw, wiewiórek i szopów, w mieście znajduje się 405-hektarowy park publiczny Stanley Park, zaś na jego terenie wznosi się wielokrotnie nagradzane centrum akwarystyczne Vancouver Aquarium. Na obrzeżach Stanley Park znajdziemy także zatoki English Bay i West End z ciągiem pięknych wiktoriańskich domów.

Zameldujemy się w naszym hotelu, a resztę dnia pozostawiamy do własnej dyspozycji i odpoczynku.

Dzień 8
Vancouver. Dzień na własną rękę
Vancouver

Ten dzień można przeznaczyć na odkrywanie Vancouver na własną rękę, a nasz pilot będzie służył radą, pomocą i towarzystwem. Istnieje możliwość obserwowania wielorybów w wodach u wybrzeży Vancouver. Zainteresowani podwodnym światem mogą udać się również do Vancouver Aquarium i zobaczyć tam 8 tys. zwierząt Pacyfiku takich jak ośmiornice, wydry morskie, arktyczne wieloryby i kolorowe mięczaki. 

Można również wybrać się na spacer do Chinatown, dzielnicę przez którą przejeżdżaliśmy poprzedniego dnia. Znajdziesz tutaj wiele dobrych i tanich azjatyckich restauracji, kolorowych bazarów i egzotycznych sklepów, w których możesz kupić wszystko: od pamiątek typu kiczowaty smok aż po produkty chińskiej medycyny. Pierwsi imigranci z Chin osiedlili się tutaj podczas gorączki złota w latach 50. XIX wieku. W ostatniej dekadzie przybyła tu bardzo duża liczba Chińczyków z Hongkongu, co doprowadziło do tego, że obecnie najczęściej używanym językiem w zielonej metropolii Kanady jest właśnie chiński!

Vancouver oferuje ogromne możliwości zakupowe – znajdziesz tu wszystko, od centrów handlowych, sklepów znanych projektantów, sklepów z odzieżą używaną i vintage, po stragany z odzieżą i innymi produktami. Prawdziwa mekka zakupowa pozwoli na zapełnienie ostatniego wolnego miejsca w walizce przed powrotem do Polski.

Dzień 9
Powrót
Udamy się na lotnisko i pełni wrażeń wyruszamy z powrotem do Polski.
Dzień 10
Przylot do Warszawy

Pakiet 2 wycieczek

Przejazd po lodowcu z Ice Explorer

Ice Explorer to specjalnie zbudowany pojazd do poruszania się po lodowcu, który wjedzie na Columbia Icefield, będący w niektórych miejscach tak szeroki jak Wieża Eiffla.

Cena: 278 PLN

Rejs statkiem po jeziorze Maligne

Jezioro Maligne jest największym polodowcowym jeziorem w Jasper National Park i jednym z najpiękniejszych miejsc w Canadian Rocky Mountains, z widokiem na ośnieżone szczyty górskie.

Cena: 278 PLN

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 11 998,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do pokoju 1-osobowego

2.998 PLN za osobę

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przelot samolotem rejsowym w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa - Calgary i Vancouver – Warszawa, w obie strony z przesiadką
 • Wycieczki i bilety wstępów zgodnie z programem
 • Zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-osobowych
 • Wyżywienie: śniadania
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Dodatkowych posiłków i napojów
 • Napiwków (około 60-70 CAD/os)
 • Opłaty eTA około 7 CAD/os
 • Podróżując przez USA wymagane jest uzyskanie elektronicznej autoryzacji ESTA (koszt 21 USD)
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego co nie zostało wymienione w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje dotyczące podróży

Bagaż

Dobrze jest zabrać ze sobą mniejszy plecak lub torbę na codzienne wycieczki i dni spędzone w podróży, podczas których swój bagaż główny często otrzymasz dopiero wieczorem. Nie ma potrzeby zabierania ręczników.

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Z ręką na sercu

Śniadania

Śniadanie w większości standardowych hoteli w Kanadzie i USA to tak zwane „śniadanie kontynentalne”, co zwykle oznacza kawę/herbatę, sok i tosty z masłem i dżemem. Często zdarza się, że hotele w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych jedzą tylko śniadanie na wynos (w pudełku).

Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki