Węgry – kraina „bratanków”

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Dołącz do naszej wycieczki na Węgry i poznaj największe atrakcje tego niewielkiego kraju.

Autokarem

Pozwól się porwać fantastycznej atmosferze i fascynującej historii tego jakże nam bliskiego kraju. Słynne powiedzenie: „Polak, Węgier dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki” ma swoje uzasadnienie w historii obu krajów, które zawsze były sobie bliskie. Łączy też nasze kraje zamiłowanie do wspaniałej węgierskiej kuchni, wyśmienitych win i biesiad przy akompaniamencie cygańskich skrzypiec. Tego wszystkiego doświadczysz na tej wycieczce. Rozpoczniemy naszą wyprawę od regionu winnic na północy kraju, aby następnie dotrzeć w okolice jeziora Balaton, na południu, gdzie Węgrzy mają swój własny wakacyjny raj. Oczywiście nie ominiemy Budapesztu - stolicy Węgier, pięknego miasta z licznymi zabytkami i gorącymi źródłami, które docenili już Rzymianie. Z kąpieli w jeziorze termalnym skorzystamy w Héviz, najstarszym kąpielisku na Węgrzech, stale zasilanym gorącą wodą tryskającą ze źródeł położonych kilometr pod ziemią. Dla chętnych przewidzieliśmy jeszcze jedną atrakcję w postaci wizyty w unikatowym w skali Europy kąpielisku Miskolc-Tapolca Barlangfurdo ukrytym w wapiennych grotach.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Autokarem

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Forint węgierski

Program wycieczki
Dzień 1 Wyjazd z Warszawy przez Łódź i Katowice do węgierskiego miasta Miszkolc
Dzień 2 Miszkolc. PN Gór Bukowych. Lillafüred nad jez. Hámori. Jaskinia św. Stefana. Eger. Degustacja win w Szépassonyvölgy. Dla chętnych kąpiel w grotach w Miszkolcu
Dzień 3 Miszkolc – Budapeszt – Balaton. Zwiedzanie stolicy Węgier. Przejazd nad Jezioro Balaton, największe jezioro Europy Środkowej
Dzień 4 Balaton. Wody termalne jeziora Héviz, miasto Keszthely z zamkiem Festetics oraz miasteczko Tihany ze słynnym klasztorem
Dzień 5 Balaton – Szentendre – Warszawa. Zwiedzanie miasteczka Szentendre. Powrót do Polski

Hotele

Hotel Pannonia, Miszkolc

 • Położony w centrum miasta
 • Bezpłatne Wi-Fi
 • Bar i restauracja
 • Sala konferencyjna

Trzygwiazdkowy hotel położony w samym centrum Miszkolca tuż przy deptaku, w odległości spaceru od większości atrakcji. Miły, zawsze służący pomocą personel, wygodnie urządzone pokoje z TV, darmowe wifi oraz sauna. Hotel jest zadbany, ma nieco staroświecki urok i jest naprawdę węgierski. W pobliżu hotelu znajduje się wiele restauracji, kawiarenek i sklepów, oraz tuż obok hotelu jest przystanek tramwajowy.

Club Hotel Tihany

Hotel jest piękne położenie na skraju słynnego półwyspu Tihany przy samej plaży nad Balatonem. W hotelu znajdują się restauracje i bary oraz ogromne centrum wellness z dużym basenem z pięknym panoramicznym widokiem na jezioro, jacuzzi, a także łaźnią parową i sauną. Darmowe wifi w lobby. Na terenie hotelu jest też basen zewnętrzny i 500-metrowa hotelowa plaża. Pokoje mają standard 3*. Za dodatkową opłatą można zamówić masaż i zabiegi kosmetyczne. 

https://clubtihany.hu/

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
2 298,–
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wyjazd z Warszawy przez Łódź i Katowice do węgierskiego miasta Miszkolc około 640 km

Nasza podróż na Węgry będzie wiodła z Warszawy przez Łódź, Katowice i Słowację - kraju oferującego unikalne atrakcje turystyczne. Znajdziemy tu jedyne w swoim rodzaju zamki, jaskinie, źródła termalne, architekturę ludową, europejskie Morze Martwe, sławną osadę celtycką oraz dziką przyrodę. Na Słowacji znajduje się ponad 220 zamków i ruin! Pierwsza pisemna wzmianka o najstarszym zamku na Słowacji – Devinie, pochodzi z 868 roku. Natomiast Zamek Spiski, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, jest jednym z dziesięciu największych na świecie. Mówi się, że Słowacja leży w sercu Europy. Pod miejscowością Kremnické Bane w środkowej Słowacji, w urokliwym miejscu obok starego kościoła św. Jana Chrzciciela leży wielki kamień. Właśnie w tym miejscu znajduje się geograficzny środek Europy.

Podróż zakończymy w węgierskim mieście Miszkolc w godzinach wieczornych. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 2
Miszkolc. PN Gór Bukowych. Lillafüred nad jez. Hámori. Jaskinia św. Stefana. Eger. Degustacja win w Szépassonyvölgy. Dla chętnych kąpiel w grotach w Miszkolcu około 80 km

Po śniadaniu pojedziemy do Parku Narodowego Gór Bukowych, gdzie czekają na nas przepiękne widoki. Park powstał w 1976 roku i jest największym parkiem narodowym Węgier, zdominowanym przez lasy liściaste, głównie dębowe i bukowe. Park jest siedliskiem rysia i dzika, niedawno wróciły tu też wilki. Można tu też zobaczyć pojedyncze niedźwiedzie przechodzące przez słowacką granicę. Pośrodku leży otoczone górami jezioro Hámori. Przejdziemy kilkaset metrów w głąb lasu, żeby obejrzeć słynną jaskinię odkrytą dopiero w 1913 roku, kiedy pies wpadł do głębokiego wykopu. W trakcie akcji ratowania psa odkryto monumentalne podziemne korytarze. Po pewnym czasie zbudowano łatwiejsze wejście do groty, co umożliwiło udostępnienie jej zwiedzającym w 1931 r. Następnie udamy się barokowego miasta Eger, słynnego z zamku i wielu innych zabytków oraz z cenionych na całym świecie czerwonych win. Najsłynniejszym z nich jest Egri Bikavér, czyli bycza krew z Egeru. W czasie gdy Węgry wchodziły w skład Imperium Osmańskiego, przez blisko 100 lat, Eger był ważnym granicznym miastem. Turcy przebudowali zamek, zamienili kościoły na meczety i zbudowali, między innymi, miejską łaźnię i minarety. Jeden minaret zachował się do dzisiejszych czasów, podobnie jak wiele innych zabytków okresu tureckiego. Kolejnym punktem naszej wycieczki będzie miasteczko winnic, Szépassonyvölgy, czyli dolina pięknej kobiety, gdzie niezliczeni winiarze zapraszają do swoich ponad stuletnich piwniczek z winami. 

Po południu chętnych zapraszamy na dwugodzinną kąpiel w basenach termalnych Miskolc-Tapolca Barlangfurdo zlokalizowanych w naturalnych grotach skalnych. Kąpielisko to jest jedną z głównych atrakcji Miszkolca. Baseny są znane od XVI wieku i są jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc wypoczynkowych na Węgrzech. Wody termalne znajdujące się w basenach mają bardzo dobry wpływ na organizm. Ich temperatura sięga 28-35 stopni C. Zawierają jod, brom i potas, są doskonałym lekarstwem na reumatyzm, zaburzenia krążenia, schorzenia naczyń krwionośnych, nerwice, wyczerpanie fizyczne i psychiczne, zaburzenia pracy serca, schorzenia układu nerwowego, choroby żołądka i układu trawiennego, nerwice serca, nadciśnienie. Powietrze jaskiń jest wolne od bakterii, dlatego świetnie leczy choroby układu oddechowego i astmę.

W tym unikatowym na skalę świata miejscu podczas pływania możemy oglądać naturalne zjawiska krasowe, a klimatyczne oświetlenie pozwala na pełny relaks podczas kąpieli.

Wejście dodatkowo płatne, 2 500 HUF / os.

Dzień 3
Miszkolc – Budapeszt – Balaton. Zwiedzanie stolicy Węgier. Przejazd nad Jezioro Balaton, największe jezioro Europy Środkowej około 320 km

Pojedziemy do stolicy Węgier, Budapesztu, miasta przepołowionego przez potężny Dunaj. Rozpoczniemy zwiedzanie najpiękniejszych zakątków miasta. Na lewym brzegu Dunaju rozciąga się zabytkowa Buda. Położona jest na zboczu wzgórza poprzecinanym malowniczymi uliczkami, wzdłuż których zachowane zostały średniowieczne kamienice. Znajduje się tu kościół Macieja, który był kościołem koronacyjnym węgierskich królów. Na skraju wzgórza znajduje się Baszta Rybacka ze wspaniałym widokiem na rzekę i miasto. Cudowny widok na miasto rozpościera się również ze Wzgórza Gellerta. Bardziej reprezentacyjny Peszt leży po prawej stronie Dunaju i otoczony jest szerokimi bulwarami z roślinnością w stylu ogrodów francuskich oraz pięknymi budynkami z końca XIX wieku. Po tej stronie mamy również Park Miejski, Plac Bohaterów i monumentalny budynek parlamentu. Nasza podróż biegnie dalej ku węgierskiej Riwierze, czyli nad Balaton, największe jezioro Europy Środkowej. Zatrzymamy się tutaj na dwie noce. Nasz hotel położony jest tuż przy plaży nad Balatonem, na słynnym półwyspie Tihany. W hotelu będziemy jeść śniadania i kolacje.

Dzień 4
Balaton. Wody termalne jeziora Héviz, miasto Keszthely z zamkiem Festetics oraz miasteczko Tihany ze słynnym klasztorem około 80 km

Węgierskie źródła termalne i ich dobroczynny wpływ na zdrowie odkryto kilka tysięcy lat temu. Łaźnie były stale doskonalone i z biegiem lat stały się ważnym elementem życia społeczno-towarzyskiego. Dzisiaj udamy się do Héviz, najsłynniejszego uzdrowiska w tym regionie, gdzie znajdziemy największe naturalne jezioro termalne w Europie, w którym woda przez cały rok utrzymuje temperaturę od 26 do 33 stopni. Jest ono zasilane przez geotermiczne źródło, które przez cały rok doprowadza gorącą wodę do jeziora o powierzchni czterech hektarów. Przypominamy o zabraniu stroju do kąpieli! Woda bogata jest w minerały i słynie z działania leczniczego. Kąpiel wśród lilii wodnych i w kłębach pary jest niezapomnianym przeżyciem. Po kąpieli udamy się do pobliskiego miasta Keszthely nad brzegiem Balatonu, słynącego z pięknego barokowego zamku Festetics zbudowanego przez miejscowego posiadacza ziemskiego i hrabiego Kristófa Festeticsa w wieku XVIII. W mieście przespacerujemy się deptakiem z fantastycznymi sklepikami po obu stronach. Wracając na słynny półwysep Tihany zwiedzimy miasteczko Tihany. Tihany jest często zwane perłą „Węgierskiego Morza” i kusi turystów małymi butikami z wyrobami węgierskiego rzemiosła. Zwiedzimy słynny klasztor z XI wieku, przebudowany w stylu barokowym w XVIII wieku. Z miejsca widokowego obok klasztoru przy dobrej pogodzie widać prawie cały Balaton! Wieczorem zjemy kolację w hotelu.

Dzień 5
Balaton – Szentendre – Warszawa. Zwiedzanie miasteczka Szentendre. Powrót do Polski około 850 km

Po śniadaniu pojedziemy na północ wzdłuż jeziora, w kierunku Budapesztu. Na północ od Budapesztu możemy dzisiaj zwiedzić niewielkie barokowe miasteczko, Szentendre, będące centrum węgierskiej sztuki rękodzieła. Miasto nad Dunajem jest prawdziwą perłą ze swoim średniowiecznym urokiem i wąskimi uliczkami. Najstarsza część Szentendre jest jednym wielkim rynkiem z mnogością niewielkich sklepików i kramów. Znajduje się tutaj muzeum marcepana, muzeum win oraz wiele muzeów węgierskiego rękodzieła. Będziemy mieli czas wolny na spacer po miasteczku. 

Następnie udamy się w podróż powrotną do Polski.

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 2 298,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do pokoju 1-osobowego

398,- PLN

Wybór miejsc w autokarze

Wybierz miejsce autobusowe wygodne dla Ciebie:  

Miejsca 1-8 i 23-30 cena: 50 PLN/os  
Miejsca 9-22 cena: 30 PLN/os  

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować miejsce w autokarze.  
Jeśli rezygnujesz z wyboru miejsca, zostanie ono przypisane w dniu wyjazdu.

Trasa

Wyjazd z Warszawy autokarem przez Łódź i Katowice

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przejazdy autokarem zgodnie z programem.
 • Zakwaterowanie: 2 noclegi w Miszkolcu w hotelu Pannonia w pokoju dwuosobowym  oraz 2 noclegi w Club Hotel Tihany w Tihany
 • Wyżywienie: 4 śniadania i 4 kolacje
 • Wejście do groty Istvana oraz do łaźni w Héviz oraz do klasztoru w Tihany
 • Degustacja wina
 • Ubezpieczenie podstawowa KL I NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Napojów do posiłków
 • Dodatkowych wydatków
 • Dodatkowych posiłków
 • Wejścia do basenów Barlangfurdo w Miszkolcu (płatne dodatkowo 2 500 HUF / os.)
 • Wszystkiego, co nie jest zawarte w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 25 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Bagaż

Podczas wycieczki dobrze mieć ze sobą wygodne buty do spaceru po lesie i zwiedzania jaskini. W czasie pobytu nad jeziorem z wodą termalną w Hévis warto mieć ze sobą strój do kąpieli.

Miejsca i godziny zbiórki

Wyjazd

Rezerwując wycieczkę prosimy wpisać w polu "Uwagi" miejsce wsiadania do autokaru, wybierając miejscowość z listy poniżej. Prosimy o zwrócenie uwagi, że podane godziny są orientacyjne a dokładne zostaną podane w Dokumentach Podróży przed wyjazdem.

 • Warszawa 07:00

Plac Defilad - parking dla autokarów od strony ul. Marszałkowskiej.
Godzina zbiórki: 06:45, wyjazd z Warszawy: 07:00. 

 • Łódź 09:00

Stacja paliw Shell Stryków na autostradzie A2 w kierunku Poznania.
Godzina zbiórki: 08:45, wyjazd z Łodzi: 09:00.

 • Katowice 12:00

Parking przy Silesia City Center, ul. Chorzowska 107, Katowice.
Godzina zbiórki: 11:45, wyjazd z Katowic: 12:00.

Powrót

 • Katowice 19:00
 • Łódź 22:00
 • Warszawa 23:50
Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

20HUBUS01APL1909