Przedłużenie wycieczki

Podróżując do Afryki możesz zostać kilka dni dłużej przy Wodospadach Wiktorii
Zostań kilka dni więcej – przedłuż swoją wycieczkę i zrelaksuj się na plaży w wybranym przez Ciebie hotelu.

W przypadku wielu spośród naszych wycieczek istnieje możliwość przedłużenia pobytu bądź przesunięcia daty podróży powrotnej.

Pakiety przedłużające
Pakiet ten pozwala wydłużyć pobyt o określoną liczbę dni i jest przygotowany przez biuro podróży Albatros Travel tak, aby stanowił jak najlepsze uzupełnienie zorganizowanej wycieczki. Cena obejmuje zakwaterowanie, transport na lotnisko i transport tam i z powrotem, jeżeli przedłużony pobyt odbywa się w miejscu innym niż to, w którym kończy się standardowa wycieczka.

Możliwość wykupienia pakietu przedłużającego podana jest zawsze w formularzu zamówienia wypełnianego podczas rezerwowania wycieczki na stronie Albatros Travel.

Należy pamiętać, że takie przedłużenie wycieczki najczęściej nie obejmuje usług pilota.

Indywidualna zmiana daty powrotu
Istnieje możliwość zostania kilka dni dłużej w miejscu docelowym, w którym kończy się standardowa wycieczka organizowana przez biuro podróży Albatros Travel.

Należy wpisać w polu uwag w formularzu zamówienia żądaną datę podroży powrotnej, aby otrzymać od nas odpowiedź, czy przedłużenie pobytu jest możliwe oraz jaki byłby dodatkowy koszt. Jeśli akceptujesz elastyczne terminy, możesz wpisać np. „4-6 dni”.

Cena za osobę wyniesie 150 zł. Często należy do niej doliczyć także opłatę lotniskową i ewentualną dopłatę do ceny samego biletu. Prosimy skontaktować się z nami, aby otrzymać cenę końcową.

Udzielenie odpowiedzi na Twoje zapytanie dotyczące indywidualnego przedłużenia wycieczki będzie możliwe po otrzymaniu przez nas wpłaty zgodnie z Ogólne Warunki Imprez Turystycznych Albatros Travel A/S. Jeśli realizacja Twojego zapytania o przedłużenie wycieczki nie będzie możliwa, wpłacona kwota zostanie zwrócona w przypadku, gdy przedłużenie było zamawiane w trakcie dokonywania rezerwacji standardowej wycieczki.

Należy pamiętać, że indywidualne przedłużenie wycieczki nie obejmuje opieki pilota i trzeba będzie samodzielnie pokryć koszty zakwaterowania i innych opłat w okresie przedłużonego pobytu, a także koszt transportu na lotnisko, z którego odbywa się lot powrotny.

Zastrzeżenia ogólne
Należy pamiętać, że możliwość zmiany terminu powrotu jest uzależniona od zasad poszczególnych linii lotniczych i dostępności miejsc. Odpowiedzi od nas należy oczekiwać w ciągu 7-10 dni.

Prosimy również zwrócić uwagę na fakt, że nasze wycieczki wymagają minimalnej liczby uczestników, aby mogły zostać zorganizowane. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odwołania wycieczki z powodu zbyt małej liczby zgłoszonych uczestników. Decyzja dotycząca odwołania wycieczki podejmowana jest najpóźniej 45 dni przed wyjazdem. W razie odwołania danej wycieczki z powodu zbyt małej liczby zgłoszonych uczestników Albatros Travel nie ponosi odpowiedzialności w związku z kosztami poniesionymi przez Państwa w zakresie własnej organizacji podróży, rezerwacji hoteli itp. Dlatego zalecamy, aby podejmować tego rodzaju kroki dopiero po otrzymaniu potwierdzenia, że wycieczka się odbędzie. Można założyć, że wycieczka dojdzie do skutku, jeśli nie otrzymają Państwo od nas innej informacji co najmniej 45 dni przed datą wyjazdu.

W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat przedłużenia wycieczki, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 (22) 128 48 81 lub przesłania pytania na adres info@albatros.pl