Szampania i Burgundia

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Wspaniała wyprawa szlakiem francuskich winnic przez Burgundię i Szampanię, które są ojczyzną najlepszych win.

Podczas tej wycieczki odwiedzimy słynne na całym świecie regiony winiarskie w  Szampanii i Burgundii, gdzie od dawien dawna ludzie trudnią się uprawą winorośli i w stopniu doskonałym posiedli sztukę cieszenia się życiem. W zachwycającym krajobrazie jak okiem sięgnąć, rozciągają się winnice, przeplatane malowniczymi miasteczkami z kościołem na urokliwym ryneczku. Widoki są prawdziwą rozkoszą dla oka, a degustacja doskonałych win i szampana ucztą dla ciała. Te przepiękne regiony są ojczyzną najwspanialszych win. Poznaj dwa regiony najlepszych francuskich win podczas jednej podróży!

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Jedzenie i wino

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro

Program wycieczki 5 dni
Dzień 1
Przelot do Paryża. Spacer po mieście Reims i degustacja w słynnym domu szampana
Dzień 2
Szampania i Épernay. Objazd po Szampanii z degustacją szampana i zwiedzaniem Épernay
Dzień 3
Reims – Troyes – Chablis – Dijon. Z Szampanii do Burgundii. Zwiedzanie Troyes i degustacja wina w Chablis
Dzień 4
Burgundia, Beaune i Côte D´Or. Spacer po średniowiecznym mieście Beaune i degustacja win w Côte d´Or
Dzień 5
Zwiedzanie Auxerre nad rzeką Yonne. Wylot z Paryża do Warszawy

Pakiet kolacyjny

Dwie, wspólnie spędzone, 3-daniowe kolacje z kuchnią francuską - jedna w restauracji w Szampanii, druga w Burgundii. Restauracje położone są w Reims i Dijon, około jednego kilometra od naszych hoteli (napoje nie są wliczone w cenę pakietu). Pilot jest uczestnikiem kolacji.

Pakiet kolacyjny powinien być zamówiony przy zakupie wycieczki i będzie zrealizowany przy zgłoszeniu minimum 10 uczestników.

Cena 398 PLN/ osobę

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przelot do Paryża. Spacer po mieście Reims i degustacja w słynnym domu szampana
Katedra w Reims

Z Warszawy polecimy do Paryża. Z lotniska jedziemy na wschód przez północną Francję w kierunku Szampanii, najsłynniejszej na świecie krainy win. Po przybyciu do Reims, stolicy regionu, czeka nas mały spacer po śródmieściu miasta. Z pewnością oczaruje nas miasto nacechowane szlachetnością jego wina i spokojnie będziemy mogli podziwiać słyną katedrę w Reims, gdzie w dawnych czas odbywała się ceremonia koronacji francuskich królów. Reims zostało ukształtowane ważnymi momentami historii Francji. To właśnie w Reims nazistowskie Niemcy podpisały kapitulację w maju 1945 roku. Centrum miasta to elegancka architektura międzywojenna w stylu secesyjnym. Naturalnie już pierwszego dnia możemy rozkoszować się luksusowym musującym napojem, który z pewnością nas zadowoli. Degustacja odbywać się będzie w jednym ze słynnych domów szampana w Reims.

Następnie zameldujemy się w centralnie położonym trzygwiazdkowym hotelu.

Dzień 2
Szampania i Épernay. Objazd po Szampanii z degustacją szampana i zwiedzaniem Épernay
Produkcja szampana jest rzemiosłem bazującym na wielowiekowej tradycji

Okolice Reims. Pozwolimy się oczarować niezliczonym winnicom i zatrzymamy się w jednym z uroczych miasteczek. Zostaniemy zaproszeni do piwniczki jednego z producentów szampana, gdzie będziemy degustować ten szlachetny napój bogów. Jedynie musujące wino z regionu Szampanii może być nazywane szampanem, ponieważ jest to nazwa prawnie chroniona. Produkcja szampana jest rzemiosłem bazującym na wielowiekowej tradycji. W tym miejscu naszej wycieczki zaspokoimy zarówno pragnienie jak i ciekawość, ponieważ dowiemy się, jak wygląda proces wytwarzania prawdziwego szampana. W programie mamy zwiedzanie miasteczka Èpernay, gdzie mieści się wiele słynnych domów szampana i gdzie mnich Dom Perignon ma swój pomnik. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni, bo to właśnie on w XVII wieku opracował metodę produkcji szampana. A votre santé! Wieczorem możemy razem z przewodnikiem zjeść wspólną kolację w restauracji, pod warunkiem rezerwacji pakietu kolacyjnego.

Dzień 3
Reims – Troyes – Chablis – Dijon. Z Szampanii do Burgundii. Zwiedzanie Troyes i degustacja wina w Chablis
Dijon - stolica Burgundii

Ten etap podróży zaprowadzi nas do Troyes, miasta leżącego nad Sekwaną, ze słynnym, zabytkowym centrum. Jest to przepiękne miasto z wieloma charakterystycznymi drewnianymi kościołami z XVI wieku z korzeniami w czasach rzymskich, stanowiące ważny punkt rzymskiej sieci połączeń rzecznych. Podróż biegnie dalej przez przepiękny krajobraz Francji i wkrótce docieramy do Burgundii, gdzie zatrzymamy się w Chablis, żeby posmakować słynnego lokalnego wina. Celem dzisiejszej podróży jest stolica Burgundii, Dijon, gdzie zatrzymamy się na dwie noce w centralnie położonym trzygwiazdkowym hotelu.  Prowincja ta była ojczyzną arystokratycznego rodu Burgundów od początków XI wieku do końca XV, zaś Dijon był rejonem o wyjątkowym bogactwie i potędze. Burgundia stanowiła w ówczesnej Europie ważny ośrodek sztuki, wiedzy i nauki. Jest to miasto o bogatej architekturze, oferujące znacznie więcej niż tylko słynną musztardę. Na odrestaurowanej, średniowiecznej starówce natrafić można na jedno z najstarszych we Francji muzeów, Musée des Beaux-Arts i elegancki Palais des Ducs.

Dzień 4
Burgundia, Beaune i Côte D´Or. Spacer po średniowiecznym mieście Beaune i degustacja win w Côte d´Or
Średniowieczne miasto Beaune

Dzisiaj poznamy sąsiednie miasto Beaune, jedno z najwspanialszych średniowiecznych miast Francji. Ponadto Beaune to ważne centrum upraw winorośli. Podczas przechadzki po mieście lepiej poznamy jego historię. Najstarsza część miasta otoczona jest świetnie zachowanymi murami. Wewnątrz murów podziwiać można wiele zabytków położonych wzdłuż brukowych uliczek i wśród drewnianych domów, na przykład majestatyczny średniowieczny szpital Hotel-Dieu, powszechnie uznawany za arcydzieło architektury. W Burgundii człowiek, krajobraz i ziemia spotykają się w pełnej harmonii, która zaowocowała czerwonym i białym winem światowej klasy. Wzdłuż doliny rozciągającej się między Beaune i Dijon leży Côte d’Or, złociste zbocze. Tutaj właśnie, jak okiem sięgnąć, leżą po kolei malownicze miasteczka, niczym perły naszyjnika. To Rzymianie rozpoczęli uprawę winorośli w Burgundii. Aż do Rewolucji Francuskiej kościół i klasztory odgrywały dużą rolę w produkcji win burgundzkich. Po Rewolucji odebrano kościołowi i szlachcie ziemię, która została podzielona na małe działki i rozdana chłopom. Rozdane działki podlegały dalszym podziałom. W związku z powyższym tutejsze winnice, zwane climat lub clos są znacznie mniejsze niż, na przykład, w Bordeaux. Zatrzymujemy się przy jednej z winnic, żeby dokonać degustacji słynnych i cennych win. Wieczorem możemy razem z przewodnikiem zjeść wspólną kolację w restauracji, pod warunkiem rezerwacji pakietu kolacyjnego.

Dzień 5
Zwiedzanie Auxerre nad rzeką Yonne. Wylot z Paryża do Warszawy
Miasteczko Auxerre

Czas opuścić Dijon i nasz przyjemny hotel, żeby podążyć na północ, ale to jeszcze nie koniec naszej podróży. W drodze powrotnej do Paryża zatrzymujemy się w uroczym miasteczku Auxerre w północnej części Burgundii, położonym w pięknym miejscu nad rzeką Yonne, skąd w porcie rzecznym ładowane są na barki zawsze popularne wina burgundzkie, skąd wyruszają w bliskie i najdalsze miejsce przeznaczenia. Kanał Nivernais zaczyna się w Auxerre i jest to jeden z najstarszych kanałów, jakie zapewniły Paryżowi doskonałe połączenia śródlądowe z Lyonem i Morzem Śródziemnym. Nad miastem dominuje potężna katedra Saint Germain, która sięga niebios i jest znakiem charakterystycznym tego miasta. Starówka i dzielnica portowa Quartier de la Marine składa się z typowych zabytkowych drewnianych domów i daje możliwość zaczerpnięcia ostatniej dawki francuskiego uroku i atmosfery. Wkrótce jednak czas zacząć przejazd do Paryża i na lotnisko, skąd samolotem wrócimy do domu. Do zobaczenia!

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju 1-osobowego

998 PLN

Cena zawiera
 • Opieka polskiego pilota
 • Bezpośredni przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa - Paryż - Warszawa
 • Transport autokarem, o ile w programie nie zaznaczono inaczej
 • Zakwaterowanie: 4 noclegi w 3* hotelu w pokoju dwuosobowym 
 • Wyżywienie: 4 śniadania
 • Wycieczki i bilety wstępów wymienione w programie
 • Cztery degustacje wina
 • Ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • Dodatkowych posiłków nie wymienionych w programie
 • Wydatków indywidualnych
 • Ewentualnych dodatkowych atrakcji
 • Wszystkiego, co nie zostało opisane w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Z ręką na sercu

Komary

W Szampanii mogą występować komary, więc warto rozważyć zabranie ubrań, które zakrywają ręce i nogi oraz ewentualnie skuteczny spray na komary.

Wędrówki

Ponieważ w czasie wycieczki jest dużo spacerów, nie polecamy tej wycieczki osobom niepełnosprawnym. Między innymi Montpellier znajduje się na zboczu wzgórza, gdzie trzeba być dobrym piechurem i mieć odpowiednie obuwie.

Informacje o podróży

Bagaż

Polecamy zabranie ze sobą małego plecaka lub torby, ponieważ najczęściej dopiero wieczorem będzie dostęp do bagażu głównego. Nie ma konieczności zabierania ze sobą ręczników.

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Więcej o Francji

Więcej informacji o Francji znajduje się na naszych stronach: www.albatros.pl/kierunki-podrozy/europa/francja

gdzie jest wiele informacji dotyczących np. klimatu, różnicy czasu, napiwków, ewentualnego wymogu posiadania wizy czy wykonania odpowiednich szczepień.

Hotele

Hotel Campanile Reims Centre
Świetnie położony w samym centrum miasta trzygwiazdkowy hotel w butikowym stylu, zaledwie niecały kilometr od katedry w Reims. 81 pokoi ma nowoczesne wyposażenie i mieści się na trzech piętrach połączonych windą. Wszystkie pokoje mają klimatyzację i sejf oraz darmowy dostęp do wifi. W pokojach są czajniki oraz nowoczesne telewizory z telewizją satelitarną. W hotelu jest restauracja i bar z kawiarenką na świeżym powietrzu.

https://www.campanile.com/en/hotels/campanile-reims-centre-cathedrale

Ibis Hotel Dijon Centre Clemenceau
Prosty, ale bardzo nowoczesny, funkcjonalny i modny trzygwiazdkowy hotel leżący w centrum Dijon przy centrum konferencyjnym i sali koncertowej, skąd wszędzie jest blisko na piechotę. Pokoje są niewielkie, ale niedawno zostały wyremontowane i nowocześnie urządzone, mają doskonałe wyciszenie, telewizję satelitarną, klimatyzację i darmowy dostęp do wifi. W hotelu jest przyjemny bar i do wszystkich pokojów można dotrzeć windą. 

https://www.accorhotels.com/gb/hotel-5640-ibis-dijon-centre-clemenceau/index.shtml

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 4 out of 5 by from Świetna przygoda Bardzo ciekawa propozycja wycieczki
Date published: 2022-09-21
Rated 4 out of 5 by from Wspaniały Pilot!!! Pilot, Pan Jacek (nazwiska zapomniałem), jest wręcz perfekcyjnym pilotem, zarówno pod względem organizacyjnym jak i pod względem przygotowania merytorycznego. Uczestniczyłem w kilkudziesięciu wycieczkach, ale żaden pilot nie mógłby dorównać profesjonalizmowi Pana Jacka !
Date published: 2022-09-21
Rated 5 out of 5 by from Szampania i Burgundia Wycieczka piękna krajobrazowo. Oba regiony zachwycają malowniczymi miasteczkami i ich potężnymi kościołami i klasztorami. I te degustacje cudownych win poprzedzone prezentacjami o ich produkcji. Bardzo polecam ten kierunek podróży. Wystarczy kilka dni i przenosimy się w inny, spokojny i przepiękny świat. Prawdziwa uczta dla oczu i ciała.
Date published: 2021-09-19
Rated 4 out of 5 by from Była warta wyjazdu Dość dogodne pory lotów i przy wylocie i powrocie. Dobry standard hoteli i urozmaicone menu śniadań. Zbalansowany program i co do zwiedzanych zabytków i odwiedzanych winnic oraz miejsc degustacji. Szkoda, że w Reims program nie objął zobaczenia innego poza katedrą obiektu ujętego na liście UNESCO. Pilotka Bożena profesjonalna; tak jak i elegancki kierowca Christian. Szkoda, że główne danie jednej z kolacji to smażony łosoś; obecny dziś pod każdą szerokością geograficzną, a nie jakaś specjalność francuska.
Date published: 2021-09-18
Rated 5 out of 5 by from Ciekawa podróż Profesjonalnie zorganizowany wyjazd, świetny program i bardzo dobry pilot
Date published: 2021-09-15
Rated 4 out of 5 by from sympatyczna wycieczka połączona ze zwiedzaniem katedr i degustacją win Jestem zadowolona,że wybrałam ten rodzaj wycieczki tzn zwiedzanie i wiedza na temat win.
Date published: 2019-10-27
Rated 5 out of 5 by from Wspaniale spędzony czas Doskonała organizacja.Przewodnik wycieczki perfekcyjnie przygotowany.
Date published: 2019-10-14
Rated 5 out of 5 by from To trzeba zobaczyć Świetnie i profesjonalnie zorganizowana wycieczka . Brak czasu na nudę .Polecam
Date published: 2019-10-11
 • y_2023, m_9, d_27, h_3
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.35
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_8
 • loc_pl_PL, sid_FRRTR06, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki