Wiedeń i opera Aida

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Odkryj piękno cesarskiego Wiednia i zobacz fantastyczne, plenerowe przedstawienie opery Aida

Wybierz się z nami na przedstawienie operowe pod gołym niebem wystawiane na największej naturalnej scenie operowej w Europie.

Naszą podróż rozpoczynamy w cesarskim Wiedniu, gdzie imponujące pałace i budowle oczarowują zwiedzających. Nastepnie przeżyjemy niezapomniane chwile oglądając operę Giuseppe Verdiego „Aida” w naturalnej scenerii kamieniołomu St. Margarethen. Odwiedzimy także wspaniały klasztor Klosterneuburg, na północ od Wiednia, którego historia sięga XII wieku. Tutaj także zdegustujemy lokalne wina. Dla chętnych będzie też czas na zwiedzenie pałacu Schönbrunn w Wiedniu.

A w czasie wolnym warto usiąść w jednej z wiedeńskich kawiarnii i skosztować słynnego tortu Sachera.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Opera

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta EUR

Program wycieczki 4 dni
Dzień 1
Przelot z Warszawy do Wiednia i panoramiczne zwiedzanie miasta
Dzień 2
Zwiedzanie Wiednia i opera Aida w kamieniołomach St. Margarethen.
Dzień 3
Wizyta w Klasztorze Klosterneuburg i degustacja win. Po południu czas do własnej dyspozycji.
Dzień 4
Czas wolny lub zwiedzanie Pałacu Schönbrunn. Wylot do Polski.

Hotele

NH Danube City Hotel

Przytulny hotel położony nieco poza centrum, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra, z której w zaledwie 10 minut można dojechać metrem bezpośrednio do centrum Wiednia.

Pokoje ładnie urządzone wyposażne w telewizor, sejf, suszarkę do włosów oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W łazienkach znajduje się wanna z prysznicem.

Wagramerstraße 21
1220 Wiedeń Austria
Tel.: +43 1 260 200

nhdanubecity@nh-hotels.com

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
3 998,–
Warszawa
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przelot z Warszawy do Wiednia i panoramiczne zwiedzanie miasta

Po spotkaniu na lotnisku Okęcie z pilotem Albatros Travel wylecimy do Wiednia - wspaniałej cesarskiej stolicy Austrii, która czeka na nas ze swoimi wspaniałymi pałacami i imponującymi budynkami.

Z lotniska pojedziemy do naszego hotelu, gdzie zostawimy bagaże. Następnie rozpoczniemy panoramiczne zwiedzanie miasta obejmujące najciekawszą część bulwaru Ringstrasse, który ma długość ponad czterech kilometrach. Tutaj zabytkowe budowle stoją jedna przy drugiej nadając niezwykłego uroku tej najbardziej reprezentacyjnej ulicy Wiednia. Miniemy między innymi znaną na całym świecie operę Wiener Staatsoper i gmach parlamentu, który dzięki 45 kolumnom z greckiego marmuru wyróżnia się na tle innych obiektów i jest uważany za jeden z najpiękniejszych budynków na Ringstrasse.

Po drodze zatrzymamy się w centrum i będzie czas na zjedzenie obiadu we własnym zakresie.

Po południu wrócimy do naszego hotelu, który znajduje się nieco poza centrum, po drugiej stronie Dunaju. . Najbliższa stacja metra znajduje się w odległości krótkiego spaceru, skąd w ciągu 10 minut dojeżdzamy bezpośrednią linią metra do centrum Wiednia. Najbliższa stacja metra znajduje się w odległości krótkiego spaceru, a podróż zajmuje tylko 10 minut. Podczas wycieczki będziemy korzystać z metra jako środka transportu, ponieważ jest to łatwy i szybki sposób na poruszanie się po mieście.

Wieczorem czeka nas wspólna kolacja.

Dzień 2
Zwiedzanie Wiednia i opera Aida w kamieniołomach St. Margarethen.

Dziś przyjrzymy się bliżej historycznemu centrum Wiednia. Po śniadaniu pojedziemy metrem do centrum i rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Austrii.

W centrum Wiednia znajdują się imponujące pałace Habsburgów i zielone parki. Tutaj tradycja i nowoczesność idą w parze: walca Straussa gra się nawet wtedy, gdy dwudziestolatkowie idą na bal, a dawne cesarskie stajnie odrodziły się jako interesująca i tętniąca życiem dzielnica muzeów.

Wiedeńskie Stare Miasto dokąd udamy się na zwiedzanie jest pięknie otoczone bulwarem Ringstrasse z licznymi wspaniałymi budynkami, z których część widzieliśmy już poprzedniego dnia.  

W centrum Starego miasta zachwyca imponująca, gotycka katedra Stephansdom oraz elegancki deptak Graben – jedna z głównych ulic Wiednia. Nastepnie z Michaelerplatz, gdzie archeolodzy odkryli ruiny z czasów rzymskich przejdziemy dalej w kierunku kompleksu Hofburg do Heldenplatz. Tutaj zobaczymy dwa konne posągi wielkich bohaterów Austrii, księcia Eugeniusza i arcyksięcia Karola. W Hofburgu znajduje się również słynna Hiszpańska Szkoła Jazdy, w której nadal kultywowane są stare tradycje jeździeckie, sięgające 400 lat wstecz.

Mijamy również imponującą i znaną na całym świecie operę Wiener Staatsoper, w której oprócz oper wystawiane są także przedstawienia baletowe. Opera w Wiedniu jest uważana za jedną z najważniejszych scen operowych świata obok The Metropolitan w Nowym Jorku czy La Scali w Mediolanie. Podczas wojny w 1945 roku opera została poważnie uszkodzona podczas nalotu, ale w ciągu następnych 10 lat budynek został pieczołowicie odbudowany, aby przywrócić mu dawną świetność. Opera została ponownie otwarta w 1955 roku i od tego czasu wystawiono tu wszystkie najważniejsze opery, a przedstawienia odbywają się prawie codziennie.

Po zwiedzaniu będzie czas wolny na obiad we własnym zakresie i samodzielne odkrywanie tego pięknego miasta. Oczywiście nasz pilot chętnie poleci miejsca, gdzie można zjeść obiad lub udać się na spacer.

Po południu można wrócić do hotelu razem z naszym pilotem lub na własną rekę.

Po wczesnej kolacji udamy się do kamieniołomu St. Margarethen, położonego w regionie Burgenland ok. 1h jazdy od Wiednia.To właśnie tutaj znajduje się największa w Europie naturalna scena operowa z miejscami dla 4.700 słuchaczy, którzy mogą się cieszyć wspaniałą akustyką, jaką dają wysokie skały okalające to miejsce. Piękno kamiennych ścian i unikalna przyroda wokół tylko potęgują niezwykłe wrażenia. Powoli słońce znika za horyzontem, a odgłosy natury mieszają się z dźwiękami orkiestry i wtedy można zrozumieć dlaczego tak wiele osób wraca w to wyjątkowe miejsce na kolejne spektakle.

Dzisiejszego wieczoru zobaczymy słynne przedstawienie operowe Giuseppe Verdiego „Aida”, którego akcja rozgrywa się w Egipcie w czasach pierwszych faraonów. Aida to historia miłości egipskiego generała Radamesa do pięknej niewolnicy Aidy, która w rzeczywistości jest nubijską księżniczką. W historię wpleciona jest ciekawa intryga, a Aida rozdarta jest pomiędzy miłością do Radamesa a lojalnością wobec ojczyzny. Miłość tych dwojga nieuchronnie sprowadza na nich tragiczne zakończenie. Zarówno frapujące libretto, jak i hipnotyzująca muzyka sprawiają, że opera ta jest wspaniałym przeżyciem w surowym, skalistym krajobrazie kamieniołomu St. Margarethen.

Opera rozpoczyna się o godz 20.30 i trwa ok. 2 godziny i 45 minut z przerwą. Opera „Aida” wykonana zostanie w orginale czyli po włosku, ale z niemieckimi napisami.

Po przedstawieniu operowym wrócimy autokarem do hotelu.

Dzień 3
Wizyta w Klasztorze Klosterneuburg i degustacja win. Po południu czas do własnej dyspozycji.

Dzisiaj możemy pospać trochę dłużej, a następnie zjemy śniadanie przed wyjazdem do miejscowości Klosterneuburg, położonej kilka kilometrów na północ od Wiednia.

Po krótkim przejeździe dotrzemy do wspaniałego klasztoru Klosterneuburg, który znajduje się w środku miasta, a jego imponujące rozmiary świadczą znaczeniu jakie miał w przeszłości. Jego historia sięga XII wieku, kiedy potężny margrabia Leopold III Babenberg założył klasztor w miejscu, gdzie w dniu ślubu wiatr zerwał welon z głowy jego żony Agnieszki. W ciągu dziewięciu stuleci klasztor Klosterneuburg rozwinął się w prężny ośrodek religijny, kulturalny, naukowy i gospodarczy, który swoimi wpływami sięgał daleko poza mury klasztoru. Podczas zwiedzania dowiemy się więcej o fascynującej historii opactwa, do którego sprowadzony został zakon Kanoników regularnych św. Augustyna, a także o najcenniejszym skarbie opactwa -   Ołtarzu z Verdun.

Z klasztoru rozciąga się piękny widok na miasto i dalej na winnice leżące w tle. Już w 1114 roku mnisi z klasztoru założyli pierwszą winnicę w Austrii, a obecnie klasztor posiada winnice zlokalizowane w czterech różnych miejscach, w tym w Klosterneuburgu i Wiedniu. Będziemy mieli okazję zdegustować 3 gatunki wina i dowiedzieć się więcej o produkcji tutejszych win z różnych odmian winogron.

Po południu wracamy do Wiednia i reszta dnia jest do własnej dyspozycji. Można więc udać się na obiad i odkrywać Wiedeń na własną rękę.

Opcji jest bardzo wiele od zakupów po spacer czy wizytę w muzeum. Warto odwiedzić pałac Hofburg z wystawą poświęconą cesarzowej Sissi lub imponujący pałac Belweder z pięknym, zadbanym ogrodem francuskim. Zalecamy wcześniejszy zakup biletów, aby uniknąć długich kolejek lub braku biletów, co w sezonie często się zdarza

Jeśli pogoda na to pozwali, można wybrać się na spacer i zrelaksować się w parku Belvedere lub w Stadtparku. Wiedeń ma tak dużo do zaoferowania, że popołudnie na pewno będzie udane.

Dla chętnych nasz pilot zorganizuje dodatkowy spacer po mieście.

Dzień 4
Czas wolny lub zwiedzanie Pałacu Schönbrunn. Wylot do Polski.

Nasz pobyt w Wiedniu zbliża się ku końcowi, ale będzie jeszcze czas na ostatnie samodzielne spacery po mieście zanim pojedziemy na lotnisko.

Istnieje także możliwość wybrania się z naszym pilotem do Pałacu Schönbrunn. Schönbrunn został zbudowany jako letnia rezydencja dla cesarskiej rodziny Habsburgów. Najbardziej znanymi mieszkańcami zamku byli niewątpliwie cesarzowa Maria Teresa, która miała aż 12 dzieci oraz para cesarska Franciszek Józef i jego żona Sisi (Elżbieta Bawarska). Zamek znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO i składa się z 1441 pomieszczeń. Jest to jeden z najważniejszych zabytków architektury, kultury i historii Austrii, a historia zamku obejmująca 300 lat odzwierciedla zmieniające się gusta i zainteresowania austryiackich monarchów.

Do pałacu pojedziemy z hotelu metrem w obie strony.

Wycieczkę do Pałacu Schönbrunn należy zarezerwować i opłacić wcześniej w biurze, nie później niż 45 dni przed wyjazdem. Cena 180 zł.

Cena obejmuje bilet metra w obie strony oraz bilet wstępu do pałacu (Grand Tour - dostęp do 40 pomieszczeń zamku) z audioprzewodnikiem. 

Następnie udamy się na lotnisko skąd wylecimy do Warszawy

Zmiana kategorii miejsc w operze

Miejsca w kategorii 4 wliczone są w cenę wycieczki. Istnieje możliwość dopłaty do wyższej kategorii miejsc w Operze.

Rekomendujemy wybór kategorii już podczas rezerwacji wycieczki, ponieważ bilety na niektóre przedstawienia szybko się wyprzedają. Decyzję co do zmiany kategorii miejsc zalecamy podjąć najpóźniej 75 dni przed wyjazdem. Przy zakupie wycieczki w późniejszym terminie dopłaty do wyższej kategorii miejsc należy dokonać nie później niż 30 dni przed wylotem.

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 3 998,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do pokoju 1-osobowego

800 PLN 

Zmiana kategorii miejsc w operze

250 PLN/os

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przelot w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Wiedeń - Warszawa
 • 3 noclegi w hotelu 4*
 • Wyżywienie: 3  śniadania i 2 kolacje
 • Bilet na spektakl operowy, kategoria 4
 • 4 x bilety na metro
 • Wycieczki zgodnie z programem
 • Podstawowe ubezpieczenie turystyczne NNW i KL
Cena nie zawiera
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Wycieczki do  Pałacu Schönbrunn
 • Napiwków dla miejscowych przewodników, kierowcy itp. (ok. 7 € od osoby)
 • Posiłków, które nie zostały wymienione w programie oraz napojów do posiłków
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego co nie zostało wymienione w punkcie „Cena zawiera”.

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 21 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Czas dojazdu

Przejazd z lotniska w Wiedniu do hotelu w centrum miasta zajmuje ok. pół godziny.

Bagaż

Każdy uczestnik wycieczki może mieć ze sobą 1 szt. bagażu głównego o wadze do 20 kg oraz bagaż podręczny (do 8 kg)

Dobrym pomysłem jest zabranie małego plecaka lub torby, które przydadzą się podczas wycieczek i transferów, ponieważ najczęściej dopiero wieczorem będzie dostęp do bagażu głównego. Nie ma potrzeby zabierania ze sobą ręcznika.

Ubiór

Poranki i wieczory w Austrii bywają chłodne, mogą też występować opady deszczu. Jeśli chodzi o wizyty w restauracjach i podobnych lokalach, strój formalny nie jest wymagany, i wystarczy zadbać o to, by ubranie było schludne. Austriacy przywiązują jednak dużą wagę do ubioru podczas świąt i uroczystości, więc można się spodziewać, że podczas koncertu będą elegancko ubrani. Radzimy zabrać ze sobą wygodne buty do wycieczek po miastach i w terenie.     

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki