Madagaskar – kraj lemurów i baobabów

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Białe piaszczyste plaże, drzewa baobabu i lasy deszczowe z ciekawskimi lemurami to uroki tej afrykańskiej wyspy na Oceanie Indyjskim.

Madagaskar ze swoją dziewiczą przyrodą to prawdziwy raj dla każdego podróżnika. Podczas wędrówek po 3 malowniczych i bardzo różnorodnych parkach narodowych zobaczymy słynne lemury, które żyją tylko tutaj i  wesoło skaczą między drzewami. Wzdłuż dróg napotkamy charakterystyczne drzewa baobabu. Poznamy także lokalne tradycje w czasie odwiedzin w małej wiosce, winnicy i warsztacie, gdzie produkuje się ręcznie robiony papier.

W stolicy Antananarywy zobaczymy Pałac Królowej i ogromną, miejską halę targową. Natomiast nadmorskie miasto Ifaty oferuje zarówno wyjątkowe wrażenia podczas nurkowanie z rurką, jak i wszystko to, czego potrzeba do leniuchowania na plaży lub przy hotelowym basenie. Pamiętajcie, aby spakować dużą kartę pamięci do aparatu, ponieważ w tej podróży zobaczymy niezliczoną ilość miejsc wartych sfotografowania!

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe

 • Pilot Polski

 • Wiza Tak

 • Szczepienia Tak

 • Waluta USD

Program wycieczki 13 dni
Dzień 1
Przelot z Warszawy do Antananarywy
Dzień 2
Przelot z Antananarywy do Tulear. Wioska rybacka Ifaty
Dzień 3
Ifaty. Dzień wolny. Wypoczynek na plaży. Dla chętnych wycieczka do lasu baobabów lub nurkowanie
Dzień 4
Ifaty – Isalo
Dzień 5
Park Narodowy Isalo. Spektakularne krajobrazy i lemury
Dzień 6
Isalo - Ranomafana. Park lemurów, lokalna wioska, warsztat papierniczy i winiarnia
Dzień 7
Park Narodowy Ranomafana. Wędrówka w poszukiwaniu lemurów
Dzień 8
Ranomafana - Antsirabe. Drewniane rzeźby i zwiedzanie miasta. Wizyta w wytwórni cukierków
Dzień 9
Antsirabe – Andasibe. Kameleony w Rezerwacie Peyrieras
Dzień 10
Park Narodowy Andasibe. Przygoda z lemurami
Dzień 11
Andasibe – Antananarywa. Zwiedzanie miasta.
Dzień 12
Antananarywa. Podróż powrotna.
Dzień 13
Przylot do Warszawy

Zdjęcia

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przelot z Warszawy do Antananarywy

Po spotkaniu na lotnisku Okęcie z pilotem Albatros Travel wylecimy z Warszawy z przesiadką do stolicy Madagaskaru - Antananarywy. Po przylocie do Antananarywy od razu pojedziemy do hotelu, by odpocząć po podróży.

Dzień 2
Przelot z Antananarywy do Tulear. Wioska rybacka Ifaty
Ciesz się dniem nad wodą w Ifaty

Po śniadaniu pojedziemy na lotnisko, skąd polecimy do Tulear. Następnie udamy się do położonej nad oceanem wioski rybackiej Ifaty. Naszym oczom ukażą się piękne, białe i piaszczyste plaże Madagaskaru. Będzie czas na relaks lub aktywny wypoczynek. Proponujemy nurkowanie w czystych wodach Oceanu Indyjskiego. Przejazd z Tulear do Ifaty odbywa się po nierównych żwirowych drogach. Po drodze będziemy mijać małe wioski rybackie.

Dzień 3
Ifaty. Dzień wolny. Wypoczynek na plaży. Dla chętnych wycieczka do lasu baobabów lub nurkowanie
Wybierz się na wycieczkę do lasu baobabów

Dzisiejszy dzień jest dniem wolnym, który można spędzić relaksując się na plaży lub przy basenie. Można również pospacerować wzdłuż długich, białych, piaszczystych plaż i rozkoszować się ciszą lub obserwować rybaków, którzy rano wracają z połowów. Proponujemy wybrać się na dodatkowe wycieczki oferowane przez hotel. W ofercie wyprawa łodzią rybacką, tzw. „Piroque” do pobliskiej rafy, gdzie można nurkować z rurką lub wycieczka do lasu baobabów w Mangily. Nasz pilot pomoże w zorganizowaniu wycieczek dla chętnych osób.

Dzień 4
Ifaty – Isalo

Dziesiejszy dzień zaczniemy wcześnie rano. Przed nami długa droga na wschód. Po drodze będziemy mijali baobaby oraz wioski, w których wydobywa się szafir. Po dotarciu do Parku Narodowego Isalo  zameldujemy się w hotelu.

Dzień 5
Park Narodowy Isalo. Spektakularne krajobrazy i lemury
Przyroda w Parku Narodowym Isalo

Park Narodowy Isalo jest jednym z najpopularniejszych na Madagaskarze. Powierzchnia parku to ponad 80 000 ha. Zobaczymy tutaj wspaniałą przyrodę, górskie krajobrazy poprzecinane dolinami, wodospadami i stromymi kanionami. Park jest znany z niezwykłych formacji geologicznych, utworzonych z  piaskowca, który erodując  pod wpływem deszczu i wiatru,  stworzył absolutnie spektakularny krajobraz. Żyje tu kilka różnych gatunków lemurów, skorzystamy więc z okazji by przyjrzeć się bliżej tym słynnym pół małpom, które podobnie jak baobaby są symbolem Madagaskaru. 

Podczas dzisiejszej wycieczki do parku narodowego zawędrujemy między innymi do wioski Ranohira, skąd będziemy podziwiać zachód słońca spoglądając przez naturalne okno skalne. 

Resztę czasu przeznaczymy na czas wolny w Isalo.

Dzień 6
Isalo - Ranomafana. Park lemurów, lokalna wioska, warsztat papierniczy i winiarnia
Lemury w parku Anja

Po opuszczeniu Isalo skierujemy się na północ do Ambalavao, jadąc wzdłuż pasma górskiego Andringitra. Krajobraz zmieni się, gdy będziemy przemieszczać się w kierunku wyżyn. 
Park Anja jest domem dla wielu rodzin lemurów katta i jest prowadzony wspólnie przez mieszkańców lokalnej wioski. Wejście do parku jest płatne, a pieniądze przekazywane są na wynagrodzenie dla nauczyciela w wiejskiej szkole.  

Po drodze odwiedzimy także wioskę Iharintsena. Część mieszkańców otworzyło swoje domy dla turystów by zapoznali się ze sztuką tworzenia prac z  papieru w warsztacie Papier Anteimoro.  
Następnie w winnicy w Soaviata spróbujemy lokalnego wina. Na koniec dotrzemy do Ranomafana, gdzie spędzimy noc.

Dzień 7
Park Narodowy Ranomafana. Wędrówka w poszukiwaniu lemurów
Lemury w Parku Narodowym Ranomafana

Miłośników przyrody na pewno ucieszy wizyta w Parku Narodowym Ranomafana. W usianym pagórkami lesie deszczowym panują  idealne warunki do wzrostu dla wielu odmian storczyków. Znajdziemy tu również ponad 100 gatunków ptaków i 12 różnych gatunków lemurów, w tym te najrzadziej występujące. 

W Parku Narodowym jest wytyczonych wiele szlaków turystycznych. Jednak turyści często schodzą z utartych ścieżek, by podążać za figlarnymi lemurami, które przeskakują między drzewami, nie zwracając uwagi na widzów. 

Popołudniu zaplanowaliśmy czas do własnej dyspozycji. Proponujemy odwiedzić wioskę Ranomafana lub zrelaksować się w łaźni termalnej.

Dzień 8
Ranomafana - Antsirabe. Drewniane rzeźby i zwiedzanie miasta. Wizyta w wytwórni cukierków
Rikszą po Antsirabe

Kontynuujemy naszą podróż na północ wyspy. Małe wioski na szczytach gór z glinianymi domami, otoczonymi uprawami ryżu, ziemniaków i winnicami są widoczne cały czas podczas naszej drogi. Wszędzie witają nas machające wesoło dzieci. Po drodze zatrzymamy się w mieście Ambositra, które jest centrum malgaskiej sztuki rzeźbienia w drewnie i rzemiosła. Tutaj zjemy obiad w lokalnej restauracji, a następnie odwiedzimy jeden ze sklepów, w którym sprzedawanie są drewniane rzeźby i lokalne rzemiosło. Do Antsirabe dojedziemy późnym popołudniem. Miasto położone jest ok. 170 km na południe od Tany i jest zbudowane na obszarze wulkanicznym, dlatego jest szczególnie znane z gorących źródeł z wodą termalną zwaną „visy gasy”.

Podczas wycieczki po mieście Antsirabe odwiedzimy między innymi rodzinny warsztat, w którym wytwarzana jest biżuteria z rogów zebu oraz fabrykę cukierków, gdzie słodycze wyrabione są w tradycyjny sposób. Zobaczymy jak wygląda cały proces, od topienia cukru nad ogniem w dużych żelaznych kadziach po gotowy produkt sprzedawany w małych torebkach w lokalnym sklepie. Będziemy mieli możliwość skosztowania świeżo wykonanych i gorących jeszcze cukierków. Polecamy te z imbirem, które są najlepsze na przeziębienia.

Antsirabe to miasto na Madagaskarze, w którym jest najwięcej rikszy i tuk tuków, jak się je tutaj nazywa. Warto przejechać się po mieście korzystając z takiego rodzaju transportu, ale należy pamiętać, aby z góry ustalić cenę przejazdu.

Dzień 9
Antsirabe – Andasibe. Kameleony w Rezerwacie Peyrieras
Zobacz kameleony w Rezerwacie Peyrieras

Przed nami długi dzień. Po śniadaniu opuścimy hotel i skierujemy się do Andasibe, mijając po drodze stolicę Antananarywa. 

Z okien autokaru będziemy widzieć zmieniający się krajobraz. Pola ryżowe rozciągające się na wzgórzach, małe wioski z domami pokrytymi gliną i strzechą, uprawy ziemniaków i ananasów. Zatrzymamy się w Rezerwacie Peyrieras, gdzie zobaczymy między innymi kameleony.  

Dojedziemy do Andasibe, gdzie zameldujemy się w hotelu.

Dzień 10
Park Narodowy Andasibe. Przygoda z lemurami

Największy z lemurów Madagaskaru, Indri, zamieszkuje ponad 12 000 hektarów lasów deszczowych, które tworzą Park Narodowy Andasibe-Mantadia. Jeszcze do niedawna wśród mieszkańców Madagaskaru powszechne były wierzenia zabraniające polowania na lemury. Uważano je bowiem za ludzi, którzy przed wiekami zgubili się w dżungli i zmienili się w zwierzęta, by móc przeżyć. Według innej legendy, Indri uratował pewnego człowieka przed upadkiem z drzewa, a ten odwdzięczył się, zakazując rodakom polowania na te zwierzęta. 

Lemury nie mają naturalnych wrogów w lesie, będziemy mieli więc okazję oglądać je z bliska. Gdy przyjedziemy tutaj wcześnie rano, przez mgłę lasu deszczowego da się usłyszeć, przypominające syrenę wołanie, które niesie się z odległości do trzech kilometrów.  

Odwiedzimy wioskę Andasibe, gdzie zobaczymy, jak lud Betsimisaraka - druga co do wielkości grupa etniczna na wyspie - uprawia ziemię, na której rosną tu między innymi ryż i wanilia. 

Dzień zakończymy w parku Vakona, znajdującego się niedaleko naszego hotelu. Tutaj, na „Wyspie Lemurów”, mamy możliwość zrobienia ostatnich zdjęć tych interesujących stworzeń, ponieważ jest to jedno z najlepszych miejsc na oglądanie lemurów naprawdę z bliska.

Dzień 11
Andasibe – Antananarywa. Zwiedzanie miasta.
Wycieczka po stolicy Antananarywy

Po wczesnym wyjeździe z Andasibe pojedziemy do stolicy Antananarywy, potocznie zwanej Tana, co jest krótszym, francuskim określeniem miasta. Tutaj ulice, przy których stoją kolorowe domy, pełne są ludzi i pojazdów. 

Podczas zwiedzania zobaczymy centrum miasta które składa się z wyżej położonego Haute Ville oraz niżej położonej części Basse Ville. W części Basse Ville miasta w pobliżu Place de L'Indépendance znajduje się centrum handlowe oraz duży plac targowy - Analakely, gdzie napotkamy stragany z owocami i warzywami oraz małe sklepiki, w których można kupić najprzeróżniejsze towary. Przejedziemy do Haute Ville wzdłuż Avenue de L’Indépendance, która staje się kręta i węższa w wyżej położnej części miasta. Tam zatrzymamy się przy Rova - pałacu prezydenckim, a dawnym pałacu królewskim, skąd można podziwiać widok na miasto.

Dzień 12
Antananarywa. Podróż powrotna.

Za nami klika intensywnych dni w podróży, dlatego ostatni dzień w Antananarywie można spędzić na odkrywaniu miasta na własną rękę.

Wieczorem przed drogą powrotną do Polski, zjemy wspólnie pożegnalną kolacje w lokalnej restauracji.

Dzień 13
Przylot do Warszawy

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju jednoosobowego

2 498 PLN

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota  
 • Przelot samolotem rejsowym w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Antananarywa – Warszawa, w obie strony z przesiadką
 • Przelot wewnętrzny na trasie Antananarywa - Tulear
 • Zakwaterowanie: 10 noclegów w hotelu w pokoju 2-osobowym 
 • Wyżywienie: 2 posiłki dziennie.
 • Transport autokarem, o ile w programie nie zaznaczono inaczej  
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Wydatków indywidualnych 
 • Wizy  
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego 
 • Napojów 
 • Napiwków (ok. 100 USD/osobę) 
 • Wydatków indywidualnych 
 • Wszystkiego, co nie jest zawarte punkcie „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Warto wiedzieć

Ważne!

Nasi przewodnicy podczas safari dołożą wszelkich starań, abyśmy zobaczyli jak najwięcej zwierząt. Jednak prosimy pamiętać, że są to dzikie zwierzęta, nie ma gwarancji, że je spotkamy.

Bagaż

Dobrze jest zabrać ze sobą mały plecak lub torbę na całodzienne wycieczki i dni podróży, ponieważ w tych dniach bagaż zostaje w hotelu. Nie jest konieczne zabranie ze sobą ręczników.

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 15 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Więcej o Madagaskarze

Z ręką na sercu

Standard hotelu na Madagaskarze

Hotele na Madagaskarze nie zawsze spełniają międzynarodowe standardy, ale my zawsze dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom jak najlepsze warunki noclegowe,

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki