Dzień dobry Wietnam!

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Poznaj tętniące życiem miasto Ho Chi Minh (dawny Sajgon), tunele Cu Chi, Deltę rzeki Mekong, a następnie odpoczywaj przez cały tydzień na plaży w Phan Thiet

Naszą przygodę z Wietnamem rozpoczniemy w dużym, nowoczesnym mieście Ho Chi Minh (dawny Sajgon), które będziemy mogli poznać także na własną rękę. Kolejny punkt programu to zwiedzanie słynnych tuneli Cu Chi, znanych z wojny Wietnamskiej oraz wizyta w Delcie rzeki Mekong, w miejscu jej ujścia do morza. Stąd trasa wycieczki poprowadzi nas na wschód do Phan Thiet, gdzie cały tydzień spędzimy w 4-gwiazdkowym hotelu położonym bezpośrednio przy pięknej plaży. Podczas pobytu będzie czas zarówno na wypoczynek jak i na uczestnictwo w wielu wycieczkach.
Pogoda będzie sprzyjać wypoczynkowi na plaży oraz kąpielom w morzu.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Boże Narodzenie i Nowy Rok

 • Pilot Polski

 • Wiza Tak

 • Szczepienia Tak

 • Waluta Dong

Program wycieczki 13 dni
Dzień 1
Wylot z Warszawy do Ho Chi Minh
Dzień 2
Przylot do Ho Chi Minh. Powitalna kolacja
Dzień 3
Ho Chi Minh, tunele Cu Chi, zwiedzanie miasta
Dzień 4
Ho Chi Minh. Całodniowa wycieczka do Delty rzeki Mekong
Dzień 5
Ho Chi Minh. Dzień wolny
Dzień 6
Ho Chi Minh – Phan Thiet
Dzień 7–11
Phan Thiet. Indywidualny wypoczynek na plaży
Dzień 12
Ho Chi Minh
Dzień 13
Wylot do Polski

Hotele

Allezboo Beach Resort & Spa

 • 67 pokoi
 • Lokalizacja między plażą a główną ulicą w Mui Ne
 • Recepcja czynna całą dobę
 • Restauracja, bar, bar kawowy /kawiarnia, bar szybkiej obsługi
 • Bar przy basenie
 • Basen
 • Bezpłatne Wifi
 • Spa, łaźnia parowa, sauna
 • Klimatyzowane pomieszczenia
 • TV

W Mui Ne zostaniemy zakwaterowani w uroczym kompleksie wypoczynkowym Allezboo Beach Resort & Spa, usytuowanym na samym początku rozległej piaszczystej plaży. Hotel dysponuje 67 dużymi, klimatyzowanymi pokojami. Każdy pokój posiada taras z pięknym widokiem na ogród. W pokojach znajduje się minibar, gratis Wifi i telewizor. Na terenie kompleksu wypoczynkowego znajduje się uroczy ogród pełen pięknych kwiatów i palm. Z restauracji na pierwszym piętrze rozpościera się wspaniały widok na morze. Przy basenie dostępne są leżaki. Do dyspozycji bar, spa, łaźnia parowa i sauna. Więcej informacji na temat hotelu na stronie:

http://www.allezbooresort.com/

Garden View Deluxe Room
Zakwaterowanie w przestronnych pokojach z widokiem na ogród. Wszystkie pokoje posiadają własny balkon lub taras usytuowany przy ogrodzie. W pokojach klimatyzacja, minibar, gratis Wifi, sejf oraz telewizor. W łazienkach wanna, prysznic i suszarka do włosów. 

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Ho Chi Minh
Wylot z Warszawy do Wietnamu. Przylot następnego dnia.
Dzień 2
Przylot do Ho Chi Minh. Powitalna kolacja
Chaos komunikacyjny

Przylot do tętniącej życiem metropolii Ho Chi Minh, położonej w Wietnamie Południowym. W ostatnich latach miasto rozwinęło się w sposób imponujący.

Dominują w nim duże, nowoczesne budynki, kolorowe szyldy reklamowe, nowe samochody i miliony motocykli. Współczesne miasto nadal zachwyca zabytkowymi budowlami, a szerokie aleje i piękne wille noszą cechy francuskiego czasu kolonialnego.

Przejazd do hotelu usytuowanego w centrum miejscowości. Po krótkim odświeżeniu się, spacerem udamy się do lokalnej restauracji na powitalną kolację. W drodze powrotnej do hotelu zainteresowani będą mieli okazję przejścia przez tętniący życiem nocny bazar.

Dzień 3
Ho Chi Minh, tunele Cu Chi, zwiedzanie miasta
Tunele Cu Chi

Zobaczymy słynne tunele Cu Chi, wybudowane przez Wietkong w latach 1940-1960.

W początkowym okresie miały one pomagać małym miejscowym oddziałom partyzanckim, umożliwiając im schronienie przed ostrzałem z samolotów i obronę przed innymi nowoczesnymi formami działań wojennych. Kiedy wojna Wietnamska osiągnęła punkt kulminacyjny, tunele te rozciągały się wzdłuż całej drogi od miejscowości Ho Chi Minh aż po granicę kambodżańską. W samym tylko dystrykcie Cu Chi długość podziemnych tuneli wynosi 250 kilometrów.

Kolejny punkt programu to zwiedzanie największych atrakcji turystycznych Ho Chi Minh. Zobaczymy między innymi Pałac Zjednoczenia, znany wcześniej jako Pałac Prezydencki albo Pałac Niezależności. Jest to klasyczna konstrukcja wybudowana w latach 60-tych XX wieku, w wyniku decyzji południowowietnamskiego prezydenta Ngo Dinh Diema, który starą francuską rezydencję gubernatorską postanowił zamienić na okazały pałac. Podczas zwiedzania wielkich sal pałacowych, których wygląd pozostaje niezmieniony od roku 1975, będziemy rzeczywiście mogli doświadczyć całej wielkości i bogactwa minionego czasu.

Następnie udamy się na zwiedzanie katedry Notre Dame wzniesionej w latach 1877-1883, której dwie 40 metrowe strzeliste wieże z metalowymi iglicami są widoczne z daleka. Stojąc przed katedrą będziemy mogli podziwiać usytuowany naprzeciwko budynek poczty. Obie budowle pochodzą z czasów kolonialnych, przypominając o francuskiej historii. Odwiedzimy także Muzeum Wojny, które przedstawia długą drogę Wietnamu do niezależności. Muzeum to opowiada o wojnie przeciwko Francji w imię wolności oraz o wojnie amerykańskiej, nazywanej również Wojną Wietnamską. Wystawy, podobnie jak i historia, którą przedstawiają, są trudnym doświadczeniem, ale absolutnie istotnym dla zrozumienia historii Wietnamu.

Przejazd do hotelu. Czas na spacer po rynku Binh Tay. Wieczorem wspólna kolacja dla zainteresowanych.

Dzień 4
Ho Chi Minh. Całodniowa wycieczka do Delty rzeki Mekong
Urocza Rzeka Mekong

Interesująca wycieczka do Delty rzeki Mekong, jednego z najbliższych naturze regionów. Potężna rzeka Mekong, mająca swoje źródło w południowych Chinach, przepływa przez pięć krajów na długości prawie 5 000 kilometrów. Ten unikatowy obszar zwany jest spiżarnią Wietnamu - zbiory ryżu odbywają się tutaj 3-4 razy w roku.

Rankiem przejedziemy autokarem do Vinh Long, skąd dalej łodzią, korzystając z licznych kanałów, dopłyniemy do Delty Rzeki Mekong. Po zejściu na ląd udamy się do miejscowych sadów, w których zaobserwujemy sposób, w jaki mieszkańcy przerabiają tutejsze uprawy.

Zapoznamy się między innymi ze sposobem wytwarzania kokosowych karmelków, popcornu ryżowego oraz z domową produkcją alkoholu.

Prawdziwą przyjemnością będzie wędrowanie pośród natury i pozdrawianie lokalnych mieszkańców a także smakowanie miejscowych egzotycznych owoców.

Obiad zjemy w sadzie u jednej z tutejszych rodzin, a po posiłku wyruszymy łódkami w rejs mniejszymi kanałami.

Popołudniu przepłyniemy obok Pływającego Rynku w Cai Be, na którym bezpośrednio z łódek handluje się owocami i warzywami. W Cai Be wysiądziemy na ląd. Tutaj będzie czekał na nas autokar, którym wrócimy do miejscowości Ho Chi Minh.

Dzień 5
Ho Chi Minh. Dzień wolny
Miejscowość Ho Chi Minh

Cały dzień będzie przeznaczony na zapoznanie się i doświadczenie tej interesującej, i pełnej zgiełku metropolii. Miasto ma wiele do zaoferowania turystom: muzea, parki, ekskluzywne sklepy, pełne zieleni ulice, otoczone przez secesyjne kamienice.

Pilot chętnie udzieli Państwu cennych informacji dotyczących np. atrakcji godnych uwagi oraz wskaże dobre miejsca do zrobienia zakupów.

Dzień 6
Ho Chi Minh – Phan Thiet
Nurkowanie w Mui Ne

Po śniadaniu wyruszymy na północny wschód, w kierunku plaży i usytuowanej przy popularnym kurorcie turystycznym Phan Thiet. Z Phan Thiet pochodzi słynny wietnamski sos rybny. Przewidywany czas podróży to cztery-pięć godzin.

W odległości ok. 10 km od Phan Thiet znajduje się niewielka nadmorska wioska Mui Ne. Jej atuty turyści odkrywają od kilku lat. Urzeknie nas 16 km piaszczysta plaża, czerwone i białe wydmy. Mui Ne jest też doskonałym miejscem do uprawiania kitesurfingu.

W Mui Ne zakwaterowani zostaniemy w kompleksie wypoczynkowym, położonym nad piękną piaszczystą plażą. Więcej informacji na temat Allezboo Beach Resort & Spa w punkcie „Hotele”.

Do Phan Thiet grupa uda się z lokalnym przewodnikiem. W Phan Thiet uczestnicy wycieczki sami zadecydują o tym, jak spędzić czas.

Dzień 7–11
Phan Thiet. Indywidualny wypoczynek na plaży
Łódki rybackie w Mui Ne

Przez najbliższe dni możecie Państwo rozkoszować się wypoczynkiem na uroczej plaży, wzdłuż której usytuowane są hotele. Na głównej ulicy, równolegle do plaży znajduje się mnóstwo sklepików.

Osoby zainteresowane poznaniem okolicy Mui Ne, będą mogły wziąć udział w jeep-safari po wydmach. Warto zobaczyć największą w Wietnamie statuę Buddy, 25 km na południowy zachód od Phan Thiet. Statua ma 49 metrów wysokości, znajduje się na szczycie wzniesienia i stanowi ważne centrum religijne dla wietnamskich wyznawców buddyzmu.

Samo Phan Thiet, które jest dużym typowym miastem wietnamskim, tętni życiem i oferuje wiele możliwości spędzenia czasu wolnego (10 km od Mui Ne). Warto udać się na lokalny bazar oraz obserwować życie toczące się u brzegu rzeki Phan Thiet, przepływającej przez centrum. W porcie widocznych jest wiele małych kolorowych łódek rybackich, które każdego ranka zawijają do niego po połowie.

Z łatwością można skorzystać z dodatkowych wycieczek i innych form rekreacji, które oferują lokalni przewodnicy.

Dzień 12
Ho Chi Minh

Po kilku dniach spędzonych na wypoczynku udamy się do Ho Chi Minh, gdzie przenocujemy.

Dzień 13
Wylot do Polski

”Wszystko co dobre szybko się kończy” - czas na pożegnanie z Wietnamem.

Wylot do Warszawy z lotniska w Ho Chi Minh.

Wycieczki w Phan Thiet

Podczas pobytu na plaży w Phan Thiet proponujemy udział w dwóch półdniowych wycieczkach, które zorganizowaliśmy tylko dla gości Albatros. Jedna wycieczka jest z naszym polskim pilotem, a druga z lokalnym przewodnikiem mówiącym po angielsku. Wycieczki są sprzedawane w jednym pakiecie i muszą być zamawiane na co najmniej 45 dni przed wyjazdem.

Cena całkowita za osobę: 298 PLN

Phan Thiet i okolice - z polskim pilotem.

Dzisiejsza podróż ma na celu pokazanie miasta Phan Thiet jako pięknej wiejskiej okolicy. Zaczniemy dzień odwiedzając relikty ze starożytnego okresu Cham i przybliżymy historię ludzi, którzy rządzili na tych krańcach, zanim przybyli Wietnamczycy. Pozostało niewiele śladów z okresu sięgającego VIII wieku. Najcenniejszą pamiątką kulturalną tych lat jest Wieża Poshanu Cham - majestatyczny zabytek z pięknym widokiem na morze. Odwiedzimy sad i usłyszymy o specjalnoścach regionu, których oczywiście będziemy mieli okazję skosztować. Pojedziemy w stronę góry Ta Cu, która jest oddalona o około 40 km od Phan Thiet. Tutaj wjedziemy kolejkę linową na szczyt aby podziwiać piękne widoki na okolicę, wybrzeże i morze. W drodze powrotnej do naszego hotelu odwiedzimy lokalny rynek w Phan Thiet.

Wycieczka jeepem w Mui Ne, wydmy, hodowla ryb i "mini" Wielki Kanion - z lokalnym przewodnikiem mówiącym w języku angielskim.

Podczas dzisiejszej wycieczki będziemy jeździć jeepem. Pojedziemy wzdłuż plaży i wjedziemy na niektóre z wielu wydm w okolicy aby cieszyć się wyjątkowym widokiem. Odwiedzimy lokalną hodowlę ryb oraz poznamy lokalne drogi. Wycieczka zakończy się "The Fairy Stream". To wyjątkowo malowniczy krajobraz, który powstał dzięki niewielkiemu strumieniowi, drążącemu swoje koryto w okolicznych wydmach i skałach. Miejscowi często nazywają to miejsce "Mini Grand Canyon", ponieważ przypomina ono wiele słynnych formacji skalnych ze Stanów Zjednoczonych, choć w nieco mniejszej skali.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju jednoosobowego

Termin 13.01.2020 -  1 998 PLN
Termin 19.02.2020 -  1 998 PLN

Cena zawiera
 • opiekę polskiego pilota
 • przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa - Ho Chi Minh – Warszawa, w obie strony z przesiadką
 • Wycieczki oraz bilety wstępu wymienione w programie
 • zakwaterowanie w hotelach 3*/4* w pokojach 2-osobowych 
 • wyżywienie zgodnie z programem (11 śniadań, 2 obiady, 1 kolacja)
 • transport autokarem o ile w programie nie zaznaczono inaczej
 • ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • napiwków dla lokalnego przewodnika i kierowców (około 100 zł/osobę)
 • Wizy do Wietnamu (ok. 65USD) 
 • kosztów związanych z ewentualnymi dodatkowymi imprezami
 • napojów do posiłków
 • wydatków indywidualnych
 • dopłaty do pokóju jednoosobowego
 • wszystkiego, co nie jest zawarte w “Cena zawiera“

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje dotyczące podróży

Klimat

Lato jest jedną z najlepszych pór roku w Wietnamie, nazywaną także zielonym sezonem. W Wietnamie Północnym i Południowym deszcze letnie występują w formie przelotnych opadów późnym popołudniem, wieczorem lub nocą. W Wietnamie Centralnym w  Hué czy  Hoi An pora deszczowa nie występuje. Temperatura wynosi 25-30 stopni.

Wiza

Obywatele polscy podróżujący do Wietnamu muszą  przed wyjazdem uzyskać wizę.

W zależności od celu wjazdu oraz okresu ważności, konieczne jest posiadanie wizy jednokrotnej lub wielokrotnej. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju.

Możliwe jest również uzyskanie wizy na lotnisku w Wietnamie na podstawie promesy wizowej oraz dwóch kolorowych zdjęć paszportowych. Koszt wizy jednokrotnej wynosi 25 USD.

Wymaganym dokumentem podróży jest paszport, którego ważność nie może być krótsza niż 6 miesięcy, licząc od daty planowanego powrotu z Wietnamu.

Informacje na temat obowiązujących przepisów wjazdowych, Polacy oraz obywatele innych państw, uzyskają kontaktując się z Ambasadą Wietnamu w Polsce tel. +48 22 651-60-98

Ilość uczestników

Wymagane minimum uczestników to 15 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Wietnamski Nowy Rok

W pierwszych miesiącach roku obchodzony jest uroczyście Wietnamski Nowy Rok, zwany również 'Tet Nguyen Dan'. Dla Wietnamczyków Nowy Rok jest świętem narodowym i jednym z najważniejszych wydarzeń w całym roku. Świętowanie Nowego Roku poprzedza wyjątkowy i pełen oczekiwania nastrój. Ulice zostają udekorowane tysiącami kwiatów i wiszącymi chińskimi lampionami. Będziecie Państwo mieli okazję przeżycia tego wyjątkowego i trwającego wiele dni festynu. Jednocześnie  chcemy zwrócić uwagę na fakt, iż w tym czasie nieczynnych jest dużo sklepów. Nie wyklucza to jednak możliwości dokonania najpotrzebniejszych zakupów. Czynne będą restauracje. Ze względu na obchody Nowego Roku należy liczyć się z możliwością wystąpienia drobnych zmian w programie wycieczki. Pływający Rynek w delcie rzeki  Mekong  będzie w tym okresie nieczynny. Poza tym pozostały program wycieczki będzie realizowany.

Nowy Rok świętowany będzie w następujących okresach:

 • 24.01. – 28.01.2020
 • 11.02 – 15.02.2020
 • 31.01. – 4.02.2022
 • 21.01 – 25. 01.2023

Więcej o Wietnamie

Więcej informacji o Wietnamie: www.albatros.pl/kierunki-podrozy/azja/vietnam

Informacje dotyczą między innymi klimatu i pogody, różnicy czasu, napiwków i ewentualnej konieczności uzyskania wizy czy wykonania szczepień.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 4 out of 5 by from Warta wydanych pieniędzy Program objazdowy taki sobie, wypoczynek super.
Date published: 2020-01-26
 • y_2023, m_3, d_29, h_22
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_pl_PL, sid_VNRTR11, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki