Dla Singli

Wybierasz się na wakacje w pojedynkę? Chciałbyś, aby w podróży towarzyszyły Ci inne osoby? W obu przypadkach wycieczki z Albatrosem "Dla singli" są dla Ciebie.

Wycieczki Albatros Travel "Dla singli" to wycieczki objazdowe z polskim pilotem, dedykowane osobom, które podróżują w pojedynkę, ale w grupie innych podobnych sobie osób. Dzięki temu będziesz miał towarzystwo w podróży i możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami. Tak jak w przypadku wszystkich naszych wycieczek grupie towarzyszy wykwalifikowany pilot, który będzie się dzielił swoją wiedzą na temat odwiedzanych miejsc i zadba o jak najlepsze wrażenia i atmosferę podczas całej podróży.

Aby stworzyć wspaniałe wspomnienia z wyjazdu, oprócz doborowego towarzystwa potrzebny jest również interesujący kierunek wyjazdu. Na tej stronie można sprawdzać jakie kierunki są aktualnie dostępne.

Oczywiście na wycieczce będziesz mieć swój własny pokój. A w dodatku nie musisz dopłacać do pokoju 1 -osobowego lub otrzymasz go w specjalnej cenie.