Oslo, Bergen i norweskie fiordy

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Udaj się do najpiękniejszych miejsc w kraju wikingów. Zobacz majestatyczne fiordy, góry rzeźbione lodowcem i wodospadami oraz klimatyczne miasteczka Norwegii.

Podróż do Norwegii to przygoda nie tylko dla entuzjastów Północy, ale także wspaniałej natury i klimatycznych portowych miasteczek. Wycieczkę zaczniemy w Oslo skąd pojedziemy do Hamar mijając Lillehammer oraz pierwszy norweski park narodowy Rondane. Miłośnicy cudów natury znajdą tu coś dla siebie. Majestatyczne góry pokryte lodowcem oraz skały rzeźbione przez wodospady. Pojedziemy słynną Drogą Trolli, na której końcu zobaczymy zapierający dech w piersiach widok na właśnie pokonaną serpentynę dróg oraz dolinę uwięzioną miedzy ścianami wysokich gór. Odwiedzimy miasteczko Geiranger nad fiordem o tej samej nazwie, otoczone górami. To jedno z najsłynniejszych miejsc wśród norweskich fiordów.  Zwiedzimy także, klimatyczne miasto Bergen i jego dzielnicę Brygen, gdzie stłoczone są wysokie kolorowo pomalowane kamieniczki oraz zgłębimy historię miasta, która sięga XIII wieku. W drodze do Oslo udamy się w rejs z Gudvangen do Flåm by cieszyć się widokiem wodospadów, majestatycznych gór oraz malowniczych osad z czerwonymi drewnianymi chatkami. Zatrzymamy się także w miasteczku sportów zimowych w Geilo. Ostatni dzień spędzimy w stolicy Norwegii, gdzie zakończymy naszą podróż.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Korona norweska

Program wycieczki 6 dni
Dzień 1
Wylot z Warszawy do Oslo. Przejazd do Hamar
Dzień 2
Hamar - Lillehammer – Droga Trolli-Geiranger. Skocznia w Lillehammer, dolina Gudbrandsdalen
Dzień 3
Geiranger – Hellesylt – Sognefjorden – Bergen. Wycieczka statkiem po fiordzie z Geiranger do Hellesylt
Dzień 4
Bergen – Gudvangen - Flåm – Geilo. Spacer po Bergen. Wycieczka statkiem po fiordzie między Gudvangen i Flåm
Dzień 5
Geilo – Oslo. Zwiedzanie Oslo, ulica Karl Johan i park Frognerparken
Dzień 6
Czas wolny. Wylot z Oslo do Warszawy

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
5 998,–
Warszawa
Brak miejsc
5 498,–
Warszawa
Brak miejsc
5 798,–
Warszawa
5 898,–
Warszawa
6 198,–
Warszawa
5 998,–
Warszawa
5 898,–
Warszawa
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Oslo. Przejazd do Hamar
widok na port w Oslo

Z Warszawy polecimy do Oslo. Po wylądowaniu na lotnisku pojedziemy na północ do miasta Hamar.

Nocleg w Hamar.

Dzień 2
Hamar - Lillehammer – Droga Trolli-Geiranger. Skocznia w Lillehammer, dolina Gudbrandsdalen
Widok z tarasu widokowego na Trollstigen - Droga Trolli

Po śniadaniu, podążymy dalej na północ, mijając Lillehammer, które zajmuje specjalne miejsce w sercach wielu kibiców sportowych dzięki zimowej olimpiadzie w 1994 roku, która była największą imprezą sportową współczesnej Norwegii. Podróż biegnie dalej, wzdłuż cudownej doliny Gudbrandsdalen, otoczonej siedmioma ogromnymi parkami narodowymi. Jeden z nich to pierwszy norweski park narodowy Rondane założony już w 1962 roku. Jest on szczególnie ważnym siedliskiem jednego z ostatnich norweskich dzikich stad reniferów i położony jest w zróżnicowanym terenie górskim poprzecinanym bujnymi dolinami i potężnymi szczytami gór. Wzdłuż drogi wiją się strumienie górskie z rześką wodą prosto z lodowców, a w przejrzystych jeziorkach odbijają się okoliczne lasy. Im dalej na północ, tym doliny stają się coraz węższe i bardziej dzikie.

Najważniejszym punktem dnia jest jednak Trollstigen (Droga Trolli), droga z jedenastoma ostrymi zakrętami, otwarta w 1936 roku przez króla Håkona VII. Droga ta oferuje absolutnie fantastyczne widoki na ostre skały, wodospady, głębokie fiordy i urocze doliny. To tutaj właśnie przyroda Norwegii nabiera najbardziej dramatycznego wyrazu. Nazwy otaczających wierzchołków gór: Król, Królowa i Biskup potwierdzają tylko ich majestatyczną potęgę. W miejscu, gdzie droga osiąga najwyższy punkt znajduje się miejsce widokowe z restauracją i muzeum, w którym obejrzeć można fotografie, modele i narzędzia wykorzystywane do budowy drogi. Droga jest zamykana zimą i otwierana zazwyczaj dopiero pod koniec maja lub na początku czerwca.

Nasza przygoda kończy się rejsem po fiordzie Geirangerfjorden między Linge i Eidsdal. Następnie dotrzemy do Geiranger, gdzie w pięknie położonym hotelu zjemy kolację. 

Dzień 3
Geiranger – Hellesylt – Sognefjorden – Bergen. Wycieczka statkiem po fiordzie z Geiranger do Hellesylt
Geiranger jest najsłynniejszym z norweskich fiordów

Obudzimy się w pięknym Geiranger, by cieszyć się kolejnym fantastycznym dniem. Wodospady grzmią spadając niemal pionowo z gór otaczających Geiranger, a klify spowite są lśniącymi mgłami, których jedynym zadaniem jest tworzenie mieniących się tęcz wypełniających oczy widza zdumiewającym obrazem. Rano czeka nas mniej więcej godzinny rejs po słynnym fiordzie Geirangerfjorden między Geiranger, a pocztówkowym Hellesylt. Fiord Geirangerfjorden nazywany jest często perłą w koronie wszystkich norweskich fiordów dzięki swojemu baśniowemu krajobrazowi z majestatycznymi ośnieżonymi wierzchołkami gór, które efektownie kontrastują z wodą fiordu o barwie głębokiego błękitu lub szmaragdowej zieleni. W Norwegii jest ponad tysiąc fiordów. Fiordy wcinają się głęboko w ląd torując sobie drogę przez potężne góry wznoszące się po obu brzegach. Pojedziemy dalej na południe przez krajobraz, który oszałamia swoim pięknem i dramaturgią, i nie można pozostać obojętnym wobec nieprawdopodobnego bogactwa doznań estetycznych. Pod wieczór dojedziemy do Bergen, drugiego co do wielkości miasta Norwegii. Zatrzymamy się w hotelu na przedmieściach, gdzie będzie czekała na nas kolacja.

Dzień 4
Bergen – Gudvangen - Flåm – Geilo. Spacer po Bergen. Wycieczka statkiem po fiordzie między Gudvangen i Flåm
Kolorowe drewniane domy w Bergen

Rano poznamy bliżej Bergen podczas wspólnego spaceru. Według norweskiej miary, Bergen jest dużym miastem, ale ma w sobie urok małych miasteczek, a bliskość morza i gór nadaje miastu specyficzny charakter. Bergen założone zostało ponad 900 lat temu przez króla Olava Kyrre, a zatem ma korzenie z czasów Wikingów. W XIII wieku miasto stało się pierwszą stolicą Norwegii. Bergen przez wiele stuleci było jednym z najważniejszych miast handlu hanzeatyckiego i było punktem łączącym Norwegię z resztą Europy. Pamiątką tych czasów jest hanzeatycki port w Bergen, czyli Bryggen z jego charakterystycznymi wysokimi i wąskimi kamienicami tłoczącymi się wzdłuż nabrzeża. Następnie udamy się na wschód, ku nowym przygodom aż dotrzemy do Gudvangen, co oznacza miejsce bogów. Nietrudno zrozumieć, dlaczego miejscowość nosi taką nazwę. Czeka nas dwugodzinny rejs do Flåm. Po drodze będziemy podziwiać krajobrazy będące na liście dziedzictwa przyrodniczego UNESCO - krajobrazy, które uwodzą, czarują i zadziwiają. Do walorów majestatycznej przyrody należy dodać małe osady oraz wioski rybackie z kościółkami, drewnianymi chatami i pomalowanymi na czerwono domkami. Tutaj widzimy samą kwintesencję piękna Norwegii. Z Flåm udamy się do miasteczka sportów zimowych, Geilo, gdzie czeka na nas kolacja w hotelu.

Dzień 5
Geilo – Oslo. Zwiedzanie Oslo, ulica Karl Johan i park Frognerparken
Gmach opery w Oslo

Po zjedzeniu norweskiego śniadania opuszczamy Geilo i udamy się w kierunku Oslo, stolicy Norwegii. Surowy krajobraz ustępuje coraz to bogatszej zieleni. Po drodze będziemy podziwiać norweskie miasteczka i lśniące jeziora, aż dotrzemy do Oslo, leżącego na samym końcu fiordu Oslofjorden. Według norweskiej sagi, miasto zostało założone w X wieku przez króla Haralda Hårdråde. Na początku XIV wieku, w okresie panowania Håkona Magnussona, Oslo zostało stolicą Norwegii. To właśnie on założył twierdzę Akershus i zrobił z niej swoją rezydencję. Obecnie Oslo rozwija się w niesamowitym tempie. Wkrótce liczba mieszkańców przekroczy 700 tys. Stolica Norwegii należy do grupy najszybciej rozwijających się europejskich miast, gdzie na każdym rogu widać przykłady niesłychanie ciekawej architektury. Mamy tutaj bogate życie miejskie z wieloma muzeami, restauracjami i sztuką światowej klasy. Jednocześnie udało się zachować urok i wrażenie niewielkiego miasta. Zwiedzimy to interesujące miejsce. Wzdłuż głównej ulicy Karl Johan znajduje się wiele ważnych miejsc, takich jak: parlament norweski – Stortinget, Zamek Królewski, Teatr Narodowy i Uniwersytet. Ulica wprost kipi życiem. W pobliżu znajduje się port z Ratuszem oraz twierdza Akershus. Tereny portowe zostały zmodernizowane i możemy podziwiać ciekawą mieszankę nowej architektury, muzeów i restauracji. W parku Frogner wystawionych jest wiele rzeźb Gustava Vigelanda. Park ten stanowi całość, na którą składają się pomniki, rzeźby i fontanny. Dwie najsłynniejsze rzeźby to: "Rozzłoszczony chłopiec" oraz "Monolit" - 17-metrowa walcowata kolumna utworzona z nagich ciał ludzi. Po zwiedzaniu zameldujemy się w hotelu.

Dzień 6
Czas wolny. Wylot z Oslo do Warszawy
przedmieścia Oslo

Ostatni dzień przeznaczony jest do własnej dyspozycji. Po południu udamy się na lotnisko, skąd polecimy do Warszawy.

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 5 798,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do pokoju 1-osobowego
 • 1 298 PLN
Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa - Oslo - Warszawa
 • Zakwaterowanie: 5 noclegów w pokoju dwuosobowym
 • Wyżywienie: 5 śniadań i 4 kolacje (dni 1-4)
 • Wycieczki i bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, zgodnie z programem
 • Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Napojów do posiłków
 • Dodatkowych posiłków
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego, co nie jest zawarte w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 25 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Więcej o Norwegii

Więcej informacji o Norwegii znajduje się na naszych stronach: www.albatros.pl/kierunki-podrozy/europa/norwegia gdzie jest wiele informacji dotyczących np. klimatu, różnicy czasu, napiwków, ewentualnego wymogu posiadania wizy czy wykonania odpowiednich szczepień.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Albatros Travel nie zapewnia możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 3 out of 5 by from Bergen i norweskie fiordy Wycieczka powinna nazywać się Oslo i norweskie fiordy. W Bergen byliśmy zaledwie 1,5 godziny i też tylko dzięki temu, że wyruszyliśmy na zwiedzanie o 8.00,a o 10.00 jechaliśmy już dalej. Hotel w którym nocowaliśmy był położony 20 km od Bergen, co "zjadło" nam dodatkowo czas. Spieszyliśmy się na statek i oglądanie fiordów. To akurat było pięknym punktem programu. W Oslo natomiast byliśmy prawie dwa dni, z czego jeden dzień przewidziany był w hotelu przed wylotem (o 19.00). Hotel w Oslo nie był położony w centrum, jak można się domyślać. Dzięki przewodnikowi zobaczyliśmy w Oslo muzeum Amundsena, a w trakcie podróży przez Norwegię kilka dodatkowych atrakcji. Przewodnikiem był Peter Zralek - dziękuję.
Date published: 2024-06-20
Rated 4 out of 5 by from Ciekawa wyprawa Były wzloty i małe upadki, ogólnie pozytywnie. Fantastyczny przewodnik Peter Z. Organizacyjnie wspaniały , bardzo kontaktowy i cierpliwy, erudyta z ogromną wiedzą na wszelkie tematy, przekazywał mnóstwo bezcennych wiadomości, z niesłychaną kulturą. Pogoda dość łaskawa z dużą amplitudą temperatur, trochę opadów ale i wiele słońca. Rejsy po fiordach i widoki zapierające niekiedy dech świetne! W sumie - tak jak w tytule - udana i ciekawa wyprawa
Date published: 2024-06-18
Rated 5 out of 5 by from Wycieczka Norwegia Niezapomniane wrażenia. Świetna organizacja.
Date published: 2024-06-18
Rated 5 out of 5 by from Podróż była wspaniala Planowałem wyjazd pół roku i nie żałuję jestem bardzo zadowolony.
Date published: 2024-06-17
Rated 3 out of 5 by from Ciekawa wycieczka z niepożądanymi niespodziankami Niestety nie spełnione punkty programu wycieczki. Przeszkody przyrodnicze (duże opady deszczu) naraziły starszych uczestników wycieczki (większość uczestników) na znaczne obciążenia psychofizyczne z powodu wielogodzinnych nieplanowany przejazdów autokarowych grożących poważnymi zabużeniami krąženia krwi w kończynach dolnych (zakrzepowe zapalenie żył). Sympatyczny i doświadczony turystycznie przewodnik nie uwzględnił niestety wskazanych częsteszych przetw w podróży dla rozprostowania nóg (wręcz niezbędne zdrowotnie) i skorzystania z bezpłatnych toalet. Brak opłaconego wejścia do muzeum Muncha nie powinno mieć miejsca. Brak opłaconych posiłków w dwóch dniach pobytu też jest nadmierną oszczędnością organizatora wycieczki niestety. Felix
Date published: 2023-09-14
Rated 5 out of 5 by from Przepiękna Norwegia Ta wycieczka to Norwegia w pigułce. Od Oslo po fiordy i strome wznoszące się pionowo góry. Myślę że została dobrze zorganizowana aby w ciągu sześciu dni pokazac piękno norweskich krajobrazów . Pani pilotka Ania starala się wykorzystać każdy nadrobiony na trasie czas na pokazanie ciekawych miejsc. Przejazd autokarem bezpieczny i komfortowy. Hotele i posilki dobrej jakości.
Date published: 2023-09-06
Rated 5 out of 5 by from Piękna podróż po Norwegii Program wycieczki był niezwykle intersujący, pozwolił poznać różne oblicza Norwegii. Przepiękne krajobrazy, świetny pilot z obszerną wiedzą o Norwegii i Skandynawii. Jedyną wadą wycieczki było zbyt mało czasu przeznaczonego na zwiedzanie Bergen.
Date published: 2023-09-03
Rated 5 out of 5 by from Piękna wycieczka Super wycieczka, w krótkim czasie udało się zobaczyć wiele ciekawych miejsc, Pani Ania, przewodniczka z olbrzymią wiedzą dotyczącą oglądanych miejsc, zabytków itp., jak też z typowo praktyczną np. co i gdzie kupić, gdzie zjeść itd.
Date published: 2023-09-03
 • y_2024, m_7, d_20, h_7
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.42
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_30
 • loc_pl_PL, sid_NORTR04, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki