Opera w Budapeszcie

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Nazywany przez wielu Paryżem Wschodu, Budapeszt zaprasza na fantasyczne przedstawienie operowe w Operze Narodowej oraz odkrywanie wspaniałych zabytków miasta.

Budapeszt jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie, lecz również jednym z najważniejszych pod względem historycznego wpływu na nasz kontynent. Wpisany niemal w całej swej historycznej części na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, ma do zaoferowania liczne atrakcje, zaczynając od miejsc historycznych, wspaniałej architektury, punktów widokowych, kończąc na wydarzeniach kulturalnych i miejscach rozrywki. 
Trasa naszej wycieczki wiedzie przez Budę, gdzie podziwiamy piękną Basztę Rybacką, składającą się z siedmiu wież i niepowtarzalnego widoku na budynek Parlamentu i cały Peszt. Oczywiście mijamy również imponujący Zamek Królewski, który góruje nad wzgórzem.
Po stronie Pesztu zobaczymy piękną rzymskokatolicką bazylikę św. Stefana i odwiedzimy znaną w mieście halę targową, która kusi pysznymi przysmakami.

Oprócz zwiedzania miasta zarówno po stronie Budy, jak i Pesztu, przeżyjemy fantastyczne przedstawienie operowe w Operze Narodowej, która słynie z misternych dekoracji, pięknych rzeźb i fresków.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Opera

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Forint węgierski

Program wycieczki 4 dni
Dzień 1
Przylot do Budapesztu
Dzień 2
Zwiedzanie miasta po stronie Pesztu. Przedstawienie operowe w Operze Narodowej - La Traviata
Dzień 3
Zwiedzanie Budy z Basztą Rybacką i Kościołem Macieja. Rejs statkiem po Dunaju
Dzień 4
Powrót do Polski

Hotele

Hotel Ibis Heroes Square

Hotel Ibis Heroes Square leży po stronie Pesztu, w odległości krótkiego spaceru od Parku Miejskiego i słynnego Placu Bohaterów. 200 metrów od hotelu znajduje się wejście do metra linii M1 (stacja Hösök tere) której trasa prowadzi do centrum miasta.  

Hotel jest nowocześnie urządzony, a wszystkie pokoje wyposażone są w suszarkę do włosów, telewizor, dostęp do Internetu i klimatyzację.

Adres:

Dozsa Gyorgy ut 106, NTAK: SZ19000372, szálloda
1068 Budapeszt
Węgry
+36 1 269 5300
Więcej informacji o hotelu na stronie internetowej: https://all.accor.com/hotel/6564/index.en.shtml

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przylot do Budapesztu

Po spotkaniu na lotnisku Okęcie z pilotem Albatros Travel wylecimy do Budapesztu - stolicy Węgier, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Około 1000 roku pierwszy król Węgier Stefan I przeprowadził chrystianizację kraju. W roku 1526 Turcy zajęli miasta Budę i Peszt, ważne ośrodki handlowe. Sułtan Sulejman I poprzekształcał kościoły w meczety, Turcy budowali również piękne łaźnie w stylu tureckich łaźni hammam oraz modernizowali fortyfikacje. Ślady tych działań są obecne do dzisiaj, a w architekturze Budapesztu widać wyraźne pozostałości z okresu, w którym inspiracje architektoniczne czerpano z Orientu.

Nazwa Budapeszt to połączenie nazw miast Budy i Pesztu, jednak współczesna stolica składa się właściwie aż z trzech miast: Budy, Pesztu i Óbuda (co oznacza „Stara Buda”). Zostały one połączone w całość w 1872 roku. To wtedy rozpoczął się złoty wiek miasta, którego kulminacja przypadła na okres otwarcia pierwszej w Europie kolei podziemnej (dzisiejsza żółta linia metra). 

Nasz hotel znajduje się po stronie Pesztu, blisko Hősök Tere czyli Placu Bohaterów, ze stacją metra tuż za rogiem. Dzięki temu łatwo i szybko można dojechać metrem do wszystkiem najważniejszych miejsc w mieście.

Po zostawieniu bagażu w hotelu podejdziemy na  imponujący Plac Bohaterów, który powstał dla uczczenia 1000. rocznicy podboju Kotliny Karpackiej przez Węgry w 895 r. Na środku placu stoi Pomnik Tysiąclecia, zbudowany w 1896 r. i jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków w Budapeszcie. Pomnik otoczony jest dwunastoma posągami słynnych węgierskich bohaterów i wodzów z różnych okresów historii kraju. Na szczycie pomnika znajduje się posąg Archanioła Gabriela, symbolizujący wiarę chrześcijańską Węgier i jedność narodową.

Na Placu Bohaterów odbywają się również różne wydarzenia kulturalne i polityczne, w tym uroczystości państwowe i defilady.

Za zielone płuca Budapesztu można uznać znajdujący się tuż za Placem Bohaterów Park Miejski. Największą atrakcją parku jest Zamek Vajdahunyad, pięknie położony obok niewielkiego jeziora. Przechodzimy przez most, który prowadzi do zamku i z zewnątrz podziwiamy wspaniałą budowlę.  Zamek jest mieszanką różnych stylów architektonicznych w tym romańskiego, gotyckiego, renesansowego i barokowego. Został zaprojektowany jako hołd dla dziedzictwa architektonicznego i kulturowego Węgier. Zamek słynie z bogatej fasady na którą składają się liczne elementy dekoracyjne i posągi, przedstawiające różne postacie zarówno historyczne jak i legendarne.

Po przyjemnym spacerze po parku będzie czas na bliższe przyjrzenie się okolicy naszego hotelu, a może któryś z tutejszych barów skusi kieliszkiem dobrego węgierskiego wina lub filiżanką kawy. Wieczorem wspólna kolacja w restauracji niedaleko hotelu.

Dzień 2
Zwiedzanie miasta po stronie Pesztu. Przedstawienie operowe w Operze Narodowej - La Traviata

Po śniadaniu jedziemy metrem do centrum miasta. Tutaj wychodząc z metra wita nas imponująca rzymsko-katolicka bazylika św. Stefana. Budynek nosi imię pierwszego króla Węgier, Stefana i przechowywana tutaj jest jedna z najważniejszych węgierskich relikwii, prawa ręka św. Stefana. Ta stosunkowo młoda budowla (konsekrowana w 1905 roku) jest największą świątynią Budapesztu mogącą pomieścić nawet 8500 wiernych. Podziwiamy tą piękną budowlę z  zewnątrz, zanim przejdziemy na jeden z najważniejszych deptaków w mieście, Váci Utca, oraz Wielkiej Hali Targowej, która jest najstarszym i największym zadaszonym placem targowym w mieście. Znajdziemy tu wszystko: od świeżych owoców i warzyw przez pachnące wypieki po wędliny i słynną palinkę. Może warto kupić tutaj węgierską paprykę i zabrać do domu, aby przyrządzić prawdziwy węgierski gulasz.

Następnie czas na odkrywanie miasta na własną rękę i zjedzenie obiadu. 

Dla chętnych możliwość powrotu z przewodnikiem do hotelu wczesnym popołudniem, aby odpocząć przed wieczornym występem.

Dziś wieczorem zaplanowaliśmy przedstawienie operowe w zapierającej dech w piersiach Operze Narodowej. Ponownie jedziemy metrem, które w 5 minut przewiezie nas pod frontowe wejście do budynku Opery.

Opera Państwowa została zbudowana w 1884 roku i słynie z pięknej architektury, typowej dla baroku i renesansu. Budynek został zaprojektowany przez węgierskiego architekta Miklósa Ybla i zachwyca misternymi dekoracjami, pięknymi rzeźbami i freskami. Państwowa Opera ma również ważne znaczenie historyczne i kulturowe dla Budapesztu i przez lata swojego istnienia była miejscem wielu słynnych przedstawień i koncertów.

Jedno z najsłynniejszych przedstawień, jakie kiedykolwiek odbyło się w Operze Narodowa, miało miejsce w 1885 roku, kiedy wystąpił tu legendarny włoski tenor Enrico Caruso. Od tego czasu Opera Narodowa nadal przyciąga wiele z najsłynniejszych światowych gwiazd operowych i muzyków, a jej znaczenie dla dziedzictwa kulturowego Budapesztu jest nie do przecenienia.

Tak więc wizyta w Operze Państwowej to wyjątkowe i niezapomniane przeżycie.

Opera Giuseppe Verdiego „Traviata”, oparta jest na powieści Aleksandra Dumas „Dama Kameliowa”. Przedstawia ona związek między piękną Violettą a szlachcicem Alfredo. Akcja rozpoczyna się w XIX-wiecznym Paryżu, gdy w apartamence kurtyzany Violetty odbywa się bal. Alfred kocha Violettę, jednak ta oświadcza mu, że nie potrafi kochać i radzi mu, aby o niej zapomniał. Gdy zostaje sama rozmyśla nad swoim samotynym życiem i postanawia rozpocząć nowe z Alferdem.

Akt drugi przenosi nas do czasów, kiedy Violetta i Alfredo żyją razem szczęśliwie. Ojciec Alfredo jest przeciwny ich związkowi i prosi kobietę aby ta rozstała się z jego synem dla dobra rodziny.Violetta wyjeżdża więc do Paryża sama, ale Alferdo sprzeciwia się ojcu i jedzie za ukochaną. Spotyka ją na przyjęciu, na którym jest z Baronem Douphalem. Spotkanie kończy się pojedynkiem między mężczyznami.

W trzecim i ostatnim akcie widzimy Violettę śmertelnie chorą. Giorgio, niedoszły teść, żałuje swoich czynów i wysyła do niej Alfredo, aby poprosił ją o przebaczenie. Alfredo przybywa w ostatniej chwili i kochankowie znów są razem. Violetta umiera w ramionach ukochanego.

Po spektaklu operowym jest możliwość pozostania w centrum i skorzystania z pięknego, letniego wieczoru przed powrotem na nocleg do hotelu. W odległości ok. 2 km od Areny znajduje się stacja metra, którym można wrócić do hotelu lub zamówić taksówkę.

Dzień 3
Zwiedzanie Budy z Basztą Rybacką i Kościołem Macieja. Rejs statkiem po Dunaju

Dzisiaj możemy dłużej pospać zanim wyruszymy na dalsze zwiedzanie węgierskiej stolicy. 
W dniu dzisiejszm zwiedzimy dzielnicę Buda, która słynie z pięknej architektury, zabytków i fantastycznych widoków na miasto. Z pod hotelu pojedziemy autokarem Aleją Andrássy'ego, będącą idealnym przykładem urbanistyki z XIX wieku. Aleja wręcz zachwyca, szczególnie w słoneczny dzień. Po drodze mijać będziemy wiele pięknych budynków przypominających o historycznym znaczeniu Węgier. To tu mieszczą się modne sklepy, restauracje oraz ambasady. Po przekroczeniu Dunaju dotrzemy do Budy.

Zwiedzanie zaczynamy od Baszty Rybackiej, zwanej też Halászbástya. Bastion jest częścią kompleksu Zamku Królewskiego i został zbudowany w 1895 roku dla uczczenia 1000-lecia powstania państwa węgierskiego. Baszta Rybacka składa się z siedmiu wież, które symbolizują siedem węgierskich plemion, które założyły ten kraj. Bastion posiada również szeroki taras, z którego goście mogą podziwiać spektakularne widoki na miasto i Dunaj. Architektura Baszty Rybackiej to mieszanka stylu gotyckiego i romańskiego, z imponującymi wieżami, łukami i kolumnami.
Bastion jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Budapeszcie i jest szczególnie urokliwy wieczorem, kiedy wieże są podświetlone. Udamy się na spacer po okolicy, a chętni mogą wejść na basztę i podziwiać widok z tarasu (wejście nie jest wliczone w cenę, koszt ok. 1200 HUF).

Obok Baszty Rybackiej znajduje się kościół Macieja, piękna gotycka świątynia pierwotnie zbudowana w XIV wieku jako kościół katolicki, w którym odbywały się królewskie śluby i koronacje. Następnie, w czasie panowania osmańskiego w XVI wieku został przekształcony w meczet, a jeszcze później w XVIII wieku służył jako świątynia protestancka. Dopiero w XIX wieku kościół odrestaurowano i przywrócono mu obecny status kościoła katolickiego.
Kościół był wielokrotnie przebudowywany i stanowi  mieszankę stylów architektonicznych, które odzwierciedlają jego historię, jednak zachowało się kilka oryginalnych elementów z okresu jego powstania, takich jakich portal czy wieża. Jego cechą charakterystyczną są kolorowe dachówki na dachu i piękny wystrój wnętrza, na który składają się fantastyczne freski i witraże. Podziwiamy Kościół Macieja z zewnątrz, a następnie przechodzimy do Zamku Królewskiego.

Zamek stoi wysoko na szczycie wzgórza i oferuje piękny widok na stronę Pesztu i na Dunaj. Zamek jest jednym z najbardziej znanych zabytków Budapesztu i został zbudowany w XIV wieku. Niegdyś siedziba królów i cesarzy, obecnie mieści kilka muzeów i galerii sztuki, w tym Muzeum Historii Budapesztu i Węgierską Galerię Narodową. Zamek Królewski wyróżnia się imponującą fasadę z wieloma detalami, którym przyglądamy się z zewnątrz, podziwiając jednocześnie piękny widok ze szczytu wzgórza.

Nastepnie wracamy na nadbrzeże Dunaju. Reszta dnia jest do własnej dyspozycji. Nasz pilot chętnie udzieli wskazówek dokąd się wybrać i co jeszcze zobaczyć. Dla chętnych pilot pomoże wykupić bilety na rejs po Dunaju (w miarę dostępności miejsc, zakup biletów na własny koszt).

Dzień 4
Powrót do Polski

Dzisiaj nadszedł czas na powrót do domu po kilku przyjemnych dniach w tym pięknym mieście.

W zależności od rozkładu lotów może być jeszcze czas na samodzielne zwiedzanie Budapesztu. Dla chętnych nasz pilot zorganizuje wspólny spacer po mieście.

Nastepnie przejazd na lotnisko i przelot do Warszawy.

Zmiana kategorii miejsc w operze

Miejsca w kategorii 4 wliczone są w cenę wycieczki. Istnieje możliwość dopłaty do wyższej kategorii miejsc (K2). Cena dopłaty podana jest w sekcji Informacje o cenie.

Rekomendujemy wybór kategorii już podczas rezerwacji wycieczki, ponieważ bilety na niektóre przedstawienia szybko się wyprzedają. Decyzję co do zmiany kategorii miejsc zalecamy podjąć najpóźniej 75 dni przed wyjazdem. Przy zakupie wycieczki w późniejszym terminie dopłaty do wyższej kategorii miejsc należy dokonać nie później niż 30 dni przed wylotem.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju 1-osobowego

598,- PLN

Dopłata do wyższej kategorii miejsc w Operze

300,- PLN/os

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota 
 • Przelot samolotem rejsowym w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Budapeszt – Warszawa
 • Zwiedzanie zgodnie z programem
 • Bilet na spektakl operowy
 • Zakwaterowanie: 3 noclegi w Budapeszcie w pokoju dwuosobowym 
 • Wyżywienie: śniadania codziennie oraz kolacja powitalna
 • Ubezpieczenie podstawowa KL I NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego  
 • Dopłata do wyższej kategorii miejsc w operze
 • Napojów do posiłków
 • Napiwków dla kierowców (ok. 7 EUR/os)
 • Wydatków osobistych 
 • Wszystkiego, czego nie wymieniono w punkcie „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Albatros Travel nie zapewnia możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 5 out of 5 by from Z Albatrosem w Budapeszcie . Jak tylko dowiedziałem się o tej wycieczce natychmiast dokonałem rezerwacji . Program wycieczki , pracę pilota Pani Ani i jej zaangażowanie oceniam bardzo wysoko . Chętnie skorzystam z podobnych wyjazdów .
Date published: 2023-07-30
 • y_2024, m_6, d_24, h_5
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.42
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_pl_PL, sid_HUROP01, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki