Wydarzenia

Na spotkaniach organizowanych przez Albatros Travel znajdziesz inspirację do następnej podróży.

Spotkania są otwarte dla wszystkich. W miłej atmosferze jest okazja do odkrycia nowych kierunków podróży, poznania naszych pilotów i wybrania najodpowiedniejszej wycieczki.

Każde wydarzenie koncentruje się na określonym kraju lub regionie. Opowiadamy o wybranych kierunkach, pokazujemy zdjęcia i informujemy bardziej szczegółowo o różnych wycieczkach, które mamy w ofercie. 

Jest to też dobra okazja do poznania biura Albatros Travel z innej strony. 

Otwarcie biura w Katowicach

13 grudnia 2019 r. otworzyliśmy nowy salon sprzedaży w Katowicach 😊.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic, całego Śląska oraz sąsiednich regionów do naszego biura w Silesia City Center, które znajdziecie Państwo na 1 piętrze, lok. 114.

Portugalia, Francja i Islandia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z pilotami Albatros Travel.

Nasz pilot opowie o najciekawszych zakątkach środkowej Portugalii, rejsach statkami wycieczkowymi po Francji oraz rejsie na pokładzie statku Ocean Atlantic na Islandię

Spotkanie wyjątkowo odbędzie się w czwartek 14.11.2019 o godz. 17:00 w biurze Albatros Travel przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie

The Voice Senior dla członków Royal Albatros

Miło nam poinformować, że Albatros Travel jest fundatorem głównej nagrody dla zwycięzcy The Voice Senior – nowego programu muzycznego, który w grudniu 2019 będzie emitowany na antenie TVP2. Pierwsza edycja programu będzie miała fantastycznych jurorów, znanych i bardzo lubianych przez szeroką publiczność. Będą to: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny i Marek Piekarczyk.

Dla członków Royal Albatros przygotowaliśmy 10 wejściówek (miejsca siedzące) na nagranie finałowego odcinka programu w dniu 13.11.2019 (środa).
Miejsc jest mało więc decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego niecierpliwie czekamy na informacje od zainteresowanych osób. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub ewentualnie osobisty w biurze.
  
Poniżej przekazujemy informacje dla Publiczności:

·  publiczność jest wpuszczana w godzinach:14:00-15:00
Nagranie potrwa ok. 4/5 godzin. 
Godziny mogą ulec zmianie, będziemy o tym informować.

·  każda osoba zostanie poproszona o podpisanie zgody na wykorzystanie wizerunku, które są niezbędne, aby wejść do studia

·  ze względu na wymogi BHP w studio, osoby niepełnosprawne bądź cierpiące na epilepsje, nie mogą brać udziału w nagraniach

·  przed wejściem na plan, osoby posiadające szklane butelki bądź ostre przedmioty, zobowiązane są, aby zostawić je w szatni lub wyrzucić

·  w studio panuje bezwzględny zakaz wchodzenia publiczności na scenę oraz poruszania się publiczności poza obszarem wyznaczonym

·  dojazd: ul. Wał Miedzeszyński 384, linia autobusowa: 146, przystanek Jeziorowa, Hala ATM Studio, Główne wejście
Zapraszamy

Konkurs na facebooku Albatros Travel

Uwaga! Przygotowaliśmy konkurs dla użytkowników. Zasady są niezwykle proste. Wystarczy, że w komentarzu podacie nazwę wybranej wyprawy z naszej oferty i napiszecie dlaczego akurat ta podróż jest Waszą wymarzoną. Cztery najlepsze uzasadnienia zostaną nagrodzone wejściówkami na nagranie finałowego odcinka „The Voice of Senior” programu muzycznego emitowanego na antenie TVP2. Jurorami w tej edycji będą: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz Marek Piekarczyk. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 3 listopada.

Do dzieła! 

link do strony: www.facebook.com/albatrostravelpolska

link do regulaminu: TUTAJ

Australia i Nowa Zelandia oraz RPA

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pilotami Albatros Travel. Nasi specjaliści opowiedzą o rejsie do Australii i Nowej Zelandii oraz o największych atrakcjach RPA i Kapsztadzie.
Spotkanie odbędzie się 19.10.2019 (sobota) o godzinie 15:00 w biurze Albatros Travel, przy ulicy Marszałkowskiej 74.

Będzie nam miło spotkać się z Państwem

Do zobaczenia!

5 października mija 2 lata od otwarcia w Polsce biura Albatros Travel, największego skandynawskiego organizatora wycieczek objazdowych.

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli, za życzliwość oraz cenne uwagi, którymi się z nami dzielicie po każdej wycieczce. Dzięki temu możemy stale udoskonalać nasze programy tak, aby były idealne.

W związku z drugą rocznicą otwarcia biura przygotowaliśmy dla Państwa na wybrane wycieczki, specjalne zniżki urodzinowe obowiązujące w dniach 04-10.10.2019

Rosja i Malezja

Witamy serdecznie,

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na spotkanie z pilotami Albatros Travel.

Tym razem zaprezentujemy dwa wspaniałe rosyjskie miasta – Petersburg i Moskwę, które odwiedzamy podróżując pociągiem lub na pokładzie statków wycieczkowych. Opowiemy też o wiecznie zielonym tropikalnym lesie, pulsującym energią Kuala Lumpur, czyli o perle Orientu – Malezji.

Spotkanie odbędzie się 21.09 ( sobota) o godz. 15:00 w biurze Albatros Travel przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie

Będzie nam miło spotkać się z Państwem

Serdecznie zapraszamy

Antarktyda, Bali i Wietnam

Zapraszamy na spotkanie z pilotami Albatros Travel

Tym razem przybliżymy Państwu siódmy kontynent Antarktydę, opowiemy o egotycznej wyspie Bali oraz zdradzimy tajemnicę czym od lat zachwyca Wietnam.

Spotkanie odbędzie się w dniu 15.06.2019 r. (sobota) o godzinie 11:00 w biurze Albatros Travel, przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie.

Zapraszamy

Norweskie fiordy. Hiszpania i Portugalia

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z pilotami Albatros Travel.

Tematem najbliższego spotkania będą Skandynawskie stolice i norweskie fiordy. Poznamy też Kraj Baskówsłynący ze wspaniałej kuchni, wina i architektury oraz Portugalię z uroczą Sintrą z listy Unesco, klimatyczną Lizboną oraz sanktuarium w Fatimie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2019 r. (sobota) o godzinie 15:00 w biurze Albatros Travel, przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie. 

 

Serdecznie zapraszamy

 

Podróż śladami Aleksandra Wielkiego? A może Najpiękniejsze Parki Narodowe USA lub Wschodnie Wybrzeże?

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie z pilotami Albatros Travel.

Nasi specjaliści opowiedzą o atrakcjach jakie czekają podczas wycieczki Śladami Aleksandra Wielkiego. Przybliżymy również wszystkie nasze wycieczki do USA, które w tym roku cieszą się dużą popularnością.  

Spotkanie odbędzie się w dniu  16.03.2019 r. (sobota) o godzinie 15:00 w biurze Albatros Travel, przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie.

Zapraszamy

 

Spotkanie z pilotami Albatros Travel

Wieczór z operą w Weronie lub Pradze a może wyjątkowy koncert Placido Domingo… Białe noce w Petersburgu, rejs po rzekach Rosji czy drewniana architektura i niepowtarzalna przyroda Bajkału…

O tych wszystkich wyjątkowych miejscach opowiedzą nasi pełni pasji piloci na kolejnym spotkaniu w biurze Albatros Travel przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie już 23.02.2019 (sobota) o godz. 15:00.

Tym razem tematem spotkania będą nasze wycieczki do Werony, Pragi i Rosji.

Do zobaczenia!

Antarktyda i Spitsbergen - spotkanie z pilotami

19 stycznia 2019 (sobota) o godz. 15:00 zapraszamy do naszego biura przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie na spotkanie z pilotami Albatros Travel.

Tym razem nasi specjaliści opowiedzą o Antarktydzie i Spitsbergenie.

 

 

Świąteczne spotkanie z pilotami Albatros Travel

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na świąteczne spotkanie z Albatros Travel.

Przy blasku choinki, duńskich ciasteczkach i aromatycnej kawie nasi piloci opowiedzą tym razem o atrakcjach jakie czekają na turystów w Chinach, Gruzji i Armenii.

Spotkanie odbędzie się w dniu  12.12.2018 r. (środa) o godzinie 17.00 w biurze Albatros Travel, przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w naszym wydarzeniu do dnia 10.12.2018 (poniedziałek) mailowo na adres info@albatros.pl lub telefonicznie 22/128 48 81.

 

Spotkanie z dziennikarzami

W dniu 27 listopada 2018 zorganizowaliśmy konferencję dla dziennikarzy poświęconą zagadnieniom odpowiedzialnej turystyki. Do naszego biura w Warszawie przybyło 20 dziennikarzy, którym przedstawiliśmy 10 zasad świadomego podróżowania wg Sørena Rasmussena – założyciela i właściciela  Albatros Travel, a także działania jakie podejmujemy w ramach CSR czyli społecznej odpowiedzialności firm. 

Zwróciliśmy uwagę jak ważna jest dla nas etyka w biznesie i dlaczego od wszystkich naszych partnerów handlowych wymagamy przestrzegania wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy. Są to m.in.: wspieranie lokalnych społeczności, działania na rzecz ochrony środowiska i zagrożonych gatunków zwierząt czy przestrzeganie zasad „fair trade”. Podczas naszych wycieczek, tam gdzie to możliwe, jadamy posiłki w małych lokalnych restauracjach, odwiedzamy farmy ekologiczne, żeby zakupić lokalne produkty i zachęcamy do zakupu rękodzieła od miejscowych rzemieślników. Zwierzęta traktujemy z szacunkiem dlatego nie oferujmy np. przejażdżek na słoniach w Azji. Przeczytaj więcej na temat naszej polityki CSR i etyki w biznesie

Spotkanie z pilotami Albatros Travel

Miło jest nam zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z pilotami Albatros Travel, którzy opowiedzą o Andaluzji, Izraelu, Japonii, Korei oraz Namibii.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.11.2018 r. o godzinie 15.00 w naszym biurze Albatros Travel, przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie.

Podczas spotkania zaplanowaliśmy też mały poczęstunek, aby w przyjemnej atmosferze spędzić czas i porozmawiać z innymi uczestnikami naszych wyjazdów oraz z pilotami.

Prosimy o potwierdzenie obecności na info@albatros.pl

 

W biurze Albatros Travel

1 rocznica otwarcia biura Albatros Travel w Warszawie

5 października 2018r. mija pierwszy rok działalności biura Albatros Travel w Polsce. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnego świętowania tego ważnego dla nas wydarzenia.

Czekamy na Państwa w dniu 05.10.2018 od godz. 9:00 do 19:00 w naszym biurze przy ul. Marszałkowskiej 74 w Warszawie i nie możemy się już doczekać na spotkanie.

Wspólnie z nami świętować też będą wspaniali piloci Albatrosa, którzy z tej okazji przygotowali prezentacje kolejnych kierunków wartych odwiedzenia. Zachęcamy do udziału w tych prezentacjach, po których będzie możliwość porozmawiania z pilotami, zadania dodatkowych pytań, co na pewno pomoże przy świadomym wyborze następnego kierunku podróży.

Poniżej harmonogram prezentacji:

11:00 – Dubaj + RPA
12:00 – USA 
13:00 – Chiny 
14:00 – Tajlandia, Kambodża, Wietnam 
15:00 – Indie
16:00 – Kolumbia i Kostaryka 
17:00 – Rosja
 

Zapraszamy

Nagroda dla biura Albatros

03 października 2018 w Danii zostały wręczone nagrody Danish Travel Awards.

Miło jest nam poinformować, że biuro Albatros po raz drugi otrzymało nagrodę w kategorii najlepszy touroperator.