Formalności wizowo-paszportowe

Loch Lomond to największe jezioro w Wielkiej Brytanii

Przeczytaj o paszportach i wizach w związku z podróżą do Szkocji tutaj.

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu na terytorium Szkocji jest paszport, którego ważność powinna być zgodna z przepisami wjazdowymi do Wielkiej Brytanii.

Obywatele innych państw uzyskają informacje na temat obowiązujących ich przepisów wjazdowych kontaktując się z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Warszawie tel. +48 22 311 00 00 lub naszym biurem partnerskim WizaSerwis Sp. z o.o  www.wizaserwis.pl

Każdy uczestnik wycieczki powinien we własnym zakresie zadbać o to, by posiadać wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy.

Prosimy o zwrócenie uwagi na wymogi wjazdowe, które mają zastosowanie dla Państwa podróży. Brak spełnienia przez Państwa wymagań mających zastosowanie do wyjazdu skutkować może odmową wjazdu a tym samym utratą przez Państwa podróży. O zasadach wjazdu poinformujemy Państwa przed wyjazdem ale jednocześnie przypominamy, iż to na podróżnym spoczywa odpowiedzialność zapoznania się z zasadami wjazdu oraz posiadania potrzebnych do wyjazdu dokumentów. Z uwagi na to, że wymagania i ograniczenia dotyczące wjazdu mogą ulec zmianie w krótkim czasie przed wyjazdem, zalecamy śledzenie na bieżąco informacji wjazdowych dotyczących podróży do kraju docelowego na stronie internetowej MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych oraz na stronach linii lotniczych, które mogą stawiać dodatkowe wymagania ponad te, które podaje kraj, do którego Państwo będziecie podróżować. Prosimy również o zwrócenie uwagi na zasady wjazdu krajów tranzytowych.

Szkockie lato w kratkę

Wichrowe wzgórza, bezkresne wrzosowiska i najlepsza whisky to wizytówka Szkocji - kraju golfa, potwora z Loch Ness i wojowników w kraciastych spódnicach.

4,3
  • 08-06-2023
  • 8 dni
  • 7 948,–
od Warszawa