Złoty Trójkąt Indii

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Odkryj z nami New Delhi, Agrę i Jaipur

Biorąc udział w wycieczce do Indii z biurem Albatros, znajdziecie Państwo czas zarówno na podziwianie atrakcji turystycznych, jak i na relaks.

Zwiedzanie zaplanowaliśmy głównie na godziny poranne i przedpołudniowe, podczas gdy popołudnia będzie można spędzić, np. na basenie.

Poznamy wszystkie atrakcje regionu i to za wyjątkowo przystępną cenę!

New Delhi, Jaipur oraz Agra, leżące w północno-zachodnim zakątku Indii, tworzą historyczno-kulturalny obszar zwany Złotym Trójkątem. Jest to magiczny świat starożytnych twierdz, tętniących życiem bazarów oraz przepięknych pałaców.

Podróż rozpoczniemy od New Delhi zwiedzając rikszą bazarową dzielnicę miasta.

W stolicy Rajasthanu, w mieście Jaipur, zwanym także „Różowym Miastem”, będziemy podziwiać pałace maharadżów oraz kolorowe bazary. Stąd wyruszymy na wycieczkę do Amber, gdzie znajduje się imponujący Fort Amber.

W Agrze zobaczymy niesamowity Fort Agra oraz jedną z największych atrakcji naszej wycieczki – słynny Taj Mahal, majestatyczny i piękny symbol miłości do kobiety.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczka objazdowa

 • Pilot Polski

 • Wiza Tak

 • Szczepienia Tak

 • Waluta Rupia indyjska

Program wycieczki
Dzień 1 Wylot z Warszawy do New Delhi
Dzień 2 Przylot do New Delhi, Brama Indii (India Gate) i zwiedzanie Starego Delhi
Dzień 3 New Delhi - Jaipur. Wypoczynek
Dzień 4 Jaipur, Fort Amber oraz bazar Jaipur
Dzień 5 Jaipur, Pałac Miejski (City Palace), Pałac Wiatrów, zakupy i czas wolny
Dzień 6 Przejazd autokarem do Agry i wypoczynek
Dzień 7 Agra, Fort Agra, Taj Mahal i zakupy
Dzień 8 Agra - New Delhi. Czas wolny. Pożegnalna kolacja
Dzień 9 Wylot z New Delhi do Warszawy

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Liczba terminów Długość Cena Lotnisko wylotu Uwaga
4 798,–
Warszawa
5 098,–
Warszawa
5 098,–
Warszawa
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do New Delhi
Wylot z Warszawy do stolicy Indii –  New Delhi. Przylot następnego dnia.
Dzień 2
Przylot do New Delhi, Brama Indii (India Gate) i zwiedzanie Starego Delhi
Riksza rowerowa, Delhi

Historia New Delhi sięgająca ponad 3000 lat, wywarła bardzo duży wpływ na kulturę indyjską.

W czasach kiedy obecne duże, nadmorskie miasta indyjskie były przybrzeżnymi równinami błotnymi, New Delhi stało się stolicą starożytnego królestwa. Pozostałe, nieliczne miasta indyjskie wielokrotnie broniły się w swojej historii - były podbijane, pustoszone, palone, opuszczane i odbudowywane. Rządzący pojawiali się i odchodzili.  Począwszy od 1193 panowało tu 72 władców. Ciekawostką jest, ze pośród nich były dwie kobiety. Wszyscy oni pozostawili po sobie zarówno pozytywne jak i negatywne ślady.

New Delhi to stolica, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością. Poprawniej można by stwierdzić, że są to dwa miasta w jednym: „Stare Delhi” z fortem, meczetami i wieloma bazarami oraz „Nowe Delhi” zbudowane oraz uznane za stolicę Indii Brytyjskich w 1931 roku. Obecnie jest to elegancka metropolia z szerokimi bulwarami, wspaniałymi budynkami oraz ogrodami zaprojektowanymi przez utalentowanych architektów krajobrazu. 

Brak spójności między przeszłością i teraźniejszością charakteryzuje wszystkie nowoczesne miasta indyjskie, a New Delhi jest tego najbardziej wyraźnym przykładem.

Stara, uboga część miasta, jak zawsze żyje swoim życiem, podczas kiedy bogata, wycofana polityczna elita przebywa za zamkniętymi drzwiami, w eleganckich, dyplomatycznych enklawach, debatując nad oczywistym faktem jakim jest bieda. New Delhi odzwierciedla tym samym strukturę społeczną całego kraju.

Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od oficjalnej rezydencji prezydenta oraz Bramy Indii (India Gate), a następnie skierujemy się  w stronę starszej części miasta, gdzie zobaczymy  wspaniały meczet Jama, jeden z najstarszych oraz ciekawszych meczetów indyjskich. 

Kamień węgielny pod jego budowę położono w roku 1650, a ukończenie tej ogromnej budowli, przy wznoszeniu której pracowało ponad 5000 osób zajęło sześć lat. Podróżując rikszą rowerową dotrzemy do położonej w pobliżu dzielnicy bazarowej. Między straganami oferującymi różnorodne egzotyczne owoce i aromatyczne przyprawy znajdują się małe sklepiki, gdzie zawsze mnóstwo pracy  mają skromni  krawcy, fryzjerzy i rzemieślnicy.

Dzień 3
New Delhi - Jaipur. Wypoczynek
Święta krowa, Jaipur

Rano opuszczamy New Delhi i udamy się w kierunku południowo-zachodnim do stolicy Rajasthanu, do założonego w roku 1727 Jaipuru, zwanego także „Różowym Miastem”. Robi ono wrażenie miasta z bajki. Przyczynia się do tego między innymi jego lokalizacja w otoczeniu gór, wiele oryginalnych pałaców, niezmiernie kolorowe bazary oraz położony w pobliżu Fort Amber.

Dotarcie do tego miejsca zajmuje trochę czasu, jednak podróż autobusem i obserwacja tłumów w okolicach New Delhi to przeżycie samo w sobie. W miarę zbliżania się do Jaipuru ruch traci nieznacznie na natężeniu, a krajobraz staje się coraz bardziej otwarty z imponującymi pasmami górskimi, polami oraz małymi wioskami. 

Tutaj spędzimy popołudnie, po czym udamy się bezpośrednio do hotelu.

Dzień 4
Jaipur, Fort Amber oraz bazar Jaipur
Świątynia Małp, Jaipur

Jaipur nie zawsze był stolicą stanu.

Do roku 1727 funkcję tę pełnił Amber. Kiedy jego wielkość malała, stolicę przeniesiono na południe, do obecnego Jaipuru.

W pobliskim Amber odnajdziemy Fort Amber, położony wysoko na wzgórzu i otoczony wieżami strażniczymi. Stąd rozpościera się jedyny w swoim rodzaju widok na Jezioro Moata i na okolicę. Do Fortu Amber udamy się w godzinach porannych, kiedy temperatura najbardziej sprzyja zwiedzaniu.   

Po powrocie do Jaipuru przeznaczymy czas np. na relaks,  kąpiel w basenie czy na wypicie chłodnego drinka w barze. Wieczorem udamy się na jeden z ciekawszych bazarów w mieście, gdzie  będziemy mieli możliwość obserwowania szalonego tempa życia w jednym z najbardziej tętniących życiem mieście Indii.

Dzień 5
Jaipur, Pałac Miejski (City Palace), Pałac Wiatrów, zakupy i czas wolny
Pora na herbatę, Jaipur

Dzień rozpoczynamy  od udania się w kierunku kompleksu  Pałacu Miejskiego w Jaipurze, który jest  „miastem w mieście”. Zajrzymy również do Hawa Mahal, Pałacu Wiatrów, skąd w przeszłości kobiety z haremu maharadży, mogły obserwować barwne życie toczące się na ulicach miasta, same pozostając w ukryciui. 

Jaipur słynie z produkcji dywanów i innych wyrobów tkackich. Odwiedzimy jednego z najlepszych sprzedawców dywanów w mieście, gdzie będziemy mieli  wspaniałą okazję, aby dowiedzieć się więcej na temat tego ciekawego rzemiosła.

Pozostała część popołudnia, do czasu wspólnej kolacji  pozostaje do indywidulanej dyspozycji uczestników.

Dzień 6
Przejazd autokarem do Agry i wypoczynek
Tradycyjny tatuaż z henny

Nadszedł czas na pożegnanie z Jaipurem i wyjazd w stronę kolejnej przygody - miejscowości Agra, dokąd przybędziemy w godzinach popołudniowych i zameldujemy się w hotelu.

Pozostała część popołudnia przeznaczona jest na wypoczynek lub  spacer po mieście.

Niewiele wiemy o wczesnej historii Agry. Miasto na początku 16-tego wieku było stolicą Wielkiego Imperium Mongołów, co sprawiło, że stało się znaczącym centrum władzy na subkontynencie indyjskim.

Wielcy Mongołowie pochodzili z obszarów afgańsko-perskich, zasiedlając następnie znaczne części północnych Indii. Ich panowaniu od około roku 1500 do 1700 przypisuje się duże znaczenie dla historii kraju.

Dzień 7
Agra, Fort Agra, Taj Mahal i zakupy
Fort w Agrze

Zwiedzamy Fort Agra, zbudowany z czerwonego piaskowca za panowania władcy Akbara, w latach 1565-73.  Fort jest imponującą i dobrze utrzymaną budowlą noszącą jednak charakterystyczne zmiany dokonywane przez kolejnych władców. Czerwony piaskowiec pochodzi z czasów Atbara, podczas gdy jedwabiście białe powierzchnie marmurowe z kamieni szlachetnych pamiętają  panowanie Shah Johana.

Olśniewający jest także widok na rzekę Yamuna oraz na Taj Mahal.

Kiedy  żądny władzy syn Wielkiego Mongoła  Shah Johana, Aurangzeb, przejął władzę po ojcu, zamordował swojego młodszego brata, a następnie uwięził własnego ojca we Forcie Agra. Ten do swojej śmierci, tj. do roku 1666, mógł obserwować z marmurowego, rzeźbionego balkonu wspaniały widok na Taj Mahal.   

Atrakcją dnia będzie niewątpliwie zwiedzanie Taj Mahal. Jest to mauzoleum, które Shah Johan zbudował na pamiątkę swojej ukochanej małżonki Mumtaz Mahal, która zmarła podczas porodu.

Mauzoleum wzniesiono w roku 1631 w perskim stylu, na czterometrowym wysokim cokole. Otaczają go cztery smukłe minarety. Za budulec posłużył błyszczący biały marmur, a udekorowany został milionami kamieni półszlachetnych. Z mauzoleum emanuje niepowtarzalny spokój i harmonia, co sprawia, że pożegnanie z tak wielką perłą architektury może okazać się trudnym wyzwaniem.

Agra, oprócz Taj Mahal, znana jest z produkcji i obróbki kamieni szlachetnych. Nasz dzień zakończymy składając wizytę w  jednym  ze sklepów specjalizujący się w tej niecodziennej sztuce.

Dzień 8
Agra - New Delhi. Czas wolny. Pożegnalna kolacja
Wschód słońca z widokiem na Taj Mahal, Agra

Po opuszczeniu Agry pojedziemy do New Delhi. Kiedyś przejechanie tego odcinka zajmowało sporo czasu, obecnie pokonuje się go szybko dzięki stosunkowo nowej drodze ekspresowej Yamuna Expressway.

Po przybyciu do New Delhi zakwaterujemy się w hotelu.

W tym dniu to Państwo decydują jak spędzić czas. Pilot wycieczki przedstawi  różne propozycje wypoczynku i rozrywki, które ma do zaoferowania to fantastyczne i duże miasto.

Bogaci o nowe doświadczenia, zanim udamy się w drogę powrotną do Warszawy, zakończymy naszą wycieczkę pożegnalną kolacją.

Dzień 9
Wylot z New Delhi do Warszawy
Przelot z New Delhi do Warszawy.

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 4 798,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do pokoju jednoosobowego
998 PLN
Cena zawiera
 • opiekę polskiego pilota
 • przelot rejsowy w klasie ekonimicznej na trasie Warszawa – Delhi – Warszawa, w obie strony z przesiadką
 • wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie
 • zakwaterowanie w hotelach 3*/4* w pokojach 2-osobowych (7 nocy)
 • wyżywienie zgodnie z programem (7 śniadań, 7 obiadów, 7 kolacji)
 • transport autokarem o ile w programie nie zaznaczono inaczej
 • ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • kosztów ewentualnych dodatkowych imprez
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • napojów do posiłków
 • wizy do Indii
 • napiwków dla przewodników i kierowców (ok. 25 USD/os)
 • wydatków indywidualnych
 • wszystkich pozostałych wydatków niewymienionych w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje dotyczące podróży

Bagaż

Każdy  uczestnik bez dodatkoych opłat może zabrać na wycieczkę jeden bagaż główny i jeden podręczny (wagę i wymiary sprrawdź u przewoźnika).

W trakcie wyjazdu dobrym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą małego plecaka lub torby, ponieważ najczęściej wieczorem będzie dostęp do bagażu głównego.

Nie ma konieczności zabierania ze sobą ręczników.

Pogoda

W miesiącu maju, w najcieplejszych godzinach dnia, słupek rtęci na termometrach w Rajasthanie może zbliżać się do 40 stopni.

Dlatego też zwiedzanie zaplanowane zostało na stosunkowo najchłodniejsze godziny przedpołudniowe. Autobusy i hotele są oczywiście klimatyzowane.

Ilość uczestników

Wymagane minimum uczestników to 15 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Więcej informacji o Indiach

Więcej informacji o Indiach dostępnych jest na: www.albatros.pl/kierunki-podrozy/azja/indie gdzie znajdziecie Państwo  informacje dotyczące np. klimatu, różnicy czasu, napiwków, ewentualnego wymogu posiadania wizy czy wykonania odpowiednich szczepień.
Ogólne warunki

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane.
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.

Napiwki

Podczas wycieczek zetkniesz się z codziennym życiem i lokalnymi zwyczajami. Mogą wystąpić okoliczności, których nie znasz lub do których nie jesteś przyzwyczajony, jak na przykład zwyczaj dawania napiwków. W wielu krajach miejscowi przewodnicy i kierowcy spotykani w trakcie podróży oczekują drobnych sum, ponieważ wynagrodzenie pracowników branży usługowej często opiera się na napiwkach. W programie podróży określamy kwotę, jaką należy na nie przeznaczyć i prosimy, by wziąć to pod uwagę. Cena wycieczki nie uwzględnia napiwków, ponieważ jest to sprawa indywidualna, a zwyczaj dawania napiwków jest częścią kultury danego kraju, dlatego należy go uszanować. Dla formalności pragniemy zaznaczyć, że napiwki są oczywiście dobrowolne.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i chrztu w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.

Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki na pokładzie samolotu

W przypadku większości wycieczek korzystamy z lotów regularnych. Na trasach na terenie Europy zazwyczaj istnieje możliwość zakupu różnych napojów czy też kanapek. Nieliczne linie lotnicze serwują bezpłatnie wodę, soki, kawę lub herbatę. Na trasach międzykontynentalnych wliczone są posiłki, a u niektórych przewoźników również napoje.
Wino, piwo i napoje alkoholowe są z reguły płatne oddzielnie. Zakres usług na pokładzie znacznie różni się między przewoźnikami i ciągle się zmienia, dlatego niestety nie możemy udzielić dokładniejszych informacji przed podróżą.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.

Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Biuro podróży Albatros Travel nie zapewnia możliwości wybrania stałego miejsca w autokarze, nie można kupić konkretnego miejsca przed rozpoczęciem podróży. Możliwe jest natomiast w porozumieniu z pilotem podróży ustalenie rotacji w trakcie podróży, aby uczestnicy mogli siedzieć na zmianę z przodu i z tyłu autokaru.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty.

Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.

Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzykaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Jak tylko uzyskamy pierwsze opinie od polskich gości, będą one również widoczne na naszej stronie internetowej. Na ten moment nie dysponujemy takimi ocenami, ponieważ biuro działa w Polsce od dnia 05.10.2017. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice  odnośnie gromadzenia ocen i opinii i uzyskal Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki

18INRTR04APL3004