Indie - Klejnot Imperium

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

New Delhi, Złoty Trójkąt z Taj Mahal, Rezerwat tygrysów bengalskich w P.N. Ranthambore

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę z biurem Albatros, podczas której odkryjemy wspaniały i barwny indyjski świat, zobaczymy niepowtarzalne krajobrazy, tętniące życiem miasta oraz skarby kultury zaliczane do najpiękniejszych na świecie!

W trakcie wycieczki zwiedzimy tzw. Złoty Trójkąt, czyli historyczno-kulturowy obszar położony między miastami New Delhi, Jaipur i Agra w północno-zachodniej części Indii. Zobaczymy dawne forty, tętniące życiem bazary, przepiękne pałace i wioski, gdzie ludność żyje w sposób niezmieniony od wieków. 

Odwiedzimy Rezerwat Tygrysów w Parku Narodowym Ranthambore, gdzie przy odrobinie szczęścia zobaczymy tygrysa bengalskiego.

Następnie zwiedzimy Taj Mahal, majestatyczny i piękny symbol wiecznej miłości.

W drodze do Agry zatrzymamy się w Opuszczonym Mieście Fatehpur Sikri wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ta dawna stolica Wielkich Mogołów z jej zabytkami, świątyniami i meczetami została wybudowana w bardzo krótkim czasie przez jej najważniejszych władców, a następnie równie szybko opuszczona.

Możliwość przedłużenia wypoczynku na Malabar lub w Nepalu.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Safari, Boże Narodzenie i Nowy Rok

 • Pilot Polski

 • Wiza Tak

 • Szczepienia Tak

 • Waluta Rupia

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do New Delhi
Dzień 2 Przylot do New Delhi. Brama Indii (India Gate) oraz zwiedzanie Starego Delhi
Dzień 3 New Delhi – Jaipur. Pałac Miejski (City Palace)
Dzień 4 Pałac Wiatrów, Fort Amber, Jaipur
Dzień 5 Ranthambore - Rezerwat Tygrysów
Dzień 6 Ranthambore. Safari w godzinach porannych i popołudniowych
Dzień 7 Ranthambore – Agra. Opuszczone miasto (Miasto Duchów) Fatehpur Sikri
Dzień 8 Agra. Fort i Taj Mahal
Dzień 9 Agra – New Delhi. Dzień wolny w New Delhi
Dzień 10 Wylot z New Delhi. Powrót do Warszawy lub przedłużenie pobytu

Daty wyjazdu

Liczba terminów Długość Cena Lotnisko wylotu Uwaga
5 898,–
Warszawa
Brak miejsc
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do New Delhi
Wylot z Polski do Delhi.
Dzień 2
Przylot do New Delhi. Brama Indii (India Gate) oraz zwiedzanie Starego Delhi
Brama Indii (India Gate), Delhi

To drugie co do wielkości miasto w Indiach, w którym mieszka ponad 17 milionów mieszkańców. Sięgająca ponad 3000 lat historia Delhi miała duży wpływ na kulturę całych Indii. Tamte czasy opisuje słynna indyjska epopeja Mahabharata. Przez następne wieki Delhi było stolicą różnych azjatyckich imperiów, których władcy reprezentowali różne religie i narodowości. W roku 1803 Delhi zostało zdobyte przez wojska brytyjskie. Zarządca brytyjski pozwolił ówczesnym gospodarzom Wielkim Mogołom zachować tytuły i posiadłości. Poprawne stosunki pomiędzy mieszkańcami a najźdźcami nie trwały jednak długo. W 1857 podczas powstania Sipajów Brytyjczycy zostali zaatakowani i dokonano na nich rzezi. Kilka miesięcy później Brytyjczycy odbili miasto. Od tej pory stolicą Indii została Kalkuta, a Delhi pozostało częścią prowincji Pendżab. W 1911 roku za sprawą króla Wielkiej Brytanii, Jerzego V, Delhi ponownie stało się stolicą. W tym samym roku burząc częściowo „Stare Delhi” angielscy architekci rozpoczęli na brzegu rzeki Jamuny budować „Nowe Delhi”. W 1931 roku uznano je za stolicę Indii brytyjskich, a w 1947 roku niepodległych Indii.

Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od oficjalnej rezydencji prezydenta oraz Bramy Indii (India Gate), a następnie udamy się w stronę starszej części miasta, gdzie znajduje się wspaniały meczet Jama, jeden z najstarszych oraz ciekawszych meczetów indyjskich.

Kamień węgielny pod jego budowę położono w roku 1650, a ukończenie tej ogromnej budowli, przy wznoszeniu, której pracowało ponad 5 000 osób, zajęło sześć lat. Rikszą rowerową dotrzemy do położonej w pobliżu dzielnicy bazarowej. Między straganami oferującymi różnorodne egzotyczne owoce i pachnące przyprawy znajdują się małe sklepiki, gdzie mnóstwo pracy zawsze mają skromni krawcy, fryzjerzy i rzemieślnicy.

Dzień 3
New Delhi – Jaipur. Pałac Miejski (City Palace)
Jaipur

Trasą prowadzącą przez typowy indyjski krajobraz zdobiony polami uprawnymi oraz małymi wioskami, pojedziemy do miejscowości Jaipur.

Jaipur, zwany także „Różowym Miastem”, założony został w roku 1727 i od tego czasu jest stolicą Radżastanu. Wcześniej funkcję tę pełnił pobliski Amber.

Usytuowany w otoczeniu gór Jaipur obfituje w oryginalne pałace oraz  wielobarwne bazary.

W pobliżu znajduje się Fort Amber, kompleks budowli obronnych i pałacowych.

W centralnej części Jaipur zwiedzimy Pałac Miejski (City Palace), który jest „miastem w mieście”.

Późnym popołudniem zakwaterujemy się w hotelu.

Dzień 4
Pałac Wiatrów, Fort Amber, Jaipur
Fort Amber

W dzisiejszym dniu zwiedzimy Hawa Mahal (Pałac Wiatrów), skąd w dawnych czasach kobiety z haremu maharadży, mogły obserwować barwne życie toczące się na ulicach miasta, same będąc niewidocznymi dla innych.

Obejrzymy Fort Amber położony na wzniesieniu i otoczony wieżami strażniczymi z przepięknym widokiem na Jezioro Maota.

Po powrocie do Jaipuru będzie czas na zakupy na miejscowym bazarze. Będzie to też niepowtarzalna okazja do obserwacji szalonego tempa życia w jednym z najbardziej zaludnionych miast Indii.

Dzień 5
Ranthambore - Rezerwat Tygrysów
Park Narodowy Ranthambore

Wyjedziemy rankiem z Jaipuru w kierunku Ranthambore. Trasa przejazdu wiedzie wśród imponujących formacji górskich oraz malowniczych wiosek.

Po drodze będzie okazja zobaczenia jednej z  takch wiosek, gdzie poznamy lokalne sposoby uprawy ziemi i zarabiania na własne utrzymanie.

Przyjazd popołudniu do hotelu w  Ranthambore. 

Ranthambore to rezerwat tygrysów,  jeden z dwóch położonych w Radżastanie.  Zlokalizowany jest w pobliżu miejscowości Sawai Madhopur, gdzie pobliskie lasy były wcześniej prywatnymi terenami łowieckimi dla maharadżów z Jaipuru. Dawne domki myśliwskie zostały obecnie przekształcone na hotele. Rezerwat stanowią rozległe tereny leśne oraz tereny zielone, a jego powierzchnia wynosi ponad 400 km². Oprócz lampartów, szakali, indyjskiego sambara, dzików, wargaczy czy krokodyli żyje tu 35 tygrysów bengalskich, co oznacza dużo większe prawdopodobieństwo spotkania ich w Ranthambore niż w innych rezerwatach. Pomimo to potrzeba będzie odrobiny szczęścia, by zobaczyć tygrysy i nie ma gwarancji, że je spotkamy.

Dzień 6
Ranthambore. Safari w godzinach porannych i popołudniowych
Tygrys, Park Narodowy Ranthambore

Wyjedziemy wczesnym rankiem do parku krajobrazowego. Z uwagi na dużą ilość suchych dni na tym terenie, z łatwością można zaobserwować licznie przybywające nad brzeg jeziora spragnione zwierzęta. Park jest jednym z wielu należących do tzw. ”Project Tiger” – projektu, którego celem jest ochrona tygrysów bengalskich. Tygrys to najpotężniejsze zwierzę z rodziny kotowatych - dorosły osobnik może ważyć ponad 250 kg. Emocjonującym przeżyciem może okazać się zaobserwowanie dumnego tygrysa wyłaniającego się z gąszczu lub leżącego na trawie i zażywającego kąpieli słonecznej.

Po porannym safari wrócimy do hotelu na obiad i chwilę odpoczynku.

Na kolejne safari pojedziemy w godzinach popołudniowych. 

Dzień 7
Ranthambore – Agra. Opuszczone miasto (Miasto Duchów) Fatehpur Sikri
Fatehpur Sikri

Rankiem pojedziemy do pobliskiej miejscowości Sawai Madhopur. Dalszą podróż odbędziemy pociągiem do Agry. Należy liczyć się z możliwością wystąpienia opóźnień, które dotyczą także  wszystkich środków transportu w Indiach.

W czasie ewentualnego oczekiwania na przyjazd pociągu będziemy mogli doświadczyć nieustającego zgiełku typowego dla indyjskich stacji kolejowych. Dawniej podróż koleją w Indiach odbywała się w przepełnionych wagonach, uginających się od nadmiaru pasażerów stojących na stopniach. My w podróż pociągiem do Bharatpuru wyruszymy w komfortowych warunkach i z gwarancją miejsc siedzących. Następnie przejedziemy autokarem z Bharatpuru do Agry.

Po drodze zwiedzimy  Opuszczone Miasto Fatehpur Sikri. Miasto zostało pierwotnie zbudowane na cześć mistyka Shaikh Salim Chisti, który przepowiedział wszystkich trzech męskich spadkobierców do tronu Wielkiego Imperium Mogołów. Nie minęło wiele lat od śmierci władcy, kiedy miasto zostało zupełnie opuszczone w roku 1585, prawdopodobnie z powodu braku wody pitnej. Za swojego życia Akbar zdążył wybudować pałace oraz monumentalne grobowce. Obecnie dobrze zachowane miasto, niczym niemy świadek, przypomina o minionej wielkości Imperium Mogolskiego. W 1986 roku zespół archiektoniczny dawnej stolicy Wielkiego Cestarstwa Mogołów został wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Dzień 8
Agra. Fort i Taj Mahal
Taj Mahal

Niewiele wiemy o wczesnej historii Agry. Na początku XVI-tego wieku miasto było stolicą wielkiego Imperium Mogolskiego, co sprawiło, że stało się znaczącym centrum władzy na subkontynencie indyjskim. Wielcy Mogołowie pochodzili z obszarów afgańsko-perskich zasiedlając następnie znaczne części północnych Indii. Ich panowaniu od około 1500 do 1700 roku przypisuje się duże znaczenie.

Zwiedzanie Taj Mahal to bez wątpienia jedna z największych atrakcji ósmego dnia wycieczki. Jest to mauzoleum, które Shah Johan zbudował na pamiątkę swojej ukochanej małżonki Mumtaz Mahal, zmarłej podczas porodu.

Budowlę tę wzniesiono w roku 1631 w stylu perskim, na czterometrowym wysokim cokole. Otaczają ją cztery smukłe minarety. Za budulec posłużył błyszczący biały marmur, a udekorowana została milionami kamieni półszlachetnych. Z mauzoleum emanuje niepowtarzalny spokój i harmonia, co sprawia, że pożegnanie z taką perłą architektury dla wielu turystów okazuje się być trudnym wyzwaniem.

Następnym punktem naszej dzisiejszej wycieczki będzie zwiedzanie Fortu Agra, zbudowanego z czerwonego piaskowca za panowania władcy Akbara, w latach 1565-73. Fort jest imponującą i dobrze utrzymaną budowlą noszącą charakterystyczne ślady zmian władców. Czerwony piaskowiec pochodzi z czasów Atbara, podczas gdy jedwabiście białe powierzchnie marmurowe wyłożone kamieniami szlachetnymi pamiętają panowanie Shah Johana.

W roku 1658 żądny władzy syn Wielkiego Mogoła Shah Johana,  Aurangzeb, przejął w wyniku przewrotu władzę po swoim ojcu oraz zamordował swojego młodszego brata. Następnie uwięził własnego ojca w Forcie Agra, który do dnia swojej śmierci, tj. do roku 1666, mógł obserwować z rzeźbionego w marmurze balkonu wspaniały widok na Taj Mahal.

 

Dzień 9
Agra – New Delhi. Dzień wolny w New Delhi
Czas do dyspozycji własnej

Opuścimy Agrę i wyruszymy do Delhi. Kiedyś przejechanie tego odcinka zajmowało sporo czasu, obecnie pokonuje się go szybko dzięki stosunkowo nowej drodze ekspresowej Yamuna Expressway.

Wieczorem będzie czas na pożegnalną kolację.

Dzień 10
Wylot z New Delhi. Powrót do Warszawy lub przedłużenie pobytu
Pora na pożegnanie z Indiami. Przelot do Warszawy z przesiadką. Dla chętnych możliwość przedłużenia wypoczynku na Malabar lub w Nepalu.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju jednoosobowego
1 498 PLN
Cena zawiera
 • opiekę polskiego pilota
 • przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Delhi – Warszawa, w obie strony z przesiadką
 • wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie
 • zakwaterowanie w hotelach 4*/5* w pokojach 2-osobowych
 • wyżywienie zgodnie z programem (3 posiłki dziennie)
 • transport autokarem o ile w programie nie zaznaczono inaczej
 • ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • kosztów ewentualnych dodatkowych imprez
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • wizy do Indii  (E-VISA 50 USD) 
 • napojów do posiłków
 • napiwków dla przewodnika i kierowców (ok. 25 USD/osobę)
 • wydatków indywidualnych
 • wszystkich pozostałych wydatków nie wymienionych w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje dotyczące podroży

Bagaż

Dobrym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą małego plecaka lub torebki na wycieczki zaplanowane na poszczególne dni, ponieważ najczęściej dopiero wieczorem będzie możliwość dostępu do głównego bagażu.

Nie ma konieczności zabierania ze sobą ręczników.

Wizyta w warsztatach rzemieślniczych

Zwiedzanie miejsc produkcji wyrobów charakterystycznych dla Indii, takich jak: tekstylia, marmur czy biżuteria z możliwością ich zakupu.

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 15 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Więcej informacji o Indiach

Więcej informacji o Indiach na: www.albatros.pl/kierunki-podrozy/azja/indie  

Gdzie znajdziecie Państwo informacje dotyczące np. klimatu, różnicy czasu, napiwków, ewentualnego wymogu posiadania wizy czy wykonania odpowiednich szczepień.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. Mogą wystąpić okoliczności, których nie znasz lub do których nie jesteś przyzwyczajony, jak na przykład zwyczaj dawania napiwków. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Biuro podróży Albatros Travel nie zapewnia możliwości wybrania stałego miejsca w autokarze, nie można kupić konkretnego miejsca przed rozpoczęciem podróży. Możliwe jest natomiast w porozumieniu z pilotem podróży ustalenie rotacji w trakcie podróży, aby uczestnicy mogli siedzieć na zmianę z przodu i z tyłu autokaru.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Przedłuż wycieczkę

Wypoczynek na Malabar - 5 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 5 dni
Cena 2 548,–
5 dni wypoczynku na plaży we wspaniałym uzdrowisku
Pomiędzy wyspą Goa i Kerala leży dziewicze wybrzeże, gdzie można spędzić 5 relaksujących dni w pięknym ośrodku, z dala od zgiełku. W cenę wliczona jest codzienna sesja jogi, 1 wycieczka po okolicy oraz bezpłatne korzystanie z rowerów w ośrodku przez cały pobyt. Hotel oferuje również inne wycieczki, podczas których można zwiedzić okolicę w towarzystwie lokalnego przewodnika.
Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Malabar Ocean Front Resort & Spa położony jest przy długiej plaży na południowym wybrzeżu Malabar. Hotel ma basen i restaurację, gdzie mogą skosztować świeżo złowionych owoców morza. W hotelu znajduje się również spa oferująca zabiegi ajurwedyjskie. Codziennie od południa dostępna jest bezpłatna sesja jogi. Zakwaterowanie jest w domkach ze wspólnym wejściem i 2 oddzielnych mieszkaniami. Każde mieszkanie to odpowiada pokojowi z  oddzielną łazienką / toaletą i prywatnym tarasem. Wyposażone są w telewizor oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

Więcej o hotelu www.malabarresort.com

Cena za osobę
2 548 PLN

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN

Cena zawiera
 • Przelot Delhi – Mangalore przez Bengaluru lub Bombaj
 • Transpot pomiędzy lotniskiem a  hotelem w Delhi i Mangalore
 • 4 noce w hotelu Malabar Ocean Front Resort & Spa w pokoju dwuosobowym
 • 1 noc w hotelu w Delhi w pokoju dwuosobowym (w drodze powrotnej) z kolacją
 • Codzienne śniadania
 • Joga w dnia 2-4
 • Wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem
Cena nie zawiera

W Malabar można kupić proponowane przez ośrodek wycieczki:

- Wycieczka do wioski ze śniadaniem na piknik 40 USD za osobę

- Wycieczka do fortu Bekal, świątyni Hanuman i meczetu Bekal 30 USD za osobę

- Zabiegi w spa - cennik i szczegóły na stronie www.malabarresort.com/spa.html 

Zamówienie
Na przedłużenie podróży należy zdecydować się do 75 dni przed wylotem. Niestety, nie możemy zagwarantować wolnego miejsca w hotelach, lotach itp. we wszystkich datach wyjazdu.

Wypoczynek na Malabar - 6 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 6 dni
Cena 2 748,–
6 dni wypoczynku na plaży we wspaniałym uzdrowisku
Pomiędzy wyspą Goa i Kerala leży dziewicze wybrzeże, gdzie można spędzić 6 relaksujących dni w pięknym ośrodku, z dala od zgiełku. W cenę wliczona jest codzienna sesja jogi, 1 wycieczka po okolicy oraz bezpłatne korzystanie z rowerów w ośrodku przez cały pobyt. Hotel oferuje również inne wycieczki, podczas których można zwiedzić okolicę w towarzystwie lokalnego przewodnika.
Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Malabar Ocean Front Resort & Spa położony jest przy długiej plaży na południowym wybrzeżu Malabar. Hotel ma basen i restaurację, gdzie mogą skosztować świeżo złowionych owoców morza. W hotelu znajduje się również spa oferująca zabiegi ajurwedyjskie. Codziennie od południa dostępna jest bezpłatna sesja jogi. Zakwaterowanie jest w domkach ze wspólnym wejściem i 2 oddzielnych mieszkaniami. Każde mieszkanie to odpowiada pokojowi z  oddzielną łazienką / toaletą i prywatnym tarasem. Wyposażone są w telewizor oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

Więcej o hotelu www.malabarresort.com

Cena za osobę
2 748 PLN

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN

Cena zawiera
 • Przelot Delhi – Mangalore przez Bengaluru lub Bombaj
 • Transpot pomiędzy lotniskiem a  hotelem w Delhi i Mangalore
 • 5 nocy w hotelu Malabar Ocean Front Resort & Spa w pokoju dwuosobowym
 • 1 noc w hotelu w Delhi w pokoju dwuosobowym (w drodze powrotnej) z kolacją
 • Codzienne śniadania
 • Joga w dni 2-5
 • Wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem
Cena nie zawiera

W Malabar można kupić proponowane przez ośrodek wycieczki:

- Wycieczka do wioski ze śniadaniem na piknik 40 USD za osobę

- Wycieczka do fortu Bekal, świątyni Hanuman i meczetu Bekal 30 USD za osobę

- Zabiegi w spa - cennik i szczegóły na stronie www.malabarresort.com/spa.html 

Zamówienie
Na przedłużenie podróży należy zdecydować się do 75 dni przed wylotem. Niestety, nie możemy zagwarantować wolnego miejsca w hotelach, lotach itp. we wszystkich datach wyjazdu.

Wypoczynek na Malabar - 7 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 7 dni
Cena 2 948,–
7 dni wypoczynku na plaży we wspaniałym uzdrowisku
Pomiędzy wyspą Goa i Kerala leży dziewicze wybrzeże, gdzie można spędzić 7 relaksujących dni w pięknym ośrodku, z dala od zgiełku. W cenę wliczona jest codzienna sesja jogi, 1 wycieczka po okolicy oraz bezpłatne korzystanie z rowerów w ośrodku przez cały pobyt. Hotel oferuje również inne wycieczki, podczas których można zwiedzić okolicę w towarzystwie lokalnego przewodnika.
Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Malabar Ocean Front Resort & Spa położony jest przy długiej plaży na południowym wybrzeżu Malabar. Hotel ma basen i restaurację, gdzie mogą skosztować świeżo złowionych owoców morza. W hotelu znajduje się również spa oferująca zabiegi ajurwedyjskie. Codziennie od południa dostępna jest bezpłatna sesja jogi. Zakwaterowanie jest w domkach ze wspólnym wejściem i 2 oddzielnych mieszkaniami. Każde mieszkanie to odpowiada pokojowi z  oddzielną łazienką / toaletą i prywatnym tarasem. Wyposażone są w telewizor oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

Więcej o hotelu www.malabarresort.com

Cena za osobę
2 948 PLN

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN

Cena zawiera
 • Przelot Delhi – Mangalore przez Bengaluru lub Bombaj
 • Transpot pomiędzy lotniskiem a  hotelem w Delhi i Mangalore
 • 6 nocy w hotelu Malabar Ocean Front Resort & Spa w pokoju dwuosobowym
 • 1 noc w hotelu w Delhi w pokoju dwuosobowym (w drodze powrotnej) z kolacją
 • Codzienne śniadania
 • Joga w dni 2-6
 • Wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem
Cena nie zawiera

W Malabar można kupić proponowane przez ośrodek wycieczki:

- Wycieczka do wioski ze śniadaniem na piknik 40 USD za osobę

- Wycieczka do fortu Bekal, świątyni Hanuman i meczetu Bekal 30 USD za osobę

- Zabiegi w spa - cennik i szczegóły na stronie www.malabarresort.com/spa.html 

Zamówienie
Na przedłużenie podróży należy zdecydować się do 75 dni przed wylotem. Niestety, nie możemy zagwarantować wolnego miejsca w hotelach, lotach itp. we wszystkich datach wyjazdu.

Relaks w dolinie Katmandu 5 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 5 dni
Cena 4 448,–
5 dni wypoczynku w stolicy Nepalu, Katmandu
Nepalska egzotyczna i fascynująca stolica oferuje mnóstwo ekscytujących wrażeń. Miasto znajduje się na skraju gór Himalajów w pięknej dolinie Katmandu, wypełnionej skalistymi tarasami i małymi malowniczymi wioskami. Tutaj można wybrać się na wędrówkę między stokami lub na wycieczkę do Patan, Bhaktapur, Thamel lub innych ciekawych miast w Dolinie Katmandu
Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Wypocznij się w przytulnym hotelu  Chhahari Lodge, położonym niecałe pół godziny od tętniącego życiem centrum Katmandu. Tutaj będzie czas na relaks w spokojnej okolicy i jednym z najpiękniejszych krajobrazów w dolinie Katmandu. Pokoje są zaprojektowane w tradycyjnym nepalskimi stylu.

Więcej informacji o hotelu www.chhahari-retreat.com

Cena za osobę
4 498 PLN

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN

Cena zawiera
 • Przelot na trasie Delhi - Katmandu - Delhi
 • Transport z lotniska do hotelu i na lotnisko
 • 4 noce w Chhahari Lodge w pokoju dwuosobowym
 • 1 nocleg w Delhi (w czasie powrotu)
 • Codziennie śniadanie

UWAGA: Kupując ten pakiet, ważne jest, aby ubiegać się o wizę w obie strony do Indii (przylatujemy do Indii dwa razy).

Zamówienie
Na przedłużenie podróży należy zdecydować się do 75 dni przed wylotem. Niestety, nie możemy zagwarantować wolnego miejsca w hotelach, lotach itp. we wszystkich datach wyjazdu.

Relaks w dolinie Katmandu 7 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 7 dni
Cena 5 398,–
7 dni wypoczynku w stolicy Nepalu, Katmandu
Nepalska egzotyczna i fascynująca stolica oferuje mnóstwo ekscytujących wrażeń. Miasto znajduje się na skraju gór Himalajów w pięknej dolinie Katmandu, wypełnionej skalistymi tarasami i małymi malowniczymi wioskami. Tutaj można wybrać się na wędrówkę między stokami lub na wycieczkę do Patan, Bhaktapur, Thamel lub innych ciekawych miast w Dolinie Katmandu
Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Wypocznij się w przytulnym hotelu  Chhahari Lodge, położonym niecałe pół godziny od tętniącego życiem centrum Katmandu. Tutaj będzie czas na relaks w spokojnej okolicy i jednym z najpiękniejszych krajobrazów w dolinie Katmandu. Pokoje są zaprojektowane w tradycyjnym nepalskimi stylu.

Więcej informacji o hotelu www.chhahari-retreat.com

Cena za osobę
5
 398 PLN

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN

Cena zawiera
 • Przelot na trasie Delhi - Katmandu - Delhi
 • Transport z lotniska do hotelu i na lotnisko
 • 6 nocy w Chhahari Lodge w pokoju dwuosobowym
 • 1 nocleg w Delhi (w czasie powrotu)
 • Codziennie śniadanie

UWAGA: Kupując ten pakiet, ważne jest, aby ubiegać się o wizę w obie strony do Indii (przylatujemy do Indii dwa razy).

Zamówienie
Na przedłużenie podróży należy zdecydować się do 75 dni przed wylotem. Niestety, nie możemy zagwarantować wolnego miejsca w hotelach, lotach itp. we wszystkich datach wyjazdu.
Rated 5 out of 5 by from Wspaniała wycieczka w przeszłość historyczną na tle teraźniejszości Organizacja wycieczki była optymalna - czas pobytu wypełniony ciekawym programem. Na pochwałę zasługuje profesjonalizm pilota i przewodnika. Szkod tylko, ze na safari nie spotkaliśmy tygrysa; były antylopy, jelenie, pawie i dziki.
Date published: 2019-01-09
 • y_2019, m_2, d_16, h_24
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_2.0.11
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_2, tr_1
 • loc_pl_PL, sid_INRTR01, prod, sort_[SortEntry(order=RELEVANCE, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

19INRTR01BPL2802