Klasyczne safari w Tanzanii

group-tour
Wycieczki objazdowe z polskim pilotem

Przeżyj ekscytujące safari, a po nim chwile relaksu mieszkając w najnowszym campie Albatros Travel Honeyguide Tarangire w Parku Narodowym Tarangire

Max. 12 uczestników

Już w czasach gdy na safari w Afryce Wschodniej jeździli  Hemingway, Roosevelt czy Karen Blixen budowano małe, stacjonarne obozy, które, jak na tamte czasy, były wyjątkowo wygodne. Kontynuując tę tradycję, zbudowaliśmy nasz własny, komfortowy camp, położony w najbardziej dzikim rejonie Afryki - w Parku Narodowym Tarangire. To stąd będziemy codziennie wyruszać na niezapomniane safari w Parku Narodowym Tarangire oraz Kraterze Ngorongoro. A po długich i ekscytujących dniach na safari, będziemy mogli odpocząć i zrelaksować się, podziwiając  zapierające dech w piersiach widoki rozciągające się wokół campu.

Nasz camp w Tanzanii składa się 10 dużych luksusowych namiotów położonych w pięknym ogrodzie z basenem, gdzie w pobliżu rosną ogromne baobaby oraz spotkać można słonie, lwy i inne dzikie zwierzęta.  Doskonała kuchnia to jeszcze jeden z licznych atutów tego miejsca.

Kliknij i powiększ mapę
 • Typ Wycieczki objazdowe, Safari

 • Pilot Polski

 • Wiza Tak

 • Szczepienia Tak

 • Waluta USD

Program wycieczki 8 dni
Dzień 1
Przelot Warszawa - Kilimandżaro
Dzień 2
Wizyta na plantacji kawy i przejazd do obozu Honeyguide Tarangire
Dzień 3
Safari w Parku Narodowym Tarangire
Dzień 4
Wioska Mto wa Mbu i wizyta masajskiej wiosce Kakoi Village
Dzień 5
Całodniowe safari w parku Tarangire z piknikiem
Dzień 6
Safari w Kraterze Ngorongoro wpisanym na listę UNESCO (dodatkowo płatne) lub safari w parku Tarangire
Dzień 7
Honeyguide Tarangire Camp - Arusza. Wylot do Polski
Dzień 8
Przylot do Warszawy

Hotele

Honeyguide Tarangire Camp

Honeyguide Tarangire Camp otoczony jest otwartą sawanną. Obóz nie jest ogrodzony, dzięki czemu zwierzęta będą nas odwiedzać.

Obóz jest własnością Albatrosa i składa się z 10 prywatnych namiotów zbudowanych z płótna, w których mieszka się wygodnie. Namiot posiada łazienkę z samoobsługowym prysznicem, tak zwanym prysznicem kubełkowym. Meble są całkowicie klasyczne: łoże małżeńskim lub dwa pojedyncze łóżka (pokój standardowy), krzesło i biurko, szafa i krzesła typu safari na tarasie. W namiocie bibliotecznym możesz cieszyć się dobrą książką i orzeźwiającym napojem wśród afrykańskiej natury.

Staraliśmy się stworzyć odpowiednią, komfortową atmosferę safari blisko dzikiej przyrody, ale też bez zbędnego luksusu.

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć

Program wycieczki

Pobierz pełen program Uwaga! Niektóre wycieczki różnią się programem. Zanim wydrukujesz, sprawdź, czy dokonałeś poprawnego wyboru daty wyjazdu.

Dzień 1
Przelot Warszawa - Kilimandżaro

Po spotkaniu na lotnisku Okęcie z pilotem Albatros Travel wylecimy  z Warszawy do Tanzanii z międzylądowaniem. Na lotnisko w Kilimandżaro przylecimy następnego dnia rano.

Dzień 2
Wizyta na plantacji kawy i przejazd do obozu Honeyguide Tarangire

W dniu dzisiejszym udajemy się na plantację kawy Ifulong, gdzie podczas oprowadzania dowiemy się wiele ciekawych rzeczy o produkcji pysznej tanzańskiej kawy (wizyta uzależniona jest od godziny przylotu naszego samolotu). Następnie pojedziemy do nowo wybudowanego campu Honeyguide Tarangire Camp, który należy do Albatros Travel i otoczony jest otwartą sawanną. Obóz nie jest ogrodzony, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć zwierzęta z bliska, gdy np. słonie odwiedzają nasz obóz. Podobnie jak inne obozy Honeyguide, należące do Albatros Travel, także Honeyguide Tarangire składa się z płóciennych namiotów w stylu afrykańskim, dzięki czemu do snu zostaniemy ukołysani przez wszystkie odgłosy nocnej sawanny.

Dzień 3
Safari w Parku Narodowym Tarangire

Dzisiaj wybierzemy się na pierwsze safari do Parku Narodowego Tarangire, który jest drugim po Serengeti największym skupiskiem dzikich zwierząt w Tanzanii.

Wstaniemy wcześnie rano, by zaraz po śniadaniu wyruszyć na safari.

To klasyczna Afryka z charakterystycznymi drzewami akacji, potężnymi baobabami, Masajami i słoniami. Niewiele może się równać z silnie korzennymi zapachami poranka i wyjątkową poświatą nad sawanną o świcie. Jest chłodno i wszystko oddycha ciszą i spokojem, teraz, gdy skończyły się nocne polowania i ogólna wrzawa. Zwierzynę spotykamy przy wodopojach, gdzie gaszą swoje pragnienie.

 Afrykańska sawanna ma wiele do zaoferowania. Można tu zobaczyć lwy, antlopy gnu, słonie, kudusy, guźce, żyrafy czy impale. Oczywiście nie mamy gwarancji, jakie zwierzęta i kiedy zobaczymy. Ale właśnie ta niepewność jest częścią uroku natury, która sprawia, że safari jest tak ekscytującym przeżyciem.

Dzień 4
Wioska Mto wa Mbu i wizyta masajskiej wiosce Kakoi Village

Dzisiejszego dnia odwiedzimy szkołę Kilimatembo w okolicy Karatu. Od 2015 roku Albatros Travel wspiera tę lokalną szkołę różnymi projektami, takimi jak remont sal lekcyjnych, instalacja zbiorników na wodę oraz dostawa sprzętu szkolnego i sportowego. Podczas naszej wizyty mamy okazję zobaczyć codzienne życie w szkole bez zakłócania lekcji i rytmu nauki dzieci.

Następnie odwiedzimy wioskę Mto wa Mbu – „Wioskę nad rzeką komarów”. Przyjrzymy się codziennemu życiu lokalnej społeczności, która składa się z kilku różnych plemion. W wiosce toczy się zawsze aktywne życie, a jej mieszkańcy utrzymują się głównie z produkcji bananów (rośnie tutaj ponad 30 różnych gatunków bananów). Mieszkańcy wioski oprowadzą nas po okolicy i opowiedzą o życiu na wsi, po czym zjemy obiad w Mto Wa Mbu.

W drodze powrotnej do naszego obozu zatrzymamy się w masajskiej wiosce Kakoi Village. Masajowie są jednym z najbardziej znanych plemion afrykańskich, a my zobaczymy, jak Masajowie żyją i kultywują swoje tradycje i kulturę we współczesnej Tanzanii.

Dzień 5
Całodniowe safari w parku Tarangire z piknikiem

W dniu dzisiejszym zabieramy ze sobą suchy prowiant na obiad, dzięki czemu cały dzień będziemy mogli spędzić w tym niezwykle bogatym w zwierzynę parku narodowym, urządzając sobie po drodze piknik. Nazwa parku wywodzi się od rzeki Tarangire, która przez niego przepływa. W porze suchej życiodajna rzeka Tarangire przyciąga spragnione zwierzęta jak magnes. Gromadzą się tutaj duże stada słoni, antylop gnu, zebr, impali, gazel i elandów, a za nimi podążają oczywiście drapieżniki. Jest to również jedyne miejsce w Tanzanii, w którym można regularnie ujrzeć oryksa pręgobokiego i gerenuka długoszyjego.

Wielkie wrażenie robią też stare, olbrzymie baobaby, które szczególnie dostojnie prezentują się na tle błękitnego nieba. Liście baobabów są częstym pokarmem dla słoni i często można dostrzec przerzedzone korony tych drzew, w miejscach gdzie słonie urządziły sobie ucztę.  Jednak drzewa w tym parku przez tysiące lat rozwinęły zadziwiającą zdolność przetrwania nawet przy największych ubytkach liści, spowodowanych niespożytym apetytem słoni.

Oprócz słoni w Tarangire spotykamy wiele innych zwierząt sawanny. Charakterystyczne dla tego parku jest, że stałe populacje zwierząt mieszają się tutaj z dużą ilością zwierzyny przychodzącej z innych terenów. To tworzy unikalną dynamikę tego parku, sprawiającą, że nigdy nie wiadomo jakie zwierzęta tu spotkamy co czyni safari w tym miejscu wyjątkowo ekscytujące.

Dzień 6
Safari w Kraterze Ngorongoro wpisanym na listę UNESCO (dodatkowo płatne) lub safari w parku Tarangire

Dzisiejszego dnia wybierzemy się do słynnego Krateru Ngorongoro, który zasłużenie został wpisany  na światową listę dziedzictwa UNESCO. Przejazd pod wejście do krateru zajmie 30-45 minut w zależności od tego, czy zatrzymamy się po drodze, żeby podziwiać mijane krajbrazy.

Po dotarciu do krawędzi krateru zejdziemy w dół kaldery, czyli ogromnego zagłębienia wulkanu powstałego na skutek gwałtownej eksplozji, która zniszczyła szczyt wulkanu. Wulkan Ngorongoro wznosił się niegdyś prawdopodobnie na wysokość około 6 000 m.n.p.m., co odpowiada dzisiejszej wysokości Kilimandżaro. Potem jego górna część zapadła się i wpadła do krateru, formując dzisiejszą kalderę wielkości 260 km². Na dnie krateru powstało jezioro, a cały obszar cechuje się większą ilością opadów i jest bardziej żyzny w porównaniu z innymi miejscami w Tanzanii. Z tego właśnie powodu krater cieszy się ogromną popularnością wśród zwierząt, które mają tutaj więcej pożywienia. Strome zbocza utrudniają zwierzętom wejście i wyjście z krateru, jednak nie stanowi to dla nich większego problemu więc obserwuje się tutaj duże zmiany w populacji  zwierząt w ciągu roku.  Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas naszego safari na dnie krateru zobaczymy nosorożce, lwy, hieny, słonie, bawoły, elandy i wiele innych gatunków antylop.

Cena: 235 USD/osoba przy minimum 2 osobach, płatne gotówką

Osoby, które nie wykupią dzisiejszej wycieczki wyruszą zarówno na poranne, jak i popołudniowe safari.

Dzień 7
Honeyguide Tarangire Camp - Arusza. Wylot do Polski

Po ostatnim śniadaniu czas pożegnać się z obozem Honeyguide Tarangire. Ale nasze safari jeszcze się nie kończy, ponieważ ostatni poranek spędzamy na safari w parku zabierając ze sobą suchy prowiant na obiad. Po obiedzie opuszczamy Park Narodowy Tarangire i jedziemy ok. 2 godziny do Arushy. W Arushy udajemy się na krótką wycieczkę po mieście, która obejmuje wizytę w Muzeum Arushy (w zależności od godziny odlotu).

Zjemy też posiłek w lokalnej restauracji, po czym pojedziemy na lotnisko udając się w podróż do domu.
(W zależności od godziny odlotu, kolacja może być na pokładzie samolotu).

Dzień 8
Przylot do Warszawy

Informacja o cenie

Dopłata do pokoju 1-osobowego

998 PLN

Zniżka dla dzieci

Cena dla dziecka (do 12 lat) w pokoju dzielonym z 2 osobami dorosłymi: 12 998 PLN

Cena zawiera
 • Opiekę polskiego pilota
 • Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Kilimandżaro - Warszawa, w obie strony z przesiadką
 • Wycieczki według programu
 • Śniadania w dniach 2-7 (w dniu 8 śniadanie na pokładzie samolotu)
 • Lunche w dniach 2-7
 • Kolacje w dniach 2-7 (w dniu 1 wieczorny posiłek na pokładzie samolotu)
 • 5 noclegów w Honeyguide Tarangire Camp w pokoju dwuosobowym 
 • Wycieczka na plantację kawy Ifulong z lunchem
 • Wizyta w szkole Kilimatembo
 • Zwiedzanie miasta Mto wa mbu (lokalna wioska) z lunchem
 • Wycieczka do wioski Masajów
 • Wycieczka po mieście Arusha, w tym wizyta w Muzeum Arusha (w zależności od godziny odlotu)
 • 3x poranne safari
 • 2 x popołudniowe safari
 • 1 x całodniowe safari z piknikiem / obiad
 • Wstęp do parków narodowych
 • Podatki i opłaty
 • Ubezpieczenie podstawowe KL i NNW
Cena nie zawiera
 • Wizy do Tanzanii
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • Wycieczki do krateru Ngorongoro
 • Napojów
 • Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (ok. 85 USD/os)
 • Wydatków indywidualnych
 • Wszystkiego, czego nie wymieniono w punkcie ”Cena zawiera”

Informacje praktyczne

Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się uczestników z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S.

Informacje o wycieczce

Uwaga!

Nasi liderzy safari zrobią wszystko, co w ich mocy, aby na naszych safari zobaczyć jak najwięcej zwierząt. Ponieważ są to dzikie zwierzęta, nie ma jednak gwarancji, że je zobaczymy.

Ilość uczestników

Wymagane minimum uczestników to 6 osób. Albatros Travel zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki w terminie do 14 dni przed datą jej rozpoczęcia w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż określona liczba minimalna. Jako organizator nie ponosimy odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem ewentualnych strat, które uczestnicy mogą ponieść w związku z jej anulowaniem. Jesteśmy jedynie zobowiązani do zwrotu zapłaconej kwoty.

Plastikowe torby w Tanzanii i Kenii

Musimy zwrócić uwagę na fakt, że władze w Tanzanii i Kenii przyjęły niedawno prawo zabraniające importu i używania plastikowych toreb, dlatego zwykłe plastikowe torby w sklepach bezcłowych nie mogą być wwożone do Tanzanii i Kenii. Aby uniknąć sytuacji, w której osoby planujące zakupy w związku z lotem zostaną skonfiskowane po przylocie do Tanzanii i Kenii, zachęcamy do zabrania torby materiałowej

Przylatując na lotnisko w Tanzanii lub Kenii, należy zatem wyrzucić plastikową torbę, którą otrzymałeś w związku z zakupem w sklepie bezcłowym – specjalnie do tego celu przygotowane są duże pojemniki na odpady – i włożyć towary zwolnione z podatku do płóciennej torby, lub alternatywę dla plastikowej torby, którą powinieneś ze sobą.

Ponieważ przepisy zabraniają wszelkiego importu – i używania – plastikowych toreb, nie wolno również wnosić plastikowych toreb do bagażu.

Dlatego używanie JAKICHKOLWIEK plastikowych toreb jest zabronione przez prawo w Tanzanii i Kenii, a jeśli się do tego nie zastosujesz, ryzykujesz wysokie grzywny.

Transport

Trzeba mieć świadomość, że niektóre drogi są w bardzo złym stanie.

Klimat w Tanzanii

Kraj leży na południe od równika, a mimo to temperatury są niezwykle przyjemne i zmieniają się tylko nieznacznie w ciągu roku. Wynika to z faktu, że obszary safari znajdują się na wysokości od 900 do 2400 m n.p.m. Dla przykładu Serengeti leży na wysokości 1600-1800 m n.p.m., co oznacza, że ​​temperatury w ciągu dnia są wyjątkowo przyjemne, ok. 25 stopni przy niskiej wilgotności. Noce i poranki mogą być chłodne – zwłaszcza w porze suchej – dlatego zawsze warto zabrać ze sobą lekką kurtkę na poranne safari.

Więcej o Tanzanii

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o klimacie i pogodzie, różnicach czasowych, wskazówkach i sprawdzić, czy potrzebujesz wizy lub szczepienia, przeczytaj więcej poniżej.
https://www.albatros.pl/kierunki-podrozy/afryka/tanzania

Ogólne zasady podróży

Wymagania w zakresie sprawności fizycznej

Zgodnie z podstawową zasadą uczestnicy wycieczki muszą być samodzielni. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze wycieczki zasadniczo nie są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Nawet w przypadku podróży, w których przejazd odbywa się autokarem, koleją i statkiem, często konieczne jest dojście pieszo do atrakcji turystycznych. Podczas wielu spośród naszych wycieczek krajoznawczo-kulturowych jeden dzień zwiedzania nierzadko wiąże się z koniecznością przejścia dystansu przekraczającego 5 km.

Ubezpieczenie podróżne

Każdy uczestnik wycieczki organizowanej przez Albatros Travel w pakiecie posiada podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.Zalecamy, aby ubezpieczenie obejmowało także zwrot kosztów w razie uszkodzenia lub utraty bagażu.

Ubezpieczenie podróżne Allianz

Biuro Podróży Albatros Travel ubezpiecza grupy turystyczne w Allianz. W Polsce Allianz Worldwide Partners działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, gwarantuje profesjonalną obsługę, od lat pomaga Klientom na całym świecie, obsługując 18 milionów spraw rocznie i odbierając blisko 50 milionów telefonów. W pakiecie wycieczki Albatros Travel gwarantujemy podstawowe ubezpieczenie KL i NNW. Zachęcamy do wyboru dodatkowej opcji ubepieczenia od chorób przewlekłych bądź od rezygnacji z wycieczki. Wykupienie takiego ubezpieczenia zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo podczas urlopu z naszym biurem.

Piloci Albatros Travel

Wycieczki organizowane przez biuro podrózy Albatros Travel prowadzone są przez polskich pilotów, którzy spotykają się z grupą na lotnisku przed wylotem lub po przylocie na miejsce docelowe. Miejsce spotkania z pilotem będzie określone w dokumentach podroży. Wszyscy piloci to osoby doświadczone, wykwalifikowane i starannie przez nas wybrane. 
Niektóre wycieczki odbywają się bez pilota podróży – w programie jest zawsze wyraźnie określone, czy wycieczka obejmuje pilota, czy nie.
Podczas wycieczek autokarowych, pilot dołączy do grupy najpóźniej w ostatnim miejscu zbiórki. Kierowca pomoże przy bagażach oraz wskaże miejsca w autokarze.

Dopłata za pokój i kajutę jednoosobową

Podane ceny wycieczek obowiązują w przypadku dwóch osób podróżujących wspólnie i mieszkających w dwuosobowych pokojach lub kajutach. W przypadku osób podróżujących w pojedynkę obowiązuje dopłata do pokoju i/lub kajuty jednoosobowej. Dopłata jest odzwierciedleniem cen, jakie otrzymujemy jako organizator podróży podczas zakupu pokojów i kajut u naszych partnerów. Pokój jednoosobowy jest zawsze proporcjonalnie droższy w przeliczeniu na osobę od pokoju dwuosobowego. Jest to zasada obowiązująca w branży turystycznej od wielu lat, dlatego należy ją traktować jako zwyczajową.
Dopłata określona jest zawsze w naszej ofercie.

Paszport

Pamiętaj, że termin ważności Twojego paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wycieczki. Wymóg ten dotyczy wszystkich naszych wycieczek, niezależnie od tego, czy w poszczególnych krajach wymagany jest krótszy okres. Jako organizator podróży stawiamy wymóg 6-miesięcznego okresu ważności, aby uniknąć sytuacji, gdy wymogi w danym kraju ulegną zmianie od czasu rezerwacji do chwili wylotu.

Podróż z małoletnimi

Jeśli zamierzasz jechać z dzieckiem, które nie jest Twoim dzieckiem (np. wnuk lub wnuczka), lub jeśli Twoje dziecko nosi inne nazwisko, niektóre kraje mogą odmówić wjazdu. W związku z tym może być konieczne zabranie ze sobą aktu urodzenia lub aktu urodzenia i zgody notarialnie poświadczonej i przetłumaczonej na język angielski zawierającej zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą, w języku angielskim oraz podpisanego oświadczenia zawierającego zezwolenie na podróż osoby małoletniej z daną osobą dorosłą. Należy również sprawdzić zasady dotyczące okresu ważności dokumentów – tzn. jaka ma być data ich wystawienia w stosunku do daty wyjazdu, jakich pieczątek wymagają itp.
Powyższe zasady obowiązują w Stanach Zjednoczonych, jednak nie ma ostatecznej listy krajów, w których są takie wymogi. W związku z tym zalecamy kontakt z najbliższą ambasadą lub konsulatem kraju, do którego się wybierasz, aby uzyskać stosowne informacje.

Miejsce w samolocie

Zwracamy uwagę, że linie lotnicze samodzielnie przydzielają miejsca w samolocie.

Posiłki specjalne

Posiłki specjalne podczas lotu, np. dla diabetyków lub wegetarian, należy zamawiać najpóźniej 45 dni przed wylotem. Należy zauważyć, że niektóre linie lotnicze naliczają opłaty za posiłki specjalne. Zawsze przekazujemy liniom lotniczym zamówienia na specjalne posiłki podczas lotu, lecz nie możemy ich zagwarantować.
Zasadniczo podczas naszych wycieczek nie ma możliwości zmówienia specjalnej diety, ponieważ zazwyczaj wycieczki obejmują wspólne posiłki, dla których menu jest ustalane i zamawiane wcześniej. W związku z tym należy się spodziewać takiego samego wyżywienia, jak pozostali uczestnicy. Chętnie zaznaczymy i przekażemy życzenia dotyczące specjalnej diety lub informacji o alergiach, jednak niestety nie możemy zagwarantować, że podawane posiłki będą uwzględniały specjalną dietę.

Miejsce w autokarze

Przy wycieczkach lotniczych Albatros Travel nie zapewnia podczas objazdu autokarem możliwości wyboru konkretnego miejsca w autokarze. 

Przy wycieczkach autokarowych istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, rezerwacji wybranego miejsca w autokarze. Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo na wybór miejsca przy zakupie wycieczki, można tego dokonać najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. W przypadku braku rezerwacji, miejsca w autokarze będą przydzielane według kolejności zgłoszeń.

Informacje o autokarze i cenach wybranych miejsc zawarte są w programie wycieczki.

Zastrzeżenia/zmiany

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. W Albatros Travel wraz z lokalnymi partnerami staramy się realizować wycieczkę dokładnie według programu. Jednak z uwagi na godziny otwarcia zabytków do zwiedzania lub okoliczności praktyczne może być konieczne zrealizowanie trasy wycieczki w innej kolejności niż podana w programie. Ponadto poszczególne punkty programu mogą zostać usunięte z powodu działania siły wyższej, takiej jak warunki atmosferyczne, warunki drogowe lub opóźnione loty. 
Wreszcie pragniemy zaznaczyć, że wszystkie wycieczki są na bieżąco kontrolowane i udoskonalane na podstawie opinii, które otrzymujemy po każdej wycieczce od przewodników i klientów. Kontrola wycieczki może zatem skutkować wprowadzeniem zmian w programie w okresie między datą jej wykupienia a datą wyjazdu. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzyma aktualny program, który ma jak najlepiej służyć klientom i zapewnić sprawny przebieg wycieczki.
Wycieczka sprzedawana jest jako całościowy „pakiet” i niemożliwe jest uzyskanie refundacji za ewentualnie niewykorzystaną część tego pakietu.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że warunkiem realizacji wycieczki jest zgłoszenie się określonej minimalnej liczby uczestników. W przypadku braku wymaganego minimum wpłacona kwota za wycieczkę zostanie Państwu zwrócona przed wyjazdem lub po powrocie, w zależności od terminu jej odwołania. 

Przedłuż wycieczkę

Przedłużenie podróży na Zanzibarze

Typ Przedłużenie wycieczki
Długość 6 dni
Cena 5 000,–
Rajski wypoczynek nad Oceanem Indyjskim, na Zanzibarze

Przedłuż swoją wycieczkę o 5 dni w luksusowym hotelu Blue Bay na Zanzibarze. Oprócz spacerów po długich, piaszczystych plażach otoczonych palmami , istnieje wiele innych możliwości wykorzystania czasu wolnego. Zobacz plantacje przypraw,  Stone Town lub wyrusz w rejs tradycyjną łądzią dau i podziwiaj zachód słońca nad Oceanem Indyjskim

Zdjęcia
Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć
Hotel

W hotelu do dyspozycji gości kilka basenów, centrum spa i odnowy biologicznej, bogate zaplecze sportowe – tenis, siłownia, nurkowanie i windsurfing. 

Dowiedz się więcej o hotelu na http://bluebayzanzibar.com

Cena za pokój Garden
5 000,- za osobę
w pokoju 2-osobowym
6 500,- za osobę w pokoju 1-osobowym
Cena za dziecko 3 000,- (2-11 lat) przy 2-os. pełnopłatnych

Cena zawiera
 • przelot na trasie Arusza/Kilimandżaro – Zanzibar 
 • transfer do hotelu i na lotnisko
 • Zakwaterowanie na 5 nocy w pokoju 2-osobowym (Garden Room) w Blue Bay Resort
 • dwa posiłki dziennie (śniadanie/kolacja)
Cena nie zawiera
 • opieki polskiego pilota
Zamówienie

Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić w momencie dokonywania rezerwacji i nie później niż 75 dni przed wyjazdem. Zalecamy przedłużanie pobytu z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ nie możemy zagwarantować dostępności miejsc w hotelach i samolotach w dniu wylotu. 

Albatros Oceny gości

Przy większości programów Albatros Travel podajemy średnią ocenę wycieczki uzyskaną od wszystkich jej uczestników. Ocena ta pochodzi od naszych klientów z wszystkich krajów skandynawskich. Poniżej zamieszczamy oceny i opinie polskich gości. Albatros przedstawia opinie o wycieczkach, aby pomóc klientom, dokonać świadomego wyboru kolejnej podróży. Przejrzystość i uczciwość jest dla nas bardzo ważna, aby zapewnić gościom najlepsze doświadczenia podróży. Wszystkie oceny są sprawdzane przez naszego zewnętrznego partnera Bazaarvoice, który gromadzi i nadzoruje ich poprawność. Albatros przestrzega surowych zasad Bazaarvoice odnośnie gromadzenia ocen oraz opinii i uzyskał Bazaarvoice Authentic Reviews Trustmark. Więcej informacji na stronie: www.bazaarvoice.com/trustmark

Podobne wycieczki