Opera w Pradze i koncert kameralny

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Wspaniała uczta dla ducha i ciała w jednym z najpiękniejszych miast Europy, połączona ze zwiedzaniem Pragi i degustacją lokalnego piwa

AUTOKAREM

Największe atrakcje Złotego Miasta zobaczymy spacerując po jego wąskich uliczkach oraz z pokładu statku unoszącego się na wodach Wełtawy. Odwiedzimy imponujący kompleks zamkowy na wzgórzu Hradczany, który onieśmiela swoją ponad tysiącletnią historią. Zobaczymy urokliwą dzielnicę Malá Strana, której ulice zdobią pastelowe budynki, przejdziemy najsłynniejszym w Pradze Mostem Karola, którego podwaliny według legendy stanowi kamień położony przez samego Karola IV Luksemburskiego.

Oprócz spotkania z historią, czeka nas również wspaniała uczta muzyczna. W jednym z najbardziej czarujących teatrów Europy zobaczymy operę W.A. Mozarta Czarodziejski flet oraz wysłuchamy koncertu kameralnego w barokowym budynku Klementinum. Zjemy także kolację w Pałacu Žofín, w którym w 1878 roku odbył się pierwszy koncert Dvořáka i gdzie w 1882 roku Smetana po raz pierwszy zaprezentował „Moją Ojczyznę”.

Na tradycyjny obiad z degustacją różnych gatunków czeskiego piwa udamy się do lokalnej restauracji z własnym małym browarem.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Opera

 • Pilot Polskojęzyczny

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Korona czeska

Program wycieczki
Dzień 1 Przejazd autokarem do Pragi. Powitalna kolacja
Dzień 2 Wycieczka po mieście oraz rejs statkiem po Wełtawie. Wieczór z operą Czarodziejski flet
Dzień 3 Wycieczka po Zamku Praskim na Hradczanach oraz degustacja piwa. Koncert muzyki kameralnej - Smetany, Dvořáka i Vivaldiego
Dzień 4 Powrót autokarem do Warszawy

Hotele

Panorama Hotel

4-gwiazdkowy hotel z widokiem na panoramę Pragi. Obiekt położony jest ok. 5 km od centrum Pragi i 300 m od stacji metra Pankrac, skąd można łatwo dotrzeć do centrum miasta. Centrum handlowe Pankrac ze sklepami i restauracjami oddalone o 150 m od hotelu. Pokoje hotelowe wyposażone są w klimatyzację, minibarek, sejf i bezprzewodowy Internet.

Pokoje są wyposażone w suszarkę do włosów, telewizor, telefon, mini bar, sejf i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Więcej inforamcji o hotelu: www.panoramahotelprague.com

Hotel Panorama
Milevská 7, 140 63 Praha 4,
Czechy
tel. +420 261 161 111

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przejazd autokarem do Pragi. Powitalna kolacja
Słyny Most Karola

Podróż autokarem z Warszawy (przez Wrocław) zakończymy w Pradze w godzinach wieczornych. Zamieszkamy w Panorama Hotel, który jest położony tylko 300 m od stacji metra Pankrac – linia ta jedzie bezpośrednio do centrum miasta. Następnie przejdziemy spacerem na 3-daniową kolację do restauracji znajdującej się w zachwycającym Pałacu Žofín położonym na wyspie Slovanský Ostrov. W pałacu odbywało się wiele ważnych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich. Tu w 1878 roku odbył się pierwszy koncert Dvořáka oraz prapremiera „Mojej Ojczyzny” Bedřicha Smetany w 1882 roku.

Po wieczormym posiłku wrócimy do hotelu.

Dzień 2
Wycieczka po mieście oraz rejs statkiem po Wełtawie. Wieczór z operą Czarodziejski flet
Stare miasto z góry

Po śniadaniu zaplanowane jest zwiedzanie starej dzielnicy miasta w centrum Pragi. Przejdziemy spacerem po brukowanych uliczkach. Tu, w samym sercu Pragi, znajdziemy jedne z najstarszych budynków. W trakcie wycieczki zwiedzimy Plac Wacława, a właściwie bulwar o długości 750 m z nieskończoną ilością sklepów i klimatycznych restauracji. Plac ten jest miejscem wielu zebrań i zgromadzeń. Udamy się też na rynek na Starym Mieście, gdzie uwiedzie nas widok przepięknych pastelowych budynków i bogata historia tego miejsca, która sięga XI wieku. Z rynku widać Kościół Najświętszej Marii Panny przed Tynem, w którym w 1601 roku został pochowany duński astronom Tycho Brahe. Na górnym tarasie zwiedzimy olbrzymi kościół, żydowską dzielnicę i Staromiejską Wieżę Mostową, której budowę rozpoczęto w 1475 roku.

Druga część dnia zaplanowana jest z dala od zgiełku miasta. Udamy się w rejs po Wełtawie - najdłuższej rzece Czech. Płynie ona przez centrum Pragi, dzięki czemu będziemy podziwiać serce miasta, korzystając z obiadowego bufetu na pokładzie statku. Pilot opowie o atrakcjach widocznych z pokładu podczas dwugodzinnego rejsu. Jeśli tyko dopisze pogoda, wszystkie piękne widoki można będzie podziwiać z pokładu zewnętrznego.

Tego dnia przewidziany jest posiłek wieczorny we własnym zakresie. Potem spotkamy się przed Estates Theatre lub w innym umówionym miejscu by wspólnie udać się na przedstawienie.

W Estate Theatre zobaczymy słynną operę "Czarodziejski flet", do której muzykę skomponował Mozart w 1791 roku. Libretto ukazuje pełną fantastycznych przygód historię wędrówki i miłości młodego księcia, który pragnie zdobyć rękę ukochanej dziewczyny. Książę Tamino zakochuje się w Paminie, córce Królowej Nocy. Dowiaduje się, że Pamina jest więziona przez złego czarownika Sarastra i wyrusza w drogę, by ją ocalić. W trakcie podróży odkrywa, że czarnym charakterem jest tak naprawdę Królowa Nocy i że to przed nią Sarastro chroni Paminę. By miłość była spełniona i Pamina została jego wybranką, Tamino poddawany jest wielu próbom.

Estates Theatre (Teatr Stanowy) rozpoczął swoją działalność pod koniec XIX wieku. Obiekt ten jest najstarszym teatrem w Pradze i jednym z najpiękniejszych budynków tego typu w Europie. Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) był przywiązany do tego miejsca, dlatego w 1787 roku wystawił tu swoją operę „Wesele Figara”. Pozytywny odbiór opery wpłynął na skomponowanie kolejnej opery „Don Giovanni”, której wątek toczy się w Pradze. Premiera tej opery odbyła się w 1787 roku w Teatrze Stanowym pod batutą samego Mozarta.
Po zakończeniu opery wrócimy do hotelu.

Dzień 3
Wycieczka po Zamku Praskim na Hradczanach oraz degustacja piwa. Koncert muzyki kameralnej - Smetany, Dvořáka i Vivaldiego
Barokowe Klementinum

Ten dzień rozpoczniemy wyjazdem do majestatycznego Zamku Praskiego na Hradczanach, którego mury kryją tysiąc lat historii.

Hradczany uznawane są za największą atrakcję turystyczną, której początki sięgają ok. 870 roku. Jest to obowiązkowy punkt każdej wycieczki do Pragi. Przez ponad tysiąc lat gród był symbolem ludu oraz przywódców, a dzisiaj pełni m. in. funkcje biurowe gabinetów prezydenta Czech. Ten ogromny i pełen przepychu kompleks to zespół starych pałaców, kościołów, klasztorów i kaplic. W 1618 roku odbyło się tu ważne wydarzenie historyczne, kiedy namiestnicy katolickiego cesarza zostali wyrzuceni przez protestantów przez okno. Wydarzenie to dało początek wojnie trzydziestoletniej.

Zwiedzanie rozpoczniemy przy głównym wejściu, z którego rozciąga się najpiękniejsza panorama miasta. Następnie przejdziemy do głównej części grodu, gdzie zobaczymy m.in. imponującą Katedrę św. Wita, w której złożone są czeskie klejnoty koronne i która jest siedzibą praskiego arcybiskupa. Budowa katedry została zapoczątkowana przez cesarza Karola IV Luksemburskiego w 1344 roku. Obiekt ma imponujące rozmiary. W czasie spaceru pod kamiennymi łukami i podczas zwiedzania katedry dowiemy się więcej na temat jej ciekawej historii.

Po spacerze po Hradczanach zaplanowane jest dalsze zwiedzanie uroczej i klimatycznej dzielnicy Malá Strana i przejście Mostem Karola - najsłynniejszym mostem Pragi. Do połowy XIX wieku było to najważniejsze połączenie Starego Miasta po wschodniej stronie rzeki i Wyszehradu po stronie zachodniej. Posłuchamy historii o wydarzeniach historycznych, które miały miejsce na Moście Karola.

Zwiedzanie zakończymy w restauracji z browarem U Medvídků, gdzie warzą m.in. najmocniejsze na świecie piwo. Restauracja serwuje tradycyjne dania czeskie. Zjemy obiad składający się z 3 dań i posmakujemy 3 różnych gatunków piwa. Czeskie piwo jest sławne w różnych zakątkach świata. Mając takie zaplecze, Czesi spożywają najwięcej piwa w Europie. Czechy mogą pochwalić się prawie 500 rodzajami piwa, które jest produkowane w 110 małych i dużych browarach na terenie całego kraju.

Wieczorem, po kolacji (we własnym zakresie), spotkamy się by wspólnie posłuchać koncertu kameralnego zorganizowanego w Klementinum, pięknym zabytkowym budynku. Koncert kameralny wykonuje niewielka orkiestra, dlatego to znacznie bardziej nastrojowe przeżycie niż odbiór dużych koncertów w salach estradowych. Koncert wykonany przez muzyków z orkiestry symfonicznej Dvořáka będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem. W czasie wieczornego występu usłyszymy kompozycje Smetany, Dvořáka i Vivaldiego. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa ok. 65 minut.
Kompozytorzy Bedřich Smetana (1824-1884) i Antonín Dvořák (1841-1904) to główni przedstawiciele narodowej muzyki Czech swojego pokolenia. Smetana uznawany jest za ojca czeskiej muzyki. Znany jest przede wszystkim z utworów „Moja Ojczyzna” i „Sprzedana narzeczona”. Sentyment do Beethovena, Mozarta i Schuberta zainspirował Dvořáka do uprawiania tych form muzyki, jakimi są koncerty kameralne i symfonie. Sam Dvořák szybko zdobył uznanie na arenie światowej, a zasłynął m.in. z serii utworów orkiestrowych „Tańce słowiańskie”.

Na rozwój i kształt muzyki na początku XVIII wieku wpłynął swoim ogromnym dorobkiem Antonio Vivaldi (1678-1741), sławny włoski kompozytor i skrzypek. Szczególnie znany jest jego utwór „Cztery pory roku”.

Po koncercie wrócimy do hotelu autokarem.

Opcją dla każdego jest wyjście do miasta i powrót do hotelu metrem lub taksówką. W Pradze jest wiele doskonałych restauracji i browarów, gdzie można posmakować lampki wina lub spróbować popularnych czeskich piw.

Dzień 4
Powrót autokarem do Warszawy
Po kilku wspaniałych, ciekawie spędzonych dniach w Pradze wrócimy do Warszawy.

Autokar

Wyjazd z Warszawy przez Łódź i Wrocław.

Zmiana kategorii miejsc siedzących w Teatrze Narodowym

Bilety na spektakle uwzględnione w cenie wycieczki gwarantują miejsce siedzące w sektorze A. Istnieje jednak możliwość dopłaty do miejsc w sektorze B. Ceny różnią się w zależności od przedstawienia – aktualnie obowiązujące ceny są podane w części „Informacje o cenie”.

Zalecamy zmianę kategorii miejsca w operze już w momencie rezerwacji wycieczki. Ostateczny termin upływa w dniu wpłaty ostatniej raty za wycieczkę, czyli 45 dni przed wylotem.

Rozkład miejsc w teatrze

Informacja o cenie

Zmiana kategorii miejsc siedzących

Zmiana kategorii miejsc siedzących w operze
• Kategoria B: 145 PLN/os za każde przedstawienie
Zmiana kategorii miejsc siedzących na koncercie
• Kategoria B: 60 PLN/os

Dopłata do pokoju jednoosobowego
500 PLN
Cena zawiera
 • Opiekę polskojęzycznego pilota
 • Transport autokarem na trasie Warszawa – Praga - Warszawa
 • Wycieczki wymienione w programie
 • Bilety do opery (kat. A)
 • Bilety na koncert kameralny muzyki klasycznej (kat. A)
 • Zakwaterowanie w hotelu w pokoju 2-osobowym
 • 3 śniadania, dwa obiady i kolację
 • Ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • Dopłaty za wyższą kategorię miejsc w operze i na koncercie
 • Biletów wstępów do obiektów znajdujących się na terenie Zamku Praskiego
 • Wydatków indywidualnych
 • Napiwków np. dla kierowcy
 • Wszystkiego, co nie zostało zawarte w „Cena zawiera“

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

 

Więcej o Czechach

Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 4 out of 5 by from niedosyt w zwiedzaniu Pragi Ogólnie pozytywna ocena , uwaga dotyczy miejsc w Operze zupełnie nie widoczna scena i zapewnienia wstępu do kilku miejsc bo czas był np. na Złotą Uliczkę
Date published: 2018-10-26
Rated 5 out of 5 by from Przepiękne zakończenie jesieni Zwiedzaliśmy nieśpiesznie zakątki z dala od znanych tras. Wycieczka była doskonale dostosowana do peselów uczestników.
Date published: 2018-10-26
 • y_2021, m_1, d_17, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.12
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_2
 • loc_pl_PL, sid_CZBUS01, prod, sort_[SortEntry(order=RELEVANCE, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

CZBUS01APL