Nowy Rok w Rzymie

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Powitaj Nowy Rok w wiecznym mieście – Rzymie. Poznaj jego największe atrakcje i daj się uwieść niepowtarzalnemu urokowi tego wspaniałego miasta

Poznaj największe atrakcje Rzymu i daj się uwieść niepowtarzalnemu urokowi tego wspaniałego miasta.

Podróż zaczniemy od obejrzenia najważniejszych zabytków stolicy. Spacerując po tym fascynującym mieście zobaczymy m.in. Schody Hiszpańskie, Fontannę di Trevi, Panteon i oczywiście Piazza Navona – jeden z najpiękniejszych placów w mieście często nazywany „rzymskim salonem”.

W czasie wolnym będzie okazja, aby odwiedzić Kolosseum lub Watykan i Bazylikę św. Piotra. Zanim pożegnamy Stary Rok zaplanowaliśmy także czas na zakupy. Najdejście Nowego Roku będziemy świętować podczas sylwestrowej  kolacji w jednej z rzymskich restauracji, która znajduje się w bliskiej odległości zarówno od hotelu, jak i od Piazza Navona. Chętnych zapraszamy także na fakulatatywną wycieczkę do Castelli Romani – małych, górskich miasteczek niedaleko Rzymu, m.in. do Frascati, gdzie można spróbować doskonałego lokalnego wina, a także do Castel Gandolfo, letniej rezydencji papieża.

Będziemy mieszkać w 4-gwiazdkowym Hotelu Cicerone, położonym w ścisłym centrum, z którego można dojść na piechotę do Schodów Hiszpańskich i Bazyliki św. Piotra.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Boże Narodzenie i Nowy Rok

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do Rzymu
Dzień 2 Spacer po Rzymie. Watykan, Ołtarz Pokoju, Schody Hiszpańskie, Fontanny: Barcaccia i di Trevi oraz Panteon. Czas wolny
Dzień 3 Wycieczka do Castelli Romani (dodatkowo płatna) i sylwestrowa kolacja
Dzień 4 Dzień wolny w Rzymie. Możliwość odwiedzenia Bazyliki św. Piotra Koloseum lub podziwianie skoków z Ponte Cavour
Dzień 5 Wylot z Rzymu do Warszawy

Hotele

Hotel Cicerone

Nasz hotel leży centralnie między Schodami Hiszpańskimi, a Bazyliką św. Piotra, blisko Zamku Świętego Anioła. Jest to idealne położenie, jeśli chcemy pieszo poruszać się po Rzymie. W naszej dzielnicy znajduje się wiele wspaniałych restauracji, oferujących menu w rozsądnych cenach. W pobliżu mieści się również jedna z absolutnie najlepszych rzymskich ulic ze sklepami: Via Cola di Rienzo.

Hotel ma cztery gwiazdki. Śniadanie jest kontynentalne. W pokojach jest klimatyzacja, telewizor, suszarka, mały sejf i telefon. W hotelu znajduje się również bar.

Dowiedz się więcej www.hotelciceronerome.com

 

Hotel Cicerone Rome Via Cicerone, 55/C, Rzym, Włochy - 00193
tel. +39 06 3576

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian w programie. Punkty programu nie ulegną zmianie, natomiast zmienić może się kolejność, np. ze względu na godziny otwarcia obiektów.
Dzień 1
Wylot z Warszawy do Rzymu
Bazylika św. Piotra

Po przylocie do Rzymu udamy się autokarem do naszego hotelu, położonego centralnie w uroczej dzielnicy Prati. Już wtedy poznamy przedsmak zachwycającej panoramy Wiecznego Miasta.

Mieszkać będziemy tuż przy imponującym Pałacu Sprawiedliwości, blisko Watykanu, Schodów Hiszpańskich i wielu innych atrakcji Rzymu.

Po zameldowaniu się w hotelu można na własną rękę wyjść na miasto aby zjeść kolację, czy wypić włoską kawę w jednej z kawiarni. Warto również zobaczyć Castel Sant ‘Angelo. Początkowo było to mauzoleum cesarza Hadriana, lecz później służyło jako twierdza i więzienie, a dzisiaj pełni funkcję muzeum. Stanowi też scenerię dla ostatniego aktu słynnej opery Giacomo Pucciniego Tosca

Spacer proponujemy kontynuować wzdłuż szerokiej i słynnej ulicy Via della Conciliazione, prowadzącej do placu św. Piotra. Może w oknie papieskim zobaczymy światło? Jedno jest pewne - w tym tak świętym dla katolików miejscu panuje w tym czasie niesamowity bożonarodzeniowy nastrój.

Dzień 2
Spacer po Rzymie. Watykan, Ołtarz Pokoju, Schody Hiszpańskie, Fontanny: Barcaccia i di Trevi oraz Panteon. Czas wolny
Niesamowity Panteon

Po śniadaniu wybierzemy się do Muzeów Watykańskch, by podziwiać jeden z największych na świecie zbiorów dzieł sztuki. Zwiedzimy Bazylikę św. Piotra, Muzea iOgrody Watykańskie, Kaplicę Sykstyńską oraz Bazylikę Św. Piotra (bilety wstępów do zwiedzanych obiektów nie są wliczone w cenę).

Po przerwie na kawę udamy się na spacer przez centrum Rzymu. Będziemy mijać wiele znanych i sławnych miejsc. Usłyszymy też dużo interesujących historii o tym niesamowitym mieście. W drodze od Pałacu Sprawiedliwości do Piazza Cavour przejdziemy nad Tybrem i obejrzymy Ara Pacis, Ołtarz Pokoju cesarza Oktawiana Augustusa oraz jego pomnik. Przejdziemy przez Via del Corso do powszechnie podziwianych Schodów Hiszpańskich i Fontanny Barcaccia oraz jednego z największych symboli Rzymu, Fontanny di Trevi. Zanim dotrzemy do Panteonu, który jest budynkiem absolutnie wyjątkowym i jednym z najstarszych w mieście, rzucimy jeszcze okiem na polityczne centrum Włoch czyli parlament na Piazza di Montecitorio.
Udamy się na Piazza Navona. To jeden z najpiękniejszych rzymskich placów, którego centrum ozdabia fontanna zaprojektowana przez Berniniego.
Będzie czas na zakupy, wstąpienie do eleganckiego centrum handlowego Via Condotti lub odpoczynek z kieliszkiem wina przy tętniącym życiem placu targowym Campo de’Fiori. Proponujemy zobaczyć Forum Romanum i Kapitol, albo delektować się spacerem po nastrojowych uliczkach Wiecznego Miasta.

Dzień 3
Wycieczka do Castelli Romani (dodatkowo płatna) i sylwestrowa kolacja
Szczęśliwego Nowego Roku

Po porannym śniadaniu proponujemy czas wolny a tych, którzy zdecydowali się pojechać z nami na dodatkowo płatną wycieczkę do Castelli Romani zapraszamy w Góry Albańskie, położone w okolicach Rzymu.

Zwiedzimy Castel Gandolfo z pięknym widokiem na Jezioro Albańskie. To malownicze górskie miasteczko w okolicach Rzymu, znane na całym świecie jako miejsce, w którym wzniesiono letnią rezydencję papieży. Pojedziemy do Frascati, słynącego przede wszystkim z wybornego białego wina. Spróbujemy lokalnych przysmaków w małych osteriach, w których siedząc na ławkach przy nakrytych papierowymi obrusami drewnianych stołach, dogodzimy swemu podniebieniu jedząc chleb, kiełbasę, ser i pieczonego prosiaka. Do Rzymu wrócimy około godziny 16.00 aby odpocząć i przebrać się przed sylwestrową kolacją.

Wycieczka do Castelli Roani – koszt 190 zł/od osoby (zamówienie i opłata przy rezerwacji; realizowana przy min. 20 osobach).

Wieczorem wspólnie zjemy wyjątkową włoską kolację sylwestrową. Zarezerwowaliśmy miejsca w jednej z lepszych restauracji, znajdującej się w centrum Rzymu, bardzo blisko Panteonu. Kulinarna pasja właściciela do włoskich smaków i wybornego wina jest gwarancją cudownego sylwestrowego menu. Do kolacji serwowane będą woda, wino a także „bąbelki”, niezbędne do wznoszenia toastu za Nowy Rok. Kolacja składać się będzie z dań kuchni włoskiej. Włosi o takiej kolacji mówią „il cenone” czyli wielka kolacja. Na pewno więc głodni stamtąd nie wyjdziemy.

Restauracja ma doskonałe położenie: można dojść do niej na piechotę z hotelu, a więc i łatwo do niego w każdej chwili wrócić. Jednocześnie leży niedaleko słynnego Piazza Navona. Hotel znajduje się tuż nad Tybrem. Rozciąga się z niego ładny widok na rozświetlone miasto, szczególnie kolorowe od fajerwerków w sylwestrową noc. Po północy na ulicach robi się tłoczno. W wielu miejscach organizowane są koncerty na świeżym powietrzu m.in. przy Piazza Venezia i Piazza del Popolo. Przy powrocie w kierunku hotelu, przechodząc nad Tybrem, warto spojrzeć w stronę pięknie oświetlonej kopuły Bazyliki św. Piotra.

Dzień 4
Dzień wolny w Rzymie. Możliwość odwiedzenia Bazyliki św. Piotra Koloseum lub podziwianie skoków z Ponte Cavour
Bazylika św. Piotra

Dzisiejszy dzień jest przeznaczony do własnej dyspozycji. Nasz pobyt w wiecznym mieście umili przedpołudniowe cappuccino na jednym z miejskich placów. Proponujemy spacer po parku Borghese lub wąskimi  uliczkami i alejkami pomiędzy fantastycznymi rzymskimi budynkami. Dzisiaj większość sklepów jest zamkniętych, natomiats bary i restauracje są otwarte.

Osobom chcacym udać się plac św. Piotra, przypominamy, że papież wyjdzie na swój balkon o godz. 12.00. Turyści z całego świata przybywają tłumnie, aby pierwszego dnia Nowego Roku otrzymać papieskie błogosławieństwo. Zachęcamy również do odwiedzenia Bazyliki św. Piotra.

Bazylika, uważana jest za największą na świecie. Została wzniesiona na miejscu, w którym pochowano św. Piotra. Pierwszy kościół Piotra był wzniesiony przez cesarza Konstantyna w 324 roku. Został on zaniedbany i uległ zniszczeniu, gdy Saraceni splądrowali Rzym, oraz później, gdy w XIV wieku stolicę przeniesiono do francuskiego  Awinionu. Papież Juliusz II podjął decyzję o postawieniu nowego kościoła w miejscu grobu św. Piotra. Budowa rozpoczęła się w 1506 roku. Wtedy także położono kamień węgielny.

Do procesu twórczego włączeni zostali artyści tacy jak Bramante i Michał Anioł. Dzisiaj ich mistrzowskie osiągnięcie uważa się za jeden z najbardziej imponujących kościołów na świecie.

Polecamy jeszcze jedno ciekawe wydarzenie, które rozgrywa się blisko naszego hotelu. O godzinie 12:00 można być świadkiem interesującej rzymskiej tradycji. Jej początki sięgają 1946 roku. Przy Ponte Cavour spotyka się grono skoczków, którzy z wysokosci ok 12 metrów skaczą do lodowatej wody Tybru. Główna atrakcją jest jasnowłosy Giuseppe Palmulli, również nazywany „Il Blondo”. Jego skok z poręczy mostu, jest oklaskiwany jeszcze zanim dotknie on głową tafli lodowatej wody.

 

Dzień 5
Wylot z Rzymu do Warszawy
Nie ma pobytu w Rzymie bez cappuccino
Rano wyruszymy w podróż powrotną do Polski.

Informacja o cenie

Cena zawiera
 • opiekę polskiego pilota
 • bezpośredni przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Rzym - Warszawa
 • wycieczki wg. programu
 • zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
 • codziennie śniadanie i sylwestrowa kolacja
 • transport autokarem o ile w programie nie zaznczono inaczej
 • ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • wycieczki do Castelli Romani. 190 zł (należy zamówić i opłacić przy rezerwacji)
 • ewentualnych dodatkowych atrakcji
 • wydatków indywidualnych
 • napojów do posiłków
 • wszystkiego, co nie jest zawarte w "cena zawiera"
Dodatkowa wycieczka
Wycieczka do Castelli Romani 190 zł od osoby (należy zamówić i opłacić przy rezerwacji – musi zgłosić się min. 20 chętnych)
Dopłata do pokoju 1-osobowego
1200 PLN

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Sylwestrowa kolacja

Wieczorem zjemy włoską kolację sylwestrową w restauracji w mieście. Zarezerwowaliśmy miejsce w przytulnej restauracji, która znajduje się w centrum Rzymu, bardzo blisko Panteonu. Do kolacji podawane będą oczywiście woda, wino a także szampan, niezbędne do wznoszenia toastu. Kolacja składać się będzie z dań włoskich. Włosi o takiej kolacji mówią „il cenone” tj. wielka kolacja. Na pewno więc głodni nie wyjdziemy.

Restauracja ma bardzo dobre położenie: można dojść do niej na piechotę z hotelu. Jednocześnie leży niedaleko od pięknego Piazza Navona. Hotel znajduje się tuż nad Tybrem, rozciąga się z niego widok na rozświetlone miasto, a rozbłyskujące w sylwestrową noc fajerwerki dodają jeszcze uroku. Po północy na ulicach robi się tłoczno. W wielu miejscach organizowane są koncerty na świeżym powietrzu m.in. przy Piazza Venezia i Piazza del Popolo.

Hotel

Nasz hotel leży centralnie między Hiszpańskimi Schodami a Bazyliką św. Piotra, blisko Zamku Świętego Anioła. Jest to idealne położenie, jeśli chcemy pieszo poruszać się po Rzymie. W naszej dzielnicy znajduje się wiele wspaniałych restauracji, oferujących menu w przystepnych cenach. W pobliżu mieści się również jedna z absolutnie najlepszych rzymskich ulic handlowych Via Cola di Rienzo.

Hotel ma cztery gwiazdki. Śniadanie jest kontynentalne. W pokojach jest klimatyzacja, telewizor, suszarka, mały sejf i telefon. W hotelu znajduje się również bar.

Dowiedz się więcej www.hotelciceronerome.com

Hotel Cicerone Rome Via Cicerone, 55/C, Rzym, Włochy - 00193
telefon +39 06 3576

Bagaż

Nie trzeba brać ze sobą ręcznika.

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. Mogą wystąpić okoliczności, których nie znasz lub do których nie jesteś przyzwyczajony, jak na przykład zwyczaj dawania napiwków. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Biuro podróży Albatros Travel nie zapewnia możliwości wybrania stałego miejsca w autokarze, nie można kupić konkretnego miejsca przed rozpoczęciem podróży. Możliwe jest natomiast w porozumieniu z pilotem podróży ustalenie rotacji w trakcie podróży, aby uczestnicy mogli siedzieć na zmianę z przodu i z tyłu autokaru.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

ITRTR01APL