Amsterdam i kwitnące tulipany

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Odwiedź Amsterdam wiosną i zobacz kwitnące tulipany w parku Keukenhof

Zapraszamy na wycieczkę do kosmopolitycznego Amsterdamu, tętniącej życiem metropolii, która jednak zachowała urok małego miasta. Liczne, promieniście rozchodzące się kanały oplatają miasto jak pajęcza sieć, tworząc małe wysepki i nadając miastu unikalny charakter. Nic dziwnego, że miasto często nazywane jest Wenecją Północy. Podczas rejsu kanałami zobaczymy miasto od strony wody i będziemy mogli podziwiać wspaniałe domy kupieckie, będące przykładem mistrzowskiej architektury z czasów świetności miasta.

Dla miłośników sztuki Amsterdam to prawdziwy raj, gdzie o uwagę odwiedzających walczą tak wspaniali artyści jak Rembrandt czy Van Gogh. W tym roku dodatkowo w Rijksmuseum  od lutego do czerwca 2023 trwa pierwsza na świecie retrospektywna wystawa obrazów Vermeera, którą będzie można odwiedzić indywidualnie w czasie wolnym.

W naszym programie zwiedzania nie może oczywiście zabraknąć słynnego na całym świecie parku Keukenhof, gdzie swoim pięknem uwodzi gości 800 gatunków tulipanów, a także liczne odmiany lilii, hiacyntów, narcyzów i wielu innych kwiatów. W parku można też zobaczyć wystawy orchidei i róż. Spod rąk niezrównanych artystów ogrodników wychodzą niezwykłe kompozycycje kwietnych dywanow i klombów, które cieszą oko, ale mogą też być doskonałą inspiracją przy planowaniu własnych przydomowych ogrodów.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, City Break

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta EUR

Program wycieczki 4 dni
Dzień 1
Wylot z Warszawy do Amsterdamu. Wiatraki w Zaanse Schans.
Dzień 2
Amsterdam - rejs po kanałach i pływający targ kwiatowy
Dzień 3
Park kwiatowy Keukenhof. Wizyta na farmie serów.
Dzień 4
Amsterdam – czas wolny i powrót do Warszawy

Hotele

Mercure Amsterdam City Hotel

Przytulny 4* hotel usytuowany na obrzeżach centrum Amsterdamu, nad rzeką Amstel. W pobliżu znajduje się metro, którym w ciągu 10 minut można dotrzeć do centrum miasta.

Nowoczesne pokoje wyposażone są w telewizor, klimatyzację, bezpłatny dostęp do internetu oraz suszarkę do włosów.

W hotelowej restauracji można zaopatrzyć się w zimne napoje, a także wykupić obiad i kolację.

Jednak jest bardzo mało lokali gastronomicznych w pobliżu hotelu, dlatego zaleca się, aby wybrać się w tym celu, do przytulnego centrum Amsterdamu.

Joan Muyskenweg 10
1096 CJ Amsterdam 
Netherlands 

Tel: +31207219176

https://all.accor.com/hotel/1244/index.en.shtml

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Amsterdamu. Wiatraki w Zaanse Schans.
Ogród Keukenhof ma aż 32 hektary, wiosną rozkwita tu ponad 7 milionów kwiatów

Po przylocie do Amsterdamu udamy się do miasteczka Zaanse Schans, na północ od Amsterdamu, słynącego ze świetnie zachowanych wiatraków.

Powstał tu skansen, w którym przywrócono klimat XVIII i XIX Holandii z dawnymi drewnianym domami, stodołami, wiatrakami, sklepami i warsztatami. Najstarszy wiatrak pochodzi z XVII wieku a wszystkie stoją w labiryncie kanałów w całkowicie płaskiej okolicy.  Po wizycie w Zaanse Schans pojedziemy do hotelu w Amsterdamie.
Wieczorem zjemy wspólną kolację.

Dzień 2
Amsterdam - rejs po kanałach i pływający targ kwiatowy
pola tulipanów w centrum Amsterdamu

W dniu dzisiejszym razem z polskim pilotem będziemy zwiedzać Amsterdam, będący największym miastem Holandii słynącym ze swojego liberalizmu, bogatej kultury i niezliczonych kanałów oraz muzeów. Miasto ma fascynującą historię i z całą pewnością należy do najbardziej wyjątkowych miast na świecie. Nasz hotel znajduje się w pobliżu jednej ze stacji metra wobec czego wzorem mieszkańców Amsterdamu również i my dostaniemy się do centrum tym środkiem transportu.

Przejdziemy się do słynnego pływającego targu kwiatowego, Bloemenmarkt przy kanale Singel między Vijzelstraat i Koningsplein. Można tu kupić wyjątkowe i przepiękne kwiaty oraz cebulki ciekawych roślin. W pobliżu znajduje się wiele sklepików z dziełami sztuki i pamiątkami. Następnie popłyniemy w rejs po słynnych amsterdamskich kanałach. To właśnie kanały nadają Amsterdamowi wyjątkowy nastrój. Podobno w Amsterdamie jest więcej kanałów niż w Wenecji, a samych mostów nie sposób zliczyć. Wyróżnić można trzy główne kanały wskazujące miejsca dawnych wałów otaczających miasto w różnych okresach. Kanał wewnętrzny nazywa się Herengracht, na zewnątrz leży kanał Keizersgracht, a jeszcze dalej Prinsengracht. Popłyniemy kanałami przy których znajdują się kwitnące drzewa, zaparkowane rowery, małe kafejki i potężne domy kupieckie, pochodzące z okresu największej potęgi miasta w XVII wieku. Wszędzie mijać będziemy przycumowane do brzegów barki, tak charakterystyczne dla Amsterdamu.  

Po południu zaplanowaliśmy czas wolny, a do hotelu wrócimy metrem. Amsterdam jest jednym z najbardziej przyjaznych miast w Europie, które można zwiedzić spacerując po centrum miasta. Warto spróbować potraw sprzedawanych w ulicznych budkach. Świeży śledź jest holenderską specjalnością, zwłaszcza jeśli oferowany jest przez ulicznych sprzedawców z pieczywem, konserwowanymi ogórkami i cebulką. Może to być wspaniała odmiana po międzynarodowych hamburgerach. Holenderskie naleśniki podawane są nie tylko z dżemem i lodami, ale również z szynką, bekonem, salami i serem w różnych kombinacjach, jako bardziej sycąca wersja czegoś na kształt pizzy. W Amsterdamie znajduje się ponad pięćdziesiąt muzeów, które każdego roku przyciągają miliony turystów, będąc główną atrakcją turystyczną miasta.
*Uwaga, zaleca się kupowanie biletów wstępu do muzeów z wyprzedzeniem, jeszcze przed wyjazdem z Polski, gdyż istnieje ryzyko, że zostaną wcześniej wyprzedane i nie będą dostępne na miejscu.
Dokonując rezerwacji godziny wstępu w tym dniu należy pamiętać, aby były to godziny po godz. 14:00.

Najpopularniejsze to Rijksmuseum, Muzeum Van Gogha i Muzeum Rembrandta. Proponujemy również odwiedzenie dom Anny Frank, w którym podczas II wojny światowej napisała swój słynny pamiętnik. Amsterdam nie byłby Amsterdamem bez takich muzeuów, jak Muzeum Erotyczne i Muzeum Tortur. Miłośnicy zakupów znajdą tu pełno przeróżnych sklepów, od wielkich domów towarowych po maleńkie sklepiki sprzedające lokalny design i lokalne produkty.

Dzień 3
Park kwiatowy Keukenhof. Wizyta na farmie serów.
Tulipany to jeden z najbardziej znanych symboli Holandii

Do Holandii najlepiej jest przyjechać wiosną, kiedy rosnące tu tulipany i inne kwiaty rozkwitają feerią barw i tworzą wielobarwne kobierce. Dlatego dzisiejszy dzień spędzimy w Keukenhof, słynnym parku kwiatowym, gdzie swoim pięknem uwiedzie nas nie tylko 800 gatunków tulipanów, ale również lilie, hiacynty, narcyzy, róże, orchidee i wiele innych gatunków kwiatów. Tutejsi ogrodnicy – prawdziwi artyści w swojej profesji – wyczarowują niezwykłe kształty i kompozycje kwiatowe w ogrodach i szklarniach. To prawdziwa uczta dla oczu. Nazwa Keukenhof oznacza „ogród kuchenny” i w XV wieku uprawiane tu właśnie były warzywa na potrzeby kuchni zamku Teylingen. W 1949 roku hodowcy roślin cebulkowych w tym tulipanów i narcyzów zorganizowali wystawę najwspanialszych odmian kwiatów w starym parku. Wystawa była ogromnym sukcesem i zaczęto ją organizować co roku na wiosnę. Tulipany zostały sprowadzone do Europy z Imperium Osmańskiego w XVI wieku. Do Holandii, znanej obecnie jako ojczyzna tulipanów, sprowadził je Carolus Clusius, jeden z najwybitniejszych botaników 16w., który został szefem nowego ogrodu botanicznego w Leiden w 1590 roku. Na wszelkie sposoby próbował nie dopuścić do rozprzestrzenienia się jego ekskluzywnych roślin, ale wkrótce wykradziono tyle cebulek, że powstał cały przemysł handlu roślinami cebulkowymi. Było ich jednak ciągle niewiele, ponieważ trudno było je rozmnażać. Za sprawą bogacącej się klasy średniej oraz arystokracji, które zaczęły konkurować ze sobą co do posiadania najrzadszych odmian tulipanów, kwiaty te stały się niebawem symbolem luksusu i pozycji społecznej. Ogromny popyt na rośliny cebulkowe nakręcił wysokie ceny, co przyciągało do ich uprawy coraz więcej osób. W latach 30. XVII wieku tulipanami handlowano na giełdach holenderskich miast a niebywały popyt na te kwiaty sprawił, że wielu Holendrów zaczęło spekulować na tym rynku. W końcu rynek wyrwał się spod kontroli – aż pewnego dnia wiosną 1637 r. rynek tulipanów załamał się i ceny spadły w ciągu nocy. Większość nie przewidziała zmian i straciła wszystko. Dlatego tulipanową manię uważa się za pierwszą katastrofę finansową. 

Po wizycie w Keukenhof udamy się na farmę, gdzie wytwarzane są holenderskie sery. Ser produkowany jest z mleka pochodzącego od tutejszych krów i przyprawiany ziołami oraz innymi dodatkami, jak na przykład trufle, czosnek, szczypiorek czy imbir. Tradycja produkcji serów ma w Holandii ponad 400 lat. Już w średniowieczu powstał oficjalny rynek produktów mleczarskich z kontrolą zarówno jakości jak i wagi serów. Smak typowego holenderskiego sera można opisać jako kremowy z lekką domieszką soli i z charakterystycznym posmakiem. Intensywność smaku sera może być różna i zależy naturalnie od okresu leżakowania. Podczas degustacji sami będziemy mogli ocenić jakość holenderskich serów i wybrać te, które smakują nam najlepiej. Przed powrotem do hotelu zjemy na farmie lunch.

Dzień 4
Amsterdam – czas wolny i powrót do Warszawy
Pałac królewski w Amsterdamie

Rano będziemy mieli jeszcze trochę czasu na zwiedzanie Amsterdamu we własnym zakresie. Urocze dzielnice tworzą przytulne miasteczko w środku dużego miasta. Znajdziemy tu również kilometrowe ulice handlowe z butami, ubraniami, torbami, perfumami i pamiątkami i wszystkim, co można sobie wyobrazić. Niezliczona ilość sklepów z serami i cebulkami tulipanów z pewnością zadowoli najwybredniejszych. Sklepy z serami są niezliczone, a cebulki kwiatowe są sprzedawane wszędzie. Następnie pojedziemy z hotelu na lotnisko skąd polecimy do Warszawy.

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju jednoosobowego

400,– PLN

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota 
 • Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa – Amsterdam - Warszawa 
 • Transfer zgodnie z programem
 • Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu w pokoju 2-osobowym  
 • Wyżywienie: 3 śniadania, 1 lunch, 1 kolacja
 • Wycieczki według programu 
 • Wejście do Parku kwiatowego Keukenhof 
 • Rejs statkiem po kanałach Amsterdamu 
 • 1 bilet na przejazd metrem do centrum Amsterdamu
 • Podstawowe ubezpieczenie KL I NNW
Cena nie zawiera
 • Dodatkowych atrakcji
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • Napojów
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego co nie zostało wymienione w „Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Bagaż

Dobrze zabrać ze sobą mały plecak lub torbę z myślą o czasem całodniowych wycieczkach, kiedy nasz właściwy bagaż zobaczymy ponownie dopiero wieczorem. Nie trzeba brać ze sobą ręcznika.

Więcej o Holandii

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 5 out of 5 by from Tulipany potrafią oczarować wycieczka dobrze zorganizowana, przewodnik pan Jacek z dużą wiedzą, cierpliwy, bardzo pomocny. Hotel Mercury OK, blisko do metra. Ogród Keukenhof niesamowity ! Polecam tę wycieczkę. Mamy 2 małe sugestie: 1) w Zaanse Schans - za mało czasu wolnego, 2) w ogrodach Keukenhof - też trochę więcej czasu.
Date published: 2024-05-14
Rated 5 out of 5 by from Fantastyczny przewodnik Bardzo ciekawa i piękna wycieczka. Niezapomniane widoki.
Date published: 2024-04-26
Rated 4 out of 5 by from Miła i niezapomniana podróż Jak jest w tytule wycieczki "Amsterdam i kwitnące tulipany" - tych tulipanów było zdecydowanie za mało. Uważam, że dużo więcej czasu powinno być na zwiedzanie ogrodu Keukenhof. Natomiast czasu wolnego aż nadto. Moim zdaniem Pan przewodnik powinien bardziej interesować się całą grupą idąc przez miasto , a nie tylko pędzić do przodu. zwłaszcza, że w grupie większą część stanowiły osoby starsze. Oczywiście moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, ale w głównej mierze tylko dlatego, że to ja sama z moją przyjaciółką organizowałam swój czas. Wycieczka warta polecenia, ale w jej programie powinna być dokładniejsza informacja na temat czasu wolnego.
Date published: 2024-04-20
Rated 5 out of 5 by from Wspaniała podróż marzeń Wycieczkę wybrałam w zeszłym roku. Było to spełnienie moich marzeń. Wycieczka przerosła moje oczekiwania. Piękny Amsterdam,rejs po kanałach,wizyta w Rijksmuseum i przede wszystkim Keukenhof z wszystkimi możliwymi barwami. Cudownie!!
Date published: 2024-04-16
Rated 5 out of 5 by from Fascynujące miasto w kwiatach Pierwszy raz z Albatrosem ale na pewno nie ostatni
Date published: 2024-04-11
Rated 4 out of 5 by from warto było znalezć się wśród pól pięknych , kolorowych tulipanów Wycieczka z celem - zobaczyć park tulipanów w artystycznych aranżacjach. udało się, chociaż pogoda nam nie sprzyjała. Dobre, ciepłe, przeciwdeszczowe ubranie potęgowało zadowolenię z wycieczki.
Date published: 2023-04-25
Rated 5 out of 5 by from weekendowy wypad z dobrą pogodą dobry pomysł na wizytę w Holandii w czasie kwitnienia tulipanów, a szczególnie w czasie święta tulipana; Amsterdam łatwy i przyjazny do zwiedzania, szczególnie z dobrym przewodnikiem; pilot wycieczki Pan Tomasz Jarosław Braszka sprawnie kierował całą grupą, prezentował dużą wiedzę nt. Holandii i miejsc, które odwiedzaliśmy; pomagał w zagospodarowaniu czasu wolnego spędzanego indywidualnie;
Date published: 2023-04-25
Rated 5 out of 5 by from Kwitnący kraj Ciekawe miasto , a jeszcze Wystawa Vermeera ,cóż więcej ?
Date published: 2023-04-24
 • y_2024, m_5, d_20, h_5
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.42
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_1, tr_15
 • loc_pl_PL, sid_NLVCB01, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki