Formalności wizowo-paszportowe

Feeria barw w dzielnicy Buenos Aires w La Boca

Zapoznaj się z przepisami wizowo-paszportowymi w związku z podróżą do Argentyny.

Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli polskich podróżujących do Argentyny. Okres bezwizowego przebywania na terytorium Argentyny dla turystów wynosi do 90 dni od daty wjazdu.

Wymaganym dokumentem podróży jest paszport, którego ważność nie może być krótsza niż 6 miesięcy, licząc od daty planowanego powrotu z Argentyny.

Obywatele innych państw uzyskają informacje na temat obowiązujących ich przepisów wjazdowych kontaktując się z  Ambasadą Argentyny w Polsce tel. +48 22 617 60 28 lub naszym biurem partnerskim WizaSerwis Sp. z o.o  www.wizaserwis.pl.

Każdy uczestnik wycieczki powinien we własnym zakresie zadbać o to, by posiadać wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy.

 

Wymagania dotyczące wjazdu do Argentyny w związku z pandemią COVID-19.

Aktualnie nie ma ograniczeń wjazdu.
Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj:
https://www.gov.pl/web/argentyna/idp

Prosimy o zwrócenie uwagi, iż to na podróżnym spoczywa odpowiedzialność uzyskania aktualnych informacji o zasadach wjazdu, zapoznania się z nimi i posiadania potrzebnych do wyjazdu dokumentów. Wymagania i ograniczenia wjazdowe mogą ulec zmianie w krótkim czasie, zachęcamy więc do sprawdzania aktualnych informacji dotyczących zasad wjazdu na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

 

Argentyna­wycieczki

 • Wielki rejs z Albatrosem na Antarktydę - Siódmy Kontynent

  Prawdziwa ekspedycja morska najnowszym statkiem Albatrosa, Ocean Albatros - 15 dni z polskim pilotem (dla grup powyżej 15 osób)

  • 2 terminy
  • 15 dni
  • Od 52 998,–
  od Warszawa
 • Z Buenos Aires do Rio de Janeiro

  Niezapomniana wyprawa przez 3 najciekawsze kraje Ameryki Południowej – Argentynę, Brazylię i Paragwaj.

  4,5
  • 10-11-2023
  • 13 dni
  • 14 998,–
  od Warszawa
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
Tel. +48 (22) 128 48 81
i dowiedz się więcej