Indie - Klejnot Imperium

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Złoty Trójkąt Indii: New Delhi, Jaipur i Agra z Tadź Mahal, a także rezerwat tygrysów bengalskich w P.N. Ranthambore, potężne forty i pałace maharadżów.

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę z biurem Albatros, podczas której odkryjemy wspaniały i barwny indyjski świat, zobaczymy niepowtarzalne krajobrazy, tętniące życiem miasta oraz skarby kultury zaliczane do najpiękniejszych na świecie!

W trakcie wycieczki zwiedzimy tzw. Złoty Trójkąt, czyli historyczno-kulturowy obszar położony między miastami New Delhi, Jaipur i Agra w północno-zachodniej części Indii. Zobaczymy dawne forty, pełne skarbów bazary, przepiękne pałace oraz wioski, w których ludność żyje w sposób niezmieniony od wieków. 

Odwiedzimy Rezerwat Tygrysów w Parku Narodowym Ranthambore, gdzie przy odrobinie szczęścia zobaczymy tygrysa bengalskiego.

Następnie zwiedzimy Tadź Mahal, majestatyczny symbol wiecznej miłości.

W drodze do Agry zatrzymamy się w Opuszczonym Mieście Fatehpur Sikri wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ta dawna stolica Wielkich Mogołów z jej zabytkami, świątyniami i meczetami została wybudowana w bardzo krótkim czasie przez jej najważniejszych władców, a następnie równie szybko opuszczona.

Jeśli czujesz, że to nadal za mało, możesz przedłużyć wypoczynek na wybrzeżu Malabar lub Goa.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Safari

 • Pilot Polski

 • Wiza Tak

 • Szczepienia Tak

 • Waluta Rupia

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do New Delhi
Dzień 2 Przylot do New Delhi. Brama Indii (India Gate) oraz zwiedzanie Starego Delhi
Dzień 3 New Delhi – Jaipur. Pałac Miejski (City Palace)
Dzień 4 Jaipur. Pałac Wiatrów i Fort Amber
Dzień 5 Ranthambore. Rezerwat Tygrysów
Dzień 6 Ranthambore. Safari w godzinach porannych i popołudniowych
Dzień 7 Ranthambore – Agra. Opuszczone miasto (Miasto Duchów) Fatehpur Sikri
Dzień 8 Agra. Fort i Taj Mahal
Dzień 9 Agra – New Delhi. Dzień wolny w New Delhi
Dzień 10 Wylot z New Delhi. Powrót do Warszawy lub przedłużenie pobytu

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
6 998,–
Warszawa
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do New Delhi
Wylot z Polski do Delhi.
Dzień 2
Przylot do New Delhi. Brama Indii (India Gate) oraz zwiedzanie Starego Delhi
Brama Indii (India Gate), Delhi

Delhi to drugie co do wielkości miasto w Indiach, w którym mieszka ponad 17 milionów ludzi. Sięgająca ponad 3000 lat historia tej metropolii miała duży wpływ na kulturę całych Indii. Czasy starożytne opisuje słynna indyjska epopeja Mahabharata. Przez następne wieki Delhi było stolicą różnych azjatyckich imperiów, których władcy reprezentowali różne religie i narodowości. W roku 1803 Delhi zostało zdobyte przez wojska brytyjskie. Zarządca brytyjski pozwolił ówczesnym gospodarzom Wielkim Mogołom zachować tytuły i posiadłości. Poprawne stosunki pomiędzy mieszkańcami a najźdźcami nie trwały jednak długo. W 1857 podczas powstania Sipajów Brytyjczycy zostali zaatakowani i dokonano na nich rzezi. Kilka miesięcy później Brytyjczycy odbili miasto. Od tej pory stolicą Indii została Kalkuta, a Delhi pozostało częścią prowincji Pendżab. W 1911 roku za sprawą króla Wielkiej Brytanii, Jerzego V, Delhi ponownie stało się stolicą. W tym samym roku burząc częściowo „Stare Delhi” angielscy architekci rozpoczęli na brzegu rzeki Jamuny budować „Nowe Delhi”. W 1931 roku uznano je za stolicę Indii brytyjskich, a w 1947 roku niepodległych Indii.

Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od oficjalnej rezydencji prezydenta oraz Bramy Indii (India Gate), a następnie udamy się w stronę starszej części miasta, gdzie znajduje się wspaniały meczet Jama, jeden z najstarszych oraz ciekawszych meczetów indyjskich. Kamień węgielny pod jego budowę położono w roku 1650, a ukończenie tej ogromnej budowli, przy wznoszeniu której pracowało ponad 5 000 osób, zajęło sześć lat. Rikszą rowerową dotrzemy do położonej w pobliżu dzielnicy bazarowej. Między straganami oferującymi różnorodne egzotyczne owoce i pachnące przyprawy znajdują się małe sklepiki, gdzie drobnym przedsiębiorcom: fryzjerom, krawcom i innym rzemieślnikom, praca pali się w rękach.

Dzień 3
New Delhi – Jaipur. Pałac Miejski (City Palace)
Jaipur

Trasą prowadzącą przez typowy indyjski krajobraz zdobiony polami uprawnymi oraz małymi wioskami, pojedziemy do miejscowości Jaipur.

Jaipur, zwany także „Różowym Miastem”, założony został w roku 1727 i od tego czasu jest stolicą Radżastanu. Wcześniej funkcję tę pełnił pobliski Amber. Usytuowany w otoczeniu gór Jaipur obfituje w oryginalne pałace oraz wielobarwne bazary. W pobliżu znajduje się Fort Amber, kompleks budowli obronnych i pałacowych. W centralnej części Jaipuru zwiedzimy Pałac Miejski (City Palace), który jest „miastem w mieście”.

Późnym popołudniem zakwaterujemy się w hotelu.

Dzień 4
Jaipur. Pałac Wiatrów i Fort Amber
Fort Amber

Zaczniemy od zwiedzenia Hawa Mahal (Pałac Wiatrów), skąd niegdyś, kobiety z haremu maharadży obserwowały barwne życie toczące się na ulicach miasta, same będąc niewidocznymi dla innych.

Obejrzymy Fort Amber, położony na wzniesieniu i otoczony wieżami strażniczymi, z przepięknym widokiem na Jezioro Maota.

Po powrocie do Jaipuru będziemy mieli czas na zakupy na miejscowym bazarze. Będzie to też niepowtarzalna okazja do obserwacji szalonego tempa życia w jednym z najbardziej zaludnionych miast Indii.

Dzień 5
Ranthambore. Rezerwat Tygrysów
Park Narodowy Ranthambore

Rankiem wyjedziemy z Jaipuru w kierunku Ranthambore. Trasa przejazdu wiedzie wśród fantazyjnych formacji górskich oraz malowniczych wiosek.

Po drodze zatrzymamy się w jednej z wiosek, gdzie poznamy lokalne sposoby uprawy ziemi i zarabiania na własne utrzymanie.

Po południu dotrzemy do hotelu w Ranthambore. 

Ranthambore to rezerwat tygrysów,  jeden z dwóch położonych w Radżastanie. Zlokalizowany jest w pobliżu miejscowości Sawai Madhopur, gdzie pobliskie lasy były wcześniej prywatnymi terenami łowieckimi dla maharadżów z Jaipuru. Dawne domki myśliwskie zostały obecnie przekształcone w hotele. Rezerwat stanowią rozległe tereny leśne oraz tereny zielone, a jego powierzchnia wynosi ponad 400 km². Oprócz lampartów, szakali, indyjskiego sambara, dzików, wargaczy czy krokodyli żyje tu 35 tygrysów bengalskich, co oznacza dużo większe prawdopodobieństwo spotkania ich w Ranthambore niż w innych rezerwatach. Pomimo to potrzeba będzie odrobiny szczęścia, by zobaczyć tygrysa i nie ma gwarancji, że spotkamy choćby jednego.

Dzień 6
Ranthambore. Safari w godzinach porannych i popołudniowych
Tygrys, Park Narodowy Ranthambore

Wyjedziemy wczesnym rankiem do parku krajobrazowego. Z uwagi na dużą liczbę suchych dni na tym terenie, z łatwością można zaobserwować licznie przybywające nad brzeg jeziora spragnione zwierzęta. Park jest jednym z wielu należących do tzw. ”Project Tiger” – projektu, którego celem jest ochrona tygrysów bengalskich. Tygrys to najpotężniejsze zwierzę z rodziny kotowatych – dorosły osobnik może ważyć ponad 250 kg. Emocjonującym przeżyciem może okazać się zaobserwowanie dumnego tygrysa wyłaniającego się z gąszczu lub leżącego na trawie i zażywającego kąpieli słonecznej.

Po porannym safari wrócimy do hotelu na obiad i chwilę odpoczynku.

Popołudniu znów wyruszymy na safari.

Dzień 7
Ranthambore – Agra. Opuszczone miasto (Miasto Duchów) Fatehpur Sikri
Fatehpur Sikri

Rankiem pojedziemy do pobliskiej miejscowości Sawai Madhopur. Dalszą podróż odbędziemy pociągiem do Agry. Należy liczyć się z możliwością wystąpienia opóźnień, które dotyczą także wszystkich środków transportu w Indiach.

W czasie ewentualnego oczekiwania na przyjazd pociągu będziemy mogli doświadczyć nieustającego zgiełku typowego dla indyjskich stacji kolejowych. Dawniej podróż koleją w Indiach odbywała się w przepełnionych wagonach, uginających się od nadmiaru pasażerów stojących nawet na stopniach. My w podróż pociągiem do Bharatpuru wyruszymy w komfortowych warunkach i z gwarancją miejsc siedzących. Następnie przejedziemy autokarem z Bharatpuru do Agry.

Po drodze zwiedzimy Opuszczone Miasto Fatehpur Sikri. Miasto zostało pierwotnie zbudowane na cześć mistyka Shaikh Salim Chisti, który przepowiedział wszystkich trzech męskich spadkobierców do tronu Wielkiego Imperium Mogołów. Nie minęło wiele lat od śmierci władcy, kiedy miasto zostało zupełnie opuszczone w roku 1585, prawdopodobnie z powodu braku wody pitnej. Za swojego życia Akbar zdążył wybudować pałace oraz monumentalne grobowce. Obecnie dobrze zachowane miasto, niczym niemy świadek, przypomina o minionej wielkości Imperium Mogolskiego. W 1986 roku zespół archiektoniczny dawnej stolicy Wielkiego Cestarstwa Mogołów został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Dzień 8
Agra. Fort i Taj Mahal
Taj Mahal

Niewiele wiemy o wczesnej historii Agry. Na początku XVI-tego wieku miasto było stolicą wielkiego Imperium Mogolskiego, co sprawiło, że stało się znaczącym centrum władzy na subkontynencie indyjskim. Wielcy Mogołowie pochodzili z obszarów afgańsko-perskich zasiedlając następnie znaczne części północnych Indii. Ich panowaniu od około 1500 do 1700 roku przypisuje się duże znaczenie.

Zwiedzanie Taj Mahal to bez wątpienia jedna z największych atrakcji nie tylko ósmego dnia ale całej naszej wycieczki. Jest to mauzoleum, które Shah Johan zbudował na pamiątkę swojej ukochanej małżonki Mumtaz Mahal, zmarłej podczas porodu.

Budowlę tę wzniesiono w roku 1631 w stylu perskim, na czterometrowym wysokim cokole. Otaczają ją cztery smukłe minarety. Za budulec posłużył błyszczący biały marmur, a udekorowana została milionami kamieni półszlachetnych. Z mauzoleum emanuje niepowtarzalny spokój i harmonia, co sprawia, że pożegnanie z taką perłą architektury dla wielu turystów okazuje się być trudnym wyzwaniem.

Następnym punktem naszej dzisiejszej wycieczki będzie zwiedzanie Fortu Agra, zbudowanego z czerwonego piaskowca za panowania władcy Akbara, w latach 1565-73. Fort jest imponującą i dobrze utrzymaną budowlą noszącą charakterystyczne ślady zmian władców. Czerwony piaskowiec pochodzi z czasów Atbara, podczas gdy jedwabiście białe powierzchnie marmurowe wyłożone kamieniami szlachetnymi pamiętają panowanie Shah Johana.

W roku 1658 żądny władzy syn Wielkiego Mogoła Shah Johana, Aurangzeb, przejął w wyniku przewrotu władzę po swoim ojcu oraz zamordował swojego młodszego brata. Następnie uwięził własnego ojca w Forcie Agra, który do dnia swojej śmierci, tj. do roku 1666, mógł obserwować z rzeźbionego w marmurze balkonu wspaniały widok na Taj Mahal.

 

Dzień 9
Agra – New Delhi. Dzień wolny w New Delhi
Czas do dyspozycji własnej

Opuścimy Agrę i wyruszymy do Delhi. Kiedyś przejechanie tego odcinka zajmowało sporo czasu, obecnie pokonuje się go szybko dzięki stosunkowo nowej drodze ekspresowej Yamuna Expressway.

Wieczorem będzie czas na pożegnalną kolację.

Dzień 10
Wylot z New Delhi. Powrót do Warszawy lub przedłużenie pobytu

Pora na pożegnanie z Indiami. Przelot do Warszawy z przesiadką. Dla chętnych możliwość przedłużenia pobytu o kilka dni wypoczynku.

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 6 998,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do pokoju jednoosobowego
1 498 PLN
Cena zawiera
 • opiekę polskiego pilota
 • przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa – Delhi – Warszawa, w obie strony z przesiadką
 • wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie
 • zakwaterowanie w hotelach 4*/5* w pokojach 2-osobowych
 • wyżywienie zgodnie z programem (3 posiłki dziennie)
 • transport autokarem o ile w programie nie zaznaczono inaczej
 • ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • kosztów ewentualnych dodatkowych imprez
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • ​Przy wjeździe do Indii wymagana jest wiza, więcej informacji tutaj: https://www.albatros.pl/kierunki-podrozy/azja/indie/wiza
 • napojów do posiłków
 • napiwków dla przewodnika i kierowców (ok. 35 USD/osobę)
 • wydatków indywidualnych
 • wszystkich pozostałych wydatków nie wymienionych w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje dotyczące podroży

Bagaż

Dobrym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą małego plecaka lub torebki na wycieczki zaplanowane na poszczególne dni, ponieważ najczęściej dopiero wieczorem będzie możliwość dostępu do głównego bagażu.

Nie ma konieczności zabierania ze sobą ręczników.

Wiza do Indii

Albatros Travel poleca Państwu aplikowanie o e-wizę.
O e-wizę aplikować można najwcześniej 120 dni a najpóźniej 10 dni przed wylotem.
Czas oczekiwania na e-wizę wynosi około 72 godziny.

Prosimy o zapoznanie się z formalnościami wizowymi tutaj: https://www.albatros.pl/kierunki-podrozy/azja/indie/wiza

Wizyta w warsztatach rzemieślniczych

Zwiedzanie miejsc produkcji wyrobów charakterystycznych dla Indii, takich jak: tekstylia, marmur czy biżuteria z możliwością ich zakupu.

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 15 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Ogólne zasady podróży

Podróżuj bezpiecznie

Abyście Państwo poczuli się bezpiecznie i komfortowo w świecie koronawirusa, podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowania ryzyka infekcji już od etapu planowania, aż do powrotu po realizacji podróży marzeń z Albatros Travel. Nasze działania obejmują:

 • Certyfikację pilotów wycieczek zgodnie z wytycznymi WHO dotyczącymi kontroli zakażenia
 • Bardzo wysokie wymagania co do reżimu sanitarnego wobec naszych partnerów
 • Informację wszystkich uczestników podróży o ubezpieczeniu podróżnym i zachowaniu środków ostrożności, by zmniejszyć ryzyko infekcji

Zobacz wszystkie nasze działania tutaj

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Przedłuż wycieczkę

Wypoczynek na Malabar - 5 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 5 dni
Cena Od 2 548,–
5 dni wypoczynku na plaży we wspaniałym uzdrowisku

Pomiędzy wyspą Goa i Kerala leży dziewicze wybrzeże, gdzie można spędzić 5 relaksujących dni w pięknym ośrodku, z dala od zgiełku. W cenę wliczona jest codzienna sesja jogi, 1 wycieczka po okolicy oraz bezpłatne korzystanie z rowerów w ośrodku przez cały pobyt. Hotel oferuje również inne wycieczki, podczas których można zwiedzić okolicę w towarzystwie lokalnego przewodnika.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Malabar Ocean Front Resort & Spa położony jest przy długiej plaży na południowym wybrzeżu Malabar. Hotel ma basen i restaurację, gdzie mogą skosztować świeżo złowionych owoców morza. W hotelu znajduje się również spa oferująca zabiegi ajurwedyjskie. Codziennie od południa dostępna jest bezpłatna sesja jogi. Zakwaterowanie jest w domkach ze wspólnym wejściem i 2 oddzielnych mieszkaniami. Każde mieszkanie odpowiada pokojowi z  oddzielną łazienką / toaletą i prywatnym tarasem. Wyposażone są w telewizor oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

Więcej o hotelu www.malabarresort.com

Cena za osobę
2 548 PLN 

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN

Cena zawiera
 • Przelot Delhi – Mangalore przez Bengaluru lub Bombaj
 • Transpot pomiędzy lotniskiem a  hotelem w Delhi i Mangalore
 • 4 noce w hotelu Malabar Ocean Front Resort & Spa w pokoju dwuosobowym
 • 1 noc w hotelu w Delhi w pokoju dwuosobowym (w drodze powrotnej) z kolacją
 • Codzienne śniadania
 • Joga w dnia 2-4
 • Wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem
Cena nie zawiera
 • Opieki polskiego pilota

W Malabar można kupić proponowane przez ośrodek wycieczki:

- Wycieczka do wioski ze śniadaniem na piknik 40 USD za osobę

- Wycieczka do fortu Bekal, świątyni Hanuman i meczetu Bekal 30 USD za osobę

- Zabiegi w spa - cennik i szczegóły na stronie www.malabarresort.com/spa.html 

Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć przy rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Wypoczynek na Malabar - 6 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 6 dni
Cena 2 748,–
6 dni wypoczynku na plaży we wspaniałym uzdrowisku

Pomiędzy wyspą Goa i Kerala leży dziewicze wybrzeże, gdzie można spędzić 6 relaksujących dni w pięknym ośrodku, z dala od zgiełku. W cenę wliczona jest codzienna sesja jogi, 1 wycieczka po okolicy oraz bezpłatne korzystanie z rowerów w ośrodku przez cały pobyt. Hotel oferuje również inne wycieczki, podczas których można zwiedzić okolicę w towarzystwie lokalnego przewodnika.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Malabar Ocean Front Resort & Spa położony jest przy długiej plaży na południowym wybrzeżu Malabar. Hotel ma basen i restaurację, gdzie mogą skosztować świeżo złowionych owoców morza. W hotelu znajduje się również spa oferująca zabiegi ajurwedyjskie. Codziennie od południa dostępna jest bezpłatna sesja jogi. Zakwaterowanie jest w domkach ze wspólnym wejściem i 2 oddzielnych mieszkaniami. Każde mieszkanie odpowiada pokojowi z  oddzielną łazienką / toaletą i prywatnym tarasem. Wyposażone są w telewizor oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

Więcej o hotelu www.malabarresort.com

Cena za osobę
2 748 PLN 

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN 

Cena zawiera
 • Przelot Delhi – Mangalore przez Bengaluru lub Bombaj
 • Transpot pomiędzy lotniskiem a  hotelem w Delhi i Mangalore
 • 5 nocy w hotelu Malabar Ocean Front Resort & Spa w pokoju dwuosobowym
 • 1 noc w hotelu w Delhi w pokoju dwuosobowym (w drodze powrotnej) z kolacją
 • Codzienne śniadania
 • Joga w dni 2-5
 • Wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem
Cena nie zawiera
 • Opieki polskiego pilota

W Malabar można kupić proponowane przez ośrodek wycieczki:

- Wycieczka do wioski ze śniadaniem na piknik 40 USD za osobę

- Wycieczka do fortu Bekal, świątyni Hanuman i meczetu Bekal 30 USD za osobę

- Zabiegi w spa - cennik i szczegóły na stronie www.malabarresort.com/spa.html 

Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć podczas rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Wypoczynek na Malabar - 7 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 7 dni
Cena 2 948,–
7 dni wypoczynku na plaży we wspaniałym uzdrowisku

Pomiędzy wyspą Goa i Kerala leży dziewicze wybrzeże, gdzie można spędzić 7 relaksujących dni w pięknym ośrodku, z dala od zgiełku. W cenę wliczona jest codzienna sesja jogi, 1 wycieczka po okolicy oraz bezpłatne korzystanie z rowerów w ośrodku przez cały pobyt. Hotel oferuje również inne wycieczki, podczas których można zwiedzić okolicę w towarzystwie lokalnego przewodnika.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Malabar Ocean Front Resort & Spa położony jest przy długiej plaży na południowym wybrzeżu Malabar. Hotel ma basen i restaurację, gdzie mogą skosztować świeżo złowionych owoców morza. W hotelu znajduje się również spa oferująca zabiegi ajurwedyjskie. Codziennie od południa dostępna jest bezpłatna sesja jogi. Zakwaterowanie jest w domkach ze wspólnym wejściem i 2 oddzielnych mieszkaniami. Każde mieszkanie odpowiada pokojowi z  oddzielną łazienką / toaletą i prywatnym tarasem. Wyposażone są w telewizor oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

Więcej o hotelu www.malabarresort.com

Cena za osobę
2 948 PLN 

Dopłata do pokoju 1-osobowego
998 PLN

Cena zawiera
 • Przelot Delhi – Mangalore przez Bengaluru lub Bombaj
 • Transpot pomiędzy lotniskiem a  hotelem w Delhi i Mangalore
 • 6 nocy w hotelu Malabar Ocean Front Resort & Spa w pokoju dwuosobowym
 • 1 noc w hotelu w Delhi w pokoju dwuosobowym (w drodze powrotnej) z kolacją
 • Codzienne śniadania
 • Joga w dni 2-6
 • Wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem
Cena nie zawiera
 • Opieki polskiego pilota

W Malabar można kupić proponowane przez ośrodek wycieczki:

- Wycieczka do wioski ze śniadaniem na piknik 40 USD za osobę

- Wycieczka do fortu Bekal, świątyni Hanuman i meczetu Bekal 30 USD za osobę

- Zabiegi w spa - cennik i szczegóły na stronie www.malabarresort.com/spa.html 

Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć podczas rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Wypoczynek na Goa - 5 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 5 dni
Cena Od 3 498,–
5 dni wypoczynku na plaży w nieodkrytym dotąd indyjskim kurorcie

W południowej części Goa znajduje się plaża Rajbaga, piękny obszar nadmorski, w którym można cieszyć się 5 dniami wypoczynku. W cenę wliczona jest codzienna joga w ośrodku, który oferuje także wiele innych atrakcji.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

5* hotel LaLiT Golf & Spa Resort otoczony jest łańcuchem górskim Sahyadri i znajduje się w pobliżu rzeki Talpone. Ośrodek położony jest w odległości kilku minut spacerem od białej plaży i krystalicznie czystego Morza Arabskiego. Zbudowany w stylu barokowo-portugalskim ośrodek otoczony jest pięknym ogrodem. Na terenie ośrodka znajduje się pięć restauracji, z których każda oferuje szeroki wybór dań. Jest również spa, które oferuje zabiegi ajurwedyjskie oraz pole golfowe. Wszystkie apartamenty z widokiem na ogród i prywatną łazienką / toaletą dysponują balkonem, telewizorem oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Więcej o hotelu: www.thelalit.com/the-lalit-goa

Cena
3 498,- zł/os w pokoju dwuosobowym typu Garden View Suite
4 398,- zł/os w pokoju dwuosobowym z widokiem na morze
5 198,- zł/os w pokoju jednoosobowym typu Garden View Suite
6 298,- zł/os w pokoju jednoosobowym z widokiem na morze

Cena zawiera
 • Przelot z Delhi do Goa i do Delhi
 • Transport z lotniska i na lotnisko
 • Zakwaterowanie: 4 nocy w hotelu 5* LaLiT Golf & Spa Resort w pokoju 2-osobowym typu Garden View Suite
 • 1 noc w hotelu w Delhi podczas podróży powrotnej w pokoju 2-osobowym 
 • Wyżywienie: śniadania i kolacje 
 • 1 godzinę dziennie zajęć jogi  w hotelu LaLiT Golf & Spa Resort
Cena nie zawiera
 • Opieki polkiego pilota
Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć podczas rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Wypoczynek na Goa - 6 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 6 dni
Cena 3 798,–
6 dni wypoczynku na plaży w nieodkrytym dotąd indyjskim kurorcie

W południowej części Goa znajduje się plaża Rajbaga, piękny obszar nadmorski, w którym można cieszyć się 6 dniami wypoczynku. W cenę wliczona jest codzienna joga w ośrodku, który oferuje także wiele innych atrakcji.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

5* hotel LaLiT Golf & Spa Resort otoczony jest łańcuchem górskim Sahyadri i znajduje się w pobliżu rzeki Talpone. Ośrodek położony jest w odległości kilku minut spacerem od białej plaży i krystalicznie czystego Morza Arabskiego. Zbudowany w stylu barokowo-portugalskim ośrodek otoczony jest pięknym ogrodem. Na terenie ośrodka znajduje się pięć restauracji, z których każda oferuje szeroki wybór dań. Jest również spa, które oferuje zabiegi ajurwedyjskie oraz pole golfowe. Wszystkie apartamenty z widokiem na ogród i prywatną łazienką / toaletą dysponują balkonem, telewizorem oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Więcej o hotelu:
www.thelalit.com/the-lalit-goa

Cena 
3 798,- zł/os w pokoju dwuosobowym typu Garden View Suite
4 898,- zł/os w pokoju dwuosobowym z widokiem na morze
5 798,- zł/os w pokoju jednoosobowym typu Garden View Suite
6 798,- zł/os w pokoju jednoosobowym z widokiem na morze

Cena zawiera
 • Przelot z Delhi do Goa i do Delhi
 • Transport z lotniska i na lotnisko
 • Zakwaterowanie: 5 nocy w hotelu 5* LaLiT Golf & Spa Resort w pokoju 2-osobowym typu Garden View Suite
 • 1 noc w hotelu w Delhi podczas podróży powrotnej w pokoju 2-osobowym 
 • Wyżywienie: śniadania i kolacje 
 • 1 godzinę dziennie zajęć jogi  w hotelu LaLiT Golf & Spa Resort
 • Cena nie zawiera
 • Opieki polkiego pilota
Cena nie zawiera
 • Opieki polkiego pilota
Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć podczas rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Wypoczynek w Katmandu 6 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 6 dni
Cena Od 4 198,–
6 dni relaksu w stolicy Nepalu, Katmandu

Katmandu, egzotyczna i fascynująca stolica Nepalu, oferuje wiele atrakcji. Ponadto miasto leży na skraju Himalajów w dolinie Katmandu pełnej tarasów ryżowych, pomiędzy którymi rozsypane są malownicze wioski. Możesz wybrać się na wędrówkę po wzgórzach lub na wycieczki do Patan, Bhaktapur, Thamel i  innych ekscytujących miast w Dolinie Katmandu.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Będziemy mieszkać w przytulnym Chhahari Lodge, niecałe pół godziny jazdy od tętniącego życiem centrum Katmandu. Spokojna okolica i przepiękne krajobrazy Doliny Katmandu sprzyjają relaksowi. Obiekt został zaprojektowany w tradycyjnym, nepalskim stylu, a także z wykorzystaniem oryginalnych elementów prawdziwego wiejskiego domu. 

Więcej o Chhahari Lodge na www.chhahari-retreat.com

Cena:
Cena za osobę w pokoju dwuosobowym: 4 198,- PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 1 398,- PLN 

Cena zawiera
 • Lot Delhi - Katmandu t / r
 • Transport między lotniskiem a hotelem
 • 4 noclegi w Chhahari Lodge we wspólnym pokoju dwuosobowym
 • 1 nocleg w hotelu w Delhi we wspólnym pokoju dwuosobowym
 • Codzienne śniadanie

Przy zakupie tego rozszerzenia ważne jest, aby ubiegać się o wizę podwójnego wjazdu do Indii (ponieważ podróżujesz do Indii dwukrotnie).

Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć przy rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Wypoczynek na Goa - 7 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 7 dni
Cena 4 298,–
7 dni wypoczynku na plaży w nieodkrytym dotąd indyjskim kurorcie

W południowej części Goa znajduje się plaża Rajbaga, piękny obszar nadmorski, w którym można cieszyć się 7 dniami wypoczynku. W cenę wliczona jest codzienna joga w ośrodku, który oferuje także wiele innych atrakcji.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

5* hotel LaLiT Golf & Spa Resort otoczony jest łańcuchem górskim Sahyadri i znajduje się w pobliżu rzeki Talpone. Ośrodek położony jest w odległości kilku minut spacerem od białej plaży i krystalicznie czystego Morza Arabskiego. Zbudowany w stylu barokowo-portugalskim ośrodek otoczony jest pięknym ogrodem. Na terenie ośrodka znajduje się pięć restauracji, z których każda oferuje szeroki wybór dań. Jest również spa, które oferuje zabiegi ajurwedyjskie oraz pole golfowe. Wszystkie apartamenty z widokiem na ogród i prywatną łazienką / toaletą dysponują balkonem, telewizorem oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Więcej o hotelu:
www.thelalit.com/the-lalit-goa

Cena
4 298,- zł/os w pokoju dwuosobowym typu Garden View Suite
5 598,- zł/os w pokoju dwuosobowym z widokiem na morze
6 698,- zł/os w pokoju jednoosobowym typu Garden View Suite
7 598,- zł/os w pokoju jednoosobowym z widokiem na morze

Cena zawiera
 • Przelot z Delhi do Goa i do Delhi
 • Transport z lotniska i na lotnisko
 • Zakwaterowanie: 6 nocy w hotelu 5* LaLiT Golf & Spa Resort w pokoju 2-osobowym typu Garden View Suite
 • 1 noc w hotelu w Delhi podczas podróży powrotnej w pokoju 2-osobowym 
 • Wyżywienie: śniadania i kolacje 
 • 1 godzinę dziennie zajęć jogi  w hotelu LaLiT Golf & Spa Resort
Cena nie zawiera
 • Opieki polkiego pilota
Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć podczas rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Wypoczynek w Katmandu 7 dni

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 7 dni
Cena 4 598,–
7 dni relaksu w stolicy Nepalu, Katmandu

Katmandu, egzotyczna i fascynująca stolica Nepalu, oferuje wiele atrakcji. Ponadto miasto leży na skraju Himalajów w dolinie Katmandu pełnej tarasów ryżowych, pomiędzy którymi rozsypane są malownicze wioski. Możesz wybrać się na wędrówkę po wzgórzach lub na wycieczki do Patan, Bhaktapur, Thamel i  innych ekscytujących miast w Dolinie Katmandu.

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

Będziemy mieszkać w przytulnym Chhahari Lodge, niecałe pół godziny jazdy od tętniącego życiem centrum Katmandu. Spokojna okolica i przepiękne krajobrazy Doliny Katmandu sprzyjają relaksowi. Obiekt został zaprojektowany w tradycyjnym, nepalskim stylu, a także z wykorzystaniem oryginalnych elementów prawdziwego wiejskiego domu. 

Więcej o Chhahari Lodge na  www.chhahari-retreat.com

Cena:
Cena za osobę w pokoju dwuosobowym: 4 598,- PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 1 498,- PLN 

Cena zawiera
 • Lot Delhi - Katmandu t / r
 • Transport między lotniskiem a hotelem
 • 5 noclegów w Chhahari Lodge we wspólnym pokoju dwuosobowym
 • 1 nocleg w hotelu w Delhi we wspólnym pokoju dwuosobowym
 • Codzienne śniadanie

Przy zakupie tego rozszerzenia ważne jest, aby ubiegać się o wizę podwójnego wjazdu do Indii (ponieważ podróżujesz do Indii dwukrotnie). 

Zamówienie

Decyzję o przedłużeniu pobytu należy podjąć przy rezerwacji wycieczki lub najpóźniej do 75 dni przed wylotem. Z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach we wszystkich datach, zalecamy, aby decyzję o przedłużeniu podejmować jak najszybciej. Prosimy mieć na uwadze, że cena przedłużenia wycieczki uzależniona jest od daty rezerwacji i może różnić się od podanej.

Rated 5 out of 5 by from Wzór dla innych biur podróży Byłem pierwszy raz z tym biurem podróży i oto moja opinia 1. Wycieczka przygotowana perfekcyjnie 2. Hotele i wyżywienie na wysokim poziomie 3. Brak ukrytych kosztów nie tylko za zwiedzanie obiektów planowych, ale również za zwiedzanie obiektów nieobiętych planem podróży będącego miłą niespodzianką i hojnym gestem biura lub przewodnika 4. Kameralna 11 osobowa grupa 5. Świetnie wyselekcjonowane kadry, czytaj świetna, profesjonalna a przy tym przemiła przewodniczka Czy można oczekiwać więcej Uwagi na przyszłość - trzymajcie standard, nie zaniżajcie go w imię niższej ceny jak robi wiele biur podróży a wróżę Wam sukces Jacek U.
Date published: 2019-03-12
Rated 5 out of 5 by from Magiczne Indie Organizacja wycieczki była bardzo dobra . Mam nadzieje że inne kierunki są na tym samym poziomie . Szczególnie na uznanie zasługuje nasz przewodnik Pani Karolina , posiadająca duża wiedzę z zakresu historii i kultury Indii , dodatkowo z pasja która potrafi zarażać
Date published: 2019-03-11
Rated 5 out of 5 by from Wspaniała wycieczka w przeszłość historyczną na tle teraźniejszości Organizacja wycieczki była optymalna - czas pobytu wypełniony ciekawym programem. Na pochwałę zasługuje profesjonalizm pilota i przewodnika. Szkod tylko, ze na safari nie spotkaliśmy tygrysa; były antylopy, jelenie, pawie i dziki.
Date published: 2019-01-09
Rated 5 out of 5 by from Podróz życia Wycieczkę wykupiłem bo zainteresowała mnie oferta Waszego biura i nie zawiodłem się.Bylem pełen obaw o warunki hotelowe .żywienie jak i opiekę pilota.Wszystkie obawy były nie potrzebne, wycieczka dopracowana w każdym calu.Pilotka Karolina super opiekun,tryskała wiedzą i humorem.Z wielkim żalem żegnaliśmy się na lotnisku z postanowieniem następnego wyjazdu.Warto zobaczyć INDIE to niezapomniane przeżycie ktore zapewnił Albatros
Date published: 2019-03-18
Rated 5 out of 5 by from niezapomniana podróż jestem bardzo zadowolony z wycieczki,polecam wszystkim którzy pragną się odstresować a przy okazji zobaczyć inny świat.
Date published: 2019-03-12
Rated 5 out of 5 by from Fantastyczna, godna polecenia podróż Bardzo dobra organizacja, mała grupa sprzyjająca integracji uczestników.
Date published: 2019-03-11
Rated 5 out of 5 by from Wspaniale wrazenia Wycieczka bardzo ciekawa, różnorodna. Ilosc uczestnikow-11 osob to bsrdzo duzy plus. Swietna organizacja, np podczas zakaterowaniu w hotelach. Najwiekszym aututem wycieczkibyla pani Karolina- pilot wycieczki. Jest to osoba mila, taktowna, pomocna, ktora posiada duza wiedza z zakresu tematu naszej wycieczki. Opowiadala w sposob bardzo ciekawy, dodawala rowniez " perelki" od siebie.
Date published: 2019-03-15
 • y_2021, m_8, d_3, h_19
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.18
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_2, tr_7
 • loc_pl_PL, sid_INRTR01, prod, sort_[SortEntry(order=RELEVANCE, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

22INRTR01BPL2202