Zebra Nature Reserve – safari i wypoczynek w RPA

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Mieszkając w Zebra Nature Reserve, należącym do Albatros Travel udamy się na safari z Wielką Piątką Afryki oraz wycieczkę do Pretorii i Soweto.

Nasz Zebra Nature Reserve położony jest zaledwie godzinę jazdy od Johannesburga. Ten 3,5 gwiazdkowy hotel posiada basen z barem, restauracje i oczywiście południowoafrykańskie „boma”  czyli specjalnie przygotowane miejsce gdzie kolacja pod gołym niebem serwowana jest z grilla. W cenę wycieczki są już wliczone 2 posiłki dziennie jak również safari, spacer na łonie natury oraz wycieczki do Pretorii i Soweto.

Dodatkowo można skorzystać z wielu wycieczek fakultatywnych jak np. kolejne safari, jazda na quadach po pięknej okolicy lub wizyta w kopalni diamentów, w której znaleziono słynny diament - Gwiazdę Afryki.

Podczas wycieczki będzie czas zarówno na relaks, jak i przygodę. 

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Safari

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Tak

 • Waluta Południowoafrykański rand (ZAR)

Program wycieczki 10 dni
Dzień 1
Wylot z Warszawy do Johannesburga
Dzień 2
Johannesburg, zwiedzanie Pretorii, przyjazd do Zebra Nature Reserve i powitalna kolacja
Dzień 3
Safari w Rezerwacie Dinokeng i Wielka Piątka Afryki
Dzień 4
Rano spacer w okolicy Zebra Nature Reserve, po południu wizyta w centrum gadów
Dzień 5–8
Dni wolne na relaks lub możliwość skorzystania z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych m.in. safari, spacer w buszu czy wycieczka do kopalni diamentów
Dzień 9
Zwiedzanie Soweto i podróż powrotna
Dzień 10
Przylot do Warszawy

Hotele

Zebra Nature Reserve

Zebra Nature Reserve oferuje noclegi na każdą kieszeń. Zarówno skromniejsza Bush Lodge, jak i Mountain Lodge w bardziej górzystym rejonie pozwalają w pełni doświadczyć południowoafrykańskiej atmosfery. W każdym lodge jest osobny basen z barem, restauracje, bary i oczywiście południowoafrykańska restauracja typu Boma – miejsce otoczone płotem, w którym kolacja podawana jest do stolików ustawionych wokół ogniska. 

Goście będą mile zaskoczeni różnorodnością potraw oraz restauracyjną ofertą doskonale przyrządzonych dań kuchni międzynarodowej, a także tradycyjnymi daniami z grilla i lokalnymi specjałami w koszach piknikowych.

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
7 998,–
Warszawa
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Johannesburga

Po spotkaniu na lotnisku Okęcie w Warszawie z pilotem Albatros Travel przelot do Johannesburga.

Dzień 2
Johannesburg, zwiedzanie Pretorii, przyjazd do Zebra Nature Reserve i powitalna kolacja

Po wylądowaniu w Johannesburgu pojedziemy na północny wschód w kierunku Pretorii, administracyjnej stolicy RPA. Zaczniemy od zwiedzania autokarem tego tętniącego życiem południowoafrykańskiego miasta. Zatrzymamy się m.in. przy imponującym Union Building, będącym siedzibą rządu Republiki Południowej Afryki.  Budynek z jasnego piaskowca wzniesiono na szczycie wzgórza, skąd roztacza się wspaniały widok na całe miasto. Budowę mającego 285 metrów gmachu zbudowanego  na planie półksiężyca ukończono w 1913 r., a jego dwa skrzydła symbolizować miały dwie grupy obywateli zamieszkujących kraj: Brytyjczyków i Burów. Niestety, obecności czarnej ludności tubylczej nie odzwierciedlono w architekturze tego budynku.

W trakcie pobytu w Pretorii będzie też czas na obiad (niewliczony w cenę wycieczki), a następnie, przejedziemy autokarem przez spektakularne południowoafrykańskie krajobrazy, aby po ok. 1 godzinie dotrzeć do Zebra Nature Reserve. Resztę dnia można przeznaczyć na relaks, a wieczorem czeka nas kolacja powitalna.

Dzień 3
Safari w Rezerwacie Dinokeng i Wielka Piątka Afryki

W dniu dzisiejszym od wczesnych godzin porannych zaczniemy poznawać dziką przyrodę Południowej Afryki. Udamy się na emocjonujące safari do pobliskiego Rezerwatu Dinokeng - pierwszego rezerwatu założonego w prowincji Gauteng. Oprócz Wielkiej Piątki Afryki (do której zaliczają się słoń, lew, nosorożec, bawół i leopard), można tu także zobaczyć geparda, hienę brunatną, żyrafę oraz wiele gatunków antylop i ptaków.

Safari tego dnia jest wliczone w cenę wycieczki.

W razie niedosytu, w następnych dniach będzie można wybrać się na jedno lub kilka dodatkowych safari w Rezerwacie. Transport na safari z i do hotelu jest wliczony w cenę.

Należy pamiętać, że dojazd do rezerwatu Dinokeng może być nieco męczący z powodu złej jakości dróg.

Przed kolacją będziemy mieć okazję, aby skosztować kilku fantastycznych win, z których słynie Republika Południowej Afryki.

Nasz pilot zapozna uczestników z kilkoma gatunkami win zarówno białych jak i czerwonych, znajdujących się w piwnicy Zebra Nature Reserve.

Dzień 4
Rano spacer w okolicy Zebra Nature Reserve, po południu wizyta w centrum gadów

Dzień rozpoczniemy ciekawą alternatywą dla safari jeepami, którą jest spacer po buszu z lokalnym przewodnikiem. W ciągu dwugodzinnej wędrówki po buszu doświadczymy natury z bardzo bliska i dowiemy się więcej o ptakach zamieszkujących mokradła i okolice rzeki oraz o lokalnej roślinności i owadach.

Po południu czeka nas krótki spacer do Centrum Gadów, które również należy do Zebra Nature Reserve. To fascynujące miejsce, gdzie zobaczymy zarówno rodzime, jak i egzotyczne gady w tym czarną mambę, pytona, tarantule czy gekony. Placówka zajmujące się także ochroną i pielęgnacją uratowanych gadów.

Dzień 5–8
Dni wolne na relaks lub możliwość skorzystania z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych m.in. safari, spacer w buszu czy wycieczka do kopalni diamentów

Podczas kolejnych 4 dni zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych.

Oto nasze propozycje z orientacyjnymi cenami:

Safari z Wielką Piątką w Rezerwacie Dinokeng

W pobliżu Zebra Lodge leży Rezerwat Dinokeng – pierwszy rezerwat w prowincji Gauteng, w którym można zobaczyć Wielką Piątkę Afryki. W trakcie tego tygodnia można zaplanować nawet kilka safari w rezerwacie. Transport do i z hotelu jest wliczony w cenę.

Najmłodsi uczestnicy safari w Rezerwacie Dinokeng muszą mieć ukończone 3 lata, jednak zalecamy, aby nie zabierać na safari dzieci poniżej 5 roku życia.

Cena: 570 ZAR/osoba (ok 130zł/os.)

Wycieczka o zachodzie słońca

O zachodzie słońca wybierzemy się na klimatyczną, dwugodzinną przejażdżkę po rezerwacie Zebra Lodge. Będzie okazja zobaczyć zebry, antylopy i wiele innych zwierząt. Po drodze zatrzymamy się też na sundowner czyli podziwianie zachodu  słońca z drinkiem w ręku. 

Cena: 230 ZAR/osoba (ok 50zł/os.) 

Wieczór pod gwiazdami

Dzięki oddaleniu od miejskich metropolii, nocne niebo Afryki to wyjątkowa sceneria dla podziwiania gwiazd. Jest to spektakularne widowiska, które będzie niezapomnianym zwieńczeniem długiego, pełnego wrażeń dnia.

450 ZAR/osoba (ok 110zł/os.)

Spacer w buszu

Dwugodzinna wycieczka po buszu z lokalnym przewodnikiem

Dzięki bliskości terenów podmokłych i rzek, teren jest siedliskiem wielu ciekawych okazów ptaków i owadów, oraz miejscem występowania interesujących gatunków roślin i drzew.

Cena: 230 ZAR/osoba (ok 50zł/os.)

Tyrolka nad wąwozem Muningi

Dla osób szukających mocnych wrażeń proponujemy zjazd tyrolką w wąwozie Muningi. Długość zjazdu to 1,5 km

Cena: 1050 ZAR/osoba (ok 220ł/os.)

Przejażdżka quadem

Quad to idealny pojazd, aby w czasie przejażdżki poznać 150-hektarowy obszar wzdłuż rzeki Elands. Trasa prowadzi przez gęsty busz, sawannę i tereny podmokłe.

Cena: 850 ZARosoba (ok 220zł/os.)

Wycieczka do kopalni diamentów Cullinan

Podczas tej ok. 2 godz. wycieczki będzie okazja poznać historię słynnej kopalni diamentów Cullinan. Powstała ona w 1902 r. i jest znana przede wszystkim dzięki Cullinanowi - największemu diamentowi na świecie, który odnaleziono tu w 1905r.  został on potem podzielony na mniejsze kamienie, które zostały wykorzystane w królewskich klejnotach koronnych, a największy z nich znany jest jako Gwiazda Afryki. Zwiedzimy kopalnię i dowiemy się, jak wydobywa się diamenty. Następnie zjemy obiad w restauracji w pobliskim malowniczo położonym miasteczku.

Cena: 900 ZAR/osoba (ok 220zł/os.)

Spływ kajakowy

Relaks na wodzie i odkrywanie okolic zapory Zebra kajakiem.

230 ZAR/osoba (ok 50zł/os.)

Wędkowanie

Spędź czas na rybach, wędkując przy zaporze Zebra. W okolicy tamy można spotkać karpie, sumy i okonie. Zasada wędkowania tutaj to  „złap i wypuść”.

180 ZAR/osoba (ok 40zł/os.)

(Podane ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Dzień 9
Zwiedzanie Soweto i podróż powrotna

Opuścimy Zebra Nature Reserve i udamy się do Johannesburga, skąd wyruszymy w drogę powrotną. Miasto, nazywane potocznie Joburgiem, jest największym miastem RPA, z populacją przekraczającą 6 milionów mieszkańców. Pod względem architektonicznym Johannesburg przypomina amerykańskie metropolie: biznesowe dzielnice ze strzelistymi wieżowcami w centrum i przedmieścia z niską zabudową. Johannesburg jest głównym ośrodkiem handlu diamentami i złotem.

Odwiedzimy słynne, lecz owiane złą sławą, miasto Soweto, aby zobaczyć z bliska jak codzienne życie tutejszych mieszkańców. Po długiej i okupionej dramatycznymi wydarzeniami historii, która miała swój początek w 1944 roku, Soweto jest dzisiaj miastem pełnym paradoksów. Jednak od czasu masakry w 1976 roku, kiedy policja weszła do miasta strzelając do protestujących uczniów, wiele się zmieniło. Soweto dzisiaj tryska kreatywnością i innowacjami i jest miejscem, gdzie sztuka, muzyka, teatr i poezja przenikają się nawzajem i wyznaczają trendy młodemu pokoleniu.

Wieczorem pojedziemy na lotnisko w Johannesburgu, skąd wylecimy do Warszawy.

Dzień 10
Przylot do Warszawy

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 7 998,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Piesze safari

Ze względów bezpieczeństwa na piesze safari nie wolno zabierać dzieci poniżej 8 roku życia.

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przelot samolotem rejsowym w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Johanesburg – Warszawa (z przesiadką)
 • Wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie (Zwiedzanie Pretorii i Soweto, Safari z Wielką Piątką Afryki, spacer po buszu, wizyta w Centrum Gadów, degustacja wina)
 • Zakwaterowanie w Zebra Nature Reserve https://zebranaturereserve.com/
 • Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (7 śniadań i 7 kolacji)
 • Transport autokarem o ile w programie nie wymieniono inaczej
 • Ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • wycieczek fakultatywnych
 • dopłaty za pokój jednoosobowy
 • napojów do posiłków
 • napiwków dla kierowców i lokalnych przewodników (ok. 30 USD/os)
 • pozostałych posiłków
 • wydatków indywidualnych
 • wszystkiego, czego nie wymieniono w „Cena zawiera”
Cena dla dzieci

6.498 zł. 

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o wycieczce

Uwaga!

Nasi liderzy safari zrobią wszystko, aby na naszych safari zobaczyć jak najwięcej zwierząt. Ponieważ są to dzikie zwierzęta, nie ma jednak gwarancji, że je zobaczymy.

Bagaż

Dobrze jest zabrać ze sobą mniejszy plecak lub torbę na codzienne wycieczki i dni spędzone w podróży, podczas których swój bagaż główny często otrzymasz dopiero wieczorem. Nie ma potrzeby zabierania ręczników.

Podróż obejmuje lekkie spacery, więc spakuj buty, które są dobre do chodzenia i odzież odpowiednią na aktywne dni na świeżym powietrzu. Weź pod uwagę, że temperatura może wahać się od wysokiej w ciągu dnia do chłodnej w nocy. Zaleca się również krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym, okulary przeciwsłoneczne i nakrycie głowy, a także lornetkę i aparat fotograficzny.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na nowe zasady przewozu bagaży rejestrowanych obowiązujące od dnia 25 marca 2019 na lotnisku OR Tambo International Airport w Johannesburgu:

1.    Bagaż rejestrowany powinien mieć kształt regularny czyli posiadać co najmniej jedną płaską powierzchnię 
2.    Bagaże okrągłe bądź posiadające nieregularny kształt nie są akceptowane
3.    Torby z długimi paskami nie są akceptowane.

Powyższe zasady, zgodne z wytycznymi IATA, mają na celu zapobieganiu awariom systemu obsługi bagażowej powodowanym przez niewymiarowy bagaż, nie posiadający płaskiej powierzchni, posiadający długie paski bądź uchwyty a tym samym zapobieganiu opóźnieniom w dostarczeniu bagaży do samolotu. 
Pasażerom nadającym bagaż niespełniający powyższych zasad udostępniono na lotnisku punkty pakowania, w których można dostosować bagaż do określonych zaleceń.

Ilość uczestników

Wymagane minimum uczestników to 15 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Więcej o Republice Południowej Afryki

Tutaj dowiesz się więcej na temat Republiki Południowej Afryki: albatros.pl/kierunki-podrozy/afryka/rpa

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi pogody i klimatu, różnicy czasu, napiwków, wymogów wizowych i szczepień.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki