Wiedeń i Praga – klasyczny duet

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Poznaj dwie europejskie stolice oraz dolinę Wachau i miasteczko Český Krumlov

Autokarem

Cesarska stolica Austrii - Wiedeń, miasto walców i kawiarni, prezentuje się zawsze ze swojej najlepszej strony. Dajmy się uwieść nieodpartemu urokowi miasta z jego zachwycającą architekturą podczas przejazdu reprezentacyjnymi ulicami, a następnie rozkoszujmy się kawałkiem wiedeńskiego tortu Sachera w klasycznej wiedeńskiej kawiarni. W Wiedniu wszystko jest monumentalne, w szczególności ogromny pałac Schönbrunn, który może śmiało konkurować z Wersalem, zarówno w kategorii wielkości, jak i piękna.

Praga - złote miasto, bywa różnie nazywane, ale symbolizuje serce Europy i ducha wolności. Mówi się, że Praga nie jest jedynie miastem, ale stanem ducha i wiele jest prawdy w tym stwierdzeniu. Wysoko nad Wełtawą wznosi się zamek na Hradczanach z potężną katedrą św. Wita, będącą punktem charakterystycznym w panoramie miasta. Słynny Most Karola łączy Hradczany ze Starym Miastem i jest główną promenadą miasta, którą codziennie spaceruje tysiące turystów i mieszkańców Pragi. Stare miasto to miejsce pełne kafejek, sklepików i zabytków, którymi można by obdzielić kilka miast. Zobaczymy tu słynny zegar Orloj oraz ratusz wielkomiejski.

Podczas naszej wycieczki zobaczymy także piękną dolinę Wachau w Austrii, gdzie Dunaj wije się między uroczymi miasteczkami Krems i Melk ze słynnym opactwem. Odwiedzimy też miasteczko Český Krumlov, zaraz po Pradze, najczęściej odwiedzane miasto w Czechach. Jego historyczna zabudowa zachwyca każdego, a wspaniały zespół pałacowo-zamkowy, zresztą jeden z największych w Europie, został wpisany na listę UNESCO.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Autokarem

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro, Korona czeska

Program wycieczki
Dzień 1 Przejazd z Warszawy do Wiednia (przez Łódź, Katowice i Brno)
Dzień 2 Wiedeń. Zwiedzanie Wiednia m.in. katedra Św. Szczepana, pałac Schönbrunn (z zewnątrz), Hundertwasserhaus
Dzień 3 Wiedeń – dolina Wachau - Český Krumlov – Praga. Przejazd wzdłuż Dunaju przez dolinę Wachau. Zwiedzanie historycznego miasteczka Český Krumlov
Dzień 4 Praga. Zwiedzanie Pragi: zamek na Hradczanach, Mala Strana, most Karola, Ratusz, Plac Wacława
Dzień 5 Przejazd z Pragi do Warszawy

Hotele

Eventhotel Pyramide, Wiedeń

 • taras słoneczny
 • ogród
 • bezpłatne Wi-Fi na terenie obiektu
 • salon spa / strefa relaksacyjna
 • łaźnia parowa
 • kryty basen (czynny przez cały rok)
 • odkryty basen (czynny w sezonie)
 • łaźnia turecka / parowa
 • wanna z hydromasażem / jacuzzi
 • spa i centrum odnowy biologicznej
 • siłownia
 • sauna
 • całodobowa recepcja
 • klimatyzacja
 • sklepy na miejscu
 • ogrzewanie
 • sklep z upominkami
 • winda

Hotel usytuowany jest naprzeciwko największego centrum handlowego w Austrii, SCS. Obiekt dysponuje dużym zapleczem spa i rekreacyjnym obejmującym kryty i odkryty basen, z których Goście mogą korzystać bezpłatnie. W pomieszczeniach ogólnodostępnych i niektórych pokojach zapewniono bezpłatne WiFi.

Pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w sejf, minibar oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy posiada łazienkę z suszarką do włosów.

Eventhotel jest położony na porośniętym roślinnością terenie o powierzchni 45,000 m². Na miejscu znajduje się 42-metrowa budowla w kształcie piramidy, w której mieści się centrum rozrywki przeznaczone dla 4000 osób. Na terenie restauracji do dyspozycji Gości jest ogród oraz bar z tarasem.

Więcej o hotelu na: 
www.eventhotel-pyramide.com 

Hotel Galaxie, Praga

 • wypożyczalnia rowerów (dodatkowa opłata)
 • bezpłatne przewodowe połączenie z Internetem w pokojach
 • bezpłatne Wi-Fi jest w pomieszczeniach ogólnodostępnych
 • wanna z hydromasażem / jacuzzi
 • masaż (dodatkowa opłata)
 • sauna (dodatkowa opłata)
 • bankomat na terenie obiektu
 • wymiana walut
 • całodobowa recepcja
 • usługa prasowania (dodatkowa opłata)
 • pralnia chemiczna (dodatkowa opłata)
 • pralnia (dodatkowa opłata)
 • klimatyzacja
 • ogrzewanie
 • sklep z upominkami
 • sejf
 • winda

Hotel położony jest w cichej dzielnicy mieszkalnej Pragi, na skraju chronionego obszaru naturalnego, a zarazem tylko 20 minut jazdy autobusem do Zamku na Hradczanach. Przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przed hotelem. 

Obiekt oferuje nowoczesne pokoje z bezpłatnym przewodowym dostępem do Internetu, telewizją satelitarną i suszarką do włosów. W ramach Spa można skorzystać z wanny z hydromasażem, sauny, czy masażu. Hotel Galaxie posiada 2 restauracje i 2 bary. Posiłki serwowane są w atrium ze szklanym dachem lub na zewnątrz na tarasie lub w ogrodzie.

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
1 698,–
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przejazd z Warszawy do Wiednia (przez Łódź, Katowice i Brno) Ok 720 km
Katedra św. Szczepana w Wiedniu

Z Warszawy pojedziemy w kierunku Łodzi, która jest miastem z wielokulturowym dziedzictwem polskich, niemieckich, żydowskich i rosyjskich mieszkańcach. Miasto rewolucji przemysłowej, maszyn parowych i epoki elektryczności. Przejedziemy przez Katowice, będące centrum przemysłu ciężkiego Polski, porównywalne z rejonem Ruhry w Niemczech. Mamy tu wiele mniejszych miast, które pozrastały się w jedną, pięciomilionową metropolię. Przejedziemy przez miasto Brno, czy Brünn, gdyż tak to miasto nazywało się po niemiecku. Następnie pojedziemy w kierunku granicy z Austrią. 
Zatrzymujemy się w trzygwiazdkowym hotelu tuż nad Dunajem, w odległości spaceru od stacji metra z bezpośrednim połączeniem z placem św. Szczepana.

Dzień 2
Wiedeń. Zwiedzanie Wiednia m.in. katedra Św. Szczepana, pałac Schönbrunn (z zewnątrz), Hundertwasserhaus
Pałac Marii Teresy

Wiedeń to miasto o długiej historii, które było stolicą imperium habsburskiego. Rozciąga się wzdłuż brzegów Dunaju u stóp pasma górskiego Wienerwald. Spacerując po mieście przyjrzymy się majestatycznym budynkom przy Ringstrasse oraz potężnej katedrze św. Szczepana. Zobaczymy kompleks mieszkalny Hundertwasserhaus, barwne dzieło architektury, będący połączeniem elegancji i piękna. Zwiedzimy park pałacowy przy Schönbrunn, który stanowi dopełnienie arcydzieła, jakim jest pałac. Dla chętnych będzie możliwość zwiedzenia pałacu Marii Teresy. Po południu, w czasie wolnym, proponujemy pospacerować po wąskich, krętych uliczkach starego miasta i posmakować słynnych wiedeńskich wypieków, w jednej z wielu kafejek. Warto też odwiedzić park rozrywki Prater i przejechać się na diabelskim młynie. Polecamy spróbować słynny sznycel wiedeński i napić się austriackiego wina, które staje się coraz popularniejsze w całej Europie. 

Po południu dla chętnych dalsze zwiedzania miasta z naszym pilotem lub czas wolny. w czasie wolnym, proponujemy pospacerować po wąskich, krętych uliczkach starego miasta i posmakować słynnych wiedeńskich wypieków, w jednej z wielu kafejek. 

Wieczorem wspólna kolacja (dla osób, które wykupiły pakiet kolacyjny).

Dzień 3
Wiedeń – dolina Wachau - Český Krumlov – Praga. Przejazd wzdłuż Dunaju przez dolinę Wachau. Zwiedzanie historycznego miasteczka Český Krumlov Około 450 km
Opactwo Benedyktynów w Melku

Rano opuścimy Wiedeń i udamy się w kierunku Klosterneuburga, Stockerau i Krems an der Donau, gdzie zaczyna się dolina Wachau. Ta słynna dolina cechuje się wspaniałymi winnicami, malowniczo położonymi wioskami, barokowymi klasztorami, starodawnymi ruinami oraz zapierającą dech w piersiach przyrodą. Nietrudno zrozumieć, dlaczego właśnie w tych okolicach rozgrywa się średniowieczny germański epos o Nibelungach. W drugim końcu doliny Wachau leży miasto Melk. Góruje tu imponujący klasztor, jeden z najcenniejszych skarbów kultury austriackiej, słynny z powieści Umberto Ecco, „Imię róży”. 

Wczesnym przedpołudniem dojedziemy do Czech. Skierujemy się do baśniowego miasteczka Český Krumlov, które zaraz po Pradze jest najpiękniejszym miejscem w całych Czechach. Kamienice starego miasta cechuje gotyk, renesans i barok. Wiele z budynków ma piękne dachy, często w kolorze pomarańczowym oraz jasne elewacje, co nadaje miastu pewną spójność. Wzdłuż krętych uliczek mieści się wiele kawiarni i restauracji, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce na lunch. Zamek Český Krumlov leży w samym sercu miasta i przyciąga uwagę wszystkich turystów. Stare miasto opływa Wełtawa. 

W Pradze zatrzymamy trzygwiazdkowym hotelu, w odległości spaceru od stacji metra z bezpośrednim połączeniem z placem Wacława.

Dzień 4
Praga. Zwiedzanie Pragi: zamek na Hradczanach, Mala Strana, most Karola, Ratusz, Plac Wacława
Piękna Praga

Czajkowski napisał, że pobyt w tym mieście to chwila pełni szczęścia. Po śniadaniu wejdziemy na wzgórze zamkowe. Zwiedzimy rejon starego grodu z katedrą św. Wita i królewski pałac na Hradczanach, w którym obecnie prezydent kraju ma swoją siedzibę. Podziwiać będziemy zabytkowe przyzamkowe domy i pałace oraz widok na rzekę i na stare miasto. Spacerem zejdziemy w dół wzgórza zamkowego krętymi uliczkami historycznej dzielnicy Mala Strana. Następnie przejdziemy przez most Karola, gdzie spotkamy artystów, muzyków i sztukmistrzów. Udamy się na rynek starego miasta z Ratuszem i słynnym słonecznym zegarem. Pójdziemy w kierunku placu Wacława. Tutaj właśnie dotarły czołgi wojsk Paktu Warszawskiego w 1968 roku i tutaj zebrali się ludzie ze świecami i kwiatami podczas aksamitnej rewolucji roku 1989.

Po południu czas do własnej dyspozycji lub dalsze zwiedzanie z naszym pilotem. Wiele z dzielnic miasta najlepiej poznawać na piechotę, we własnym tempie. Rekomendujemy wypicie kufla piwa w prawdziwej czeskiej piwiarni lub kieliszek wytrawnego czeskiego wina w jednym z wielu ogródków kawiarnianych. 

Wieczorem zjemy kolację (dla osób, które zakupiły pakiet kolacyjny).

Dzień 5
Przejazd z Pragi do Warszawy Około 800 km
Rozmaite rodzaje czeskiego piwa

Po śniadaniu opuścimy Pragę i pojedziemy w kierunku Brna na Morawach, drugiego co do wielkości miasta w Czechach. Brno jest starym miastem z przepięknym śródmieściem. Znajduje się tu wiele znanym browarów, a jego popularność wśród turystów rośnie. Miasto położone jest na pofałdowanym terenie, z niewielkim wzgórzem pośrodku, na którym mieści się stary zamek Špilberk, w którym często organizowane są koncerty i przedstawienia teatralne.

Pakiet kolacyjny

Dwie wspólne kolacje: w Wiedniu i w Pradze. Pakiet obejmuje trzydaniowe kolacje ze z regionalnymi potrawami, w centralnie położonych, znanych restauracjach. Napoje do posiłków zamawiane i opłacane są indywidualnie na miejscu. Pakiet kolacyjny można zamówić wcześniej przy rezerwacji wycieczki i jest on realizowany dla minimum 15 osób. 
Pilot zawsze jest obecny podczas kolacji.

Cena: 228 zł/os 

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 1 698,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do pokoju 1-osobowego

458,-

Wybór miejsc w autokarze

Wybierz miejsce autobusowe wygodne dla Ciebie:  

 • Miejsca 1-8 i 23-30 cena: 50 PLN/os  
 • Miejsca 9-22 cena: 30 PLN/os  

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować miejsce w autokarze.  
Jeśli rezygnujesz z wyboru miejsca, zostanie ono przypisane w dniu wyjazdu.

Trasa

Wyjazd z Warszawy autokarem przez Łódź i Katowice.

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przejazdy autobusem zgodnie z programem
 • Zakwaterowanie: 4 noclegi w 4* hotelach w pokojach dwuosobowych
 • Wyżywienie: śniadania
 • Wycieczki zgodnie z programem
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Napojów do posiłków
 • Wydatków indywidualnych
 • Napiwków
 • Wszystko, co nie jest zawarte w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 25 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Miejsca i godziny zbiórki

Wyjazd

Rezerwując wycieczkę prosimy wpisać w polu "Uwagi" miejsce wsiadania do autokaru, wybierając miejscowość z listy poniżej. Prosimy o zwrócenie uwagi, że podane godziny są orientacyjne a dokładne zostaną podane w Dokumentach Podróży przed wyjazdem.

 • Warszawa 07:00
  Plac Defilad - parking dla autokarów od strony ul. Marszałkowskiej.
  Godzina zbiórki: 06:45, wyjazd z Warszawy: 07:00. 
 • Łódź 09:00
  Stacja paliw Shell Stryków na autostradzie A2 w kierunku Poznania.
  Godzina zbiórki: 08:45, wyjazd z Łodzi: 09:00.
 • Katowice 12:00
  Parking przy Silesia City Center, ul. Chorzowska 107, Katowice
  Godzina zbiórki: 11:45, wyjazd z Katowic: 12:00

Powrót

Katowice 15:00
Łódź 18:00
Warszawa 20:00

Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

20ATBUS02APL1809