Maratony

The Great Wall Marathon w Chinach
Albatros Travel organizuje szereg własnych, pełnych przygód maratonów. Zainteresowanie biegiem jest z roku na rok coraz większe. Dlatego warto szybko podjąć decyzję, aby zagwarantować sobie miejsce na wyprawie.

Co powiesz o biegu po Wielkim Murze Chińskim, przez zaśnieżone krajobrazy Grenlandii albo po afrykańskiej sawannie? Wycieczki z maratonem organizowane przez biuro podróży Albatros Travel zapewniają zawsze pasjonujące przeżycia i bieg daleki od zwyczajnego!

Wszystko zaczęło się w roku 1998, kiedy założyciel i właściciel biura Albatros Travel, Søren Rasmussen, wpadł na pomysł zorganizowania maratonu przez Wielki Mur Chiński. We współpracy z ówczesnym przewodniczącym Duńskiego Związku Lekkoatletyki, Thomasem Thomsenem, wybrano odpowiedni fragment muru i wytyczono trasę. Następnego roku 300 Duńczyków stało gotowych do startu w biegu na 42,195 km wzdłuż Wielkiego Muru Chińskiego w pierwszym w historii Great Wall Marathon. W kolejnych latach liczba uczestników stopniowo rosła, aż do 2500 uczestników, z ponad 50 krajów.

Zobacz nasze maratony:

Bagan Temple Marathon

Petra Desert Marathon

Great Wall Marathon

Big Five Marathon

Polar Circle Marathon

The World's Fastest Marathon

Iceland Volcano Marathon

 

Zarezerwuj wybrany maraton + 48 22 128 48 81