Przepisy wizowo-paszportowe Honduras

Zapoznaj się z przepisami wizowo-paszportowymi w związku z podróżą do Hondurasu.

Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli polskich podróżujących do Hondurasu w celach turystycznych. 
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu do 90 dni jest paszport, którego ważność nie może być krótsza niż 6 miesięcy, licząc od daty planowanego powrotu. 

Na granicy należy okazać bilet powrotny lub umożliwiający kontynuację podróży. Minimalna kwota na każdy dzień pobytu, jaką musi się wykazać przyjeżdżający to 25 USD. Turyści podróżujący samolotem powinni pamiętać, że obowiązuje opłata lotniskowa przy wyjeździe w wysokości 30 USD od osoby. Podróżujący lądem przed opuszczeniem granicy muszą wnieść opłatę w wysokości od 1 do 5 USD od osoby, stawka jest uzależniona od pory dnia i dnia tygodnia.

Obywatele innych państw uzyskają informacje na temat obowiązujących ich przepisów wjazdowych kontaktując się z  Ambasadą Hondurasu.

Każdy uczestnik wycieczki powinien we własnym zakresie zadbać o to, by posiadać wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy.

W poszukiwaniu Tajemnic Majów – od Panamy do Gwatemali

Jedna wyprawa - moc atrakcji! Zwiedzanie Panamy, Kostaryki, Hondurasu, Salwarodu, Nikaragui i Gwatemali. Piękno przyrody i fascynująca cywilizacja Majów.

4,5
  • 10-11-2021
  • 19 dni
  • 19 998,–
od Warszawa