Wiedeń - Lato z Operą

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Letnie spektakle operowe: Turandot Giacomo Pucciniego nad Jeziorem Nezyderskim i Moc przeznaczenia Giuseppe Verdiego w pięknej scenerii opactwa Klosterneuburg

Zapraszamy na spędzenie letniego wieczora na przepięknym dziedzińcu opactwa Klosternburg przy dźwiękach opery Giuseppe Verdiego „Moc przeznaczenia”. Kolejny przyjemny, letni wieczór to chwile nad brzegiem Jeziora Nazyderskiego (Neusiedler See), gdzie wystawiana będzie opera Giacomo Puccini „Turandot”. Podczas przedstawienia wysłuchamy najbardziej znanego utworu  aNesails.

Introduction: Maximum allowed length of the input text is 160. Intro is sun dorma.

Poza doznaniami muzycznymi czeka na Państwa wycieczka do Domu Haydna w Burgenland oraz zwiedzanie pałacu Schönbrunn, dawnej letniej rezydencji Habsburgów. Zwieńczeniem wycieczki będzie wizyta w jednej z dzielnic Wiednia – Grinzing, słynącej od wieków z produkcji wina licznych winiarni. Tutaj spędzimy wieczór w restauracji typu „heuriger”, gdzie serwuje się lokalne dania oraz wina.

Podczas wycieczki znajdzie się też dość czasu, by na własną rękę odkrywać piękno Wiednia oraz usiąść w jednej z przytulnych kawiarenek na filiżankę wyśmienitej kawy i słynny tort Sachera.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Opera

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do Wiednia. Wycieczka po mieście
Dzień 2 Zwiedzanie miasta i wizyta w pałacu Schönbrunn. Kolacja w Grinzing
Dzień 3 Zwiedzanie centrum Wiednia z Operą Wiedeńską. Czas wolny. Spektakl operowy ,,Moc przeznaczenia” w opactwie Klosterneuburg
Dzień 4 Burgenland. Dom Haydna i opera „Turandot” nad Jeziorem Nezyderskim
Dzień 5 Czas wolny. Wylot z Wiednia

Zdjęcia

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
4 998,–
Warszawa
Brak miejsc
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Wiednia. Wycieczka po mieście ok. 35 km

Po przylocie do Wiednia udamy się na krótką wycieczkę po mieście.

Dla chętnych proponujemy odwiedzenie np. muzeum Zygmunta Freuda lub Belwederu, posiadającego ciekawą kolekcję obrazów Gustava Klimta. Będąc w Wiedniu warto spróbować tortu Sachera w Cafe Sacher lub wielkiego sznycla wiedeńskiego w restauracji Figlmüller. Warto również udać się do ogrodów Belwederu lub parku miejskiego Stadtpark. 
Kolacja w hotelu.

Dzień 2
Zwiedzanie miasta i wizyta w pałacu Schönbrunn. Kolacja w Grinzing ok. 40 km
Schönbrunn - dawna letnia rezydencja Habsburgów

Pałac Schönbrunn to jeden z najczęściej odwiedzanych zabytków Wiednia i zawsze jest tu mnóstwo ludzi - albo w samym budynku, gdzie odbywają się liczne koncerty, albo w przepięknym parku pałącowym. Schönbrunn został wzniesiony jako letnia rezydencja dla cesarskiej rodziny Habsburgów. Najbardziej znanymi mieszkańcami pałacu byli cesarzowa Maria Teresa oraz para cesarska: Franciszek Józef I oraz jego żona Sissi (Elżbieta Bawarska). Ważną z punktu widzenia historii osobą był też arcyksiążę Franciszek Ferdynand, następca tronu Austro-Węgier, którego zabójstwo 28 czerwca 1914 r. było jedną z przyczyn wybuchu I wojny światowej i upadku cesarstwa.

Po wizycie w pałacu zapoznamy się z atrakcjami położonymi poza centrum Wiednia. Zobaczymy m.in. Operę Państwową, Hofburg, Dzielnicę Muzealną, ratusz, pałac Belweder i Hundertwasserhaus. Zwiedzanie zakończymy spacerem przez park Prater, gdzie znajduje się słynny diabelski młyn Riesenrad z 1897 r., uwieczniony w filmie Orsona Wellesa „Trzeci człowiek”. Zobaczymy także tzw. UNO-city: kompleks, będący jedną z czterech siedzib ONZ.

Wieczorem będziemy mogli zjeść tradycyjną kolację w jednym z lokalnych heurigerów (tradycyjnych restauracji, serwujących tegoroczne – a więc bardzo młode – wino) w miasteczku Grinzing. Spróbujemy słynnego regionalnego Grüner Veltliner, posłuchamy austriackiej muzyki i poczujemy prawdziwą ludową atmosferę, która powinna towarzyszyć wizycie w heurigerze.

Dzień 3
Zwiedzanie centrum Wiednia z Operą Wiedeńską. Czas wolny. Spektakl operowy ,,Moc przeznaczenia” w opactwie Klosterneuburg ok. 25 km
Opera w opactwie Klosterneuburg

Dzień rozpoczniemy od zwiedzania centrum Wiednia. Podczas zwiedzania towarzyszyć nam będzie doświadczony przewodnik, który oprowadzi nas po Starym Mieście. Zobaczymy m.in. katedrę św. Szczepana, Hofburg i Dzielnicę Muzealną oraz wejdziemy do budynku Opery Wiedeńskiej.

Po południu przewidzieliśmy czas wolny. Obiad zjemy w lokalnej restauracji w Klosterneuburgu. Następnie zajmiemy miejsca na dziedzińcu Kaiserhof – części potężnego kompleksu klasztornego Klosterneuburg. Obejrzymy operę – „Moc przeznaczenia” Giuseppe Verdiego.

Opera miała kilka wydań, tytułów i wersji, zanim ostateczna wersja miała debiut w Nowym Jorku w 1865 roku. To skomplikowana historia miłosna, w której wszystko idzie nie tak. Akcja rozgrywa się w Hiszpanii i we Włoszech, około roku 1570. Córka markiza zakochana jest w biedaku. Jej ojciec nie jest przychylny temu związkowi. Podczas ucieczki młodych, ojciec zostaje przypadkowo zabity przez kochanka córki. Brat Leonory poprzysięga obojgu zemstę. Pełna zwrotów akcji, emocji i ludzkich dramatów opera składa się z czterech aktów.

Po przedstawieniu wrócimy do hotelu na nocleg.

Dzień 4
Burgenland. Dom Haydna i opera „Turandot” nad Jeziorem Nezyderskim ok. 100 km
Bocianie gniazda to czesty widok w regionie Burgenland

Wcześnie rano opuścimy Wiedeń i udamy się do stolicy Burgenlandu, Eisenstadt, często określanego jako „Haydnstadt”. W tym pięknym, barokowym mieście mieszkał bowiem przez wiele lat sławny kompozytor Joseph Haydn. Przyjrzymy się tutejszej zabudowie miejskiej i odwiedzimy dom artysty.

Następnie pojedziemy do Parku Narodowego „Jezioro Nezyderskie-Seewinkel”, który jest domem wielu gatunków ptaków, szczególnie licznie zasiedlonym przez bociany. Region znajduje się na pograniczu z Węgrami (na terenie których leży południowa część jeziora) i słynie z produkcji win: w miasteczku Purbach am Neusiedler See na uliczce Kellergasse znajduje się blisko 50 typowych piwniczek winnych.

Odwiedzimy też zabytkową, malowniczą miejscowości Rust, położoną na samym brzegu Jeziora Nezyderskiego. Starówka miasta, w której skład wchodzą piękne budynki z XVII w., znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zjemy tu obiad, po którym będzie czas na zwiedzanie na własną rękę. Odwiedzimy jednną z winiarni, zwanych „buschenschank”. Można będzie kupić regionalne wina oraz lokalne specjały, takie jak ser, kiełbasa i kiszone warzywa. Zajrzymy również do jednej z licznych piwnic winnych, gdzie będziemy mogli skosztować tutejszych trunków i dowiedzieć się więcej na ich temat. Wyruszymy też na krótki rejs po płytkich wodach jeziora, po czym udamy się do starego kamieniołomu w St. Margarethen, gdzie pod gołym niebem wystawiana będzie opera „Turandot”. Przedstawienia tego typu odbywają się tutaj cyklicznie od 1996 r. i cieszą się wielką popularnością. 

Turandot jest nieukończoną przez Giacomo Pucciniego operą, w której usłyszymy niektóre z najbardziej znanych arii literatury operowej.

Akcja dzieje się w Chinach. Mandaryn czyta poddanym edykt. Każdy książę, który chce poślubić księżniczkę Turandot, będzie musiał odpowiedzieć na trzy pytania. Jeśli odpowiedzą niepoprawnie, zostaną ścięci. Książę Kalaf widząc księżniczkę, zakochał się w niej. Podejmuje wyzwanie i poprawnie odpowiada na wszystkie pytania. Księżniczka jednak nie chce poślubić Kalafa. Książę nie poślubi Turandot wbrew jej woli, więc daje jej szansę uniknięcia małżeństwa. Ma ona odgadnąć jego imię przed wschodem słońca. Wysłuchamy najbardziej znaną arię Nessun dorma (No One Must Sleep), którą śpiewa książę Kalaf, czekając na wschód słońca w ostatnim akcie.

Księżniczka nie odgadła imienia. Książę podejmuje ryzyko. Całuje Turandot, w której budzi się uczucie, i wyjawia swoje imię, oddając jednocześnie swój los w jej ręce. Księżniczka musi sama podjąć decyzję czy Kalaf ma umrzeć, czy też zostać jej mężem. Turandot w obecności ludu wymawia imię księcia. Dla niej jego imię to: Miłość.

Po spektaklu udamy się z powrotem do hotelu w Wiedniu.

Dzień 5
Czas wolny. Wylot z Wiednia

Dzień przeznaczony jest do własnej dyspozycji. Po śniadaniu proponujemy udać się na zakupy lub na zwiedzanie miasta. Warto odwiedzić ogródek piwny w Stadtpark, niedaleko Belwederu oraz zwiedzić również pałac Hofburg i wystawę poświęconą Sissi.

Bez względu na to, co zdecydują się Państwo robić, Wiedeń ma tyle atrakcji, że dzień z pewnością będzie udany.

Popołudniu udamy się na lotnisko skąd polecimy do Warszawy.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju 1-osobowego

798 PLN

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Bezpośredni przelot samolotem rejsowym w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Wiedeń – Warszawa
 • Zakwaterowanie: 4 noclegi w  Arcotel Wimberger 4* 
 • Bilety na operę Turandot (kat. 3)
 • Bilety na operę Moc przeznaczenia (kat.1)
 • Wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie
 • Wyżywienie: 4 śniadania, 1 kolacja w hotelu (dz.1), 1 kolacja w tradycyjnej restauracji w Klosterneuburg przed spektaklem operowym (dz.3), 1 kolacja w restauracji typu heuriger z muzyką (dz.2) 
 • Wejście do Domu Haydna
 • Zwiedzanie Opery Wiedeńskiej
 • Wejście do Pałacu Schönbrunn z audioprzewodnikiem
 • Degustację wina 
 • Rejs statkiem po Jeziorze Nezyderskim
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Napiwków dla miejscowych przewodników, kierowcy itp. (ok. 20 € od osoby)
 • Posiłków, które nie zostały wymienione w programie oraz napojów do posiłków
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego co nie zostało wymienione w punkcie „Cena zawiera”.

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Hotel

Podczas naszego pobytu zatrzymamy się w 4-gwiazdkowym hotelu Wimberger, który znajduje się w odległości 3,2 km od centralnego placu Wiednia Stephansplatz (15 min środkami transportu publicznego).

W hotelu znajduje się: recepcja, winda, bar whisky oraz darmowy dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Pokoje są przestronne i dobrze wyposażone.

https://www.arcotelhotels.com/de/wimberger_hotel_wien/standort/

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 21 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Czas dojazdu

Przejazd z lotniska w Wiedniu do hotelu w centrum miasta zajmuje ok. pół godziny.
 

Bagaż

Każdy uczestnik wycieczki może mieć ze sobą 1 szt. bagażu głównego o wadze do 20 kg oraz bagaż podręczny (do 8 kg). Suma wszystkich wymiarów bagażu podręcznego może wynosić 118 cm (długość x szerokość x wysokość = np. 55 cm x 40 cm x 23 cm). Dobrym pomysłem jest zabranie małego plecaka lub torby, które przydadzą się podczas wycieczek i transferów, ponieważ najczęściej dopiero wieczorem będzie dostęp do bagażu głównego. Nie ma potrzeby zabierania ze sobą ręcznika.

Ubiór

Poranki i wieczory w Austrii bywają chłodne, mogą też występować opady deszczu. Jeśli chodzi o wizyty w restauracjach i podobnych lokalach, strój formalny nie jest wymagany, i wystarczy zadbać o to, by ubranie było schludne. Austriacy przywiązują jednak dużą wagę do ubioru podczas świąt i uroczystości, więc można się spodziewać, że podczas koncertu będą elegancko ubrani. Radzimy zabrać ze sobą wygodne buty do wycieczek po miastach i w terenie.

Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 4 out of 5 by from Udana wycieczka Udana wycieczka głównie dzięki naszemu przewodnikowi Franciszkowi, którego osobista kultura , sposób obsługi a przede wszystkim wiedza były bez zarzutu. Wycieczka mogłaby być bardzo udana , gdyby nie kilka mankamentów organizacyjnych np.źle zaplanowany czas wolny pierwszego dnia zaraz po przylocie w oczekiwaniu na zakwaterowanie w hotelu. Brak informacji nt warunków w jakich odbywają się przedstawienia plenerowe i prawidłowej korelacji czasowej z obsługą autokarową . Brak akcentów polskich w programie przy dużej ilości czasu wolnego jest też mankamentem organizacyjnym.
Date published: 2019-08-07
 • y_2020, m_7, d_11, h_15
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.10
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_pl_PL, sid_ATVCB08, prod, sort_[SortEntry(order=RELEVANCE, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

20ATVCB08BPL1507