Zebra Lodge – safari i wypoczynek w RPA

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Należący do Albatros Travel camp Zebra Country Lodge to miejsce, z którego rozpoczniemy safari z Wielką Piątką Afryki oraz wycieczkę do Pretorii

Zebra Country Lodge położony jest zaledwie godzinę jazdy od Johannesburga. Kompleks wyposażony jest w basen z barem, restauracje i oczywiście południowoafrykańskie „boma” – bezpieczny, ogrodzony teren, na którym kolacja serwowana jest przy ognisku pod gołym niebem. Safari, spacer na łonie natury, pełne wrażeń wizyty w Pretorii i Soweto oraz 2 posiłki dziennie są wliczone w cenę wycieczki.

Ponadto proponujemy skorzystać z wielu wycieczek fakultatywnych, np. wybrać się na kolejne safari, pojeździć konno po sielskiej okolicy lub odwiedzić kopalnię diamentów, w której znaleziono Gwiazdę Afryki.

Podczas wycieczki będzie czas zarówno na relaks, jak i przygodę. 

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Safari

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Tak

 • Waluta Rand (ZAR)

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do Johannesburga
Dzień 2 Johannesburg–Pretoria–Zebra Lodge
Dzień 3 Safari w Rezerwacie Dinokeng
Dzień 4 Spacer po Zebra Lodge
Dzień 5 Zakupy w Pretorii
Dzień 6–8 Dni wolne - możliwość wyboru różnych wycieczek
Dzień 9 Zwiedzanie Soweto i podróż powrotna
Dzień 10 Przylot do Warszawy

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Johannesburga
Przelot z Warszawy do Johannesburga
Dzień 2
Johannesburg–Pretoria–Zebra Lodge
Pretoria

Po wylądowaniu w Johannesburgu pojedziemy na północny wschód w kierunku Pretorii, administracyjnej stolicy RPA. Zaczniemy od krótkiego zwiedzania tego tętniącego życiem południowoafrykańskiego miasta. Zatrzymamy się m.in. przy pięknym Union Building, będącym siedzibą rządu Republiki Południowej Afryki.  Budynek z jasnego piaskowca wzniesiono na szczycie wzgórza, skąd roztacza się imponujący widok na całe miasto. Budowę mającego 285 metrów gmachu zbudowanego  na planie półksiężyca ukończono w 1913 r., a jego dwa skrzydła symbolizować miały dwie grupy ludności: Brytyjczyków i Burów. Niestety, kultury ludów tubylczych nie odzwierciedlono w architekturze tego budynku.

Przed lub po wizycie przy Union Building zjemy lunch (niewliczony w cenę wycieczki), a następnie, po krótkim przejeździe autokarem przez spektakularny południowoafrykański krajobraz, dotrzemy do Zebra Lodge. Resztę dnia będziemy mogli przeznaczyć na relaks, a wieczorem czeka nas kolacja powitalna.

Dzień 3
Safari w Rezerwacie Dinokeng
Rodzina nosorożców

Od wczesnych godzin porannych zaczniemy zaznajamiać się z dziką przyrodą Południowej Afryki. Udamy się na emocjonujące safari do pobliskiego Rezerwatu Dinokeng - pierwszego rezerwatu w prowincji Gauteng. Poza Wielką Piątką Afryki (do której zaliczają się słoń, lew, nosorożec, bawół i leopard), można tu także zobaczyć geparda, hienę brunatną, żyrafę oraz wiele gatunków antylop i ptaków.

Safari tego dnia jest wliczone w cenę wycieczki. W razie niedosytu, w następnych dniach będzie można wybrać się na jedno lub kilka dodatkowych safari w Rezerwacie. Transport na safari jest wliczony w cenę.

Dzień 4
Spacer po Zebra Lodge
Odpoczywający lew
Dzień rozpoczniemy ciekawą alternatywą safari w samochodach terenowych. Udamy się na około dwugodzinny spacer po najbliższej okolicy. Będziemy mieć okazję dowiedzieć się więcej o lokalnych drzewach, roślinach i owadach.
Dzień 5
Zakupy w Pretorii
Pamiątki z podróży
Wybierzemy się do Pretorii. W Pretorii mieszczą się centra handlowe i niewielkie sklepiki z antykami, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pilot z chęcią wskaże miejsca, które warto odwiedzić. Wycieczka jest wliczona w cenę wyjazdu.
Dzień 6–8
Dni wolne - możliwość wyboru różnych wycieczek
Zjazd na linie

To doskonała okazja by wziąć udziału w wielu wycieczkach fakultatywnych.

Oto nasze propozycje z orientacyjnymi cenami:

Safari z Wielką Piątką w Rezerwacie Dinokeng

W pobliżu Zebra Lodge leży Rezerwat Dinokeng – pierwszy rezerwat w prowincji Gauteng, w którym mieszka Wielka Piątka Afryki. W trakcie tego tygodnia można zaplanować nawet kilka safari w rezerwacie. Transport do i z hotelu jest wliczony w cenę.

Najmłodsi uczestnicy safari w Rezerwacie Dinokeng muszą mieć ukończone 3 lata, jednak zalecamy, aby nie zabierać na safari dzieci poniżej 5 roku życia.

Cena: 400 ZAR/os (ok 110zł/os)

 

Wycieczka o zachodzie słońca

O zachodzie słońca wybierzemy się na klimatyczną, dwugodzinną przejażdżkę po rezerwacie Zebra Lodge. Będzie okazja przyjrzeć się zebrom, antylopom i wielu innym zwierzętom. Po drodze zatrzymamy się na drinka, by popatrzeć na zachód słońca.

Cena: 170 ZAR/ os (ok 50zł/os)

 

Jazda konna

Istnieje możliwość przejażdżki konnej. Nasze konie na co dzień pasą się na wolności na ponad 400 ha rezerwatu. W trakcie wycieczki można w pełni nacieszyć się sielankową atmosferą tego miejsca.

Cena: 250 ZAR/ os (ok 70zł/os)

 

Wieczór pod gwiazdami

Dzięki oddaleniu od miejskich metropolii, nocne niebo Afryki to scena dla spektakularnego widowiska, które będzie niezapomnianym zwieńczeniem długiego, pełnego wrażeń dnia.

400 ZAR/ os (ok 110zł/os)

 

Spacer w buszu

Dwugodzinna wycieczka po buszu z lokalnym przewodnikiem

Dzięki bliskości terenów podmokłych i rzek, teren jest siedliskiem wielu niezwykłych ptaków i owadów, oraz miejscem występowania interesujących gatunków roślin i drzew.

Cena: 170 ZAR/ os (ok 50zł/os)

 

Zjazd na linie nad wąwozem Muningi

Dla spragnionych przygód proponujemy zjazd na linie nad wąwozem Muningi. Są tu cztery liny rozpięte na wysokości 80 m nad ziemią. Długość zjazdu to 1,5 km.

Cena: 800 ZAR/ os (ok 220ł/os)

 

Przejażdżka quadem

Quad to idealny pojazd by w czasie przejażdżki poznać 150-hektarowy obszar wzdłuż rzeki Elands. Trasa prowadzi przez gęsty busz, sawannę i tereny podmokłe.

Cena: 800 ZAR/ os (ok 220zł/os)

 

Wycieczka do kopalni diamentów Cullinan

Podczas tej ok. 2 godz. wycieczki będzie okazja poznać historię słynnej kopalni diamentów Cullinan. Powstała ona w 1902 r. i jest znana przede wszystkim dzięki Cullinanowi - największemu diamentowi na świecie, który odnaleziono tu w 1905 r.  Kamień podzielono potem na mniejsze części, z których największy znany jest jako Gwiazda Afryki. Zwiedzimy kopalnię i dowiemy się, jak wydobywa się diamenty. Następnie zjemy lunch w restauracji w pobliskim malowniczo położonym miasteczku.

Cena: 800 ZAR/ os (ok 220zł/os)

Dzień 9
Zwiedzanie Soweto i podróż powrotna
Soweto

Opuścimy Zebra Lodge i udamy się do Johannesburga, skąd wyruszymy w drogę powrotną. Miasto, nazywane potocznie Joburgiem, jest największym miastem RPA, z populacją przekraczającą 6 milionów mieszkańców. Pod względem architektonicznym Johannesburg przypomina amerykańskie metropolie: biznesowe dzielnice ze strzelistymi wieżowcami w centrum i przedmieścia z niską zabudową. Johannesburg jest głównym ośrodkiem handlu diamentami i złotem.

Odwiedzimy słynne, lecz owiane złą sławą, miasto Soweto, aby poznać codzienność tutejszych mieszkańców. Po długiej i okupionej dramatycznymi wydarzeniami historii, która miała swój początek w 1944 roku, Soweto jest dzisiaj miastem pełnym paradoksów. Jednak od czasu masakry w 1976 roku, kiedy buldożery wjechały do miasta, by stłumić bunt protestujących studentów, wiele się zmieniło.

Wieczorem pojedziemy na lotnisko w Johannesburgu, skąd wylecimy do Warszawy.

 

 

Dzień 10
Przylot do Warszawy

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju 1-osobowego
2000 PLN
Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przelot samolotem rejsowym w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Johanesburg – Warszawa (z przesiadką)
 • Wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie (Zwiedzanie Pretorii i Soweto, Wycieczkę na zakupy w Pretorii, Safari z Wielką Piątką Afryki)
 • Zakwaterowanie w Zebra Country Lodge http://zebralodge.com/
 • Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (7 śniadań i 7 kolacji)
 • Transport autokarem o ile w programie nie wymienino inaczej
 • Ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • kosztów imprez dodatkowych
 • wycieczek fakultatywnych
 • dopłaty za pokój jednoosobowy
 • napojów do posiłków
 • napiwków dla kierowców i lokalnych przewodników (ok. 75 USD/os)
 • pozostałych posiłków (należy liczyć ok. 400 ZAR/os tj. 110zł/os)
 • wydatków indywidualnych
 • wszystkiego, czego nie wymieniono w „Cena zawiera”
Orientacyjne ceny wycieczek fakultatywnych
 • Safari z Wielką Piątką w Rezerwacie Dinokeng - cena: 400 ZAR/os (ok 110zł/os)
 • Wycieczka o zachodzie słońca - cena: 170 ZAR/ os (ok 50zł/os)
 • Jazda konna - cena: 250 ZAR/ os (ok 70zł/os)
 • Wieczór pod gwiazdami - cena - 400 ZAR/ os (ok 110zł/os)
 • Spacer w buszu - cena: 170 ZAR/ os (ok 50zł/os)
 • Zjazd na linie nad wąwozem Muningi - cena: 800 ZAR/ os (ok 220ł/os)
 • Przejażdżka quadem - cena: 800 ZAR/ os (ok 220zł/os)
 • Wycieczka do kopalni diamentów Cullinan - cena: 800 ZAR/ os (ok 220zł/os)

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Bagaż

Dobrym pomysłem jest zabranie mniejszego plecaka lub torby na wycieczki / wyprawy i dni podróży, w których zazwyczaj nie mamy dostępu do bagażuprzez cały dzień.

Licza uczestników

Wymagane minimum uczestników to 10 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Co warto zabrać

Na wycieczce przydatne będzie wygodne obuwie. Należy pamiętać, że temperatura może wahać się od gorącego w ciągu dnia do chłodzenia w nocy. Należy pamiętać o spakowaniu kremów do opalania z wysokim filtrem, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy - a także lornetki i aparatu fotograficznego.

Przepisy dotyczące podróżowania małoletnich do RPA

W przypadku małoletniego dziecka podróżującego z/do RPA z obojgiem rodziców, konieczne jest posiadanie aktu oryginału urodzenia dziecka lub jego poświadczonej przez notariusza kopi wraz z jego tłumaczeniem na język angielski.

W przypadku podróży małoletniego dziecka z/do RPA z jednym z rodziców, konieczne jest okazanie pisemnej zgody drugiego rodzica na podróż dziecka. Dokument musi być przetłumaczony na język angielski oraz mieć formę affidavit poświadczonego przez Commissioner of Oaths (w przypadku dokumentu wystawianego w RPA), bądź formę notarialną (w przypadku dokumentu wystawionego w Polsce). Zgoda taka jest ważna przez 3 miesiące od daty sporządzenia dokumentu. Zwolnienie z posiadania zgody drugiego rodzica na podróż z małoletnim dzieckiem jest możliwe jedynie w przypadku posiadania wyłącznej władzy rodzicielskiej (do okazania konieczny będzie przetłumaczony na język angielski prawomocny wyrok Sądu w tej sprawie) lub śmierci drugiego rodzica (do okazania akt zgonu przetłumaczony na język angielski).

W przypadku podróży z dziećmi niebędącymi biologicznymi dziećmi opiekuna prawnego należy przedłożyć jeszcze bardziej precyzyjną dokumentację – polecamy zapoznanie się z informacjami konsularnymi.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach Ambasady RP w Pretorii.

Obowiązek przedstawienia dokumentów potwierdzających, określonych w wytycznych dostępnych na stronie departamentu a dotyczących Sprawdzania Osób Niepełnoletnich w Porcie Wjazdu, pozostaje bez zmian w odniesieniu do dzieci będących obywatelami Afryki Południowej oraz osób niepełnoletnich podróżujących samotnie.

Stanowczo zaleca się, aby dzieci będące obywatelami innych państw i zwolnione z obowiązku posiadania wizy, posiadały, ze względu na możliwość żądania ich przedstawienia podczas przejścia przez port wjazdu na terytorium Republiki, określone w wytycznych dokumenty potwierdzające.

Funkcjonariusze służb imigracyjnych w portach wjazdu będą wymagać wskazanych dokumentów w odniesieniu do tych dzieci, dla których określony jest obowiązek wynikający z profilowania. W przypadku braku któregokolwiek z żądanych dokumentów potwierdzających, danej osobie zostanie udzielona pomoc w uzyskaniu brakujących dokumentów; w przypadku nieuzyskania tych dokumentów w ciągu 24 godzin, nastąpi odmowa wjazdu na terytorium kraju.

Okazanie w/w dokumentów jest wymagane w punktach granicznych RPA oraz na lotniskach tranzytowych mających bezpośrednie połączenie z RPA. Osoba nie posiadająca wymaganych dokumentów nie zostanie wpuszczona wraz z dzieckiem na pokład samolotu lecącego do RPA.

Należy odpowiednio wcześnie zaopatrzyć się w te dokumenty, ponieważ procedura może trwać do kilku tygodni. Zalecamy kontakt z odpowiednimi urzędami niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji wycieczki.

Wymogi te mają na celu zwalczanie problemu handlu ludźmi, szczególnie z udziałem dzieci.

Więcej o RPA

Dowiedz się więęcej o RPA www.albatros.pl/kierunki-podrozy/afryka/rpa
Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. Mogą wystąpić okoliczności, których nie znasz lub do których nie jesteś przyzwyczajony, jak na przykład zwyczaj dawania napiwków. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Biuro podróży Albatros Travel nie zapewnia możliwości wybrania stałego miejsca w autokarze, nie można kupić konkretnego miejsca przed rozpoczęciem podróży. Możliwe jest natomiast w porozumieniu z pilotem podróży ustalenie rotacji w trakcie podróży, aby uczestnicy mogli siedzieć na zmianę z przodu i z tyłu autokaru.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

ZARTR43APL