Inspiracja

Odkryj szeroki świat z biurem podróży Albatros Travel
Szukasz inspiracji przed następną podróżą?

Jeśli jeszcze nie wiesz, w które miejsce świata pojedziesz następnym razem, być może tutaj znajdziesz inspirację dla siebie.

Jeżeli wolisz żywe obrazy, możesz obejrzeć różne materiały filmowe z całego świata. Zobacz bezkresną różnorodność Indii w formie półminutowego filmu.

Jeśli chcesz poznać opinie innych turystów podróżujących z biurem podróży Albatros Travel , kliknij dział Opowieści gości. Możesz tu przeczytać np. historię Karin, która na małych wyspach Pacyfiku została powitana przez lokalnych bojowników, czy J. Dissing, którego podczas rejsu po Alasce, znienacka otoczyły humbaki.

To, że jako pilot podróży można znaleźć się w zupełnie zaskakujących okolicznościach, chyba nikogo nie dziwi. Kliknij sekcję Opowieści przewodników, aby poczytać historie z pięciu zakątków świata opowiedziane przez prawdziwych ekspertów – pilotów biura podróży Albatros.

Zobacz więcej

Filmy

Czy chcesz zobaczyć, jak cel Twojej następnej podróży wygląda na żywo? Zajrzyj więc tutaj.

Przydatne informacje

Przeczytaj przydatne informacje, jeśli zgadzasz się z nami, że podróż będzie jeszcze ciekawsza, gdy wcześniej zapoznasz …

Artykuły

Na tej stronie możesz znaleźć artykuły oraz inne informacje dotyczące proponowanych przez nas podróży

Blog

Zachęcamy do przeczytania blogu z podróży bliskich i dalszych

Opowieści pilotów

Nikt nie zna świata lepiej niż piloci Albatros Travel. I niewiele osób ma do opowiedzenia więcej historii niż oni. Tutaj…

Wydarzenia

Na spotkaniach organizowanych przez Albatros Travel znajdziesz inspirację do następnej podróży.