Rejs wzdłuż wybrzeża Chorwacji ze Splitu do Dubrownika

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Popłyń w niezapomniany rejs po najpiękniejszych chorwackich wyspach, zobacz Split i Dubrownik oraz wykąp się w krystalicznie czystych wodach Adriatyku

NOWOŚĆ

Popłyń w niezapomniany w rejs po wyspach Chorwacji. Zwiedzimy Split i ruiny Pałacu Dioklecjana wpisanego na Listę UNESCO. Zacumujemy przy zielonej wyspie Mljet, gdzie będziemy podziwiać wspaniały Park Narodowy. Czekają na nas piękne wyspy, m. in. pachnący lawendą Hvar, nazywany często „Adriatycką Maderą”, Brač ze słynną plażą „Złoty róg” czy Korčula z architekturą inspirowaną renesansem weneckim.

Wybierzemy się na wycieczki do urzekających atmosferą średniowiecza miasteczek, m.in. do starego Dubrownika, również wpisanego na listę UNESCO. Będzie też czas na kąpiele z pokładu statku i nurkowanie w krystalicznie czystych wodach Morza Adriatyckiego.

W rejs popłyniemy niewielkim statkiem MS Eden z 18 kabinami – są to wyłącznie kabiny zewnętrzne. W cenie wycieczki zawarte jest wyżywienie (2 posiłki) serwowane na pokładzie statku. 

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Rejsy wycieczkowe

 • Pilot Polski

 • Wiza Nie

 • Szczepienia Nie

 • Waluta Euro

Program wycieczki 8 dni
Dzień 1
Wylot z Warszawy do Splitu. Rejs na wyspę Hvar
Dzień 2
Rejs z Hvaru do miasta Trstenik. Przystanek na kąpiel
Dzień 3
Rejs do Dubrownika i zwiedzanie Starego Miasta, wpisanego na listę UNESCO
Dzień 4
Przystanek na kąpiel przy wyspach Elafickich. Park Narodowy Mljet
Dzień 5
Mljet – Korcula
Dzień 6
Korcula – Brac. Pucisca - urokliwe portowe miasteczko
Dzień 7
Brac – Split. Spacer po mieście i Pałac Dioklecjana
Dzień 8
Split. Powrót do domu

MS Eden

M/S Eden został zbudowany w 2008 roku, ma 34,5 metra długości i 7,6 metra szerokości.

Na statku znajduje się mała restauracja serwująca klasyczne dania kuchni chorwackiej oraz wewnętrzna strefa wypoczynkowa z sofami. Na pokładzie jest również słoneczny taras z leżakami, na którym można odpocząć i wypić dobrego drinka po obiedzie, podziwiając piękne otoczenie.

Posiłki będziemy spożywać w restauracji na statku, a z leżaków na dużym tarasie statku można cieszyć się słońcem i widokiem.

Proszę pamiętać, że podczas rejsu praca silnika może być słyszalna.

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Daty wyjazdu

Terminy Długość pobytu Cena Lotnisko wylotu Uwaga
7 998,–
Warszawa
Kliknij datę, aby zobaczyć program tej wycieczki

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Splitu. Rejs na wyspę Hvar
Hvar, czyli Madera Adriatyku

Po wylądowaniu na lotnisku w Splicie pojedziemy do portu, gdzie będzie oczekiwał nasz statek. Po zaokrętowaniu odpłyniemy, obierając kurs w stronę wyspy Hvar. Pierwszy obiad podany będzie na pokładzie, zaraz na początku naszej podróży po archipelagu. Hvar nazywany jest „Adriatycką Maderą”, gdyż wyspa obfituje w gaje oliwne, winnice i fioletowo-niebieskie pola lawendy. Pogoda na wyspie jest zazwyczaj słoneczna i ciepła.

Na Hvarze jest podobno najwięcej dni słonecznych w całej Chorwacji – aż 2 724 godzin w roku. To średnio 1200 godzin więcej, niż w Polsce.

Wieczorem, po dopłynięciu do miejscowości Starigrad na wyspie Hvar, będzie możliwość zwiedzenia okolic z pilotem wycieczki.

Kolacja na pokładzie statku.

Dzień 2
Rejs z Hvaru do miasta Trstenik. Przystanek na kąpiel
Rejs do miasta Trstenik

Z samego rana wypłyniemy, by przed obiadem na pokładzie statku, zatrzymać się w miłym i wybranym przez kapitana miejscu przeznaczonym do kąpieli. Po przerwie na odpoczynek i kąpiel morską z pokładu statku, odpłyniemy w kierunku Trstenika, gdzie dotrzemy w porze kolacji. Pozostawiamy Państwu wybór – zwiedzanie miasta z pilotem wycieczki lub możliwość samodzielnego zagospodarowania czasu.

Trstenik to mała wioska położona na południowym wybrzeżu półwyspu Peljesac. Połączona jest z chorwackim lądem nadmorską drogą, a życie toczy się tutaj w spokojnym tempie. W XIX i na początku XX wieku ten mały port był ważnym punktem eksportowym lokalnego wina z południowych winnic Peljesac do Włoch i dalej do Europy. Dzisiaj wszystko tutaj tchnie spokojem, a wizyta w Trsteniku jest jak przybycie do małego ukrytego klejnotu.

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

Dzień 3
Rejs do Dubrownika i zwiedzanie Starego Miasta, wpisanego na listę UNESCO
Dubrovnik, Chorwacja

Tego dnia obierzemy kurs na Dubrownik. 

Miasto jest w szczególności znane z niezwykłej atmosfery Starego Miasta (Stari Grad), które w całości znalazło się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO. Stare Miasto otaczają imponujące średniowieczne mury, jedne z najlepiej zachowanych w Europie. Po wspięciu się na szczyt sześciometrowych umocnień można podziwiać niezwykłe widoki otaczającego morza i wysp.

Stari Grad jest wyłączony z ruchu pojazdów, więc nic nie zakłóca kontemplowania atmosfery niezwykłego połączenia stylów: gotyku, renesansu i baroku. W mieście znajduje się wiele pięknych kościołów, klasztorów i muzeów, które są świadectwem wydarzeń historycznych i żywej tradycji artystycznej. 

Po zwiedzaniu z przewodnikiem będzie czas wolny i możliwość wyjścia na kolację do jednej z wielu przytulnych restauracji. 

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

Dzień 4
Przystanek na kąpiel przy wyspach Elafickich. Park Narodowy Mljet

Podniesiemy kotwicę i popłyniemy w kierunku wyspy Mljet, najbardziej na południe wysuniętej wyspy Dalmacji. Zatrzymamy się w wybranym przez kapitana, najlepszym kąpielisku archipelagu Elafiti. Archipelag sześciu wysp, nie wliczając malutkich wysepek, położony jest na północny-zachód od Dubrownika. Trzy główne wyspy zamieszkuje mniej niż 1 000 mieszkańców, dzięki czemu łatwo sobie wyobrazić, jaka jest tam cisza i spokój.

O Mljet mówi się „zielona wyspa”, bo większą część jej powierzchni (98 km²) porastają lasy i soczysta roślinność - między innymi charakterystyczna dla obszaru śródziemnomorskiego sosna Aleppo, której żywica nadaje smak greckiemu winu Retsina.

Według greckiego mitu, nimfa Kalipso, córka Atlasa, przez okres siedmiu lat przetrzymywała w jaskini Odyseusza, który odbywał podróż opisaną w eposie Homera „Odyseja”. Na ląd zejdziemy w malutkiej miejscowości Pomena i zwiedzimy Park Narodowy położony w północno-zachodniej części wyspy. Znajdują się tu dwa słone jeziora: Veliko Jezero i Malo Jezero (jezioro duże i małe). Po środku jeziora Veliko leży wyspa Svieta Marija z klasztorem benedyktynów z XII wieku. Na Mljet znajduje się dużo szlaków spacerowych, a w jeziorach można zażywać przyjemnych kąpieli lub wypożyczyć kajak. Na statek wrócimy pieszo.

Noc spędzimy w porcie w Pomenie, a na kolację proponujemy udać się samodzielnie do miasta.

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

 

Dzień 5
Mljet – Korcula
Brama miasta na Korculi

Rano odbijemy od brzegu Mljet i skierujemy się w stronę Korculi, do której dopłyniemy po południu.

Korcula jest szóstą pod względem wielkości wyspą chorwackiego wybrzeża. Wyspę oddziela od półwyspu Pelješac wąski kanał, który w dawnych czasach miał duże znaczenie strategiczne. Zgodnie z przekazem ustnym, wyspa została zaludniona w XII w.p.n.e. przez herosów z Troi, a inne legendy mówią, że nie w Wenecji, a na Korculi urodził się kupiec i podróżnik Marco Polo. Nie istnieją jednak żadne pisane źródła historyczne, które mogłyby to potwierdzić.

Wzdłuż wybrzeży wyspy można znaleźć niezliczone zatoczki i dziewicze plaże, a na wyspie uprawia się specjalną odmianę winorośli do produkcji słynnego białego wina chorwackiego. Na wyspie wyrabia się również własną oliwę z oliwek.

Zacumujemy w mieście portowym Korcula, które położone jest na północnym krańcu wyspy, a jej kształt z lotu ptaka przypomina rybę. Zwiedzimy miasto, które otoczone jest starymi murami miejskimi z wieżami. Wewnątrz muru znajduje się zabudowa miejska z charakterystycznymi czerwonymi dachami i wąskimi uliczkami - układ ten chroni mieszkańców przed chłodnym wiatrem, który często owiewa półwysep z różnych stron. Korcula znajdowała się pod panowaniem Republiki Weneckiej od XIV do XVIII w., dlatego wiele starych budynków, które pełniły funkcje publiczne, ozdabiają weneckie herby. Architektura zabudowy miejskiej inspirowana jest renesansem weneckim. Polecamy odwiedzić przepiękną katedrę św. Marka, która znajduje się w samym centrum miasta.

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

Dzień 6
Korcula – Brac. Pucisca - urokliwe portowe miasteczko
Pucisca

Kolejnym punktem podróży będzie wyspa Brac, której powierzchnia wynosi 396 km², tym samym jest to największa wyspa Dalmacji. Znana jest z własnego wyrobu win, m. in. słynnych odmian plavac, jak też oliwy z oliwek i aromatycznych owoców cytrusowych. Zacumujemy w miasteczku Pucisca, które wzniesiono z kamienia wydobywanego w północnej części Brac. Skąpane w słońcu kamienne domy stoją obok siebie niczym perły nanizane na sznurek i przykryte są dachami z wypalanych cegieł. Pucisca od zawsze znana była z kamieniarstwa, a tradycja ta jest kontynuowana w miejskiej szkole rzeźby, gdzie można zapoznać się z tym szlachetnym rzemiosłem (wstęp około 4 Euro za osobę nie jest wliczony w cenę).

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

Dzień 7
Brac – Split. Spacer po mieście i Pałac Dioklecjana
Odwiedzamy zabytkowy Pałac Dioklecjana

Po śniadaniu odpłyniemy, pozostawiając za sobą Pucisca i wyspę Brac. Dotrzemy do Splitu późnym popołudniem, by udać się na zwiedzanie miasta. Split to, po Zagrzebiu, największe miasto Chorwacji. Liczy ok. 175 tys. mieszkańców, głównie Chorwatów, ale mieszka tu również mniejszość serbska. Legenda mówi, że pierwszym mieszkańcem Splitu był rzymski cesarz Dioklecjan, który ok. 300 lat przed Chrystusem zbudował tu dla siebie ogromny pałac. Wzdłuż promenady nadmorskiej Riva miały znajdować się mroczne i dość przygnębiające piwnice, które kiedyś pełniły funkcję chłodnych komnat cesarskich. Dzisiaj porośnięty palmami deptak pełen jest kolorowych sklepików i kawiarenek, sprzedawców rękodzieła, książek, pocztówek i wielu innych.

Ruiny będące pozostałością Pałacu, z czasem zabudowane domami i ledwie widoczne, zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Pałac był kiedyś otoczony dwumetrowej grubości murem, który sięgał 20 m wysokości. Jego fragmenty są nadal widoczne w wielu miejscach.

Do pałacu prowadziły cztery wejścia - brama Żelazna od zachodu, Złota od północy, Srebrna od wschodu i Brązowa od południa. Brama Brązowa kiedyś usytuowana była równolegle do Adriatyku, ale było to na długo przed powstaniem obecnej promenady nadmorskiej. 

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

Dzień 8
Split. Powrót do domu

Po śniadaniu nastąpi wykwaterowanie z kabin. Następnie w zależności od godziny wylotu będzie czas wolny do własnej dyspozycji lub pojedziemy na lotnisko skąd polecimy do Warszawy.

Informacja o cenie

Cena wycieczki

Od 7 998,– PLN za osobę w pokoju dwuosobowym.
Zobacz ceny dla wszystkich terminów

Dopłata do kabiny jednoosobowej
 • Kabina 1-osobowa, wyższy pokład: 6.698,-
 • Kabina 1-osobowa, główny pokład: 5.498,-
 • Kabina 1-osobowa, dolny pokład: 5.248,-
Podwyższenie standardu kabiny
 • Kabina 2-osobowa, główny pokład: 1.158 PLN/os
 • Kabina 2-osobowa, wyższy pokład: 1.748 PLN/os
Cena zawiera
 • opiekę polskiego pilota
 • przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Split- Warszawa w klasie ekonomicznej w obie strony
 • kabinę na dolnym pokładzie nr 13-20 w cenie wycieczki
 • 2 posiłki dziennie 
 • wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie
 • transport autokarem o ile w programie nie zaznaczono inaczej
 • ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • dopłaty do kabiny jednoosobowej
 • napojów do posiłków
 • napiwków dla personelu pokładowego (ok 7 Euro/os/dzień)
 • napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (10 Euro/os)
 • podatków i opłat portowych (ok. 35 Euro/os)
 • wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego, co nie zostało wymienione w "cenie zawiera"

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o podróży

Liczba uczestników

Wymagane minimum uczestników to 20 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Ręczniki

Każdy klient otrzymuje łącznie dwa ręczniki na czas trwania rejsu. Jeśli potrzebują Państwo  więcej, zalecamy zabranie ręczników z domu

Zabierz ze sobą

Dobrym pomysłem jest zabranie mniejszego plecaka lub torby na wycieczki, a także ręcznika plażowego. Plaże są żwirowymi plażami, a w niektórych miejscach mogą być jeżowce, dlatego polecamy zabrać obuwie kąpielowe. Jeśli nie masz ich z domu, można je kupić przed rejsem. Zaleca się również noszenie kurtki i długich spodni na chłodniejsze dni i wieczory oraz zabranie butów odpowiednich do wędrówek i parasolkę i / lub kurtkę przeciwdeszczową w przypadku złej pogody.

Osoby niepełnosprawne

Zwracamy uwagę, że podróż nie jest odpowiednia osób, które nie mogą poruszac się samodzielnie, ponieważ trzeba przejść z łodzi do łodzi, wejść na statek. To dlatego, że statki są zacumowane blisko siebie. W niektórych portach rozrywka i muzyka mogą być słyszalne na sąsiednich statkach do północy.

Płatność na pokładzie i na lądzie

Na statku płatności można dokonać w euro. Podczas pobytu na lądzie, płatności gotówkowe dokonuje się w Euro

Więcej o Chorwacji

Więcej informacji o Chorwacji znajdziesz na stronie www.albatros.pl/kierunki-podrozy/europa/chorwacja

Z ręką na sercu

Noc na statku MS Eden

W nocy statek nie płynie, jest zacumowany w porcie. Istnieje możliwość schodzenia na ląd i zwiedzania miasta lub korzystania z nocnego życia miasta.

Rejs małym statkiem

Rejs na mniejszym statku to przyjemność podróżowania. Małe statki często mają bardzo klasyczny wygląd i wystrój. Jeśli kiedykolwiek byłeś w rejsie dużym statkiem oceanicznymi, przekonasz się, że komfort, możliwości na pokładzie, serwis i gastronomia są zupełnie inne. Można powiedzieć, że małe statki mają swój urok.

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Albatros Travel nie zapewnia możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Rated 5 out of 5 by from Najlepsza wycieczka naszego życia Jesteśmy seniorami, bardzo dużo podróżowaliśmy. Wyjazdy samodzielne stały się jednak dla nas zbyt trudne. Wycieczka z pilotem była idealna. Byli też młodzi uczestnicy, dzięki pani pilot Kornelii wszyscy czuli się doskonale. Rejs to dla nas najlepsza forma wypoczynku. Był to również aktywny wypoczynek. Codzienne kąpiele w morzu bezpośrednio z pomostu statku Czekamy na następne podobne oferty. Polecamy wszystkim.
Date published: 2022-10-03
Rated 5 out of 5 by from Podróż, która zaskoczyła, - przerosła moja oczekiwania Wyśmienicie dobrany plan podróży. Piękny statek, nie wspomnę o kapitanie. Doskonała kuchnia na statku. Wyjątkowa dbałość o komfort i czystość na statku. Niezwykle przyjazna obsługa na statku. Perłą w koronie była nasza niestrudzona opiekunka Kornelia. Pełna energii, radości życia i entuzjazmu. Godny szacunku profesjonalizm, niezwykła wiedza, która idzie w parze z atrakcyjną formą przekazu i umiejętnością budowania przyjacielskiej atmosfery. Szczególne podziękowania za jej trud monitorowania zagubionej przez linie lotnicze mojej walizki.
Date published: 2022-08-26
Rated 5 out of 5 by from Wspaniała wycieczka, dobrze zorganizowana przepiękne zabytki, smaczne jedzenie i wspaniała pogoda.
Date published: 2022-08-26
Rated 5 out of 5 by from Wspaniała podróż rejs byl zorganizowany w sposob niezywkle przyjazny w stosunku do wszystkich potzreb rozrywkowych uczstnikow. Woda bezplatna na statku to byl prawdziwy plus bardzo dodatni - tego sie nawet nie spodziewalismy!
Date published: 2021-08-30
Rated 4 out of 5 by from Rejs wzdłuż wybrzeża Chorwacji Wycieczka dla osób starszych, nie wymagająca dużego wysiłku . Cudowne , niezapomniane widoki zarówno przyrody jak i zabytków .
Date published: 2021-08-30
Rated 4 out of 5 by from Wspaniały rejs Piękna pogoda, wspaniałe towarzystwo, perfekcyjna załoga statku EDEN, no i profesjonalizm przewodniczki Pani Teresy - czyli pełne zadowolenie.
Date published: 2021-08-26
 • y_2024, m_6, d_23, h_7
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.42
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_6
 • loc_pl_PL, sid_HRCSC04, prod, sort_[SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_albatros-travel

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki