Regulamin Royal Albatros

Obowiązuje od 1 stycznia 2020 roku

Informacje podstawowe
Program lojalnościowy Royal Albatros prowadzi Albatros Travel, Tøndergade 16, 1752 København V.

Członkostwo
Royal Albatros to nazwa programu lojalnościowego Albatros Travel, w ramach którego członkowie otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza korzyści. Aby zostać członkiem Royal Albatros, należy uczestniczyć w wycieczce organizowanej przez Albatros Travel.

Członkostwo jest imienne i nie można go przekazać innej osobie. Członkostwo w Royal Albatros jest bezpłatne i można z niego zrezygnować w dowolnym momencie.

Newsletter Royal Albatros
Kontakt z członkami odbywa się przede wszystkim za pośrednictwem newslettera przesyłanego na adres e-mail. Albatros Travel nieustannie pracuje nad ofertą nowych korzyści dla członków, promocji i nowości, a wszelkie informacje wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem newslettera. Dołączenie do programu oznacza automatyczne zamówienie subskrypcji newslettera. Będąc członkiem programu, możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera, jednak wówczas ominą Cię ofery Royal Albatros.

Numer członkowski
Twój numer członkowski podany jest w wiadomości powitalnej i newsletterze Royal Albatros. Podczas rezerwacji podróży i zapisów na organizowane wydarzenia ważne jest podawanie swojego numeru członkowskiego.

Dana osobowe
Wszelkie dane osobowe przetwarzane są przez Albatros Travel z zachowaniem poufności i nie są przekazywane zewnętrznym podmiotom współpracującym. W przypadku zmiany swojego adresu e-mail, aby móc nadal otrzymywać informacje z programu Royal Albatros, ważne jest powiadomienie nas o tym mailowo na: royalalbatros@albatros.pl.

Rezygnacja
W dowolnym momencie można zrezygnować z członkostwa w Royal Albatros. Prosimy o wiadomość na adres: royalalbatros@albatros.pl

Zastrzeżenia
Albatros Travel zastrzega sobie prawo do zmiany warunków członkostwa i przywilejów ze skutkiem natychmiastowym.

Ponadto zastrzegamy, że niektóre imprezy i produkty promocyjne są ograniczone regionalnie i niekoniecznie są dostępne dla wszystkich członków programu Royal Albatros.

O wszelkich zmianach poinformujemy poprzez newsletter.

Pytania
Pytania dotyczące programu Royal Albatros należy kierować pisemnie lub telefonicznie do Albatros Travel ul. Marszałkowska 76 00-517 Warszawa. Telefon: (+48) 22 128 48 81, e-mail: royalalbatros@albatros.pl