O Albatrosie

Søren Rasmussen, założyciel i właściciel Albatrosa
Biuro podróży Albatros Travel zaczynało jako mała, lokalna firma z miłą obsługą i przyjazną atmosferą. Dzisiaj jesteśmy dużą, międzynarodową firmą znaną na rynku duńskim, szwedzkim, norweskim oraz fińskim, a teraz wkraczamy na rynek polski.

W Albatrosie otrzymasz wyczerpującą ofertę wycieczek objazdowych we wszystkie strony świata. Nasze motto jest proste – jeśli nie umiemy czegoś zrobić bardzo dobrze, wcale tego nie robimy. 

Serce

Albatros Travel to rodzinna skandynawska firma, która od 1986 roku pomaga amatorom podróży docierać do wszystkich zakątków świata. Søren Rasmussen, założyciel i właściciel nie wyobrażał sobie wtedy, że biuro stanie się tak dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwem, jakim jest teraz. Zakładając biuro podróży, kierował się swoją fascynacją Afryką i jej dzikimi zwierzętami. Chciał jeździć tam tak często, jak tylko możliwe. Od ponad 30 lat jego zapał do odkrywania wcale nie stracił na sile.

Mózg
Naszym kompasem jest nadal ciekawość. W dalszym ciągu to ciekawość napędza nas do działania i nieustannie poszukujemy nowych przygód dla naszych klientów. Wyjeżdżając z biurem podróży Albatros, możesz mieć pewność, że przeżyjesz wspaniałą przygodę w komfortowych warunkach. Jeśli wrócicie do domu trochę mądrzejsi i trochę szczęśliwsi, to znaczy, że podróż była sukcesem.

Nastawienie
Mamy świadomość odpowiedzialności, jaka spoczywa na naszych barkach. Zadowolenie naszych klientów jest naszym najważniejszym priorytetem. Z drugiej strony jednak, w podróżach nie chodzi tylko o turystów. Chodzi również o społeczeństwa, które odwiedzają nasi klienci. Dlatego też promujemy zasady zrównoważonego rozwoju, zarówno na płaszczyźnie społecznej, jak i w zakresie ochrony środowiska. Angażujemy się w działania ukierunkowane na ochronę zagrożonych gatunków zwierząt, projekty w zakresie ochrony przyrody oraz projekty humanitarne na całym świecie. Tak robiliśmy  to od zawsze i nie zamierzamy tego zmieniać.

Jesteśmy członkiem duńskiej Fundacji Gwarancji Podróży (nr 676) oraz członkiem Stowarzyszenia Duńskich Biur Podróży oraz wielu międzynarodowych organizacji branżowych.

O Albatrosie

Etyka & podróże

Podróżuj z sercem, z głową i dobrym nastawieniem

Piloci wycieczek

24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – nasi pełni pasji piloci wycieczek zawsze służą pomocą

Royal Albatros

Oferta dodatkowych korzyści dla zakochanych w podróżowaniu stałych klientów

Karta podarunkowa

Urodziny, jubileusz, rocznica lub zwyczajnie ot tak?

Manifest Albatrosa o odpowiedzialności w biznesie

Przeczytaj więcej o obszarach, na których koncentrujemy naszą uwagę w Albatrosie z myślą o zrównoważonym podróżowaniu or…

Pomoc bezdomnym dzieciom w Delhi

Albatros wspiera organizację Karm Marg, kupując gościom podróżującym po Indiach płócienne torby. Zwalcza w ten sposób bi…

Newsletter

Zapisz się do newslettera ! Otrzymuj informacje o podróżach i ofertach specjalnych prosto do swojej skrzynki mailowej.