Ryga i relaks w Jurmale

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Poznaj Rygę i jej urocze Stare Miasto wpisane na listę UNESCO oraz odpocznij w komfortowym hotelu SPA w nadbałtyckim kurorcie Jurmała.

Wizyta w Rydze to ekscytująca podróż do Europy z początku 20 wieku. To stare, hanzeatyckie miasto urzeka swoją architekturą. Znajdują się tutaj  piękne kościoły, okazałe rezydencje oraz małe placyki, przy których umiejscowiły się liczne restauracje serwujące doskonałe dania lokalnej kuchni w bardzo rozsądnych cenach. Zobaczymy największe zabytki miasta, takie jak Brama Szwedzka, Baszta Prochowa, Dom Bractwa Czarnogłowych na Placu Ratuszowym, secesyjne kamienice i Targ Centralny mieszczący się w 5 halach zbudowanych w stylu art déco.

Wyruszymy też poza miasto, aby odwiedzić barokowy Pałac Rundāle, który jest  prawdziwym arcydziełem architektury zbudowanym przez tego samego architekta, który stworzył Pałac Zimowy w Sankt Petersburgu.

Podróż zakończymy w pięknym nadmorskim miasteczku Jurmała, gdzie spędzimy 2 noce w jednym z najlepszych hoteli w mieście. Znajdziemy tu mnóstwo okazji do wypoczynku i relaksu, a także do spacerów w pięknej scenerii uzdrowiskowej zabudowy i po pełnych bursztynów, nadbałtyckich plażach.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro

Program wycieczki 5 dni
Dzień 1
Lot Warszawa - Ryga. Przyjazd i powitalna kolacja
Dzień 2
Ryga. Targ Centralny i piesza wycieczka po Starym Mieście, obiad w lokalnej restauracji
Dzień 3
Ryga – Pałac Rundāle - Jurmała. Zwiedzanie wspaniałego barokowego pałacu i obiad.
Dzień 4
Jurmała. Wypoczynek w nadmorskim mieście uzdrowiskowym zwanym Bałtycką Riwierą.
Dzień 5
Jurmała - Ryga - Warszawa. Relaks i podróż powrotna

Hotele

Hotel Jurmala Spa

 • 190 pokoi
 • Położony w samym sercu Jurmali i ok. 500 metrów od plaży
 • Całodobowa recepcja
 • 1 restauracja
 • 1 koktajl bar na 11. piętrze z pięknym widokiem na miasto i wodę
 • Strefa SPA i wellness z bogatą ofertą zabiegów SPA
 • Winda
 • 2 kryte baseny (podgrzewane)
 • Sauny
 • Wi-Fi we wszystkich pokojach

Hotel Jurmala Spa to uroczy, czterogwiazdkowy hotel ze strefą SPA, położony w samym sercu Jurmali w pobliżu miejskiego deptaka oraz znakomitych kawiarni i restauracji. Z hotelu jest tylko 500 metrów do plaży, która zimą prawdopodobnie najlepiej nadaje się na spacery, ale w miesiącach letnich jest bardzo popularnym miejscem kąpieli zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

Hotel Jurmala Spa posiada dużą strefę SPA i odnowy biologicznej z ofertą ponad 200 różnych zabiegów SPA. Ponadto są tu 2 kryte baseny z podgrzewaną wodą i kilka różnych saun.

Restauracja serwuje pyszne jedzenie zarówno rano, w południe, jak i wieczorem, a na 11. piętrze znajduje się cocktail bar z bajecznymi widokami na miasto i morze w tle.

https://www.hoteljurmala.com/

Hotel Welton Riga

 • 174 pokoje
 • Odległość do centrum 500 metrów
 • Całododobowa recepcja
 • 1 restauracja i bar
 • Winda
 • Darmowe wifi w pokoju
 • Wellness: sauna
 • Odległość od supermarketu 200 metrów
 • Odległość od przystanku 200 metrów

Nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel Wellton Riga, położony jest w samym centrum starego miasta. Hotelowa restauracja Tapas serwuje dania kuchni zarówno łotewskiej jak i europejskiej.

Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu, w jasnych kolorach. Wszystkie wyposażone są w wygodne łóżka, klimatyzację, wifi oraz telewizor z płaskim ekranem.

Zaledwie 400 metrów od hotelu znajduje się Łotewska Opera Narodowa, 500 metrów od hotelu położone jest centrum handlowe Stocmann/Origo a około 650 metrów od hotelu oddalone jest Targowisko Centralne w Rydze, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Więcej informacji: https://www.wellton.com/en/hotels/wellton-riga-hotel-and-spa

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany hotelu w Rydze na podobny lub o wyższym standardzie. Jeżeli zajdzie taka konieczność zostaną Państwo o tym niezwłocznie poinformowani.

 

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Lot Warszawa - Ryga. Przyjazd i powitalna kolacja

Po przylocie na lotnisko w Rydze pojedziemy w kierunku centrum miasta.

Ryga położona jest nad rzeką Dźwiną i z ponad 600 tys. mieszkańcami jest największym miastem w krajach bałtyckich.  To miejsce zaprasza do spacerów zarówno po przytulnych uliczkach Starego Miasta, jak i po szerokich bulwarach w centrum miasta, licznych parkach i długich ulicach, wzdłuż których znajduje się mnóstwo sklepów. Poza Starym Miastem, wpisanym na listę UNESCO w Rydze znaleźć  można aż 750 budynków w stylu secesyjnym, który dominował w Europie w XIX wieku.

Ryga została założona w 1201 roku przez niemieckiego biskupa Alberta von  Buxhövdena jako baza chrześcijańskich krucjat przeciwko poganom na północy. Szybko stała się ważnym miastem handlowym między Rosją a Europą Zachodnią. W 1621 roku Szwecja podbiła miasto i tym samym Ryga stała się najbogatszym miastem imperium szwedzkiego. Szwecja straciła później terytorium na rzecz Rosji, a Ryga była najpierw częścią Imperium Rosyjskiego, a następnie Związku Radzieckiego, aż do uzyskania niepodległości 21 sierpnia 1991 roku. 

Po zameldowaniu się w naszym hotelu wyjdziemy razem na kolację do przytulnej, lokalnej restauracji.

Dzień 2
Ryga. Targ Centralny i piesza wycieczka po Starym Mieście, obiad w lokalnej restauracji
Hale Targu Centralnego

Dzień rozpoczniemy od wizyty na Targu Centralnym (lit. Centrāltirgus) nad Dźwiną w pobliżu głównego dworca kolejowego w Rydze. Mieści się on w wielkich halach targowych w stylu Art déco. 

Targ  jest niewątpliwie ogromną atrakcją turystyczną jednym z największych targów w Europie. Znajduje się tutaj wiele restauracji i ponad 3 tysiące stoisk gdzie można kupić wszelkiego rodzaju produkty spożywcze w tym doskonałe kiszonki, świeże i suszone owoce, pieczywo, ciasta i wiele innych smakołyków.

Miasto położone jest po obu stronach Dźwiny, na wschodnim brzegu znajduje się stara średniowieczna dzielnica. Spacer po mieście zaczynamy od Starego Miasta. Zobaczymy Bramę Szwedzką wzniesioną w 1698 roku – jedyną zachowaną do dziś bramę w murze miejskim z czasów kiedy Ryga była częścią Imperium Szwedzkiego. Tu i ówdzie w mieście zachowały się stare fortyfikacje miejskie, a ich częścią była również Baszta Prochowa, w której znajduje się dziś wspaniałe muzeum. Pójdziemy  dalej przytulnymi uliczkami do Domu Bractwa Czarnogłowych na Placu Ratuszowym. Dom został zbudowany w 1344 roku dla tzw. Bractwa Czarnogłowych, czyli związku wpływowych, bogatych i nieżonatych kupców pochodzenia niemieckiego. Jest to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych budynków w mieście.

Zwiedzimy też (obecnie) ewangelicki kościół św. Piotra, o którym pierwsze wzmianki pochodzą z początku XIII wieku. Z wieży kościoła rozpościera się niepowtarzalna panorama miasta.

Wycieczkę po starym mieście skończymy wspólnym obiadem w lokalnej restauracji. Reszta popołudnia oraz wieczór będzie do Państwa dyspozycji. Dla chętnych nasz pilot zorganizuje dodatkowe zwiedzanie.

Dzień 3
Ryga – Pałac Rundāle - Jurmała. Zwiedzanie wspaniałego barokowego pałacu i obiad.
Pałac Rundāle

Pałac Rundāle to jedna z najwspanialszych budowli na Łotwie nazywana łotewskim wersalem. Wniesiony w stylu barokowym latach 1736-40 dla księcia Kurlandii barona Ernsta Johanna Birona. Architekt i projektant pałacu, Francesco Bartolomeo Rastrelli, został później architektem na dworze rosyjskim, a jego największym dziełem jest Pałac Katarzyny w Carskim Siole oraz Pałac Zimowy w Petersburgu. Wokół Pałacu Rundāle roztacza się ogród francuski z fontannami, które również zostały zaprojektowane przez Rastrellego. Podczas naszej wycieczki po wnętrzach pałacu zobaczymy prywatne komnaty księcia, zamkową salę taneczną, salę tronową i dużą galerię.

Przed wyruszeniem w kierunku Jurmały zjemy łotewski obiad. 

Jurmała jest szczególnie znana z pięknych, piaszczystych plaż i często nazywana jest Riwierą Bałtycką. Zatrzymamy się w jednym z najlepszych hoteli w mieście.

Dzień 4
Jurmała. Wypoczynek w nadmorskim mieście uzdrowiskowym zwanym Bałtycką Riwierą.
Strefa SPA w hotelu Jurmala

Ten dzień każdy z uczestników wycieczki może spędzić według własnych preferencji. Nasz pobyt obejmuje dostęp do strefy z basenami i sauną. Hotel posiada też bardzo bogatą ofertę zabiegów SPA. Można je rezerwować na miejscu i nie są one wliczone w cenę wycieczki.

Miasto Jurmała również oferuje wiele atrakcji. Jeszcze w XIX wieku Jurmała była szeregiem małych wiosek rybackich. Zmieniło się to jednak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w 1877 roku, kiedy pojawiła się kolej. Każda wioska rybacka miała swoją własną stację i każdego upalnego letniego dnia  spragnieni chłodu  morskiej bryzy i orzeźwiających kąpieli mieszkańcy miast przybywali na plaże. W ten sposób wioski stały się znane jako „Rigas Jurmala”, co po łotewsku oznacza „wybrzeże Rygi”.

Jurmała szybko się rozrosła. W środku lasu wytyczono nowe, proste ulice i wzniesiono imponujące drewniane wille, które służyły jako domy letniskowe dla ryskiej elity. Po zajęciu Łotwy przez Związek Radziecki w 1940 roku wiele pięknych willi i hoteli zostało znacjonalizowanych a Jurmała służyła jako  nadmorska riwiera dla całego Związku Radzieckiego. Kilka willi zostało zburzonych, aby zrobić miejsce dla masywnych betonowych hoteli, ale na szczęście zachowała się duża część starej, drewnianej zabudowy Jurmały, które strzegą uroku dawnej zabudowy letniskowego.

Zimą plaże zachęcają przede wszystkim do długich spacerów na świeżym powietrzu, a przy odrobinie szczęścia można znaleźć  kawałek bursztynu, z którego słyną tutejsze plaże.

Dzień 5
Jurmała - Ryga - Warszawa. Relaks i podróż powrotna
Nadbałtycka plaża w Jurmale

Przed południem zaplanowaliśmy czas do własnej dyspozycji. Można się wybrać na pożegnalny spacer po plaży lub dokonać ostatnich zakupów o ile w walizce pozostało jeszcze trochę miejsca.

W południe pojedziemy autobusem na lotnisko i wylecimy do Polski z bagażem pełnym wspaniałych wspomnień.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju jednoosobowego

598 PLN

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Bezpośredni przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa - Ryga - Warszawa
 • Wycieczki zgodnie z programem
 • 2 noclegi w hotelu 4* w pobliżu Starego Miasta w Rydze
 • 2 noclegi w Hotelu Jurmala Spa 4*
 • Dostęp do strefy SPA w Hotelu Jurmala Spa, 2 godziny w 3. i 4. dniu wycieczki
 • Wyżywienie: śniadanie codziennie, obiad 2 i 3 dzień oraz kolacja dzień 1
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Napojów do posiłków
 • Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (ok. 5-10 €)
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego, co nie zostało wymienione w sekcji „Cena zawiera” 
 • Prosimy o zwrócenie uwagi, że grupa wyjeżdżająca we wrześniu 2021 zostanie zakwaterowana w hotelu Hestia Hotel Draugi, który ma taki sam standard jak Welton Hotel i jest zlokalizowany w centrum Rygi, na Starym Mieście. Więcej informacji o hotelu można znaleźć na stronie  https://www.hestiahotels.com/draugi/en/

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Ilość uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Piesze wycieczki

Wycieczka opiera się na spacerach po Rydze. Dlatego pamiętaj o spakowaniu wygodnych butów, które sprawdzą się na starych brukowanych uliczkach Starego Miasta. Zwykle codziennie przemierzamy kilka kilometrów, a z autobusu korzystamy tylko w dniu przyjazdu, wyjazdu i podróży do Jurmały.

Spacery nie są męczące, trasa jest równa. Jednak należy zwrócić uwagę, że program zwiedzania realizowany jest w dużej mierze pieszo. 

Zdecydowaliśmy się na zwiedzanie pieszo, ponieważ wiele brukowanych ulic na Starym Mieście jest niedostępnych dla autobusów. Hotel, które wybraliśmy jest położony na Starym Mieście, lecz ok. 1,5 km od katedry.

Hotel

Prosimy o zwrócenie uwagi, że grupa wyjeżdżająca we wrześniu 2021 zostanie zakwaterowana w hotelu Hestia Hotel Draugi, który ma taki sam standard jak  Welton Hotel i jest zlokalizowany w centrum Rygi, na Starym Mieście. Więcej informacji o hotelu można znaleźć na stronie  https://www.hestiahotels.com/draugi/en/

Z ręką na sercu

Informacja

Zdecydowaliśmy się na zwiedzanie pieszo, ponieważ wiele brukowanych ulic na Starym Mieście jest niedostępnych dla autobusów. Hotel, który wybraliśmy jest położony na Starym Mieście, lecz ok. 1,5 km od katedry.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 5 out of 5 by from bardzo ciekawa wyprawa Bardzo chciałam zobaczyć secesję w Rydze. Lubię wycieczki z Albatrosem za ciekawie przygotowane programy unikające "gonitwy", spokojne, dające i wrażenia turystyczne i odpoczynek oraz za świetnych przewodników. Ta była trzecia. Towarzystwo w podróży było bardzo sympatyczne. Pogoda okazała się lepsza niż zapowiadały prognozy i to też cieszyło.
Date published: 2022-09-22
 • y_2024, m_5, d_20, h_5
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.42
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_1, tr_1
 • loc_pl_PL, sid_LVVCB03, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki