Długi wypoczynek

Co powiesz na długi wypoczynek w Andaluzji?
Długi wyjazd – więcej radości! Wypoczynek, relaks, zwiedzanie – a to wszystko w korzystnej cenie.

Jeśli męczą Cię długie zimowe wieczory, niskie temperatury i brak słońca, to zapraszamy do ciepłej, słonecznej Hiszpanii. Tutaj znajdziesz ciepło, spędzisz kilka tygodni w hotelu, odpoczniesz w słońcu i zwiedzisz wspaniałe miejsca. 

Długie wakacje z Albatros Travel to również polski pilot, który jest do dyspozycji przez cały pobyt. Zna on bardzo dobrze miejsce wakacyjne, zawsze służy z dobrą radą i pomocą oraz pomaga w organizacji czasu wolnego. Ponadto, będzie przekazywac wiele ciekawych informacji podczas wycieczek i wykładow, będzie organizowac wspólne wyjścia i spacery oraz podpowie co ciekawego warto zobaczyć. Opieka polskiego pilota jest zawsze zawart a w cenie wycieczki.
Jeśli męczą Cię długie zimowe wieczory, niskie temperatury i brak słońca, to zapraszamy do ciepłej, słonecznej Hiszpanii. Tutaj nie tylko odpoczniesz ale również zwiedzisz ten wspaniały region, rozkoszując się piękną przyrodą, ekscytującą historią i barwną kulturą. 
Długi wypoczynek z Albatros Travel to również zawarta w cenie wycieczki opieka polskiego pilota przez cały pobyt. Podczas wycieczek pilot przekaże wiele ciekawych informacji, zorganizuje wspólne wyjścia i spacery oraz będzie pomocny przy organizacji czasu wolnego.

Hotel, w którym odpoczywamy, jest zawsze starannie przez nas wybierany. Dużym atutem jest jego bardzo dobre położenie,dzięki czemu można w łatwy sposób dostać się do miasta lub plaży. Posiada basen oraz ogrod a wszystkie pokoje hotelowe mają balkon lub taras.
Podczas długiego wypoczynku zawsze w cenie wycieczki zapewniamy 2 lub 3 posiłki dziennie.


Zobacz naszą aktualną ofertę podróży długoterminowych: 
 

Wielka grecka przygoda na Peloponezie

Bogata historia, niezwykła gościnność i lazurowe morze. Dołącz do naszej wycieczki, pełnej greckiej kultury, relaksu i wspaniałych towarzyszy podróży.

  • 02-11-2022
  • 15 dni
  • 5 498,–
od Warszawa