Maratony

The Great Wall Marathon w Chinach
Albatros Travel jest organizatorem własnych, pełnych przygód, wyjątkowych maratonów. Zainteresowanie biegami jest z roku na rok coraz większe. Dlatego warto szybko podjąć decyzję, aby zagwarantować sobie miejsce na wybranej trasie.

Wszystko zaczęło się w roku 1998, kiedy założyciel i właściciel biura Albatros Travel, Søren Rasmussen, wpadł na pomysł zorganizowania maratonu przez Wielki Mur Chiński. We współpracy z ówczesnym przewodniczącym Duńskiego Związku Lekkoatletyki, Thomasem Thomsenem, wybrano odpowiedni fragment muru i wytyczono na nim trasę. Następnego roku 300 Duńczyków stało gotowych do startu w biegu na 42,195 km wzdłuż Wielkiego Muru Chińskiego w pierwszym w historii Great Wall Marathon. W kolejnych latach liczba uczestników stopniowo rosła, aż osiągnęła 2500 uczestników, z ponad 50 krajów.

Może i Ty chciałbyś być uczestnikiem biegu po Wielkim Murze Chińskim? Lub co powiedz o biegu przez zaśnieżone krajobrazy Grenlandii albo po afrykańskiej sawannie? Brzmi niesamowicie, prawda?! Maratony organizowane przez Albatros Travel zapewniają zawsze pasjonujące przeżycia a taki bieg z pewnością daleki jest od zwyczajnego!

Zobacz nasze maratony:

Bornholm Marathon

First Light New Zeland Marathon

Bagan Temple Marathon

Petra Desert Marathon

Great Wall Marathon

Big Five Marathon

Polar Circle Marathon

The World's Fastest Marathon

Iceland Volcano Marathon

 

Zarezerwuj wybrany maraton na: https://albatros-adventure-marathons.com/