Normandia i Bretania

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Podczas tej tak bardzo francuskiej podróży odwiedzimy zarówno Normandię jak i Bretanię, miejsca pachnące calvadosem, serem camembert i ostrygami.

W Normandii morze obmywa brzegi łagodnego i wręcz idyllicznego wybrzeża, pachnącego Calvadosem i kremowym serem Camembert. W Bretanii krajobraz jest zróżnicowany, bardziej dziki i posępny, z największymi w Europie różnicami pływów i wszechobecnym celtyckim dziedzictwem kulturowym. Według znawców nigdzie na świecie ostrygi nie smakują tak wyśmienicie jak w Bretanii, więc na pewno i my ich tu skosztujemy.

W czasie naszej podróży odwiedzimy m.in. ogrody Moneta w Giverny, słynną plażę Omaha, jedną z 5 plaż, gdzie miał miejsce desant wojsk alianckich podczas II wojny światowej, skosztujemy cydru, calvadosu i doskonałych serów. Zobaczymy także St.Malo - miasto piratów oraz domy szachulcowe w Dinan.

Idealnym zakończeniem podróży będzie krótki pobyt w Paryżu, w którym spędzimy popołudnie w legendarnej dzielnicy Montmartre.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do Paryża. W drodze do Caen zwiedzanie ogrodów Moneta w Giverny w Normandii. Kolacja w normandzkiej restauracji
Dzień 2 Normandia. Bayeux i miejsca związane z desantem wojsk alianckich w Normandii w 1944 roku
Dzień 3 Normandia. Degustacja normandzkich serów i cydru. Zwiedzanie Honfleur oraz degustacja Calvados
Dzień 4 Caen – St Malo – Dinan - St Brieuc. Przejazd do Bretanii. Zwiedzanie otoczonego murami obronnymi pirackiego miasta Saint-Malo oraz domy szachulcowe w Dinan
Dzień 5 Bretania. Côte de Granit Rose - wybrzeże z różowego granitu, degustacja ostryg w Paimpol oraz bretoński zamek
Dzień 6 Staint-Brieuc – Chartres - Paryż. Przejazd do Chartres i do Paryża. Wieczór na Montmartre
Dzień 7 Paryż. Wylot do Warszawy

Hotele

Aparthotel Adagio, Caen

Hotel 4* z przestronnymi pokojami, położony w centrum Caen. 
Hotel posiada 120 pokoi wyposażonych w bezpłatne WiFi, klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i lodówkę. W wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. W hotelu znajduje się także centrum fitness.

https://www.adagio-city.com/gb/aparthotel-caen.shtml

Hotel Ibis Styles, St Brieuc

Nowocześnie urządzony 3* hotel położony w centrum zabytkowego miasta Saint Brieuc. Hotel posiada 42 pokoje. W pobliżu jest możliwość zrobienia zakupów. Znajdują się tu również restauracje, bary i kawiarnie. W hotelu znajduje się winda. Pokoje są wyposażone w dźwiękoszczelne okna, klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji satelitarnej oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

https://www.accorhotels.com/gb/hotel-7475-ibis-styles-saint-brieuc-gare-centre/index.shtml

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
5 598,–
Warszawa
Brak miejsc
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Paryża. W drodze do Caen zwiedzanie ogrodów Moneta w Giverny w Normandii. Kolacja w normandzkiej restauracji Ok 270 km
Ogród Moneta w Giverny

Z lotniska skierujemy się na zachód przez północną Francję w kierunku Normandii, do ogrodu Moneta w Giverny, w którym Claude Monet, francuski malarz impresjonista odnalazł swój raj. Wiele motywów jego najsłynniejszych dzieł pochodzi właśnie z tego miejsca. Będziemy mogli poczuć zapach kwiatów i ziół oraz lawendy, a także zobaczyć  japoński mostek nad legendarnym stawem porośniętym nenufarami. W drodze na wybrzeże miniemy Rouen, stolicę Normandii, gdzie w XV wieku na stosie spłonęła Joanna d’Arc. 
Zakwaterujemy się w 3* hotelu w Caen. Miasto położone nad rzeką Orne jest siedzibą znanego uniwersytetu i wielu pięknych kościołów.

Wieczorem zjemy wspólnie kolację w lokalnej normandzkiej restauracji.

Dzień 2
Normandia. Bayeux i miejsca związane z desantem wojsk alianckich w Normandii w 1944 roku Ok 120 km.
Plaża Omaha

Przez pagórkowatą Normandię pojedziemy do średniowiecznego miasta Bayeux, gdzie obejrzymy słynną tkaninę o długości blisko 70 metrów, przedstawiającą w 72 scenach podbój Anglii przez Wilhelma Zdobywcę i bitwę pod Hastings z 1066 roku. 

Następnie pojedziemy na plażę Omaha, miejsce decydujących walk podczas lądowania aliantów w Normandii w dniu 6 czerwca 1944 r. Duże wrażenie robi wojskowy cmentarz amerykańskich żołnierzy z ponad 9 tys. białych krzyży. Odwiedzimy też Arromanches, gdzie do tej pory widać sztuczne porty zbudowane wzdłuż linii morza, które były warunkiem powodzenia inwazji. Nie pominiemy też Pointe du Hoc, stromych skał, które komandosi amerykańscy musieli zdobywać za pomocą sznurowych drabinek. Było to jedno z najtrudniejszych miejsc lądowania aliantów. 

Nocleg w Caen.

Dzień 3
Normandia. Degustacja normandzkich serów i cydru. Zwiedzanie Honfleur oraz degustacja Calvados Ok 80 km.
Honfleur

Dzień zaczniemy od wizyty w fabryce sera, aby poznać  w jaki sposób produkuje się ser oraz w czasie degustacji będziemy mieć okazję na spróbowanie światowej sławy serów normandzkich. Camembert, francuski biały ser pleśniowy z białą skórką jest chyba najsłynniejszy. Prawdziwy camembert produkowany jest z mleka krów pasących się na rozległych łąkach Normandii. Będziemy mieli tez okazję spróbować domowego cydrru! 
Następnie udamy się do wioski rybackiej Honfleur na południowym brzegu Sekwany. Dla wielu znawców Honfleur stała się kolebką impresjonizmu. To tutaj właśnie Eugène Boudin w pierwszej połowie XIX wieku malował swoje pierwsze obrazy przedstawiające pejzaże Honfleur. Domki przy porcie mieszczące obecnie przytulne restauracje serwują świeżo złowione ryby i owoce morza. Jest to doskonałe miejsce na lunch. 

Po południu odwiedzimy słynne zakłady produkcji Calvadosa w Pays d’Auge mieszczące się w normandzkiej tradycyjnej zagrodzie. W tym autentycznym miejscu będziemy mogli spróbować słynnej bursztynowej jabłkowej wódki konkurującej z koniakiem o pierwszeństwo w świecie destylowanych alkoholi. 
Nocleg w Caen.

Dzień 4
Caen – St Malo – Dinan - St Brieuc. Przejazd do Bretanii. Zwiedzanie otoczonego murami obronnymi pirackiego miasta Saint-Malo oraz domy szachulcowe w Dinan Ok 260 km.
Miasto St Malo nad Kanałem La Manche

Po śniadaniu opuścimy z Caen i udamy się na południe w kierunku Bretanii i otoczonego murami obronnymi Saint-Malo o imponującej historii wypełnionej postaciami rozbójników morskich i piratów. Wewnątrz murów znajduje się stare miasto z potężnymi granitowymi kamienicami zdolnymi oprzeć się największym sztormom. Przespacerujemy się po mieście, aby poczuć jego atmosferę otoczoną wonią oceanu, wodorostów i soli. W dawnych czasach Saint-Malo było ważnym miastem portowym, w którym można było kupić wszystko, od przypraw po niewolników. Obecnie miasto przyciąga wielu turystów swoją wyjątkową atmosferą i niezliczonymi restauracjami serwującymi owoce morza: ryby i skorupiaki.

Skierujemy się do pobliskiego Dinan słynącego z domów szachulcowych, dawnej siedziby książąt Bretanii. Miasto jest niczym żywe muzeum z długimi tradycjami rzemieślniczymi i sklepikami kuszącymi do zakupów pięknymi wystawami. Pod wieczór dotrzemy do Saint-Brieuc, bretońskiego małego miasteczka nad kanałem La Manche.

Zameldujemy się w hotelu. Nieopodal znajdziemy francuskie kafejki, naleśnikarnie, sklepiki rzeźnicze i stragany z warzywami. 

Dzień 5
Bretania. Côte de Granit Rose - wybrzeże z różowego granitu, degustacja ostryg w Paimpol oraz bretoński zamek Ok 160 km.
Wybrzeże Różowego Granitu

Pojedziemy w kierunku Côte de Granit Rose, czyli wybrzeża z różowego granitu, które stanowi jedną z najpiękniejszych dróg wzdłuż wybrzeża w Europie. Różowe granitowe skały zmieniające odcień w miarę przesuwania się słońca na niebie, turkusowa, mieniąca się w słońcu woda i piękne piaszczyste plaże czekają na nas po drodze między Trébeurden, Trégastel i Perros Guirec. Następnie pojedziemy do miasteczka Paimpol będącego stolicą wybrzeża Côtes-d'Armor. Paimpol ma swoją dzielnicę łacińską prowadzącą do starego portu rybackiego i do nieco nowszej mariny położonych w swoich basenach portowych. Miasto powstało na bazie swoich morskich tradycji, czego świadectwem są wszystkie restauracje i bary z ostrygami. Ostrygi mają łagodny, delikatny smak morskiej soli.. Jedzenie ostryg porównać można do pocałunku morza. Będziemy mieli okazję do spróbowania tutejszego przysmaku. Następnie udamy się do imponującego piętnastowiecznego bretońskiego zamku Château de la Roche Jagu, położonego wysoko na rzeką Trieux, skąd rozciąga się widok zapierający dech w piersiach. Wybierzemy się na spacer po parku pałacowym, który uzyskał od ministra kultury wyróżnienie Jardin Remarquable za jego wyjątkowych charakter. 

Nocleg w Saint-Brieuc.

Dzień 6
Staint-Brieuc – Chartres - Paryż. Przejazd do Chartres i do Paryża. Wieczór na Montmartre Ok 450 km.
Łuk Triumfalny w Paryżu

Dziś opuścimy Bretanię i udamy się na wschód, do Paryża. Po drodze przejedziemy przez stolicę Bretanii, Rennes, mające swoje korzenie w czasach Cesarstwa Rzymskiego oraz Les Mans słynące ze swoich torów wyścigowych, Circuit Bugatti du Mans oraz Circuit de la Sarthe.

Czas na lunch będziemy mieli w mieście Chartres nad rzeką Eure, słynącym z produkcji perfum i katedry uznawanej za największe arcydzieło architektury gotyku. Katedra rzymsko-katolicka jest najlepiej zachowaną średniowieczną katedrą i w 1979 roku wpisana została na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. 

Pojedziemy na przedmieścia Paryża i zameldujemy się w 3* hotelu w pobliżu stacji metra. 

Niezależnie który raz jesteśmy w Paryżu, nigdy nie mamy dosyć tego tętniącego radością życia miasta i jego szerokich bulwarów, wąskich uliczek z małymi sklepikami i kafejkami. Nie można się nie zakochać w tym mieście. 

Wieczorem wsiądziemy wspólnie do metra i pojedziemy na legendarny Montmartre, gdzie wspólnie zjemy kolację.

Dzień 7
Paryż. Wylot do Warszawy Ok 30 km.

Rano w restauracji czekać na nas będzie francuskie śniadanie a po nim będzie czas do własnej dyspozycji. Następnie pojedziemy na lotnisko skąd polecimy do Warszawy.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju 1-osobowego

1 698,- PLN

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przelot samolotem rejsowym w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Paryż - Warszawa 
 • Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach 3* i 4*
 •  Wyżywienie: 6 śniadań, 2 kolacje (dzień 1 i 6)
 • Wycieczki zgodnie z programem
 • Wejście do parku Moneta
 • Wejście do muzeum tkaniny w Bayeux
 • Degustacja serów
 • Degustacja calvadosa
 • Degustacja ostryg
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • Napojów 
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystko, co nie jest zawarte w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Ostatnia noc w Paryżu w hotelu

Comfort Hotel Davout Nation, Paris
Hotel położony na przedmieściach Paryża, zaledwie 300 metrów od stacji metra i w odległości dziesięciominutowego spaceru od słynnego cmentarza Pére Lachaise, gdzie pochowanych zostało wiele sławnych osób, np. Oscar Wilde i Edith Piaf. Pokoje są prosto urządzone, posiadają klimatyzację, izolację akustyczną, płaski telewizor z telewizją satelitarną i darmowym wifi.

W hotelu jest winda. 

https://www.comfort-davout.com/en/

Hotel

Timhotel Berthier, Paryż 

Nowoczesny trzygwiazdkowy hotel położony tuż przy stacji metra Porte de Clichy w północno-zachodniej części Paryża. Hotel oferuje pokoje z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem oraz z kanałami telewizji satelitarnej, biurko, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W hotelu znajduje się restauracja i bar. Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Hotel znajduje się trzy kilometry od Montmartre, a metrem można szybko dostać się do różnych części Paryża.

www.timhotel-berthier-paris-17.fr/en/​

Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

21FRRTR07APL3108